توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه دریافت کارنامه تیزهوشان

  1 بازدید

  نحوه دریافت کارنامه تیزهوشان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 احتمالا همچون روال گذشته 4 الی 6 هفته پس از برگزاری این آزمون ورودی خواهد بود . نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت azmoon.medu.ir برای پایه دهم و از طریق سامانه hoosh.medu.ir برای ورود به پایه هفتم اعلام می شود .

  نتایج آزمون تیزهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  نتایج آزمون تیزهوشان دهم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان دهم

  در هرصورت برای اینکه در خصوص اعلام نتایج تیزهوشان دچار سردرگمی نشوید به شما توصیه می کنیم عضو صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان شوید تا جدید ترین اخبار درباره نتایج تیزهوشان را به اطلاع شما برسانیم .

  راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  در این قسمت می خواهیم راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 99 - 1400 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ را قرار دهیم تا دانش آموزان و والدین محترمشان بتوانند کارنامه آزمون تیزهوشان را مشاهده و دریافت کنند .

  نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 از طریق سایت hoosh.medu.ir همچون سال گذشته قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور و در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را مانند تصویر زیر وارد نمایند  :

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید :

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود" دریافت کارنامه " مشخص شده است :

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ تنها از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید :

  در این قسمت باید نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون " وضعیت قبولی" ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که نام فرزندتان در اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار گرفته یا خیر همچنین در زیر ستون " محل پذیرش " ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

  در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  اگر پس از اعلام نتایج در زمینه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 و جزئیات ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان به سوالی برخوردید می توانید از هرجای ایران که هستید سوال خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  در صورتی که پذیرفته نشدید و علاقمند به ثبت نام در مدارس با کیفیت دیگری مانند شاهد هستید ، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید .

  سوالات متداول

  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هر ساله حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد که البته در این مقاله به تاریخ دقیق آن اشاره شده است .

  داوطلبان پس از قبولی در آزمون تیزهوشان جهت ثبت نام در این مدارس باید با مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه تیزهوشان پذیرفته شده مراجعه نمایند که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان اعلام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

  زمان و نحوه دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400

  زمان و نحوه دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400

  در این مقاله از زمان و نحوه دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان  هفتم و دهم سال 99-1400 مطلع می شوید. داوطلبان میتوانند درصورت لزوم ، اعتراض خود را به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم ثبت نمایند.

  زمان دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400

  زمان دریافت کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم سال 99-1400 و مشاهده کارنامه آزمونهای ورودی پایه های هفتم و دهم سمپاد از روز دوشنبه 10شهریور آغاز می شود.

  مهلت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400 

  ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99-1400

  امکان ثبت اعتراض از تاریخ 99/06/10 در سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان فعال خواهد شد. برای ورود به راهنمای سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم لینک های زیر را انتخاب کنید:

  نحوه دریافت کارنامه نتایج تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400

  نحوه دریافت کارنامه نتایج تیزهوشان هفتم و دهم سال 99-1400 از دو روش امکانپذیر است. توجه داشته باشید که کارنامه فقط برای داوطلبانی صادر می شود که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان قبول نشده اند، این داوطلبان با استفاده از کارنامه می توانند درخواست تجدید نظر به نتایج آزمون تیزهوشان و ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان را انجام دهند.

  1- روش اول : مراجعه داوطلبان پایه هفتم به نشانی hoosh.medu.ir و مراجعه داوطلبان پایه دهم به نشانی azmoon.medu.ir و دریافت اینترنتی کارنامه عدم قبولی

  2- روش دوم : تماس با سامانه صدای مشاور و دریافت ساده و سریع کارنامه عدم قبولی تیزهوشان از کارشناسان این سامانه :

  سامانه صدای مشاور برای دریافت کارنامه نتایج عدم قبولی تیزهوشان

  تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

  تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

  تماس از 8 صبح تا 12 شب  ،حتی در ایام تعطیل

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 برای بسیاری از دانش آموزانی که در قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را دارند حائز اهمیت است عموما هر ساله کارنامه تیزهوشان پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اعلام می‌شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت کارنامه و اعلام نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99 در این سامانه اعلام می شود اما نحوه ی نمایش قبولی به نحو ی است که در صورت قبولی فقط اسم مرکز قبول شده نمایش داده می شود اما اگر داوطلبی در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 نمره قبولی را اخذ نکرده باشد نمرات آزمون استعداد تحصیلی و تحلیلی و نمرات کل آزمون داوطلب در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 داده خواهد شد لازم به ذکر است داوطلبینی که نسبت به نمرات خود در سامانه اعتراضی دارند می توانند در همان سایت اعتراض خود را ثبت کنند و منتظر تجدید نظر بمانند .

  دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  والدین گرامی به یاد بسپارید که تلقی نادرست از قابلیت‌های فرزندتان و احساس شکست، موجب خدشه دار ساختن اعتماد به نفس و خودباوری او می‌شود. جهت پیشگیری از هر گونه فشار ذهنی، عاطفی و جسمی لازم است (صرف نظر از کسب هر نتیجه و قبولی یا عدم قبولی وی) شرایط عاطفی و ذهنی فرزندتان را چه قبل و چه بعد از آزمون تیزهوشان توجه کرده و مدیریت لازم را داشته باشید. به تلاش‌ها و قابلیت‌های فرزندتان احترام بگذارید و از او سپاسگزاری کنید و سعی نمایید تلقی شما از عدم قبولی فرزندتان به نشانه ضعف و ناتوانی او نباشد و نیز قرار گرفتن آن در اسامی قبول شدگان تیزهوشان 98-99 موجب غرور کاذب، احساس برتری جویی و فخر فروشی نشود. فرزندتان را مطمئن کنید که با توکل به خداوند بزرگ و با تلاش و توانمندی‌های زیادی که دارد می‌تواند در سال‌های تحصیلی پیش رو موفقیت‌های بزرگی را کسب نماید و قبولی در کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 صرفا یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت است.

  نحوه ی ثبت نام و درج کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99

  1- گزینش دانش آموزان از طریق آزمون انجام می‌شود.

  2- کادر آموزشی مدارس تیزهوشان نیز مورد گزینش قرار می‌گیرند.

  3- دانش آموزان در حدود 42 ساعت در هفته در مدارس تیزهوشان حضور دارند.

  4- مدارس سمپاد دارای امکانات خوابگاهی و شبانه روزی نمی‌باشند.

  5- امکانات آموزشی و پرورشی این نوع از مدارس نسبت به مدارس عادی سطح بالاتری دارد و جزء مدارس خاص محسوب می‌شوند.

  به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رسانیم که مطابق با روال هر سال احتمال دارد کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 یک ماه بعد از آزمون صادر گردد . برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیلتماس بگیرید. داوطلبان می‌بایست به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان به نشانی Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند، اطلاعات دانش آموزی خود را درون فرم ثبت نام وارد کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. به شما توصیه می‌کنیم که قبل از ثبت نام حتما دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99 را بطور کامل و دقیق مطالعه نمایید تا در روند انجام مراحل ثبت نام اشتباهی انجام نگیرد.

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

  به اطلاع دانش آموزان گرامی در پایه نهم متوسطه می‌رسانیم که حدود پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون ( زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 : نیمه اول اردیبهشت 97) نتایج آزمون نهم به دهم سمپاد 98-99 در سایت ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان منتشر می‌شود که داوطلبان می‌بایست به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه و نتایج را مشاهده نمایند.

  تاکید می‌کنیم که کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 تنها در سایت Azmoon.medu.ir منتشر می‌شود نه در هیچ سایت دیگری.

  کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 را در سایت ثبت نام سمپاد(sampad.medu.ir ) را مشاهده کنند. در کارنامه هر داوطلب، تعداد سوالات صحیح – تعداد سوالات غلط – تعداد سوالات بی پاسخ – جواب قبولی یا عدم قبولی و نام مدرسه‌ای که داوطلب در آن پذیرش شده است قابل مشاهده است. دوطلبان گرامی دقت داشته باشید در صورتی که در آزمون تیزهوشان پذیرش نشده باشید کارنامه عدم قبولی شما حداکثر ظرف مدت یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم در سایت منتشر می‌شود.

  مطالب مرتبط :

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید