توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نمونه سوالات ایین نامه سال۹۹

  1 بازدید

  نمونه سوالات ایین نامه سال۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سوالات آیین نامه اصلی 99 | همین الان دانلود کنید ***ویرایش جدید***

  سوالات آیین نامه اصلی 99 | همین الان دانلود کنید ***ویرایش جدید***

  دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی با جواب و قبولی ۱۰۰٪ در امتحان آیین نامه اصلی مهم ترین و پر تکرارترین سوالات آیین نامه اصلی 99

  دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی با جواب + سوالات فنی

  این سوالات برای قبولی در آزمون اصلی کافیست و نیازی به خواندن کتاب نیست

  تصاویر بخشی از این مجموعه نمونه سولات آیین نامه اصلی

  صفحه 3 از مجموعه سوالات آیین نامه اصلی

  نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  پرداخت و دانلود سوالات در کمتر از 10 ثانیه

  دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی

  بلافاصله پس از پرداخت میتوانید فایل نمونه سوالات را دانلود کنید

  برروی دکمه زیر کلیک کنید

  امکان پرداخت کارت به کارت و دریافت فایل PDF در واتساپ نیز است:

  برای پرداخت کارت به کارت به شماره زیر در واتساپ پیام دهید:

  09398409308

  این سوالات عینا در آزمون اصلی آیین نامه آمده است

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دریافت سوالات ما 24 ساعته پاسخگو هستیم

  شماره پشتیبانی : 09398409308 فقط از طریق واتساپ

  *** محصولات مشابه ***

                                                                                                           

  امتحان شهری رانندگی

  توجه :

  پس از پرداخت مستفیما به صفحه دانلود منتقل می شوید

  و با کلیک بر روی لینک دانلود به راحتی می توانید سوالات را دانلود کنید .

  در ضمن لینک دانلود به ایمیلتان نیز ارسال می شود در صورتی که باز هم موفق به دانلود نشدید

  نگران نباشید با ارسال شماره تراکنش به پشتیبانی از طریق واتساپ ، فایل pdf سوالات را دریافت نمایید .

  باید در نظر داشته باشید که معمولا آزمون های آیین نامه رانندگی دارای یک تعداد سوالات ثابت می باشند . منظور اینست که شما با حل تعدادی از نمونه سوالات آزمون آیین نامه می توانید به تسلط کامل برسید . بنابراین طبق تجربه ای که در حوزه آزمون و آموزش آیین نامه رانندگی داریم ، توصیه اکید داریم که نمونه سوالات آزمون آیین نامه با جواب را قبل از امتحان آیین نامه رانندگی خود حل کنید . به جرات می توان حل نمونه سوالات آزمون آیین نامه از خواندن کتاب آیین نامه مهم تر است .

  افراد زیادی بودند که با خواندن کتاب آیین نامه موفق به قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی نشده اند ولی با خواندن نمونه سوالات آزمون آیین نامه توانستند قبول شوند . دلیل آن هم اینست که خیلی از سوالات امتحان آیین نامه را نمی توان دقیقا در کتاب آیین نامه پیدا کرد یا ممکن است خیلی در دید راس ما نباشد . اما با حل نمونه سوالات آیین نامه میتوانید با تمام آن سوالات بدون واسطه آشنا شد و به تسلط کامل و کافی رسید .

  بنابراین دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه را فراموش نکنید . پس از پرداخت به صفحه ای دیگر منتقل می شوید و می توانید به راحتی دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه کنید .

  به امید اینکه بتوانید با حل سوالات آیین نامه اصلی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی قبول شوید .

  حل نمونه سوالات فنی را برای آمادگی قبل از آزمون آیین نامه اصلی فراموش نکنید و همین طور نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی که به طور اختصاصی برای شما تهیه کرده ایم را قبل از آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی خود بخوانید .

  نمونه سوالات ایین نامه اصلی با جواب راهنمایی و رانندگی ( Examples of questions in the main driving regulations ) .

  ما در ادامه همین بخش سعی داریم شما را با نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان با جواب بسیار مهم و پرتکرار در ازمون ایین نامه اصلی آشنا کنیم پس حتما تا انتهای این بخش با ما همراه باشید .

  برای قبولی راحت تر در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی بهتر است قبل از امتحان مجموعه ای کامل از نمونه سوالات ایین نامه اصلی را دانلود کنید و خودتان را برای آزمون آیین نامه اصلی آماده نمایید .

  نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی رایگان

  ما در ادامه برخی از نمونه سوالات ایین نامه اصلی مهم با جواب را رایگان برای شما آورده ایم تا کمی با سبک نمونه سوالات ایین نامه اصلی آشنا شوید .

  تمامی سوالاتی که در ادامه خواهید دید مهمترین و پرتکرارترین سوالات آیین نامه اصلی است که تا بحال در ازمون ایین نامه اصلی آمده است . این سوال ها به تنهایی برای قبولی کافی نیست اما خواندن آن ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در قبولی شما در بار اول در ازمون اصلی ایین نامه داشته باشد .

  بنابراین سوالات زیر را با دقت بخوانید و سعی کنید آن ها را بخاطر بسپارید چراکه ممکن است هر کدام از آن ها دقیقا در امتحان ایین نامه اصلی شما نیز بیاید .

  نمونه سوالات ایین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی

  ۱- در محل توقف ( پارک ) کنار خیابان حق تقدم با وسیله ای است که … ؟

  جواب درست گزینه ۳

  ۲- در گذرگاه پیاده که فاقد چراغ راهنمایی و رانندگی است حق تقدم عبور با کدام است ؟

  جواب درست گزینه ۲

  ۳- در هنگام پارک در سربالایی و در راه بدون جدول فرمان وسیله نقلیه باید به کدام سمت چرخانده شود ؟

  جواب درست گزینه ۳

  ۴- سبقت از طرف راست وسیله نقلیه ای که در حال گردش به چپ می باشد … ؟

  جواب درست گزینه ۴

  مهم ترین نمونه سوالات ایین نامه اصلی

  ۵- نام تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر چیست ؟

  جواب درست گزینه ۲

  ۶- کدام یک از موارد در خصوص تبدیل نور بالا به پایین اشتباه است ؟

  جواب درست گزینه ۴

  ۷- وسیله نقلیه ای که در مسیر مجاز در حال حرکت است حق تقدم عبور دارد بر … ؟

  جواب درست گزینه ۴

  ۸- قفل های خاص کودکان که در وسیله نقلیه نصب می شود برای چه منظوری است ؟

  جواب درست گزینه ۳

  ۹- رنگ سیاه و سفید در علائم راهنمایی و رانندگی به چه معناست ؟

  جواب درست گزینه ۳

  نمونه سوالات ایین نامه اصلی با جواب

  ۱۰- تاثیرات مواد مخدر در چیست ؟

  جواب درست گزینه ۲

  ۱۱- کلاچ گرفتن باعث کدام یک از موارد زیر می شود ؟

  جواب درست گزینه ۱

  ۱۲- زمانی که رانندگان چراغ های بزرگ را روشن و خاموش می کنند برای شما به چه معناست ؟

  جواب درست گزینه ۲

  ۱۳- تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر به چه معنایی می باشد ؟

  جواب درست گزینه ۲

  ۱۴- کدام یک از موارد زیر جز رفتار های رانندگان پر خطر و پرخاشگر نمی باشد ؟

  جواب درست گزینه ۳

  ۱۵- تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر به چه معنایی می باشد ؟

  جواب درست گزینه ۳

  توصیه می کنیم مطلب زیر را نیز بخوانید:

  تست آيین نامه اصلی

  اهمیت مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی

  برخی از متقاضیان گواهینامه رانندگی هنوز از اهمیت دانلود سوالات ایین نامه اصلی و خواندن آن قبل از آزمون آیین نامه اصلی آگاه نیستند .

  باید با این واقعیت روبرو شوید که کسانی که قبل از امتحان اصلی نمونه سوال آیین نامه اصلی را می خوانند شانس بسیار بیشتری دارند برای قبولی نسبت به کسانی که فقط به خواندن کتاب آیین نامه رانندگی اکتفا می کنند .

  دانلود سوالات ایین نامه اصلی

  همین طور که می دانید که خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب تاثیر به سزایی در قبولی در بار اول در امتحان آیین نامه اصلی دارد .

  بنابراین اگر شما بتوانید مجموعه کاملی از نمونه سوال ایین نامه اصلی تستی با جواب را دانلود کنید و سوالات نیز جدید و تضمینی باشند راه بسیار راحتی را برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی در پیش خواهید داشت .

  ما در سایت soal-aeennameh مجموعه بی نظیری از نمونه سوالات ايين نامه اصلي با جواب را در یک فایل pdf جمع آوری کرده ایم . این فایل حاوی پرتکرارترین و مهمترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب است .

  توصیه اکید می کنیم این مجموعه سوالات را از دست ندهید !

  https://bit.ly/36UMxQU

  سوالات آیین نامه اصلی 99【آزمون آیین نامه اصلی ۹۹】

  سوالات آیین نامه اصلی 99【آزمون آیین نامه اصلی ۹۹】

  آخرین سوالات آیین نامه رانندگی

  برای شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی لازم است با آخرین تغییرات آزمون آیین نامه آشنا شوید. استفاده از نمونه سوالات آیین نامه برای آمادگی در آزمون زمانی سودمند خواهد بود که سوالات بر اساس آخرین تغییرات آزمون تنظیم شده باشد در غیر این صورت نه تنها به قبولی شما در آزمون کمک نخواهد کرد بلکه استفاده از سوالات آیین نامه که آخرین تغییرات در آن لحاظ نشده باشد بیش‌تر شما را سردرگم می‌کند و روز آزمون متوجه می‌شوید که راه درستی را برای آمادگی در آزمون آیین نامه انتخاب نکرده‌اید.

  سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

  در سال‌های گذشته تغییراتی مانند اضافه شدن بخش سوالت فنی؛ سوالات فرهنگ رانندگی و امداد و نجات در متن آیین نامه و سوالات اعمال شده و رویکرد بخشی از سوالات نیز تغییرات قابل توجهی داشته است.

  به طور کلی آنچه به عنوان نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ ارائه می‌شود باید دقیقا منطبق با آخرین آزمون‌هایی باشد که در ایران برگزار شده است. با توجه به وسعت بانک سوالات و تعدد آزمون‌های برگزار شده، حجم سوالات برای ایجاد آمادگی کافی برای پاسخگویی کافی خواهد بود.

  آزمون آیین نامه اصلی ۹۹

  نمونه آزمون آیین نامه اصلی ۹۹ بر اساس آخرین تغییرات آیین نامه سال‌های اخیر تدوین شده است. این سوالات به همراه پاسخنامه ارائه شده و به صورت آزمون‌های استانداردی در دسترس شما قرار خواهد گرفت که با پاسخگویی به هر آزمون یک قدم به قبولی در آزمون اصلی نزدیک خواهید شد. دقت داشته باشید که هنگام دانلود سوالات از وب سایت‌های معتبر اقدام کنید و نموه‌هایی تهیه کنید که از آخرین ورژن سوالات تبعیت کند.

  جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

  آزمون اصلی آیین نامه ۹۹

  در آزمون اصلی وقت محدود است. شما درگیر یادگیری عملی رانندگی هستید و زمان نسبتا طولانی از آزمون مقدماتی گذشته و علاوه بر این مباحثی نیز به آزمون اصلی اضافه شده است.

  به همین دلیل فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه را پیدا نمی‌کنید و لازم است به شما جزوات و نمونه سوالاتی داده شود که بتوانید با مرور آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان به تسلط کافی برسید. دقت کنید نمونه سوالات سال ۹۹ را برای تمرین انتخاب کنید که از آخرین تغییرات مطلع شوید و خصوصا مباحث اضافه شده به آزمون را از دست ندهید.

  سوالات آیین نامه ۹۹

  آیین نامه ۹۹ با اضافه شدن مباحث جدید نسبت به چند سال گذشته نیاز دارد که نمونه سوالاتی مبتنی با این تغییرات جمع‌آوری شودو رویکرد نمونه سوالات به دو صورت است.

  مربیان و اساتید با تجربه ما معمولا تمامی آزمون‌های برگزار شده در ماه‌های اخیر را به دقت بررسی می‌کنند و سوالاتی که بیش‌تری تکرار را دارد را به صورت مجزا در کنار سوالاتی که پیش‌بینی می‌کنند بر اساس آزمون‌های پیشین ممکن است مطرح شود در نمونه سوالات به صورت یکجا در اختیار هنرجویان عزیز قرار می‌دهند.

  آنچه در نهایت پیش روی ما قرار خواهد گرفت مجموعه‌ای جامع از سوالات طراحی شده توسط متخصصان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با مرور آن‌ها قبولی شما تضمین شدست.

  نمونه سوالات آیین نامه ۹۹

  سوالاتی که برای قبولی در آزمون آیین نامه ۹۹ جمع‌آوری شده است نیازمند برنامه مطالعاتی منسجم و اصولی است در غیر این صورت اگر قرار باشد که سوالات را به همراه پاسخنامه حفظ کنید ممکن است استرس روز آزمون باعث شود نتوانید پاسخ‌ها را به یادبیاورید. می‌بایست از روش‌های مناسب برای مرور سوالات استفاده کنید.

  یکی از بهترین این روش‌های مرور سوالات با انگیزه یادگیری بدون نگاه به پاسخ‌نامه است. خود را در شرایط آزمون قرار دهید و به پاسخ هر سوال فکر کنید. سعی کنید منطقی‌ترین پاسخ را انتخاب کنید و پس از انتخاب گزینه و پایان آزمون پاسخ‌های خود را با نمونه پاسخنامه بررسی کنید.

  نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

  کاری هنرجویان باید انجام دهند دانلود مجموعه‌ای جامع از آخرین نمونه سوالات آیین نامه ۹۹ است به همراه پاسخنامه معتبر و برنامه ریزی برای پاسخگویی به تک به تک سوالات و سپس بررسی پاسخنامه و نگارش ایرادات احتمالی و مرور ایرادات برای آزمون بعدی که به مرور تعداد اشتباهات کاهش یابد و به بالاترین راندمان برسید.

  دقت داشته باشید بهتر است تا جایی که ممکن است از حجم حفظیات بکاهید و سوالات را درک کنید تا روز آزمون دچار استرس کمتری باشید. هر چه نمونه سوالات بیش‌تری را مرور کرده باشید استرس کمتری را نیز تجربه خواهید کرد.

  سوالات لو رفته آیین نامه اصلی 99 - تست درایوینگ

  سوالات لو رفته آیین نامه اصلی 99 - تست درایوینگ

  سوالات لو رفته آیین نامه اصلی

  【Left questions are the main driving regulations】

  آیین نامه اصلی یکی از مراحل مهم برای سپری کردن امتحانات آیین نامه رانندگی در مسیر دریافت گواهینامه رانندگی است. از این رو در این بخش قصد داریم تا سوالات آیین نامه اصلی را به کاربران ارائه دهیم. نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کوتاهترین مسیر ممکن برای کسب موفقیت در آزمون های آیین نامه است.

  دانلود رایگان سوالات لو رفته آیین نامه

  کاربران و متقاضیان دریافت گواهینامه می توانند با استفاده از دانلود رایگان سوالات لورفته آیین نامه و مطالعه ی کامل آن به بخش اعظمی از سوالات تسلط کامل پیدا کنند.

  سوالات لورفته آیین نامه اصلی به معنی تطبیق کامل و بدون نقصی با سوالاتی است که متقاضیان برای دریافت گواهینامه ملزم به عبور و قبولی در آن هستند. به منظور موفقیت در آیین نامه و آزمون های آن می بایستی زمان زیادی صرف مطالعه و مرور مطالب مفید کنید.

  سوالات لورفته آیین نامه اصلی بهترین و سریعترین راه را به شما پیشنهاد می کنند.

  جهت مشاهده جدیدترین سوالات لو رفته آیین نامه اصلی روی لینک زیر کلیک کنید :

  سوالات لو رفته آیین نامه رانندگی

  نمونه سوالات لورفته آیین نامه رانندگی یکی از بهترین منابع مورد نیاز متقاضیان دریافت گواهینامه است. کافی است این سوالات را دانلود کرده و چند بار مرور کنید. در این صورت قبولی شما تا حد زیادی در آزمون آیین نامه اصلی تضمین خواهد شد.

  مجموعه قوانین و مقررات آیین نامه راهنمایی و رانندگی و داشتن اطلاعات کافی از آنها برای قبولی هر متقاضی در آزمون مورد نیاز است. بدین ترتیب و پیش از این به هر یک از متقاضیان توصیه می شد تا کتاب مجموعه قوانین و مقررات رانندگی را چند بار و به طور کامل بخوانند.

  در انتها نیز توصیه می شد که از نمونه سوالات آزمون های قبلی آیین نامه رانندگی استفاده شود تا نقاط ضعف و قوت احتمالی به خوبی شناسایی و قبل از روز آزمون برطرف شود.

  اما اکنون و با در اختیار داشتن فایل نمونه سوالات لورفته آیین نامه رانندگی بدون نیاز به زمان زیاد، مطالعه ی کامل و چندین باره ی کتاب می توانید آزمون های آیین نامه رانندگی را با موفقیت پشت سربگذارید.

  در این قسمت سعی شده تا ضمن در اختیار گذاشتن دانلود رایگان سوالات لو رفته آیین نامه، اطلاعات خوبی در مورد سوالات نیز به کاربران ارائه شود. در این صورت و با در اختیار داشتن نمونه سوالات و پاسخ آنها می توانید با کمترین اضطراب و استرس به سراغ آزمون بروید.

  نمونه سوالات لو رفته آیین نامه رانندگی

  در گذشته تعداد زیادی از متقاضیان گواهینامه رانندگی به دلایل مختلف در مراحل اولیه موفق به گذراندن آزمون نبودند. این موضوع امروزه و با وجود نمونه سوالات متعدد آزمون های آیین نامه و البته نمونه سوالات لورفته آیین نامه رانندگی به طور کامل تغییر کرده است.

  پس از دانلود این سوالات می توانید با کمترین مطالعه در مراحل اولیه، آزمون های آیین نامه را پشت سربگذارید.

  بنابه تجربه ی بسیاری از افرادی که پیش از این در آزمون های آیین نامه رانندگی شرکت داشته اند، استفاده از نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی بهترین راهی است که می توان برای قبولی زود هنگام در آیین نامه به آن تکیه کرد.

  اکنون می توانید نمونه سوالات را در بخش های زیر دانلود کرده و به خوبی از آنها برای قبولی در آزمون راهنمایی و رانندگی استفاده کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید