توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نمایشنامه ای مذهبی به قلم علی موذنی

  1 بازدید

  نمایشنامه ای مذهبی به قلم علی موذنی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  علی مؤذنی

  مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های علی موذنی تجدیدچاپ شد

  مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های علی موذنی تجدیدچاپ شد

   به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات کتاب نیستان مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های علی موذنی را با عنوان «خورشید از سمت غروب» برای دومین نوبت تجدید چاپ کرد.

  این مجموعه شامل چهار نمایشنامه با عناوین «خورشید از سمت غروب» با موضوع داستان حضرت سلیمان(ع)، «هاقیل» با موضوع داستان هابیل و قابیل، «دریایی» با موضوع داستان حضرت یونس(ع) و «مفرد مذکر غائب» با موضوع موعود است.

  مؤذنی که در کنار داستان‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی از نمایشنامه‌نویسان معاصر ایران نیز به شمار می‌رود  در این کتاب تلاش کرده تا با استفاده از روایات نقل شده در قرآن کریم، دست به خلق آثاری بزند که از سویی جنبه رئالیستی قابل توجهی در خود داشته و از سوی دیگر نمایانگر توان و ایده‌های زبانی و معنایی او در بازگویی روایت‌های داستانی از قرآن کریم است.

  وی پیش از این درباره این مجموعه نمایشنامه عنوان کرده بود: من با نوشتن این اثر در واقع به دنبال پر کردن خلأهای درونی خود هستم. نویسنده نیز به مانند سایر انسان‌ها سؤالاتی کلی و اساسی دارد، از قبیل اینکه در حال حاضر او دارای چه وظیفه‌ای در برابر حیات خود است و او نیز باید در کسب پاسخ در ارتباط با آن بیاندیشد. این گونه سؤالات و پاسخ دادن به آنها تجربیاتی است که نویسنده امروز می‌تواند با نگاه به آن قلم خود را متوجه مسائل اساسی حیات بشر در عصر امروز کند. این سؤالات، سؤال همیشه بشر است و ما نیز امروز باید به نوعی به آن پاسخ دهیم.

  کتاب نیستان این اثر را در چاپ تازه در در ۲۰۰ صفحه و با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان منتشر کرده است.   

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید