در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

  1 بازدید

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده به عیب یابی لوازم خانگی این برند میپردازد ، همچنین نمایندگی رسمی جنرال الکتریک به انتشار مقاله های دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده از محصولات جنرال الکتریک ، علت ارور و نحوه رفع کد خطا و عیب یابی پرداخته است ، تا با دانش از خدمات تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک بهره مند شوید.

  نمایندگی جنرال الکتریک

  میتوان شرکت جنرال الکتریک را تولیدکننده ای معرفی کرد که محصولاتش منعکس کننده تکنولوژی روز در خانه های مردم است ، طراحی منحصربه فرد و درعین حال ساده در محصولات جنرال الکتریک امکان لمس نیاز های روزمره زندگی به بهترین شکل را فراهم میکند.

  با وجود اینکه نمایندگی جنرال الکتریک درکشورهای به جز آمریکا نیز به تولید محصولات خود میپردازد اما طراحی همه ی محصولات در کمپانی اصلی واقع در آمریکا انجام میپذیرد و همه ی تولیدات تحت مراقبت های سخت گیرانه نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک قرار میگیرد.

  عمده لوازم خانگی تولید شده توسط شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک را می توان :

  امروز طیف وسیعی از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک را نه تنها در آمریکا و اروپا که روابط اقتصادی خوبی با هم دارند بلکه در نقاط مختلف دنیا نیز می بینیم. محصولاتی که علی رغم تصور بسیاری از مردم نه تنها با مشکلات تامین قطعات یدکی مواجه نیستند بلکه خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را می توان به راحتی در کشورهای مختلف پیدا کرد.

  ذخیره 75 درصدی هزینه خدمات در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

  اینجا  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات جنرال الکتریک ( یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، تعمیرات ماشین لباسشویی ) شما عزیزان به مشکل برخورده است و به تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک نیازمند شده اید ، نگران نباشید !!! چونکه …

  در صورت تماس با نزدیکترین شعبه نمایندگی جنرال الکتریک در تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود.

  آیا میدانید هنگام استفاده از تعمیرگاه های غیر مجاز ضرر مالی به خود رسانده اید !!! و با استفاده از قطعات غیر فابریک ضرری جبران ناپذیر ؟؟

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک جایی است که کلیه خدمات آن همراه قطعات فابریک انجام میشود و دیگر نگرانی درباره تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک خود نداشته باشید.

  استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک این امکان را به مشتریان این شرکت می دهد که از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک در مدت زمان بسیار بیشتر و با کیفیتی مشابه با لوازم خانگی نو بهره مند شوند. هر گاه عیب و ایرادی در هر یک از لوازم خانگی جنرال الکتریک دیده شود با بررسی تخصصی این موضوع و تنها در ظرف چند ساعت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک می توان مشکلات و ایراد های این لوازم خانگی را به کلی مرتفع نمود و درست مانند روز اول از این محصولات با همان رضایت قبلی استفاده کرد.

  همواره به یاد داشته باشید که تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک به عنوان یک محصول خارجی و آمریکایی نیاز به دانش بسیار بالا و تخصص خاص دارد. مدار ها و قابلیت های هوشمند لوازم خانگی جنرال الکتریک توان تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک را از توان هر فردی با هر سطح تخصصی خارج می کند و به همین دلیل مجموعه تعمیرات لوازم خانگی ای پی امداد با استفاده از دوره های فشرده و تخصصی کارشناسان و متخصصینی را آموزش داده تا بتوانند با ارائه تعمیرات ویژه و خاص مشکل هر نوع لوازم خانگی جنرال الکتریک را مرتفع نمایند.

  خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک :

  نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

  در اینجا شما را با نمایندگی رسمی جنرال الکتریک و تاریخچه آن آشنا میکنیم.

  با تمام این تفاسیر نمایندگی رسمی جنرال الکتریک قصد دارد با مدیریت مناسب و هدف مند در ارائه خدمات بهینه به بهبود خدمات لوازم خانگی جنرال الکتریک کمک شایانی نماید ، بنابراین با شفاف سازی هزینه تعمیرات و استفاده از قطعات فابریک در این امور توانسته است جامه عمل بپوشاند که حتی همین نقص کوچک برطرف شود و بدون هیچ نقصی به سمت و سوی پیشرفتی مضاعف گام برداریم.

  سوالات متداول مشتریان از تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک

  سوالات متدوال و مرسومی که اکثر مشتریان از اوپراتورها بابت تعمیرات جنرال الکتریک پرسش میکنند ، به شرح زیر میباشد :

  نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

  نمایندگی به یک شخصیت حقوقی اطلاق می شود که با داشتن شخصیت حقوقی کاملا مستقل تمامی خدمات و وظایف شرکت اصلی و یا مادر را در سرزمین دیگر ارائه می کند. خدمات پس از فروش ، برنامه ریزی های سنجش رضایت و نظارت مشتریان ، بررسی سود و زیان شرکت در کشور مورد نظر ، خدمات نصب و راه اندازی  انواع تولیدات و محصولات شرکت مادر، تعمیر و ارائه برنامه های بازدید و نگهداری  و… از عمده وظایف یک نمایندگی جنرال الکتریک معتبر می باشد.

  توجه داشته باشید که آی پی امدا تعمیرگاه مجاز مرکزی جنرال الکتریک میباشد.

  جنرال الکتریک برای انتخاب نمایندگی های خود در کشور های دیگر آزمون های سختی برگزار می کند  و حتی پس از اعطا نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک به یک شخصیت حقوقی معتبر و با سابقه باز هم در دوره های شش ماهه این نمایندگی ها را ممیزی و تعیین صلاحیت می کند.

  مشتریان جنرال الکتریک می توانند با مراجعه به نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک  از امتیازات و خدمات خاص شرکت جنرال الکتریک و همچنین تخفیف ها و شرایط استثنایی نمایندگی جنرال الکتریک هم زمان بهره مند شوند. خدماتی مانند:

  خدمات تضمین شده در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

  خدمات تضمین شده در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران بدین منظور میباشد که کلیه تعمیرات تا مدت 90 الی 365 روز گارانتی می شود ، پس ما اینجا هستیم که شما در هزینه ها صرفه جویی نمایید و با یکبار استفاده از خدمات تعمیرات جنرال الکتریک دستگاه خود را بیمه نمایید.

  مدیران شرکت جنرال الکتریک به کارگروهی ، نوآوری ، قابل اطمینان بودن و مهم تر از همه ، شور و شوق برای کمک به مردم ارزش می دهند ، این جمله را در آی پی امداد سرلوحه کار خود قرار داده ایم تا بتوانیم در راستای خدمات لوازم خانگی جنرال الکتریک رضایت شما را جلب نماییم.

  نمایندگی جنرال الکتریک اینگونه بیان میکنند که “هنگامی که مردم از ما خرید می کنند، نه تنها دستگاه را دریافت می کنند، بلکه عضو خانواده ما می شوند ، خانواده ای که برای زندگی راحت تر با لذت بیشتر برای مشتریان در تلاش است تا با اطمینان خاطر برای خدمات جنرال الکتریک ، لوازم خانگی جنرال الکتریک خود را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارند.

  شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک برای تشکر ازمشتریان خود از خرید و اطمینان به این شرکت خود و کارمندانش را موظف دانسته که بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی را از سوی نمایندگی های رسمی جنرال الکتریک در سراسر جهان ارائه دهد.

  نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC | تعمیرآنلاین

  نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC | تعمیرآنلاین

  جنرال الکتریک یک برند معتبر آمریکایی بوده و به نوعی یک ابر کمپانی به حساب می آید . این به آن معناست که بخش لوازم خانگی جنرال الکتریک ،کم ترین بخش تولیدات این کارخانه را شامل می شود و هم اکنون جنرال الکتریک در صنایع هوا و فضا ،الکترونیک ،پزشکی و … فعالیت اصلی خود را ادامه می دهد.

  وقتی می گوییم جنرال الکتریک یک برند آمریکایی است بدین معنا نیست که حتما در ایالت متحده آمریکا ساخته می شود، بلکه دفتر مرکزی این برند در آمریکا بوده و کارخانه های اصلی آن در این کشور می باشد .اما بیش از ۵ کارخانه اصلی نیز در کشورهای دیگر از جمله مکزیک و آرژانتین و برزیل و چین و…….در اختیار جنرال پروفایل می باشد . اکثر محصولات جنرال الکتریک که وارد ایران می شود در کشور مکزیک تولید شده است .

  تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک جهت تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در خدمت شما می باشد.

  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک | تعمیرگاه لوازم خانگی جنرال الکتریک

  تلفن های شعب تهران:

  شمال تهران : 22731647 – 22708898 – 22725473

  غرب تهران : 88590127 – 44032175 – 44032713

  شرق تهران : 77873069 – 77287434

  مرکز و سایر نقاط تهران : 88590196 – 88385495 – 88385494

  بدون تعطیل شبانه روزی : 09125040306 – 22708898

  دفتر مرکزی کرج :

  02633300811 – 02632400566 – 02632200697

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید