توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد

  1 بازدید

  نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  نتایج اولیه ارشد 99 احتمالا در شهریور ماه منتشر شود . کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 99 شرکت کرده اند با در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی می توانند نتایج خود را دریافت کنند . با توجه به این که سه سال متوالی است نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود در ادامه نحوه مشاهده نتایج این آزمون را از طریق سایت این سازمان ارائه می دهیم .

   نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 اعلام شد .

  برای مشاهده نتایج کلیک نمایید .

  به داوطلبان توصیه می شود به خاطر تغییرات احتمالی در نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شوند . پیرو تغییرات احتمالی راهنمای تصویری زیر را بروزرسانی خواهیم کرد .

  نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  همان طور که اشاره کردیم برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزادخود می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و طبق تصویر زیر وارد سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد 99 شوید . 


  در صفحه بعد به منظور ورود به سامانه جامع تحصیلات تکمیلی باید بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید .

  در ادامه دو روش جستجو برای شما ظاهر می شود .

  1 - بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام
  2 - بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی

  پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی میز کار شما به نمایش در آمده و کافی است بر روی گزینه مشاهده نتایج نهایی کلیک کنید .

  در صورتی که داوطلبان به هر دلیلی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده باشند می توانند برای دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کارشناسی ارشد از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواستی در این خصوص ارسال نمایند .

  در صورت عدم موفقیت در مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 ، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا شما را در این مرحله یاری کنند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  خیر ، برای کلیه متقاضیان رشته محل های کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد یک کارنامه صادر می شود . 

  با انتشار کارنامه اولیه کارشناسی ارشد رتبه و تراز داوطلبان و وضعیت مجاز بودن آن ها برای شرکت در انتخاب رشته مشخص می شود . 

  خیر ، با توجه به عدم انتشار کارنامه سبز کارشناسی ارشد برای داوطلبان دانشگاه آزاد امکان بررسی اولویت بعدی وجود ندارد . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  سازمان سنجش هر ساله نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد را تقریبا یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام می کند . با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 احتمالا در شهریور ماه شاهد اعلام نتایج این آزمون خواهیم بود . سال پیش به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور شاهد تاخیر در این زمان و مشاهده جواب نتیجه در خرداد ماه بودیم .

   نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 اعلام شد .

  برای مشاهده نتایج کلیک نمایید .

  داوطلبانی که منتظر نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 برای انتخاب رشته محل های این دانشگاه می باشند باید در این بازه زمانی به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارنامه اولیه کارشناسی ارشد را دریافت کنند . در این کارنامه درصد دروس ، رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن داوطلب برای شرکت در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد درج شده است .
  نتایج انتخاب رشته داوطلبان در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یعنی اواخر مهر و یا اوایل آبان ماه اعلام خواهد شد . هر چند بازه های زمانی اعلام شده بر اساس تجربیات سالیان گذشته می باشد اما به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوند . 

  نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد 99 اعلام شد .

  برای مشاهده نتایج ارشد کلیک کنید .

  نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 به صورت اینترنتی و توسط سازمان سنجش اعلام می شود . از این رو متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد باید در موعد مقرر به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و وضعیت علمی خود را بررسی نمایند . نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در این مرحله به صورت کارنامه اعلام شده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی قابل دریافت است . برای این کار کافی است طبق راهنمای تصویری زیر عمل کرده و نتایج خود را مشاهده نمایید .  

  1 - بعد از مراجعه به سایت سازمان سنجش وارد " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد 99 " شوید .

  2 - در صفحه بعد روی گزینه " ورود به سیستم " کلیک کنید .

  3 - پس از آن با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود می توانید نتایج ارشد را مشاهده نمایید .

  هر چند انتظار می رود نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به صورت مجزا و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام شود اما دو سالی است شاهد اعلام این نتایج توسط سازمان سنجش می باشیم که برای مشاهده آن باید طبق راهنمای فوق الذکر عمل کنید .

  مشاوره زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  عوامل مختلفی در کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 موثر می باشند که نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تاثیر بسزایی در این نتیجه خواهد داشت . از این رو داوطلبان علاوه بر مطالعه منابع مفید و داشتن برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید انتخاب رشته ای بی نقص داشته باشند .
  در صورت عدم موفقیت در این مرحله و اعلام نتایج کارشناسی ارشد
  ۹۹ می توانید شانس خود را در آزمون سال بعد بیازمایید . ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  هم راه حل مناسب دیگری برای ورود به تحصیلات تکمیلی می باشد .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تمامی مراحل آزمون همراه شما بوده و بهترین راهکار را در اختیارتان قرار می دهند . راه ارتباطی داوطلبان با مشاوران این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد .

  سوالات متداول

  ✔️ پیش بینی می شود زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد 99 در اواخر مرداد ماه باشد که به محض اطلاع در متن مقاله قرار می گیرد .

  ✔️ مراحل مشاهده  اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 در متن مقاله قرار گرفته است .

  ✔️  مطابق متن مقاله زمان اعلام نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد 99 در مهر ماه می باشد که تاریخ دقیق آن بروزرسانی خواهد شد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد سال 99 در هفته اول مرداد ماه،  داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند بی صبرانه منتظر اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99 هستند. تمامی شرکت کنندگانی که در این آزمون حضور داشته اند می توانند کارنامه اولیه خود را از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند. همچنین با انتشار نتایج، انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز آغاز می شود.

  زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  کارنامه اولیه کلیه شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سال 98، اوایل تیر ماه منتشر شد اما در سال جاری به دلیل مطابق نبودن زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 با سال گذشته، پیش بینی می شود که در شهریور ماه، کار نامه اولیه این آزمون در اختیار داوطلبان قرار گیرد. داوطلبان باید با مراجعه به سامانه مربوطه کارنامه خود را در زمان مقرر دریافت نمایند.

  مندرجات کارنامه اولیه نشان می دهد که آیا داوطلب توانسته است حدنصاب علمی مورد نیاز را کسب کند یا خیر. چنانچه داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده در دوره های ارائه شده، باشد می بایست در زمان مقرر نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام کنند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج ارشد آزاد می توانید عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره شوید تا به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج از آن مطلع شوید.

  همچنین نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه در سال 98، اواخر تیر ماه برای متقاضیان ارائه شده، از این رو قابل پیش بینی است که احتمال اعلام نتایج نهایی، برای آزمون مذکور، در شهریور ماه 99 وجود دارد.

  نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  پس از آن که زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 99، توسط سازمان سنجش آموزش کشور مشخص شد، می توانید در بازه زمانی مقرر به سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و نتایج اولیه آزمون خود را به دو روشی که در ادامه آورده شده مشاهده نمایید.

  داوطلبان پس از ورود به صفحه شخصی خود با یکی از روش های فوق، می توانند نتیجه آزمون، شامل رتبه کسب شده و این که آیا مجاز به انتخاب رشته شده اند یا خیر را مشاهده نمایند. همچنین داوطلبان می توانند از طریق سامانه azmoon.org با کلیک بر روی لینک فعال “نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی” و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، به نتایج نهایی خود دسترسی داشته باشند.

  انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  پس از اعلام نتایج آزمون نوبت به مرحله بسیار مهم و سرنوشت ساز انتخاب رشته ارشد 99 می رسد. بر خلاف سایر مراحل، انتخاب رشته ارشد آزاد 99 به صورت جداگانه از دانشگاه های سراسری انجام می شود و داوطلبانی که قصد دارند مقطع کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه آزاد تحصیل کنند می بایست پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد 99، در زمان تعیین شده به سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند و با وارد نمودن شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در پایین کارنامه اولیه آن ها درج شده، نسبت به وارد نمودن اولویت های انتخابی خود در سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

  ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان که در آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها شرکت کرده اید، مجددا به اطلاعتان می رسانیم که با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره، می توانید از جدیدترین و به روز ترین اخبار کارشناسی ارشد مطلع شوید. 

  سوالات متداول

  از آن جا که آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد یکسان است، اعلام نتایج اولیه آن ها نیز یکسان است.

  خیر، داوطلبان جهت دریافت و مشاهده نتیجه اولیه خود می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

  معمولا امکان درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج آزمون کارشناسی ارشد از طریق سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش آموزش کشور فراهم می شود.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید