توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتیجه بازی بارسلونا و دیناموکیف

  1 بازدید

  نتیجه بازی بارسلونا و دیناموکیف را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بارسلونا 2 - 1 دینامو؛ پیروزی در شب درخشان تراشتگن

  بارسلونا 2 - 1 دینامو؛ پیروزی در شب درخشان تراشتگن

  به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا رد شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد و البته مارک آندره تراشتگن نیز درون دروازه فوق العاده ظاهر شد، 1-2 دینامو را مغلوب کرد و به سومین برتری متوالی دست یافت.

  بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه چهار و با متوقف شدن لیونل مسی در محوطه صاحب یک ضربه پنالتی شد که خود این بازیکن موفق شد گل اول بارسا را به ثمر برساند.

  در دقیقه هفت و روی ارسال سرجینیو دست بود که پدری در محوطه جریمه دیناموکیف صاحب فرصت خوب گلزنی شد، اما ضربه او به دیرک برخورد کرده و روی خط دروازه فرود آمد.

  دقایقی بعد بارسلونا تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما آنتوان گریزمان در مقابل دروازه خالی و از درون شش قدم به شکلی ناباورانه موقعیت را از دست داد و ضربه او به بیرون رفت.

  در دقیقه 19 و با پاس آنسو فاتی، لیونل مسی از سمت چپ حرکت کرد، اما ضربه زمینی با عکس العمل دروازه بان دینامو همراه بود و این فرصت نیز از دست رفت.

  در اواسط نیمه اول بود که اولین فرصت خطرناک دینامو روی دروازه بارسلونا ایجاد شد، اما ضربه سر بویالسکیف به شکلی فوق العاده توسط مارک تراشتگن همراه شد.

  در دقیقه 40 و روی پاس به بیرون بود که بارسا باز هم صاحب فرصت خوب گلزنی شد، اما ضربه پدری با مهار فوق العاده نشچرت همراه شد. در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که دیناموکیف در موقعیتی تک به تک بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت، اما تراشتگن عکس العملی تماشایی برابر ضربه بویالسکیف نشان داد.

  در دقیقه 52 دیناموکیف یک بار دیگر صاحب یک موقعیت تک به تک شد و می توانست به گل دست یابد، اما ضربه زمینی سوپرایا را این بار تراشتگن به زیبایی و با پا دفع کرد.

  دقایقی بعد بارسلونا در یک فرصت ایستگاهی می توانست به گل دوم نیز دست یاید، اما ضربه زیبای لیونل مسی با مهار درخشان دروازه دینامو همراه بود.

  اما در دقیقه 65 بارسلونا به گل دوم دست یافت. روی ارسال آنسو فاتی بود که جرارد پیکه با یک ضربه سر محکم موفق شد به زیبایی دروازه دینامو را باز کند.

  اما دقایقی بعد دیناموکیف باز هم در موقعیتی تک به تک می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما این بار تراشتگن موفق شد ضربه سیگانکوف را مهار کند.

  اما در دقیقه 75 این دینامو بود که بالاخره به گل اول دست یافت. سیگانکوف در یک موقعیت ریباند و در شرایطی مدافع یارگیری نداشت، بالاخره تراشتگن را مغلوب کرد و دینامو به گل رسید. در ادامه تلاش دینامو برای زدن گل تساوی نتیجه ای نداشت و بارسلونا 1-2 موفق شد حریف را مغلوب کند.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید