توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج ازمون نظام مهندسی مهر 99

  1 بازدید

  نتایج ازمون نظام مهندسی مهر 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ اعلام شد + لینک

  نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ اعلام شد + لینک

  اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه شهریور و مهر 99 – معاونت مسکن و ساختمان

  اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه شهریور و مهر 99 – معاونت مسکن و ساختمان

  بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ ۶ شهریورماه و ۳ و ۴ مهرماه ۹۹ می‌رساند، نتایج آزمون‌های موصوف استخراج گردیده و از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۹/۰۵  از ساعت ۱۵:۰۰ بر روی سامانه آزمون‌های ورود به حرفه قابل مشاهده می‌باشد. لذا عزیزان می‌توانند از طریق این سامانه نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

  شرکت‌کنندگانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی در آزمون‌ها نشده‌اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌توانند درخواست خود را با توجه به فرم پیوست بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل (شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس) برای آزمون‏های تستی از طریق پست سفارشی و برای آزمون رشته معماری (طراحی) از طریق ایمیل به آدرس‏های زیر حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۹/۱۲ ارسال نمایند.

  آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها:

  آدرس: تهران، صندوق پستی به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش) بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ مهرماه ۹۹ می‌باشد.

  دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون های تستی

  آزمون رشته معماری (طراحی):

  ارسال به آدرس ایمیل: [email protected]

  ذکر مشخصات در موضوع ایمیل : شماره داوطلبی و نمره کسب شده 

  دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون معماری طراحی

  به لحاظ برنامه‌ریزی‌های انجام شده از کلیه داوطلبان گرامی انتظار دارد که درخواست‌های خود را در مهلت مقرر ارسال نمایند. بدیهی است به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  منبع مطلب : inbr.ir

  مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید