توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور 99

  1 بازدید

  نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  معمولا اکثر فارغ التحصیلانی که خود را برای ورود به دانشگاه آماده کرده اند ، شانس خود را علاوه بر شرکت در ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد در ثبت نام رشته های بدون کنکور این دانشگاه هم امتحان می کنند . از این جهت اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 برای مقایسه قبولی با توجه به شرایط خود ، برای داوطلبان حائز اهمیت است . 

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  در سال گذشته آخرین مهلت ثبت نام پس از تمدید ، 20 شهریور ماه بود و نتایج بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته ، کاردانی پیوسته و ناپیوسته 21 شهریور و نتایج کارشناسی پیوسته 30 شهریور ماه اعلام شد . یعنی برای 3 مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته ، بدون تعلل و تنها یک روز پس از غیرفعال شدن لینک ثبت نام و برای مقطع کارشناسی پیوسته حدودا یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام ، اعلام شد . 

  نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 اعلام شد .

  نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  از آن جایی که اعلام نتایج ورودی مهر سال پیش به صورت اینترنتی اعلام شد لذا انتظار می رود نحوه ثبت نام و اعلام نتایج رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۹ به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد اعلام شود . مراحل مشاهده نتایج اینترنتی به این صورت است که :

  1 - تایپ آدرس " azmoon.net " ( پیکان رنگ شماره 1 ) و یا عبارت " سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد " ( پیکان شماره 2 ) در مرورگر سیستم و انتخاب گزینه " google search " ( پیکان شماره 3 ) و یا فشردن دکمه " enter " کیبورد ( صفحه کلید ) "

  2 - انتخاب گزینه " مرکز آزمون دانشگاه آزاد " از بین نتایج نمایش داده شده ( پیکان شماره 2 )

  3 - انتخاب یکی از گزینه های شماره 1 ، 2 ، 3 و یا 4 ارائه شده با توجه به مقطع مورد تقاضای پس از ورود به سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد 

  پیکان شماره 1 : مقطع کارشناسی پیوسته

  پیکان شماره 2 : مقطع کارشناسی ناپیوسته

  پیکان شماره 3 : مقطع کاردانی پیوسته

  پیکان شماره 4 : مقطع کاردانی ناپیوسته

  4 - ثبت اطلاعات خواسته شده ( شماره شناسنامه ، کد ملی و سال تولد )

  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کارشناسی پیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) کلیک کنید .

   
  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .


  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .


  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .

  اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی به صورت تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 ، در رشته محل هایی که در ثبت نام نوبت اول خالی مانده اند برگزار می شود که در این حالت اگر ظرفیت ارائه شده بیش از تعداد ثبت نام کنندگان باشد تمامی ثبت نام کنندگان پذیرفته می شوند بنابراین اعلام نتایجی نخواهیم داشت و اگر ظرفیت پذیرش ارائه شده محدود و آن رشته محل پر متقاضی باشد ، ثبت نام کنندگان با ملاک معدل مقطع قبلی مورد سنجش قرار گرفته و اسامی قبولی ها از طریق دانشگاه اعلام می شود .

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن سال پیش دانشگاه آزاد از 28 آبان در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته ، 30 آبان در مقطع کارشناسی ناپیوسته و 2 آذر در مقطع کاردانی ناپیوسته به صورت حضوری برگزار شد . نکته قابل تامل واگذاری ثبت نام به خود دانشگاه های پذیرنده در سال گذشته است که در صورت مشابه بودن نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ با سال گذشته ، اعلام نتایج تا ابتدای بهمن ماه اعلام می شود . 

  نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  همان طور که اشاره شد با توجه به حضوری بودن نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال قبل برای ورودی نیمسال دوم یعنی ورودی بهمن ماه ، داوطلبان باید برای اطلاع از نتایج باید از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دانشگاه ثبت نامی خود اقدام کنند و یا اینکه دانشگاه محل پذیرش از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام کوتاه و درج اسامی پذیرفته شدگان در سایت خود نتایج را به اطلاع ثبت نام کنندگان می رساند .

  مشاوره اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 اگر جز پذیرفته شدگان هستید باید در زمان اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد ثبت نام نهایی خود را در واحد دانشگاهی پذیرفته شده انجام دهید همچنین اگر از قبولی خود رضایت ندارید و یا قبول نشده اید می توانید در ثبت نام دوره های بعد این دانشگاه و یا ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 شرکت کنید . 

  توصیه می شود پیش از ثبت نام نهایی خود شهریه دانشگاه آزاد را در سال ۹۹ و برای رشته قبولی خود بررسی کنید تا با بینش کامل ثبت نام خود را انجام دهید البته گفتنی است که شهریه رشته های با کنکور و بدون کنکور تفاوتی ندارد و قوانین و مقررات دانشگاه برای همه دانشجویان یکسان می باشد . خوب است بدانید که نحوه پذیرش دانشگاه آزاد در مدرک فارغ التحصیلی داوطلبان درج نمی شود . 

   اگر پس از مطالعه این مقاله ، سوالی دارید از طریق کامنت در انتهای مقاله سوال خود را مطرح بفرمایید .

   در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام پاسخ پرسش های خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید .

   خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست . 

   برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه های بدون کنکور عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

   مهم ترین اخبار دانشگاه های بدون آزمون را به صورت تصویری در صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا دنبال کنید .

  سوالات متداول

  زمان اعلام نتایج حدودا دو هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام است که در داخل مقاله زمان دقیق اعلام می شود .

  نحوه اعلام نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 در هر مرحله با توجه به نحوه ثبت نام مشخص می شود در این باره در داخل مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است .

  در صورت اینترنتی بودن اعلام نتایج بدون ازمون دانشگاه ازاد مهر 99 به اطلاعات فردی و ثبت نامی نیاز است که شما برای اطلاع از اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مقاله را مطالعه کنید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  در سال گذشته نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی ناپیوسته ، کاردانی پیوسته و ناپیوسته 21 شهریور و نتایج کارشناسی پیوسته 30 شهریور ماه اعلام شد . تجربه ادوار گذشته ثابت کرده است که معمولا نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد هم حدودا 2 هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی اعلام می شود نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 اعلام شد .

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  طبق روال چند سال اخیر ، ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 ترم بهمن ، به دانشگاه های پذیرنده واگذار شده و بر این اساس زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ برای ورودی نیمسال دوم تحصیلی احتمالا در نیمه دوم دی ماه و حداکثر تا اوایل بهمن ماه اعلام شود . نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 اعلام شد .

  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کارشناسی پیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) کلیک کنید .

   
  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .


  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .


  برای ورود به سایت اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته نیم سال اول 1399 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)  کلیک کنید .

  در صورتی که پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از قبولی خود رضایت نداشته و یا قبول نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید . 

    اگر پس از مطالعه این مقاله ، سوالی در زمینه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 دارید از طریق کامنت در انتهای مقاله سوال خود را مطرح بفرمایید و در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام پاسخ پرسش های خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست . برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه های بدون کنکور عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید و برای دریافت اخبار دانشگاه های بدون آزمون به صورت تصویری صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا دنبال کنید . 

  سوالات متداول

  نتایج رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 99 احتمالا اواخر شهریور ماه اعلام شود که در این خصوص در مقاله توضیح داده شده است .

  زمان اعلام نتایج ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم دانشگاه آزاد 99 در صورت حضوری بودن برای هر داوطلب از طرف دانشگاه مشخص می شود که در این مقاله توضیحات تکمیلی ارائه شده است .

  لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 در صورت اینترنتی بودن ثبت نام و اعلام نتایج بر روی سایت دانشگاه آزاد فعال می شود که در این مقاله به شرح این موضوع پرداخته ایم .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد azmoon.org

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  هر ساله دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو در دو نوبت می کند که طبق سال های گذشته انتظار می رود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت این دانشگاه منتشر شود .

   لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 :

  لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد برای ورودی مهر 99 مطابق با اطلاعیه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، از 5 مرداد ماه فعال شده و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت . داوطلبان برای انجام مراحل مختلف ثبت نام باید به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نمایید . 

   برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 کلیک کنید 

   لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 :

  با استناد به روند ثبت نام ورودی بهمن سال 98 ، پیش بینی می شود ثبت نام بهمن 99 به صورت حضوری انجام شود . اما در صورت اینترنتی بودن ثبت نام بهمن 99 لینک ثبت نام معمولا اواخر آبان ماه فعال خواهد شد .

   در صورت ثبت نام اینترنتی ، لینک ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن ۹۹ در این قسمت فعال می شود 

  به محض فعال شدن لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرامی بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  پس از اتمام مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نتایج نهایی پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان از سوی دانشگاه آزاد اعلام می شود . معمولا شیوه اعلام نتایج هر ورودی متناسب با نحوه ثبت نام انجام می شود .

   لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 :

  زمان فعال شدن لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد برای ورودی مهر احتمالا مطابق با روند سال گذشته ، اواخر شهریور ماه خواهد بود . داوطلبان برای مشاهده نتایج خودباید به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نمایید . 

   لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۹ ، در این قسمت فعال خواهد شد 

   لینک اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 :

  با استناد به روند ثبت نام ورودی بهمن سال 98 ، پیش بینی می شود ثبت نام و اعلام نتایج بهمن 99 به صورت حضوری انجام شود . اما در صورت اینترنتی بودن ثبت نام بهمن 99 لینک اعلام نتایج احتمالا اواخر بهمن ماه فعال خواهد شد .

   لینک اعلام نتایج دانشگاه آزاد بهمن ۹۹ در این قسمت فعال می شود 

  پس از مطالعه این مقاله سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 azmoon.org ، در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام پاسخ پرسش های خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  معمولا ثبت نام ورودی مهر این دانشگاه بصورت اینترنتی انجام می شود که به محض آغاز نام نویسی لینک ثبت نام در این مقاله هم فعال می شود .

  ثبت نام از طریق سایت azmoon.org انجام می شود که به محض آغاز نام نویسی لینک مستقیم ثبت نام در این مقاله فعال می شود .

  همانطور که در این مقاله اشاره شده ، دفترچه ثبت نام از طریق سایت azmoon.net منتشر می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید