توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نمونه سوال ریاضی نهم نوبت اول

  1 بازدید

  نمونه سوال ریاضی نهم نوبت اول را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دانلود نمونه سوال امتحانی درس ریاضی نهم

  دانلود نمونه سوال امتحانی نهم

  دانلود نمونه سوال ریاضی نهم

  دانلود نمونه سوال ریاضی نهم

  از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در موفقیت دانش آموزان در امتحانات دروس مختلف ، اشراف آن ها بر نمونه سوالات مشابه آزمون مربوطه می باشد. در رویکرد جدیدی که به موجب تغییرات کتاب های درسی به وجود آمده است ، در کتاب ریاضی هفتم در کنار تاکید بر توانایی انجام محاسبات ، پرورش قوه تفکر و تعقل دانش آموزان نیز به صورت ویژه مورد توجه واقع شده است. همین امر می تواند حل مسائل ریاضی را برای دانش آموزان این پایه کمی پیچیده کند. در چنین شرایطی ، تمرین و تکرار مباحث و هم چنین حل نمونه سوالات ریاضی می توانند در امر یادگیری بسیار موثر واقع شوند.

  دانلود نمونه سوالات ریاضی پایه نهم 

  همان طور که می دانید ساختار کلی کتاب ریاضی پایه نهم از سه بخش تمرین ، فعالیت و کار در کلاس تشکیل شده است. اما ممکن است تمرینات کتاب و مثال های حل شده آن نتواند نیاز برخی از دانش آموزان را برای حضور در جلسه آزمون برطرف نماید. از همین رو ، تمرین و حل مثال های گوناگون در کنار حل نمونه سوالات امتحانی موجب تسلط بیشتر و درک بهتر مسائل شده و قطعا نتیجه مطلوب تری را نیز به دنبال خواهد داشت.

  به منظور آشنایی شما عزیزان با مباحث مهم و مورد توجه طراحان سوالات امتحانی و هم چنین کسب آمادگی لازم برای حضور در جلسه امتحان ، لینک دانلود چند دوره امتحان ریاضی را در دو نوبت اول و دوم ، در جدول زیر قرار داده ایم. این سوالات همراه با پاسخنامه ارائه شده اند تا دانش آموزان را در جهت تسلط بیشتر بر مباحث یاری نموده و امکان تطبیق جواب های آن ها را با پاسخ های درست فراهم می سازد.

  با حل نمونه سوالات فوق و مطابقت دادن جواب های خود با پاسخ های درست ، می توانید نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و در مسیر برطرف نمودن آن ها گام بردارید. علاوه بر تمام مواردی که گفته شد ، یک برنامه ریزی درسی اصولی و هدفمند نیز می تواند در موفقیت دانش آموزان موثر واقع شود. چنانچه در حل نمونه سوالاتی که در این مقاله ارائه شدند با مشکل مواجه شدید ، می توانید با حضور در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی ، شاهد پیشرفت خود در این مسیر باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از مباحث فوق ، می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید