توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نقاشی منظومه شمسی با مداد رنگی

  1 بازدید

  نقاشی منظومه شمسی با مداد رنگی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نحوه رسم منظومه شمسی با مداد در مراحل. سیارات منظومه شمسی - عکس و توضیحات

  به منظومه شمسی را ترسیم کنید، ابتدا باید منظومه شمسی را به خوبی بدانید و مطالعه کنید ، و سپس کاغذ خالی سفید ، مدادهای رنگی ، تصویر اصلی از منظومه شمسی (مانند یک زندگی هنوز هم) بگیرید و با کانتور سیارات و خورشید شروع کنید ، سیاره ها را به طور صحیح مرتب کنید و سپس آنها را بکشید. در بالا ، عکس های گرافیکی بسیار خوبی در حال حاضر وجود دارد ، بنابراین من فقط تصاویری را که می توانید با استفاده از دستورالعمل های من شروع به طراحی کنید ، ضمیمه کردم.

  اگر به تمام سیارات اطراف خورشید به نقاشی نیاز دارید ، کاربر Txajan نحوه طراحی منظومه شمسی را نشان داده است. می خواهم چگونگی ترسیم منظومه شمسی را از منظر دیگری پیشنهاد کنم.

  خیلی اوقات در مدرسه وظیفه طراحی منظومه شمسی را برعهده دارند. برای این منظور ، ما به مداد رنگی و یک ورق کاغذ نیاز داریم.

  ابتدا خورشید را بکشید.

  سپس به اولین سیاره عطارد بروید. این توپ از اندازه های کوچک و رنگ های خاکستری-قهوه ای است.

  در پشت عطارد یک زمین سبز آبی قرار دارد که دارای نقطه خاکستری ماه است.

  سپس مریخ قرمز را ترسیم می کنیم. از عطارد بزرگتر است اما از زمین کوچکتر است.

  سایه خاکستری فراتر از مریخ نمادی از کمربند سیارکی است.

  بعدی راه راه نارنجی و مشتری سفید راه راه.

  سپس زحل زحل را ترسیم می کنیم.

  و فراتر از آن سیاره آبی-آبی اورانوس است.

  خوب ، آخرین سیاره یک پلوتون قهوه ای ریز است.

  به منظومه شمسی خود را با مداد در مراحل بکشیدبه موارد زیر نیاز خواهیم داشت.

  برای مبتدیان ، ما به - مدادها (چند رنگی) ، کاغذ سفید و از همه مهمتر - عکس - طرح - ما نیاز داریم.

  در زیر من یک طرح عکس ضمیمه کرده ام تا برای شما راحت باشد منظومه شمسی ما را ترسیم کنید.

  ابتدا باید مدار سیارات (مثل نمودار) را بکشید.

  سپس شروع به ترسیم یک نمای کلی از سیارات منظومه شمسی می کنیم.

  در ابتدا شما نیاز دارید خورشید را بکش.

  پس از آن شما نیاز دارید سیاره عطارد را ترسیم کنید.

  پس باید سیاره زهره را بکشید.

  بعد شروع می کنیم مریخ سیاره را بکشید.

  بعد از نیاز مریخ مشتری سیاره را بکشید.

  بعد از تو سیاره مشتری را نقاشی کردشروع کنید سیاره کیوان را بکشید.

  بعد از کیوان سیاره اورانوس را بکشید.

  بعد از اینکه سیارات را ترسیم کردید ، شروع به کشیدن ستاره های دنباله دار و سیارک ها (همانند نمودار) کنید.

  بنابراین ، مانند نمودار ادامه دهید.

  در پایان ، ما شروع به نقاشی مانند نمودار زیر می کنیم و دقیقاً چنین تصویری زیبا از منظومه شمسی به دست می آوریم.

  منظومه شمسی را ترسیم کنید می توانید از بسیاری جهات درس فیزیک بگیرید.

  اصل اصلی ترسیم منظومه شمسی نشان دادن خورشید در مرکز سیستم است و سیارات که در مدار خود به دور خورشید می چرخند.

  در منظومه شمسی ، عطارد نزدیکترین خورشید است ، سپس سیاره ونوس دنبال می شود ، سپس سیاره ما زمین وجود دارد ، سپس مریخ می آید ، بعد از مشتری مریخ ، سپس کیوان ، اورانوس ، نپتون و پلوتون.

  مدار سیارات منظومه شمسی را می توان به سادگی با قرار دادن دایره ها به دور دایره خورشید یا با کشیدن آنها به شکل بیضی رسم کرد.

  خود سیارات به شکل دایره ها کشیده شده اند ، مطلوب است که اندازه دایره ها را مطابق با اندازه سیارات مشاهده کنید ، اندازه تقریبی آنها را نسبت به یکدیگر نشان دهید.

  طراحی منظومه شمسی می توانید فقط یک قلم یا یک قلم نوک بکشید ، یا می توانید نقاشی کنید. زمینه را تاریک می کند.

  منظومه شمسی - این خورشید و سایر اشیاء کیهانی است که حول این ستاره می چرخند.

  ترسیم منظومه شمسی چندان دشوار نیست. شما فقط باید مکان اشیاء / سیارات خاص ، ترتیب و نام آنها را بدانید.

  منظومه شمسی را با مداد مانند این ترسیم کنید:

  ترسیم منظومه شمسی با مداد چندان دشوار نیست. برای انجام این کار ، شما باید مرکز سیستم - خورشید را شناسایی کنید. می توانید یک دایره بزرگ بکشید و از آن شعله ور شوید. سپس یک دایره و یک سیاره عطارد را روی آن ترسیم می کنیم. ما یک دایره دیگر و سیاره بعدی را روی آن ترسیم می کنیم. بنابراین ما کل سیاره منظومه شمسی را به تصویر می کشیم.

  تمام نقشه ها نسبتاً آسان هستند ، بنابراین هر کس قادر به ترسیم آنها خواهد بود.

  مهمترین و اصلی ترین ابزار - دستیاری در ترسیم منظومه شمسی ما - قطب نما است! یا به عنوان آخرین حالت - یک دیسک mp3. این کمک می کند تا خورشید و تمام مدارهای سیاره ای را ترسیم کنیم.

  ما شروع می کنیم ، شاید ، با بزرگترین دایره (این خورشید ماست) ، خطوط مدار را بکشیم ، قطب نما را روی سیاره بکشیم و ستاره ها را با پوشش بسیاری از نقاط به تصویر بکشیم.

  من پیشنهاد می کنم منظومه شمسی را با مداد در مراحل زیر بصورت زیر بکشید:

  مراحل ترسیم:

  1) شروع به ترسیم با تصویر خورشید و نه خط می کنیم که سیاره ها را در آن قرار خواهیم داد.

  2) شروع به ترسیم سیارات در حلقه\u200cها می کنیم.

  3) زحل را با دایره ای در اطراف شهاب سنگ ها ترسیم می کنیم.

  4) نقاشی با افلاطون پایان دهید.

  5) جوجه ریزی سیارات را با مداد انجام می دهیم.

  منبع مطلب : optima-inv.ru

  مدیر محترم سایت optima-inv.ru لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تکنیک نقاشی با آبرنگ؛ آموزش کشیدن سیاره های منظومه شمسی | فیلم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  برای نقاشی با این روش ، ازضربات مناسب قلم مو استفاده می کنیم. به کارگیری لفظ قلم موی خشک یک اصطلاح نسبی می باشد زیرا همان طور که مشخص است ایننقاشی آبرنگ است و در آبرنگ همه چیز رطوبت دارد . با قلمو رنگ را بردارید و سپس آب اضافه قلمو را با استفاده از دستمال حوله ای یا پارچ یا اسفنج را بگیرید.

  قلم مو را به نرمی در جهت مورد نظرتان بکشید تا با ایجاد یک حرکت پهن و کم فشار ، ضربات قلم موی پیوسته ای را به دست آورید. به خاطر داشته باشید ! بر خلاف رنگابه ی خیس ، رنگ های به کار رفته با قلم موی خشک با خشک شدن روشن نمی شوند .

  (۵۵۵۷)

  منبع مطلب : tag.ir

  مدیر محترم سایت tag.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه می توان نقاشی نوری را با موضوع فضا ترسیم کرد. نحوه ترسیم سیارات منظومه شمسی

  ما مسابقه نقاشی آبرنگ را راه اندازی کرده ایم. شما می توانید همه آثار را با برچسب مشاهده کنید. ما بهترین نقاشی ها را منتشر می کنیم و یک کلاس کارشناسی ارشد گام به گام در مورد نحوه یادگیری نحوه ترسیم فضا در آبرنگ برگزار می کنیم.


  عکس از @ shagero.alled


  عکس ازkamarkovskaya


  عکس ازarlyapovaeireen


  عکس توسطkatrin_is_art

  گام به گام کلاس استاد

  اگر در مسابقه شرکت نکردید ، اما همچنین می خواهید یاد بگیرید که چگونه فضای لازم را بکشید ، این دستورالعمل های گام به گام را در مورد اینکه چه کاری و چگونه باید انجام دهید تا بازی درخشان و زیبایی داشته باشید در جایی ذخیره کنید. ما درسی از لئوناردو پرزنیتو منتشر می کنیم.

  م مواد

  آبرنگ:

  برس سنجاب:

  کاغذ آبرنگ را با استفاده از نوار چسب روی تخته چوبی محکم کنید. نارنجی را با قرمز کادمیوم روشن مخلوط کنید. شما باید یک سایه قرمز مایل به قرمز روشن دریافت کنید. بعد ، رنگ قرمز عمیق را با بنفش منگنز و یک قطره نیل را برای رنگ قرمز گیلاس مخلوط کنید. سپس برای آبی تیره دلفت بلو را به نیلی اضافه کنید. و آخرین مخلوط ، سبز کبالت پروسی ، دائمی و تیره ، فتالوسیانین است تا یک سبز متوسط \u200b\u200bبدست آورد.

  اگر همه این رنگ ها را ندارید ، می توانید کار را ساده کنید و فقط با رنگ هایی که دارید نقاشی کنید. نتیجه هنوز جالب خواهد بود.

  سه پایه را با زاویه کمی قرار دهید و با استفاده از برس موپ ، کل کاغذ را با آب تمیز مرطوب کنید. رنگ های قرمز تیره و قرمز روشن را در گوشه بالا سمت چپ به او بمالید. بالای گوشه پایین سمت راست با رنگ آبی رنگ کنید. با یک قلم مو # 8 ، سایه سبز را از گوشه پایین سمت چپ به گوشه سمت راست بالا به صورت مورب قرار دهید.

  شما باید به اندازه کافی سریع کار کنید در حالی که کاغذ هنوز مرطوب است. با یک قلم مو # 4 ، برخی مناطق را تقویت کنید و با هر رنگی که می خواهید تمام خلا ها را پر کنید.

  شما باید ایده ای از شکل ظاهری کار نهایی داشته باشید.

  سعی کنید از اختلاط رنگهای مکمل (مانند زرد و بنفش ، قرمز و سبز ، آبی و نارنجی) با یکدیگر خودداری کنید ، زیرا این امر باعث ایجاد رنگ ابری می شود.

  هنگامی که رنگ شروع به خشک شدن کرد ، روی آن یک لایه رنگ دیگر بزنید تا رنگ افزایش یابد. به یاد داشته باشید که هر بار قبل از به دست آوردن سایه ای جدید ، قلم مو را خالی کنید.

  هنگامی که استفاده از رنگ به پایان رسید و از ترکیب رنگ و روشنایی راضی بودید ، دانه های نمک درشت را روی نقاشی بپاشید. این آب را جذب کرده و مقداری از رنگ را از بین می برد و رگه هایی زیبا به شکل سحابی به جا می گذارد. صبر کنید تا کاملا خشک شود و نمک را به آرامی خراش دهید.

  ما فقط نیمی از کار را انجام داده ایم! مجدداً تمام سطح را با آب مرطوب کرده و رنگها را با مواد خالص خود ثابت کنید ، از قلم مو # 2 برای این کار استفاده کنید. برای بدست آوردن رنگ روشن خالص ، آب کمتری به رنگ اضافه کنید و رنگها را روی پالت مخلوط نکنید ، بلکه مستقیماً از ظرف بگیرید.

  در حالی که کاغذ هنوز مرطوب است ، عاج لاجوردی و سیاه را مخلوط کنید. با یک قلم مو # 4 ، اطراف لبه های ورق ، اطراف لبه های سحابی را رنگ کنید. فقط رنگ را به شکل یک قاب سیاه اعمال نکنید ، به یاد داشته باشید که سحابی ها چه شکلی هستند - به شکل یک بیضوی کشیده. در این مرحله ، ما به پارچه ای نیاز داریم که بتواند برای جذب رنگ لبه ها را جذب کند.

  صبر کنید تا کاملا خشک شود و برای لمس های نهایی از برس شماره 2 استفاده کنید. برای افزودن ستاره به فضای ما ، مبل راحتی خود را روی یک سطح افقی قرار دهید. یک دست (یا برس دیگر) در دست غیر غالب خود بردارید و آن را موازی کاغذ نگه دارید. مقداری از رنگ سفید تیتانیوم را بر روی برس قرار داده و در دست پیشانی خود قرار دهید و با قلم مو به آرامی به چوب ضربه بزنید تا ذرات ریز و سفید رنگ روی نقاشی شما بیفتد. برخی از ستاره ها را با یک برس # 0 نازک "دستی" اضافه کنید.

  اجازه دهید نقاشی خشک شود ، نوار نقاب را بردارید. و اینجاست ، فضای شما!

  کودکان با هر چیز جدید و جالبی بسیار جذب و جذب می شوند. تقریباً تمام مطالب مانند فضا ، ستاره ها ، سیارات یا سفینه های فضایی را دوست دارند. در این مقاله شما می توانید نقشه هایی برای کشیدن موشک با پیچیدگی های مختلف پیدا کنید ، حتی برخی از تصاویر را می توان توسط یک کودک کوچک ترسیم کرد.

  به یاد داشته باشید که چند پسر می خواستند فضانورد شوند و در اعماق فضا کاوش کنند. فقط باید تصور کرد که چه تعداد زیادی از رازها و رمزها در میان ستارگان پنهان شده است و ناگزیر در مورد چگونگی رسیدن به آنجا ، با یک چشم نگاه می کند. چنین مسافرتی ، حتی اگر فقط برای سرگرمی باشد ، بدون موشک غیرممکن است. من پیشنهاد می کنم این حمل و نقل فضایی را با کودک خود ترسیم کنید.

  نحوه کشیدن موشک برای کودکان: نقاشی کودک

  شما به کاغذ ، مداد و رنگ و پاک کن نیاز خواهید داشت. قبل از شروع نقاشی یا در مرحله خلاقیت ، می توانید برخی از اطلاعات شناختی را به کودک بگویید. بنابراین کودک به روند کار علاقه مند خواهد شد و حقایق جالب را به خوبی به یاد می آورد.

  البته ، در مورد کودکان کوچک ، بهتر است یک گزینه نقاشی ساده را انتخاب کنید ، جایی که اشکال هندسی ساده غالب است ، و تصویر شامل بسیاری از جزئیات کوچک نیست.

  اگر قبلاً در اصول طراحی تسلط داشته اید ، می توانید با خطوط صاف شروع به طراحی کنید.

  اگر در موشک یک گودال می کشید ، سپس می توانید رنگ آمیزی فضانورد را به پایان برسانید یا در برخی از عکس ها چسب بزنید.

  یا می توانید از الگوریتم ساده تری استفاده کنید.

  نحوه کشیدن موشک ، فیلم

  چگونه برای مبتدیان گام به گام موشک را با مداد ترسیم کنیم؟

  شما همچنین می توانید موشک را با خطوط نرم تری به تصویر بکشید - در این صورت بیشتر به نظر اسباب بازی ، کارتونی می رسد.

  چگونه می توان موشک را با مداد گام به گام در فضا ترسیم کرد؟

  ترسیم فضا در برابر موشک بسیار ساده است. می توانید خیال و تصور یک هنرمند کوچک را آزاد کنید و او خودش خورشید ، ستاره ها ، سیارات و حتی بیگانگان خنده دار را ترسیم خواهد کرد.

  به عنوان مثال ، شما می توانید یک شهاب سنگ یا یک دنباله دار را به تصویر بکشید. برای این کار یک ستاره بکشید و یک قوس دم آن را بکشید.

  یا می توانید زحل را بکشید ، که با حلقه های خود در تصویر برجسته است.

  برخلاف نمونه های قبلی "اسباب بازی" ، شما می توانید یک موشک فضایی واقعی ترسیم کنید. به دلیل وجود قطعات کوچک و فراوانی آنها تا حدودی پیچیده تر است ، اما اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید ، موفق خواهید شد. برای سهولت کار ، می توانید از الگوهای زیر استفاده کنید.

  کلاس کارشناسی ارشد در طراحی برای کودکان پیش دبستانی گروه مقدماتی ارشد با موضوع: "SPACE" در مراحل با عکس

  هدف:
  ایجاد کارهای آموزشی ، هدیه ای یا مسابقه ای
  مواد:
  کاغذ A3 ، دو طرفه سفید یا رنگی ، مداد شمعی مومی ، نمکی ، گواش یا آبرنگ مشکی ، برس نرم شماره 3-5
  اهداف:
  خلق آثاری با موضوع فضا
  وظایف:
  آموزش روشهای مختلف نمایش فضا
  بهبود مهارت های عملی استفاده از مداد شمعی و آبرنگ
  آموزش میهن پرستی.
  توسعه کنجکاوی

  کار مقدماتی:

  1 عکس های عمق فضا را در نظر بگیرید.

  2 ما با تاریخ کیهان نوردی ، با نام و دستاوردهای کیهان نوردان برجسته خود آشنا می شویم. نام ها را بخاطر بسپارید: یوری گاگارین ، والنتینا ترشکووا ، الکسی لئونوف. اولین کیهان نورد جهان ، اولین زن در فضا ، اولین نفری که به فضا رفت. ما به عکس ها نگاه می کنیم ، در مورد مشکلات و لذت های حرفه کاوشگران فضایی بحث می کنیم. چگونه خلبانان آزمایشی فضانورد شدند؟ چه آموزش هایی را گذرانده اند؟ با جزئیات بیشتر در اولین راهپیمایی فضایی سرنشین دار ساکن می شویم.

  2 - فکر کردن در مورد فضا ، بشقاب پرنده ها ، بیگانگان. ما در مورد فیلم و کارتون بحث می کنیم. ما فکر می کنیم که آنها چه می توانند باشند - بیگانگان: خوب یا بد؟

  3 - اتاق نشیمن ادبی:

  آرکادی هائیتی
  به ترتیب ، هر یک از ما همه سیارات را فراخوانی خواهد کرد:
  یکی عطارد ، دو زهره ، سه زمین ، چهار مریخ.
  پنج مشتری است ، شش زحل ، هفت اورانوس و سپس نپتون.
  او هشتم پیاپی است. و پس از او در حال حاضر ، پس ،
  و سیاره نهم پلوتو نام دارد.

  وی. اورلوف
  به فضا پرواز می کند
  کشتی فولادی به دور زمین.
  و حتی اگر پنجره های آن کوچک است ،
  همه چیز با یک نگاه در آنها قابل مشاهده است:
  گستره استپی ، گشت و گذار در دریا ،
  یا شاید من و تو!

  کار عملی شماره 1: "فضای دور"

  کار عملی شماره 2: "Spacewalk"

  کار کودکان (5-6 سال)

  امروز ما به شما یاد می دهیم که چگونه فضای رنگی را در آبرنگ نقاشی کنید. این درس بسیار آسان است ، به این معنی که هر هنرمند تازه کار می تواند بر آن تسلط داشته باشد. علاوه بر این ، فضای نقاشی برای مبتدیانی که وقت تسلط بر فنون "مرطوب" و "شستشوی فارغ التحصیلی" را ندارند نیز مفید خواهد بود.

  بنابراین ، برای ترسیم فضا ، به موارد زیر نیاز دارید:

  مراحل طراحی

  مرحله 1. با استفاده از روش "مرطوب" ، مطمئن شوید که ورق کاغذ آبرنگ را روی قرص با استفاده از نوارهای نوار پوششی / لوازم التحریر ثابت کنید. به لطف این ، کاغذ آغشته به آب تغییر شکل نمی یابد و سایه های آبرنگ اعمال شده به زیبایی روی هر قطعه ورق می ریزند.

  با یک مداد ساده یک خط افق ناهموار ترسیم کنید.

  مرحله 2. با استفاده از یک برس بزرگ روی یک خط مداد ، یک ورق کاغذ را کاملاً با آب خیس کنید. پس از استفاده از آب ، رنگ باید در اسرع وقت اعمال شود تا سایه های صاف و زیبا حاصل شود. در گوشه پایین سمت راست ، مقداری لیمو کادمیوم را با ضربه های تصادفی استفاده کنید.

  اوچر شفاف را در امتداد افق و قسمت مرکزی تصویر بکشید.

  مرحله 3. نقاشی را با سایه های سرد اشباع کنید. اولترامارین را به قسمتهای مرکزی و بالا سمت راست طرح بمالید. بالاتر از افق کشیده شده با رنگ قرمز ، کمی لحن فیروزه ای اضافه کنید و در گوشه بالا سمت چپ - آبی. با یک برس تمیز ، مرزهای سایه ها را مخلوط کرده و صاف کنید.

  مرحله 4. از رنگ سیاه برای کار در گوشه های بالای آسمان استفاده کنید.

  و سایه های اعمال شده را با استفاده از همان سایه های آبرنگ ، اما با آب کمتر ، اشباع تر می کنیم. تمام مرزهای روشن سایه ها را مخلوط کنید تا یک شیب زیبا بدست آورید.

  با رنگ بنفش یا صورتی بنفش ، مرزهای زرد را پردازش می کنیم.

  مرحله 5. ترسیم را بگذارید تا خشک شود و سپس جزیره بدون رنگ را با رنگ سیاه پر کنید.

  با یک برس نازک ، پایه درختان را ایجاد کنید و سپس شاخه های کوچک بالای درختان صنوبر را بکشید.

  مرحله 6. اکنون یک لحن سفید بر روی قلم مو تایپ کرده و مناطق روشنایی را در مرکز تصویر انتخاب کنید. ما لبه های آنها را تاری می کنیم تا از طرح کلی مشخص جلوگیری کنیم.

  خوب .. در حالی که فیلم من بارگیری می شود ، من در حال آموزش یک فضای طراحی فضای خالی هستم ... ممکن است مفید باشد.

  چگونه قدم به قدم با مداد فضا ترسیم کنیم

  گام یک.

  یک شکل دایره ای برای سیاره و رئوس مطالب منظره ترسیم کنید.

  مرحله دوم.

  بیایید خطوط کره زمین و ماهواره آن را اصلاح کنیم. در پیش زمینه ، ما دو مرد را می کشیم ؛ این فضانوردان اعزامی به ماه هستند.

  مرحله سه

  اجازه دهید برخی از سکته مغزی اضافه کنید.

  مرحله چهار

  بیایید آسمانی پرستاره ترسیم کنیم. یا به عبارت دقیق تر ، فضای باز است. چند دهانه در وسط منظره ماه بکشید.

  مرحله پنجم

  و باقی مانده است که سایه هایی اضافه کنید. نتیجه این است تصویر فضایی:

  چگونه گام به گام زمین را با مداد ترسیم کنیم

  گام یک. رسم دایره با دست بسیار دشوار است. ابتدا به دو مربع تقسیم شده به نصف احتیاج داریم تا بتوانیم از قبل یک رنگ آمیزی در آنها بنویسیم. البته می توانید یک قطب نما بردارید و یک رنگ آمیزی بکشید. اما این یک تجارت سلطنتی نیست.
  مرحله دوم. همانطور که در بالا ذکر شد ، ما طرح کلی سیاره خود را ترسیم می کنیم ، چهار قوس در گوشه های مربع ترسیم می کنیم.
  مرحله سه اکنون ترسیم یک دایره یکنواخت آسان تر خواهد بود. ما قوس ها را با هم ترکیب می کنیم تا همه چیز تا حد امکان روشن شود.
  مرحله چهار اکنون ما تمام قاره ها ، اقیانوس ها ، جزایر و شبه جزایر را روی توپ خود ترسیم می کنیم. هر آنچه متناسب و متناسب خواهد بود.
  مرحله پنجم خطوط کمکی را برمی داریم. ما به دور سیاره نقاط می خوریم - تصویری از ستاره های دور ، مدادی را حرکت می دهیم ، فضا را به تصویر می کشیم تا این سیاره تنها به نظر نرسد.

  نحوه ترسیم سیارات منظومه شمسی با مداد

  گام یک

  ما مدار سیارات را ترسیم می کنیم. شکل آنها بیضی نزدیک به دایره است. اما ، اگر از یک نقطه نگاه کنیم ، از نظر بصری نه دایره ها ، بلکه کمان ها ، قسمت هایی از بیضه ها را می بینیم. مانند تصویر. ما موقعیت سیارات را روی خطوط ترسیم می کنیم.

  مرحله دوم

  ما دایره ها - سیارات را ترسیم می کنیم. ما با یک عطارد کوچک شروع می کنیم ، سپس زهره و زمین بزرگتر هستند ، دوباره یک دایره کوچک مریخ است و مانند آن ، مانند شکل. لبه خورشید را در گوشه پایین سمت چپ نشان دهید.

  مرحله سه

  خطوط کمکی - محورهای دایره ها را پاک کنید. بیایید مدارها را روشن تر کنیم.

  مرحله چهار

  بیایید اجرام آسمانی دیگری نیز اضافه کنیم: ستاره های دنباله دار ، سیارک ها. بیایید "حلقه ها" را برای سیارات بزرگ بکشیم.

  مرحله پنجم

  بیایید سایه زدن را انجام دهیم. با کمک آن ، ما باید حلقه های خود را به یک کره تبدیل کنیم. به یاد داشته باشید که خورشید را در مرکز خود قرار داده ایم و نور از کناره آن می بارد. اما طرف مقابل این سیاره تاریک خواهد شد. نتیجه باید چیزی شبیه به این باشد:

  نحوه قدم به قدم کشیدن یک فضانورد با مداد

  چهار قدم جلوتر است.

  گام یک.

  در بالای ورق ، یک سر بزرگ گرد قرار دهید. او بزرگ است زیرا کلاه ایمنی به سر دارد. دو خط منحنی به سمت پایین بکشید - این طرح کلی بدن است. ما یک فضانورد را در گرانش صفر رسم خواهیم کرد. و این بلافاصله موقعیت او را تعیین می کند. بیایید خطوط دست و پاها را بکشیم. لباس فضایی کمربند بسته است. کوله پشتی را در پشت شانه ها ترسیم می کنیم.

  مرحله دوم.

  ما شروع به ترسیم جزئیات می کنیم: کلاه ایمنی ، انگشتان ، انواع زنگ ها و سوت های "کت و شلوار". علاوه بر این ، تمام عناصر به اندازه کافی بزرگ هستند.

  مرحله سه

  روی کلاه ایمنی سوراخ هایی برای چشم ها بکشید و آن را سه بعدی کنید. بیایید شروع به کشیدن کفش کنیم. بیایید یک کیف جیبی را روی کمربند نشان دهیم. به تصویر خوب نگاه کنید و قطعه گمشده را در ورق خود اضافه کنید. پرچ ، چین روی انگشتان و موارد دیگر.

  مرحله چهار

  سایه افقی را روی کمربندها نشان دهید. بیایید کفش ها را بکشیم: نقاشی روی کف ، اتصال دهنده. این فضانورد یک وسیله الکترونیکی کوچک در ران خود دارد. حالا بیایید عناصر اصلی نقاشی خود را شرح دهیم. تقریبااماده. شما می توانید قهرمان ما را با کمک سایه زدن "احیا" کنید ، یا با کمک رنگ به آن رنگ اضافه کنید!

  نحوه ترسیم موشک فضایی با مداد گام به گام

  گام یک. موشک ما فقط نوعی دستگاه با موتور نیست بلکه یک سفینه فضایی کامل است. ما دو شکل بیضی شکل می کشیم - این بدنه کشتی است. در زیر ما به وضوح یک بال موشک و پشت - دم خواهیم داشت.
  مرحله دوم. بیضی ها را به هم وصل می کنیم. ساختار موشک ، قطعات ساختاری آن شکل پیچیده ای دارد که توصیف آن منطقی نیست. بنابراین ، سعی کنید همانطور که در تصویر می بینید تکرار کنید ، در غیر این صورت می توانید با موشک خودتان روبرو شوید.
  مرحله سه کشتی باید قسمتهای مختلفی روی بدنه ، صفحات ، اسلحه ، گودالها داشته باشد.
  مرحله چهار
  مرحله پنجم

  نحوه قدم به قدم کشیدن یک مریخ نورد ماه با مداد

  گام یک. بیایید دستگاه را به قسمتهای ساختاری تقسیم کنیم ، آنها را به صورت مستطیل روی کاغذ به تصویر بکشیم.
  مرحله دوم. بیایید فضانوردی را که در ماشین نشسته است ترسیم کنیم.
  مرحله سه یک آنتن کوچک در جلوی وسیله نقلیه اضافه کنید ، با جزئیات بیشتر از شخصی که پشت فرمان است بیرون بکشید.
  مرحله چهار خطوط کمکی را پاک کنید و با وضوح بیشتری خطوط را مشخص کنید.
  مرحله پنجم برای نشان دادن تأثیر حرکت ، زیر آن سایه ایجاد می کنیم و همچنین سایه را به چرخ ها ، فضانورد و سایر قسمت ها اضافه می کنیم. اینجاست:

  نحوه ترسیم سفینه فضایی با مداد گام به گام

  گام یک. ترسیم الگویی از اشکال هندسی برای کشتی ، نمایش بدنه و مکانها برای موتورها.
  مرحله دوم. بیایید توربین های جت را بکشیم ، خطوط بدنه را کمی تغییر دهیم و یک توپ کوچک به آن اضافه کنیم.
  مرحله سه شما باید مرزها را با یک خط ضخیم تر با مداد برجسته کنید ، جزئیات زیادی را به بال اضافه کنید ، آنها را دایره کنید و همچنین شماره 09 را برای نمایش اضافه کنید.
  مرحله چهار کل سطح کشتی را به صورت افقی کمی سایه زده و پنجره ها ، دهانه های خروجی توربین و اسلحه را کاملاً خاموش کنید.

  چگونه قدم به قدم ماه را با مداد ترسیم کنیم

  گام یک. با استفاده از یک مربع ، مکان ماه را روی کاغذ مشخص می کنیم.
  مرحله دوم. بیایید یک دایره ترجیحاً حتی رسم کنیم. اگرچه سطح ماه یکنواخت نیست ، اما از دور متفاوت به نظر می رسد.
  مرحله سه دهانه ها ، کوه ها و فرورفتگی ها را به سطح زمین اضافه کنید.
  مرحله چهار اجازه دهید سایه را اضافه کنیم.

  منبع مطلب : moscsp.ru

  مدیر محترم سایت moscsp.ru لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ملتیر ناشناس 27 روز قبل
  0

  عالی نبود

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  عالی نبود🤔🤔

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  عالی نبود🤔🤔

  سورینا 1 سال قبل
  -2

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید