توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون نظام مهندسی ساختمان

  1 بازدید

  نتایج آزمون نظام مهندسی ساختمان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سامانه آزمون های ورود به حرفه

  فارکس

  بورس فارسی

  آموزش زبان فرانسه

  surprisemax

  آموزش فارکس

  منبع مطلب : inbr.ir

  مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹ | زمان اعلام نتایج

  اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹ | زمان اعلام نتایج

  آزمون نظام مهندسی یک آزمون های تخصصی می باشد که جهت اخذ شماره نظام مهندسی و پروانه اشتغال فارغ التحصیلان برخی از رشته های مهندسی و به طور معمول دو بار در سال برگزار می شود. افرادی که پس از انجام ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 نوبت اول در روزهای 3 و 4 مهر ماه در آن شرکت کرده بودند، در جستجوی اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 به سر می برند و مشتاق اند که از نتیجه آزمون خود با خبر شوند. فرآیند اعلام نتیجه آزمون مذکور به صورت اینترنتی بود و از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی انجام می گیرد.

  زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99

  آرمون نظام مهندسی معمولا دوبار در سال برگزار می گردد. داوطلبانی که در آزمون مهر ماه شرکت کرده بودند، می توانند در روز چهارشنبه 5 آذر ماه سال 99 نتایج خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت وزارت راه و شهرسازی معاونت مسکن و ساختمان به نشانی www.inbr.ir دریافت نمایند. در ادامه راهنمای گام به گام دسترسی به کارنامه آزمون نظام مهندسی را مشاهده می نمایید.

  با انتخاب هر یک از شیوه های مذکور و سپس فشردن کلید “جستجو” می توانید به مشاهده نتیجه آزمون خود بپردازید.

  اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 99

  معمولا به دلیل دقت بالا و بررسی های دقیق صورت گرفته در تصحیح پاسخنامه آزمون نظام مهندسی اشتباهی در نتایج رخ نمی دهد ولی با این حال چنانچه پس از مشاهده نتیجه خودنسبت به آن معترض بودید، امکان اعلام اعتراض برای شما فراهم می باشد. داوطلبان برای این کار می بایست اعتراض خود را به صورت کتبی و در قالب فرم درخواست بازنگری که از سایت وزارت و شهرسازی دانلود می نمایند، با ذکر مشخصات کامل (شماره داوطلبی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق، شماره تماس و …) برای آزمون های تستی از طریق پست سفارشی به آدرس زیر ارسال کنند.

  تهران صندوق پستی، به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (سازمان سنجش)

  همچنین شرکت کنندگان آزمون رشته معماری (طراحی) می توانند فرم درخواست بازنگری خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنند. لازم به ذکر است که برای این کار فقط تا تاریخ 12 آذر ماه فرصت دارید و درخواست هایی که پس از این تاریخ ارسال گردند، بررسی نخواهند شد.

  پس از بررسی اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 99، نتایج نهایی اعلام می شود و به همراه آن لیست نهایی پذیرفته شدگان هر استان به تفکیک برای سازمان های نظام مهندسی استانی ارسال می شود تا مراحل ثبت نام برای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی انجام گیرد.

  سوالات متداول

  این نتایج در تاریخ 5 آذر ماه 99 منتشر شد.

  از طریق سایت رسمی دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir می توان نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمود.

  متقاضیان حداکثر تا تاریخ 12 آذر ماه 99 فرصت دارند اعتراض خود را نسبت به نتیجه آزمون به آدرس های تعیین شده ارسال نمایند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

  زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

  زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 99

   همانطور که پیش از این اشاره شد معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بعنوان مجری برگزاری آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، وظیفه انتشار نتایج و کارنامه نهایی داوطلبان را نیز بر عهده دارد . لذا داوطلبان در زمان تعیین شده برای اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی می توانند با مراجعه به سایت این سازمان از نتایج پذیرش و یا عدم پذیرش خود مطلع شوند .

   هر یک از شرکت کنندگان آزمون اخذ پروانه فعالیت حرفه ای مهندسان ، معماران تجربی و کاردان های فنی ساختمان در سال 99 موظف هستند در زمان تعیین شده نتایج نهایی آزمون خود را دریافت کرده و مراحل بعدی دریافت پروانه خود را در مهلت اعلام شده طی کنند .

   معمولا در هر دوره از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان ، معماران تجربی و کاردان های فنی ساختمان ، مدتی پس از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی و شرکت داوطلبان در آزمون ، نتایج نهایی از سوی معاونت مسکن و ساختمان اعلام می شود .

   با استناد به روال سال های گذشته که نتایج آزمون نظام مهندسی نوبت اول در آذر ماه اعلام شده ، پیش بینی می شود که نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی و معماران تجربی سال جاری نیز در بازه آذر ماه اعلام شود .

  نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 99 اعلام شده است

   لازم به ذکر است به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان به منظور مشاهده جواب آزمون خود باید به سایت معاونت مسکن و ساختمان مراجعه کنند .

  داوطلبان آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ که پس از اعلام نتایج این آزمون از عدم پذیرش خود مطلع شده اند می توانند در صورت احساس وجود مغایرت و اشتباه در نتایج اعلام شده ، اعتراض خود را به نتیجه آزمون در زمان اعلام شده و به شیوه معین در سامانه ثبت کنند .

   هم چنین داوطلبانی که در این دوره موفق به اخذ پروانه فعالیت حرفه ای خود نشده اند می توانند برای نوبت بعدی این آزمون نیز نام نویسی کنند . نام نویسی شرکت کنندگان این دوره برای نوبت های بعدی محدودیتی نداشته و این دسته از داوطلبان مشمول هیچ گونه محرومیت و محدودیتی نیستند .

  اگر پس از مطالعه مقاله تاریخ اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹، سوالی درباره این آزمون و مشاهده نتایچ دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که زمان دقیق در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ نتایج آزمون نظام مهندسی در تاریخ اطلاع رسانی شده در این مقاله به صورت الکترونیکی از سوی سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام می شود .

  ✔️ بله . همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان درصورت احساس وجود مغایرت در نتایج آزمون ، می توانند اعتراض خود را به شیوه تعیین شده ثبت کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید