توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نقش ستون پنجم در جنگ تحمیلی چه بود

  1 بازدید

  نقش ستون پنجم در جنگ تحمیلی چه بود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نقش ستون پنجمی مجاهدین در جنگ ایران و عراق

  نقش ستون پنجمی مجاهدین در جنگ ایران و عراق

  چند وقت پیش از سیمای مجاهدین برنامه ای تحت عنوان "طلسم جنگ" پخش شد که در آن مجاهدین، ایران را جنگ طلب و آغاز گر جنگ معرفی می نمود. انگار فراموش کردیم که یکی از مواردی که هیچ گاه از خاطره و یاد مردم ایران پاک نخواهد شد همراهی مجاهدین با رژیم دیکتاتوری بعث عراق در طول 8 سال جنگ

  تحمیلی بود که مجاهدین دوشا دوش دشمنان کشورمان علیه هموطنان خود جنگیدند و به سمت فرزندان این خاک و بوم شلیک کردند.

  لحظه دیدارسرکرده مجاهدین ؛ مسعود رجوی با صدام حسین دیکتاتور و مخلوع زمان در بحبوحه جنگ ایران و عراق را همگان شنیده و دیده اند که این لحظه خیانت بار تا ابد در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار خواهد بود.

  حتما میدانید که: بیش از 17000 ایرانی توسط گروه های تروریستی از جمله گروه مجاهدین  قربانی ترور و خشونت شده اند.

  برای ملت غیور و شهید پرور ایران عزیزمان هیچگاه فراموش نخواهد شد که گروه مجاهدین چگونه در جریان جنگ ایران و عراق در بازجویی و شکنجه های روحی وجسمی اسرای ایرانی به بهترین وجه ممکن ایفای نقش نمود.

  ملت عزیز ایران هیچ گاه فراموش نخواهند کرد که در دوران دفاع مقدس، ارتش بعث عراق از گروه تروریستی مجاهدین برای جاسوسی و تبادل اطلاعات و شناسایی مراکز حساس کشور برای بمب باران های موشکی عراق چگونه به بهترین وجه ممکن استفاده میکرد.

  برای ملت ایران آشکار است که در روز های نخست جنگ تحمیلی، مجاهدین نقش ستون پنجم را برای حزب بعث عراق بازی می کردند.

  برای ملت شهادت طلب ایران هویداست که نخستین کاری که مسعود رجوی سرکرده مجاهدین انجام داد این بود که با صدام ملاقات کرد و در آن ملاقات اعلام کرد که اطلاعات مورد نیاز ایران را جمع آوری کرده و در اختیار رژیم بعث عراق قرار میدهد و بعدها همواره از این ملاقات به عنوان افتخاری در کارنامه سیاسی خود یاد می کرد.

  اکنون چند سوال:

  آیا می دانید که اعضای این گروه به خاطر خوش خدمتی آن سالیان به حزب بعث عراق، بعدها حقوق بگیر و جیره خوار صدام شدند.

  آیا می دانید که مجاهدین در دوران هشت سال دفاع مقدس تا بدانجا خباثت به خرج دادند که در ازای اسرای ایرانی از حزب بعث عراق وجه مالی مطالبه می کردند.

  آیا می دانید که ارتش به اصطلاح آزادی بخش مجاهدین توسط مثلث شوم (آمریکا، اسراییل و حزب بعث عراق) برای بر اندازی نظام مردمی ایران تجهیز شد و ضمن فراگیری آموزش های نظامی به انواع تسلیحات نظامی مسلح شد اما ساختاراین ارتش مدتی کوتاه دوام و بقا نداشت.

  آیا می دانید که در دوران جنگ ایران و عراق، مجاهدین کوردل در جبهه های جنگ چندین بار با حمایت ارتش بعث عراق خاک، میهن عزیزمان ایران را مورد تهاجم قرار دادند و جوانان و سربازان هموطن خود را به شهادت رسانده و خیلی ازخانواده ها را داغدار نمودند.

  آیا می دانید که در نشست های سری مجاهدین با نمایندگان سرویس کل اطلاعات رژیم بعث عراق، در ازای اطلاعات داده شده دینار عراقی دریافت می نمودند.

  آیا می دانید که بزرگترین پایگاه نظامی اهدایی صدام به مجاهدین که در سال 1365 تحویل شد پایگاه اشرف بود که مجاهدین این مقر را اسطوره مقاومت نام نهادند و در نشست های خود یکی از شعار هایی که مدام بهره برداری تبلیغاتی می کردند این بود که کوه اگر بجنبد اشرف زجا نلرزد  ولی با پافشاری و مقاومت خانواده های ایرانی، این مقر مخوف براحتی متلاشی و برای همیشه از نقشه عراق محو شد.

  اگر چه امروز تنها سناتورها و سیاستمداران بازنشسته و زوار در رفته اروپایی و امریکایی حامی و سخنران دو آتشه نشست های نمایشی مجاهدین شده اند اما آنان نیز بدون دریافت دلار از سرکرده های بخت برگشته ستون پنجمی ها، لب از سخن نخواهند گشود.

  نادرمحمدی،سنندج

  منبع مطلب : www.nejatngo.org

  مدیر محترم سایت www.nejatngo.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ستون پنجم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فریدون 7 روز قبل
  2

  هر سه مورد

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  لطفا پاسخ دهید

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید