توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 98-99

  1 بازدید

  نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 98-99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400 | ورود به سامانه مشاهده نتایج هفتم و دهم | ایران تحصیل

  نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400 | ورود به سامانه مشاهده نتایج هفتم و دهم | ایران تحصیل

  سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400

  نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی 99-1400

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400 از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اعلام شد ، دانش آموزان گرامی می توانند جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی به سایت اطلاع رسانی نمونه دولتی استان خود مراجعه نمایند همان طور که اطلاع دارید آزمون نمونه دولتی به صورت استانی مجزا برگزار می شود و هر یک از مراکز استان ها جهت ثبت نام دانش آموزان استان یک سامانه ثبت نام نمونه دولتی و اعلام نتایج اینترنتی خواهد داشت ، به عنوان مثال سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تهران در سال گذشته tehranedu.ir بود که داوطلبان محترم جهت ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند به این سایت مراجعه نمایند .

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نیز مطابق سنوات گذشته آزمون نمونه دولتی فقط به صورت اینترنتی اعلام خواهد شد و نکته قابل توجه دانش آموزان و اولیای گرامی که نسبت به زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نگران هستند این است که اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حدودا پس از پانزده الی بیست روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی خواهد بود و نکته مهم تر اینکه دانش آموزانی که نام آن ها در اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی اعلام نشده است ممکن است اسامیشان در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی باشد ، شانس قبولی آزمون برای این دانش آموزان نسبتا کمتر است و صرفا اگر داوطلبی که در اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی قبول شده است انصراف دهد یا نتواند مراحل ثبت نام خود را تکمیل نماید دانش آموزانی که اسامی شان در لیست ذخیره موجود است جایگزین خواهند شد.

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حدودا اوخر تیرماه انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان محترمی که در آزمون مدارس تیزهوشان نیز شرکت کرده اند می توانند پس از دریافت نتایج آزمون تیزهوشان در صورت عدم قبولی در این آزمون می توانند منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی باشند ضمنا لازم به ذکر است سیستم آموزشی مدارس نمونه دولتی به طور کامل با مدارس سمپاد متفاوت است از جمله تفاوت های این مدارس در ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی ایست که بالاتر از تیزهوشان است یعنی اگر دانش آموزی در آزمون تیزهوشان قبول نشد امکان قبولی در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی برای وی وجود خواهد داشت.

  سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99

  به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام در مدارس نمونه می رسانیم اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج قبولی آزمون نمونه دولتی 98-99 به آدرس nemoone.medi.ir انجام خواهد گرفت ضمنا در سال های گذشته مشاهده شده که اعلام نتایج آزمون ثبت نام نمونه دولتی هر استان از سایت اعلام نتایج همان استان اعلام می گردد لذا دانش آموزان گرامی می توانند جهت اطلاع از جزئیات اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند شماره تماس 9099072952 و از نتایج قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99 مطلع شوند ، نتایج آزمون نمونه دولتی همانند سنوات گذشته حدودا پس از پانزده الی بیست روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی روی سایت هر استان به صورت جداگانه قرار خواهد گرفت ، دانش آموزان و اولیای گرامی پس اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 می توانند به واحد قبولی مراجعه حضوری داشته و روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

  داوطلبان گرامی جهت استعلام قبولی خود درجدول ذیل روی نام استان خود کلیک نمایند و یا با مرکز تماس حاصل کنند

  زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

  به اطلاع داوطلبان گرامی ‌می‌رسانیم که آزمون نمونه دولتی نهم به دهم احتمالا در اوایل تیرماه سال 99 برگزار خواهد شد. داوطلبان گرامی متقاضی شرکت درآزمون نمونه دولتی ششم و یا آزمون نمونه دولتی نهم ،ملزم به ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج استان مربوطه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نمونه دولتی می باشند ضمنا شایان ذکر است در برخی استان‌ها نیز کارت ورود به جلسه آزمون، در مدارس توزیع می‌شود حدودا یک هفته پس از دریافت کارت جلسه آزمون برگزار خواهد شد .

  شرایط انصراف از تحصیل پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

  اعلام نتایج نمونه دولتی اعلام شد ، به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام نمونه دولتی هفتم می رسانیم که ثبت نام در این مدارس صرفا با قبول شدن در آزمون نمونه دولتی تکمیل نخواهد گشت و ثبت نام نهایی زمانی انجام می شود که دانش آموزان با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی مدارک ثبت نامی خود را حضورا در واحد ثبت نام تحویل دهد و نسبت به پر کردن فرم های ثبت نام اقدام نماید ، در صورتی که دانش آموزی در اعلام نتایج نمونه دولتی قبول شود و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نکند به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره به جای وی جایگزین خواهد شد کلیه دانش آموزان محترم می بایست پس از اعلام نتایج نمونه دولتی 99 نسبت به تکمیل مدارک در واحد قبولی اقدام نمایند در غیر این صورت ثبت نام وی باطل طلقی خواهد شد .

  نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

  داوطلبان گرامی به استحضار شما می‌رسانیم که بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ، زمانی را جهت اعتراض به نتیجه آزمون اختصاص می‌دهند تا دانش آموزانی که به نتیجه آزمون نمونه دولتی معترضند، اعتراض خود را اعلام نمایند. زمان اعلام اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی احتمالا در نیمه دوم تیرماه خواهد بود. در برخی استان‌ها این امکان فراهم است که در همان لحظه اعلام نتایج آزمون ، اعتراضشان را ثبت نمایند. در نتیجه دانش آموزان معترض می‌بایست متوجه باشند که نحوه ثبت اعتراض بصورت الکترونیکی است و دانش آموز باید به سایت ثبت نام استان خود مراجعه و با استفاده از کد رهگیری و کد ملی دانش آموزی خود وارد بخش اعتراضات شده و اقدام به ثبت اعتراض نمایند.

  سخنی با دانش آموزانی اسامیشان در نتایج آزمون نمونه دولتی اعلام نشده :

  بیشترین کمک را والدین می‌توانند به این دانش آموزان بکنند. باید از فرزند خود بخواهید که به این آزمون بعنوان هدف غایی و نهایی نگاه نکنند و عدم قبولی در آن به منزله آخر دنیا نیست و آزمون‌های بسیاری در راه است که می‌توانند در آنها به موفقیت برسند.

  دانش آموزان باید توجه داشته باشند که قبول نشدن در آزمون نمونه دولتی ، موجب نمی‌شود که آینده آنها نابود شود . بسیاری از دانش آموزان کهشرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را ندارند در همان مدارس عادی تحصیل می‌کنند و با تلاش و کوشش در بهترین دانشگاه های کشور قبول می شوند و به مسیر موفقیت خود ادامه می دهد . برای آگاهی از آدرس مدارس نمونه دولتی شهر خود با مشاوران مرکز در تماس باشید .

  مدارج موفقیت را کسب می‌کنند و حتی در بهترین دانشگاه، بهترین رشته‌ها را می ‌خوانند. بسیاری از دانش آموزانی هم که در مدارس نمونه دولتی درس خوانده‌اند نمی‌توانند در دانشگاه و رشته مورد نظر خود قبول شوند. در نتیجه عامل اصلی موفقیت دانش آموزان تلاش و هدف آنها در جهت موفقیت است که موجب موفقیت‌های بسیار در زندگی آنها می‌شود و صرفا موفقیت دیدن نامتان در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نخواهد بود پس دست از تلاش برنداشته و به مسیر موفقیت تان ادامه دهید.

  مطالب مرتبط :

  نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی

  نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی

  جهت اطلاع از نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

  مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

  جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتیکلیک کنید

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ حدودا در بازه زمانی مرداد ماه خواهد بود و داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی و نهم به دهم نتیجه قبولی و یا عدم قبولی خود در آزمون مدارس نمونه دولتی را مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 برای هر استان متفاوت بوده و در جدول پایین قابل مشاهده می باشد 

  به محض انتشار زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هر استان ، در جدول بالا اعلام خواهد شد ..

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خود را با موفقیت طی نمودن و سر جلسه حضور داشته اند ، جهت مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 می بایست به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استانی مراجعه نمایند .

  داوطلبان در صورت قبولی ، در زمان مشخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده رفته و به طور حضوری ثبت نام خود را انجام دهند . مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ جهت ورود به پایه دهم به شرح زیر است :

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400

  1)    مراجعه به سایت نمونه دولتی استان محل زندگی خود و وارد کردن کد ملی و رمز عبور

  3)    پس از ورود ، در ستون " وضعیت پذیرش در دبیرستان نمونه دولتی " و " وضعیت پذیرش در هنرستان نمونه دولتی " می توانید نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده کنید :

  اگر در زمینه مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سوالی برایتان مطرح شده است می توانید سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی هر ساله حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد که البته در این مقاله به تاریخ دقیق آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 هر ساله در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان اعلام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

  داوطلبان پس از قبولی در آزمون نمونه دولتی جهت ثبت نام در این مدارس باید با مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده مراجعه نمایند که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید