توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه ارسال نقاشی به شبکه پویا

  1 بازدید

  نحوه ارسال نقاشی به شبکه پویا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ارسال نقاشی

  نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد. موضوع نقاشی‌های ارسالی، آزاد یا مناسبتی بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

  جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

  1. نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

  2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

  3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد.

  4. به تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

  5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

  6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

  7. در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

  هر روز، منتظر ارسال نقاشی‌های زیبای عزیزان شما به شبکه پویا دوست همیشگی بچه‌های ایران زمین در برنامه نقاشی‌نقاشی هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی‌نقاشی

  نقاشی‌های ارسالی شما دوستان عزیز، توسط کارشناسان برنامه به دقت بررسی شده و در هر روز حدود 20 نقاشی از میان آنها انتخاب شده و شما می‌توانید نقاشی خردسالان را در ساعت 11:30 هر روز از شبکه پویا ببینید.

  مداد و پاک‌کن در فضایی شاد، جذاب و متنوع به معرفی تعدادی از نقاشی‌های ارسالی گروه سنی خردسال می‌پردازند، نقاشی‌هایی که ترجیحاً کار خلاقانه‌ای در آن به تصویر کشیده شده باشد. شما می‌توانید کلیۀ نقاشی‌های ارسالی را در پرتال شبکۀ پویا در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی ببینید.

  دوستان عزیز، جهت ارسال نقاشی و شرکت در این برنامه می‌توانید نقاشی‌های خود را از طریق پرتال شبکۀ پویا بارگذاری و ارسال نمایید. فقط کافی است برای ارسال نقاشی به نکات زیر توجه کنید:

  1-   نقاشی شما بهتر است در یک کاغذ به قطع A4 کشیده شده باشد، لطفاً از کشیدن نقاشی در کاغذهای دفتری و خط‌دار پرهیز کنید.

  2-   پس از کشیدن نقاشی، از آن عکس گرفته و یا ترجیحاً آن را اسکن نمایید. درصورتیکه نقاشی را اسکن می‌کنید توجه کنید حجم فایل شما کمتر از 2 مگا بایت و اندازۀ عرض آن حداقل 1000 پیکسل باشد. فرمت تصویر هم بهتر است JPG باشد، تنظیمات صفحه را به‌گونه‌ای اصلاح کنید که صفحۀ نقاشی‌تان تیره نباشد. اما اگر می‌خواهید از نقاشی خود عکس گرفته و آن را ارسال کنید، دقت کنید دوربین شما ضعیف نباشد تا نقاشی شما هنگام پخش، بی‌کیفیت نشود. همچنین توجه کنید دستگاهی که با آن عکس می‌گیرید دقیقاً روبه‌روی صفحۀ نقاشی و کاملاً صاف نگه داشته شده باشد و هنگام عکس گرفتن سایۀ شما بر روی نقاشی نبوده و در تصویر دیده نشود و صفحۀ نقاشی روشن باشد.

  3-  در زمان بارگذاری نقاشی، اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و با حروف فارسی فقط در جاهای مشخص شده تایپ کنید و از آوردن این مشخصات در قسمت‌های دیگر پرهیز کنید که نقاشی شما قابل تأیید باشد. آدرس و شمارۀ تلفن همراه خود را به هیچ عنوان داخل نقاشی ننویسید؛ چرا که چنین نقاشی‌ای حتی برای قرار گرفتن در نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی نیز غیر قابل تأیید می‌باشد. نکتۀ مهم اینکه در قسمت «تلفن تماس»، حتماً یک شمارۀ تلفن همراه که مخصوص نزدیکترین فرد به شما (مثل خود نقاش و یا پدر و مادر او) می‌باشد را وارد کنید تا در صورت انتخاب نقاشی برای پخش، به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شود. این پیامک، یک روز قبل از پخش نقاشی از تلویزیون، با شمارۀ 3000096 برای شما ارسال خواهد شد و در آن، تاریخ و ساعت پخش نقاشیِ شما مشخص شده و شما می‌توانید آن برنامه را ببینید. پس لطفاً درج یک شمارۀ تلفن همراه در هنگام ارسال نقاشی فراموش نشود. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پیامک‌ها به صورت بسته‌ای برای کلیۀ نقاشی‌های منتخب روز ارسال می‌شود، در پیامک اسم و مشخصات نقاش ذکر نخواهد شد و درصورتیکه چند نقاشی از طرف چند نفر با یک شمارۀ تماس مشترک ارسال شود، باید توجه داشته باشند که اگر یکی از آنها برای پخش انتخاب شود در پیامک ارسالی مشخص نمی‌شود که کدام نقاشی قرار است پخش شود.

   4-   کد رهگیری را یادداشت کنید تا از طریقِ آن بتوانید نقاشیِ خود را در پنل جستجوی نگارخانۀ نقاشی‌نقاشی بیابید. اگر احیاناً کد رهگیری را از دست دادید باز هم می‌توانید از طریق جستجوی نام و نام خانوادگی، نقاشی را پیدا کنید.

  نکات قابل توجه و سؤالات متداول:

  1-   به دلیل اینکه ساعت پخش برنامه تقریباً ثابت است، درصورتیکه پیامکی حاوی انتخاب نقاشی شما برایتان ارسال شد و شما امکان دیدنِ آن را در زمانی که برایتان در پیامک مشخص شده است نداشتید، از دوستان یا آشنایانتان درخواست کنید تا آن برنامه را برایتان ضبط کنند؛ چون همان‌طور که می‌دانید شبکۀ پویا همچنان امکانِ قرار دادن  برنامه‌های خود را بر روی پرتال ندارد.

  2-   نقاشی را از جایی کپی نکرده و از ارسال عکس، پوستر و یا هرچیز دیگر که نقاشی شما نباشد، خودداری کنید.

  3-  فقط دوستانی که نقاشی خود را از طریق پرتال پویا بارگذاری کرده باشند می‌توانند با زدن نام و نام‌خانوادگی و یا کد رهگیری در پنل جستجویی که در بخش نگارخانه نقاشی‌نقاشی وجود دارد نقاشی خود را در گالری نقاشی‌نقاشی ببینند. لطفاً به این نکته توجه کنید که فقط از همین طریق نقاشی خود را ارسال کنید، چون نقاشی‌هایی که به آدرس ایمیل شبکۀ پویا \n این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال می‌شوند هرگز در گالری نقاشی‌نقاشی قرار نخواهند گرفت و توسط کارشناسان برنامه دیده نخواهند شد.

   4-   درصورتیکه برای مناسبت خاصی نقاشی می‌کشید، مثلاً برای ماه مبارک رمضان، ماه محرم و ایام سوگواری آن، عید نوروز، شب یلدا و هر مناسبت خاصِ دیگر، کافی است در قسمت «موضوع نقاشی»، عنوانِ آن را ذکر کنید و لزومی ندارد که منتظر فرا رسیدن آن تاریخ باشید؛ در هر زمان که نقاشی‌تان تکمیل شد آن را برای ما ارسال کنید.

   5-  دوستان زیادی سؤال می‌کنند که چرا پیامک برای آنها ارسال نمی‌شود؛ دوستان عزیز باید توجه کنید که اگر شمارۀ تلفن همراهی که در بخش اطلاعات وارد می‌کنید صحیح نباشد و یا از قبل، ورودی پیامک‌های تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید و یا در روزی که پیامک به شما ارسال می‌شود گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پیامک ارسالی ما را دریافت نخواهید کرد. پس لطفاً نسبت به شماره‌ای که وارد می‌کنید دقت کنید.

  منتظر نقاشی‌های زیبای شما هستیم.

  منبع مطلب : www.pooyatv.ir

  مدیر محترم سایت www.pooyatv.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارسال نقاشی به شبکه پویا و نهال برنامه نقاشی نقاشی

  ارسال نقاشی به شبکه پویا و نهال برنامه نقاشی نقاشی

  در مطلب قبل روش ارسال عکس به شبکه پویا را به همراه تصویر آموزش دادیم و حالا در این بخش شما مراحل ارسال نقاشی به بخش نقاشی نقاشی شبکه پویا را یاد خواهید گرفت گرچه این مراحل خیلی ساده است اما برخی از کاربران شاید هنوز دقیقا ندانند چگونه باید نقاشی های خود را ارسال کنند. در مطالب بعدی روش ارسال نقاشی و عکس به پیم و پم را نیز آموزش میدهیم.

  ابتدا وارد سایت پویا شوید.(ورود به سایت پویا)

  دقت داشته باشید که از طریق سایت شبکه نهال نیز می توانید نقاشی فرزندتان را برای برنامه نقاشی نقاشی ارسال نمایید.(ورود به سایت نهال)

  حالا باید از بخش ارسال نقاشی مراحل را دنبال کنید؛

  اطلاعات خواسته شده مانند نام و نام خانوادگی و سن و تاریخ تولد و موضوع نقاشی و تلفن تماس (تلفن منزل) و نشانی خود را وارد نمایید.

  سپس از پایین روی کلید بارگذاری نقاشی کلیک کرده و نقاشی مورد نظر را از کامپیوتر خود انتخاب کنید.

  حالا باید منتظر بمانید تا نقاشی روی سایت آپلود شود. سپس بعد از فرایند آپلود پیام نقاشی ارسال شد را خواهید دید.

  حالا اگر روی کلید ارسال نقاشی کلیک کنید صفحه ای باز می شود و کد رهگیری شما را نشان خواهد داد و پیام های مانند نقاشی شما با موفقیت ثبت شد ، لطفاً کد رهگیری خود را یادداشت کنید و از ارسال نقاشی تکراری خودداری کنید ، نقاشی های تکراری حذف خواهند شد را ملاحظه خواهید کرد.

  ارسال نقاشی از طریق شبکه نهال نیز به همین صورت است.

  منبع مطلب : www.tarfandcity.com

  مدیر محترم سایت www.tarfandcity.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سلام من می خواهم به پاشو پاشو کوچولو نقاشی بفرستم اما نمیدانم چطوری بفرستم میشه بگید

  اسما 2 ماه قبل
  0

  این برنامه عالی هستش خیلی عالی هست

  1
  ناشناس 1 ماه قبل

  سلام میشه بگید چطوری نقاشی فرستادید

  اسما 2 ماه قبل
  0

  میشه بگید که چجور نقاشیمو ارسال کنم ممنون میشم اگه بهم یکی بگه

  دنیا شعبانی فر 2 ماه قبل
  0

  لطفاً حمایت کنید ممنون میشم

  دنیا شعبانی فر 2 ماه قبل
  0

  سلام روزتون بخیر میخواهم نقاشیم رو به نمایش بگذارم در شبکه ممنون

  طاهاپورحسن 3 ماه قبل
  0

  من خیلی دوست دارم عکس نقاشیمو تو تلویزیون ببینم

  کسری نظری ۷ساله ازتهران 5 ماه قبل
  0

  میخواستم نقاشی پسرم وباگوشی ارسال کنم چجوری

  حلما سادات اسماعیلی 5 ماه قبل
  0

  نقاشی خونه

  نیلا اسداللهی 5 ماه قبل
  0

  نقاشی نیلا اسداللهی از نوراباد لرستان

  فاطمه حمیدی صوفیان 6 ماه قبل
  0

  سلام

  فاطمه زهارا 6 ماه قبل
  1

  چگونه نقاشی را به نقاشی نقاشی ارسال منم

  0
  هستی 1 ماه قبل

  چطوری باید نقاشی ارسال کنیم

  کیم کیم 6 ماه قبل
  1

  چطور عکسم رو ارسال کنم؟

  مرینت 6 ماه قبل
  0

  این برنامه آلی است

  0
  فاطمه زهارا 6 ماه قبل

  سلام چطوری ارسال کردید

  سید رضا محمدی مطلق 6 ماه قبل
  -1

  ما بارعایت پرتکل های بهداشتی کرونا را نابود میکنیم

  تینا سردار 6 ماه قبل
  0

  چطوری عکس نقاشی دخترم بفرستم

  0
  سبحان زاهدی شازند 6 ماه قبل

  درمورد نقاشی سردار

  خیلی خیلیرنقاشیم 7 ماه قبل
  1

  خوشگله😇🥰🤑🤩😍

  نرگس محمد سلیمانی 7 ماه قبل
  0

  نرگس محمد سلیمانی ۷ ساله از الیگودرز‌

  فائزه گرامی ۵ ساله از گناباد 7 ماه قبل
  -1

  سلام من می خوام نقاشی هام را براتون بفرستم ولی نمی دونم چه جوری با گوشی بفرستم

  فائزه گرامی از گناباد 7 ماه قبل
  0

  سلام چه جوری نقاشیم را برای شبکه پویا بفرستم

  0
  فاطمه عبدالهی 6 ماه قبل

  نقاشی از طبیعت

  فاطمه حیدری ۵ساله ازقم 7 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من بلد نیستم با گوشی نقاشی بفرستم براشبکه پویا

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  چجوری نقاشی رو بفرستم

  نرگس هدایت پناه 7 ماه قبل
  0

  سلام چه طوری میتونم نقاشیمو بفرستم

  کیانا خدالخشب 7 ماه قبل
  0

  باید چجوری نقاشی بفرستیم

  مهدی رضوانی 7 ماه قبل
  0

  سلام برنامه نقاشی نقاشی برنامه خوبی است من که

  چیزی نمیدونم میشه راهنمایی کنید چجوری عکس روان کنم

  ساحل 7 ماه قبل
  0

  خب بزنید رو لینک بعد باید آخرش نوشته نقاشی نقاشی بزنین روش بعد چند تا نقاشی میاد کنارشم میاد ارسال نقاشی ب کنین روش میاد اطلاعات تان را بنویسید بنویسید اونجاشم میاد عکس از نقاشی تون بگیرین

  0
  ساحل 7 ماه قبل

  به این صورت و بعد ارسال کنید

  ساحل 7 ماه قبل
  0

  د

  زینب احمدی 7 ماه قبل
  1

  سلام بچه ها خاتون خوبه امیدوارم توی این روز های کرنایی حال دلتون خوب باشه ازینب احمدی ۱۱از بندر لنگه

  ابوالففل‌سیری مسلم‌از‌پاکدشت 7 ماه قبل
  1

  ی‌خونه‌ودر‌گیلاس

  رامین 7 ماه قبل
  -1

  سلام ما همیشه براتون نقاشی می‌فرستیم ولی شما تو برنامه نقاشی نقاشی نمیزارین باید چکار کنیم

  بهار 7 ماه قبل
  0

  امیر مهدی تو اینترنت بزن ارسال نقاشی واسه شبکه پویا

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  با گوشی میشه این کار رو انجام داد؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ساحل 7 ماه قبل

  من بالا براتون نوشتم

  -1
  امیر مهدی باران پور 1 سال قبل

  من دوست دارم که نقاشی بکشم واستون بفرستم ولی بلد نیستم واستون بفرستم

  برای ارسال نظر کلیک کنید