توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

  1 بازدید

  نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج بدون کنکور سراسری

  اعلام نتایج بدون کنکور سراسری

  زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری مهر 99

  در هر دوره از پذیرش بدون آزمون سراسری نتایج معمولا 1 هفته الی 10 روز پس از اتمام مهلت ثبت نام اعلام می شود . ثبت نام ورودی مهر دانشگاه های سراسری معمولا تا اواخر شهریور ماه انجام می شود ، بنابراین می توان گفت اسامی قبول شدگان بدون کنکور دانشگاه سراسری مهر ۹۹ دهه آخر مهر ماه اعلام خواهد شد .


  **** نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد . *****

  برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

  نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری مهر 99 :

  این احتمال وجود دارد که نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اعلام شود که در این صورت لازم است داوطلبان به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود اطلاعات خواسته شده از نتایج خود جویا شوند .

  1 - هر داوطلب برای مشاهده نتایج خود در گام اول باید آدرس " sanjesh.org " و یا " سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ نماید و گزینه " google search " را کلیک کنید .

  2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

   3 - از قسمت منوی رنگی سمت راست بالای صفحه " سراسری " را انتخاب کنید .

  4 - در صفحه باز شده گزینه " نتایج نهایی انتخاب رشته های پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1399 " را انتخاب کنید .

  5 - حال وارد سامانه ثبت نام می شوید که در این صفحه به دو روش می توانید نتایج خود را مشاهده کنید :

  روش اول : با وارد کردن مشخصات فردی خواسته شده ( نام خانوادگی و شماره شناسنامه ) قادر به مشاهده نتیجه خود می باشید .

  روش دوم : در این روش با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود از جمله شماره پرونده و شماره شناسنامه از قبولی و یا عدم خود آگاه شوند .

  زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 99

  با در نظر داشتن زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن و با استناد به رویه سال های گذشته معمولا 7 الی 10 روز پس از اتمام زمان ثبت نام ، نتایج سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری از سوی دانشگاه ها اعلام می شود . با توجه به اینکه ثبت نام بدون آزمون سراسری ورودی بهمن 99 تا نیمه های بهمن بوده پیش بینی می شود که نتایج اواخر بهمن ماه اعلام شود .

  نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 99 :

  با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۹ دانشگاه سراسری به صورت حضوری بوده ، احتمالا نتایج نهایی نیز از سوی دانشگاه با تماس تلفنی ، پیامک و ... اطلاع رسانی خواهد شد . البته به محض انتشار اطلاعیه ای در خصوص زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن ۹۹ این مقاله بروزرسانی و در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز آماده اند به کلیه سوالات شما درباره ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 پاسخ دهند . برای ارتباط با مشاوران می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید . برای اطلاع از آخرین اخبار بدون آزمون سراسری ۹۹ عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  سوالات متداول

  با توجه به تمدید مهلت ثبت نام ، نتایج دهه اول مهر ماه اعلام می شود .

  بر اساس تغییر آخرین مهلت ثبت نام ، جدول زمانبندی نیز تغییر کرده است ولی احتمالا سایر مراحل در دهه اول مهر ماه انجام می شود .

  به احتمال زیاد نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مهر 99

   داوطلبانی علاقه مند به تحصیل بدون آزمون در دانشگاه های سراسری می توانند با ثبت نام در پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ورودی مهر سال ۹۹ ، شانس خود را برای قبولی در رشته محل مورد نظر خود بسنجند . داوطلبانی که در این پذیرش نام نویسی می کنند باید به نسبت سایر متقاضیان آن رشته محل معدل بالاتری داشته باشند تا بتوانند در آن رشته پذیرش شوند .

   معمولا هر ساله پس از اتمام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ، سازمان سنجش با بررسی سوابق و رشته های انتخابی نتایج داوطلبان را اعلام می کند . طبق رویه سال گذشته و با استناد به اظهارات سخنگوی سازمان سنجش ، احتمالا نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول سال ۹۹ حدودا اواخر مهر ماه اعلام می شود .


  **** نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد . *****

  برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

   به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب پذیرش و یا اعلام شدن نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مهر 99 علاوه بر این مقاله ، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 99

   علاوه بر ورودی مهر ماه ، دانشگاه های سراسری برای ورودی بهمن سال 99 نیز به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . ثبت نام ورودی بهمن این دانشگاه ها معمولا به صورت حضوری انجام شده و تا نیمه های بهمن ماه نیز ادامه دارد .

   برای پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ۹۹ نیز مدتی پس از اتمام مهلت نام نویسی و انتخاب رشته داوطلبان ، نتایج بدون کنکور سراسری از طریق دانشگاه های محل ثبت نامی به داوطلبان اعلام می شود . با استناد به این موضوع و رویه سال گذشته پیش بینی می شود که نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۹۹ اواخر بهمن ماه اعلام شود .

  نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم 99 احتمالا اواخر بهمن ماه اعلام خواهد شد .

   به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب پذیرش و یا اعلام شدن نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 99 علاوه بر این مقاله ، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  اگر پس از مطالعه جزئیات زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال ۹۹ سوالی در این خصوص دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنید . هم چنین می توانید برا طالاع از آخرین اخبار اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون ازمون هیوا شوید .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ورودی مهر دانشگاه ها مدتی پس از اتمام زمان نام نویسی این دانشگاه ها اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب ها در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم از سوی دانشگاه ها و در محدوده زمانی پس از اتمام مهلت نام نویسی این دانشگاه اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  ✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، نتایج ورودی بهمن انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی از طریق دانشگاه ها اعلام می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید