توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

  1 بازدید

  نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پرداخت آنلاین حق بیمه عمر پاسارگاد

   

  whatsap

  گفتگوی زنده تلگرامی با کارشناس بیمه پاسارگاد

  استعلام انلاین بیمه بدنه پاسارگاد

  استعلام انلاین بیمه مسئولیت پاسارگاد

  استعلام انلاین بیمه مسافرتی پاسارگاد

  استعلام انلاین بیمه ثالث پاسارگاد

  takmilii

  همکاری با ما به عنوان نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد

  تبلیغ در سایت بیمه پاسارگاد

  منبع مطلب : www.gopasargad.ir

  مدیر محترم سایت www.gopasargad.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همه روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

  آرزوی ما سلامتی شماست

  بیمه‌گذاران محترم بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد برای پرداخت اقساط حق بیمه خود از روش‌های متنوعی می‌توانید استفاده کنید.

  1- ساده‌ترین روش از طریق وب‌سایت بانک پاسارگاد است، نیازی نیست که شما در بانک پاسارگاد حساب داشته باشید فقط کافی است که به اینترنت معمولی دسترسی داشته باشید و با گوشی موبایل، تبلت یا کامپیوتر اقساطتان را پرداخت کنید. فقط کافی است یک کارت عابر بانک و رمز پویا داشته باشید.

  نکته بسیار مهمی که در این روش وجود دارد این است که شما با همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید اقساط حق بیمه خود را پرداخت کنید.

  برای پرداخت قسط بیمه عمر خود اینجا را لمس کنید

  مطابق تصویر شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را وارد کنید، سپس گزینه ادامه را لمس کنید. (تصویر 1)

  مطابق تصویر 2 اطلاعات کارت‌بانکی خود را وارد کنید و با انتخاب گزینه پرداخت قسط بیمه عمر خود را واریز کنید.

  در پایان مطابق تصویر شماره 3 سند پرداختی خود را ذخیره کنید و یا شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را دفترچه اقساط خود ثبت نمایید.

  2- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک پاسارگاد در کشور مراجعه کنید
  و با هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید. کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.

  در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک پاسارگاد وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

  3- با تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان (pos) بانک پاسارگاد نیز می‌توانید قسط خود را پرداخت کنید،کافی است گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.
  در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک پاسارگاد وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

  4- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک توسعه تعاون در سراسر کشور مراجعه کنید و با هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید. کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک توسعه تعاون وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

  واریز از طریق بانک کشاورزی


  5-  با تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان (pos) بانک کشاورزی نیز می‌توانید قسط خود را پرداخت کنید، کافی است گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.

  در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک کشاورزی وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

  6-  امکان پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد از طریق تلفن‌بانک پاسارگاد نیز وجود دارد. کافی است با شماره زیر تماس بگیرید و مطابق تصویر اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید.

  در این روش با استفاده از کارت‌ عابربانک پاسارگاد می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش داشتن رمز پویا الزامی است.

  7- نرم‌افزار همراه بیمه پاسارگاد شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های ارتباط اینترنتی، نرم‌افزار موبایلی پرداخت اقساط» بیمه عمر و تأمین آتیه را راه‌اندازی نموده است.
  شرکت بیمه پاسارگاد در راستای حفظ امنیت خاطر بیمه‌گذاران و با تکیه‌بر نیروی انسانی جوان و مجرب خود و بهره‌گیری از دانش روز بیمه و فناوری اطلاعات با بیش از ده سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور تلاش کرده تا با راه‌اندازی نرم‌افزار موبایلی همراه بیمه پاسارگاد» در زمان پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه آرامش خاطر را به‌عنوان مهم‌ترین دستاورد بیمه، به مشتریان خود هدیه دهد.

  در این راستا، بیمه‌گذاران می‌توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن همراه درزمانی اندک و در امنیت کامل با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. گفتنی است، امکان دسترسی هر بیمه‌گذار به کلیه بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به‌روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت‌شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم‌افزار است.

  در این نرم‌افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت‌های شبکه بانکی کشور فراهم‌شده است.

  بـرای دریـافـت ایـن نرم‌افزار و نیـز آمـوزش نـحــــوه استـفـاده از آن می‌توانید به لیـنـک کــانـال تـلـگـرامـی https://t.me/pasargadinsuranceCRM  مراجعه نمایید.

  گفتنی است، در اولین مرتبه استفاده از نرم‌افزار، کاربر بایستی با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در سیستم ثبت‌نام کرده و با دریافت کد فعال‌سازی» ثبت‌نام خود را تکمیل نماید.

  8- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک صادرات در سراسر کشور مراجعه کنیدبا هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید.
  کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک صادرات وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید. همچنین آندسته از بیمه گذارانی که بجای برگه اقساط، از دفترچه اقساط برای پرداخت اقساط خود استفاده میکنند می تواندد بصورت حضوری به شعب بانک صادرات مراجعه و اقساط خود را پرداخت نمایند.

  9- اگر در بانک پاسارگاد حساب دارید پیشنهاد می‌کنیم تا با دانلود اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد ضمن استفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه، اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را نیز از این طریق و به به‌راحتی پرداخت کنید.

  دانلود برنامه موبایل بانک پاسارگاد ios- Android


  10- از طریق کد دستوری #720* و یا اپلیکیشن آپ هم میتوانید اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خود را پرداخت کنید.

  سامانه آنی بانک پاسارگاد (امپاد) با بهره گیری از تکنولوژی USSD راه اندازی شده و برای مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل استفاده است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه نمی باشد و فقط با گرفتن شماره #720* از روی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توان وارد منوی این برنامه شد. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می باشد.

  منبع مطلب : alobimeomr.com

  مدیر محترم سایت alobimeomr.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید