توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نامه ای به رهبر به زبان کودکانه

  1 بازدید

  نامه ای به رهبر به زبان کودکانه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دلنوشته هایی برای رهبر عزیزم

  دلنوشته هایی برای رهبر عزیزم

   جعفری - به نام خدا ...

  هرکس شهید حق شد همراه با حسین (ع) است

  آری مسیر عشق از عباس (ع)  تا حسین (ع) است

  در کربلای این عصر سوگند بر ابالفضل (ع)

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین (ع) است

  عده ای ارادتمند و عاشق مقام عظمای ولایت بر آن شدند تا حد عشق و ارادت خود را به مقام معظم رهبری نشان دهند . در این راستا از وجود و دل های پاک و معصوم فرزندان ایثارگر بهره جستند . تصاویر به خوبی گویای زیبای عمل و عکس العمل بین مرید و مراد است . اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید بیش از دویست نفر از فرزندان ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دردبیرستان دخترانه شاهد عفاف شهر اهواز ، در آستانه 36 امین سالگرد پیروزی انقلاب برای مقام معظم رهبری دلنوشته هایی ارسال کردند . آنچه به زیبایی این اقدام افزود این بود که تک تک این دانش آموزان به اسم خودشان مورد لطف و توجه پدرانه مقام معظم رهبری قرار گرفتند . بیان ناقص من بیش از این قادر به توصیف این ارتباط معنوی نیست جز اینکه از طرف همه کسانی که در این حرکت عاشقانه و ارادتمندانه شرکت داشتند برای عرض تشکر خدمت مقام معظم رهبری عرض نمایم :

  یا رب به علی (ع) و میثم تمارش

  یا رب به حسین (ع) و تشنه لب انصارش

  هر کس که بد سید علی می خواهد

  در سال جدید از زمین بردارش ....

  آمین یا رب العالمین


  منبع مطلب : fashnews.ir

  مدیر محترم سایت fashnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زنگ انشا(نامه ای به رهبر)

  چگونه بخوانمت که مرا باور کنی ,ای رهبرم ,ای که همچون باران بر کویرهای ایران باریدی,چگونه سلامت بگویم ,ای که نامت چهار حرف بیشتر ندارد اما کشیدن هر حرف و صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.ای آغاز بی پایان ای وجود بی کران  تو را سلام .ای که نامت نوید بخش زندگی ما بوده است تورا سلام.

  بعد از این همه  سلام ,که می دانم خسته  شده اید , ای رهبرم من یک دختر, چهارده  ساله ای هستم که در این دنیا یک  مادر بیشتر ندارم  اما  مادر خود را به اندازه  ی تمام    ... آنقدر دوستش دارم که نمی  توانم با کلمات توصیفش کنم ,آقای من  می دانم که غم و غصه های جامعه زیاد است و من هم نمی خواهم که داغ دل شمارا تازه کنم,من هم مثل  انسان های دیگر جامعه سختی هایی را گذرانده ام و می دانم که  پدر نداشتن چه مزه ایی دارد .

  همیشه یک سوالی که در ذهن من مانده است و جوابی را برایش پیدا نکرده ام  می خواهم اکنون این سوال را از شما بپرسم:همیشه  در اوقات تنهایی ام به  پروردگار این جهان می گویم که  چرا باید دیگران از نعمت پدر برخوردار باشند و اما من  پدرنداشته باشم.   ولی با وجود تمام این سختی ها من مادری را دارم که برایم خیلی  با ارزش است. همیشه دلم می خواست که مثل دیگران  و دوست های خودم پدری داشته باشم که مرا در آغوش بگیرد و مرا  مورد نوازش خودش قرار دهد. من درد پدر نداشتن را کشیده ام و می دانم که کسی که پدر ندارد چه مشکلاتی در زندگی اش دارد,  محبت می ورزیده است اما وقتی که پدر از زندگی  کودکی  می رود زندگی برای  آن کودک  تیره و تار خواهد شد,دیگر پدری نیست که  آنها را نوازش کند و زندگی برای آنها پوچ و خالی خواهد شد .پدری که وقتی از در خانه وارد می شد صفحه ی جدیدی را در خانه  بچه ها ورق می زدند, اما  دیگر آن پدرو مهربانی هایش نیست.

   سرور ما ایرانیان   آقای خامنه ای  من می دانم که شما سختی های زیادی کشیده اید که قابل مقایسه با هیچ چیز دیگری نیست .سختی هایی که هیچ کس نمی تواند آنها را تحمل کند و پشت سر بگذارد ام شما   همانند  کوهی استوار در برابر سختی ها مقاومت کردید  من خیلی شما را دوست دارم و برایتان احترام قائل هستم  و همیشه دوست دارم که شما را در جایگاه های بالاتری ببینم  ,با آرزوی توفیق روز افزون برای شما.

  پروردگارا توفیق فرمانبری از خویش  و دوری از نافرمانی را روزی ما بفرما,

  زبان ما  را به  درست گویی و گفتار شایسته, گویا  بگردان,

  دل های ما را به  دانش و معرفت, زینت بخش ,

  چشم های مارا از گناه و خیانت,بپوشان,

  و به ما فرزندان ایران میل به کوشش و شوق آموختن , عنایت فرما.

   بیتا آقازاده- آموزشگاه مشکوةنور-شهرستان اسلامشهر

                     

  یک خدا دارم . یک رهبر عزیز تر از جانم که جان را فدای راهش می کنم . آنقدر بگویم که دوست دارم از نزدیک دستهای پر از محبت و پر از عشق از ببوسم و بگویم تا قیام قیامت از جان و دل حمایتش می کنم . خداوندا به عصمت زهرا قسمت می دهم که تا جان در بدن دارم می خواهم از نزدیک آن رهبر عزیزم را زیارت کنم و بگویم همه ی جان ما فدایت باد و اگر دستور جهاد جنگ بدهید تا آخر ایستاده ام و از کشورم حمایت می کنم . درخواست می کنم از رهبر که مرا همیشه و در همه جا دعا کند و ای کاش به رهبرم دستهای من زخمی می شد و او را آن چنان که هست نمی دیدم و از خدا می خواهم که تا ظهور آقا امام زمان (عج) رهبرم را سالم نگه دارد و یک چیز که مرا خیلی دلبسته رهبرم کرده است دیدن ایشان و یک یادگاری از او است امیدوارم به مقصودم برسم .

  باتوکل به خداوند متعال       فاطمه محبوب- آموزشگاه فاطمیه-شهرستان اسلامشهر

            

        رهبر عزیز تر از جانم

   سلام

       امیدوارم، حال حضرتعالی خوب باشد و سایه ولایت شما مادام از سر امت اسلام کم نگردد.

  پروردگارم را شاکرم که در این لحظه قلم به دست گرفته و نامه ای برای  رهبرم مینویسم .

  رهبرم، من نرگس بهشتی یکی از دختران امت اسلامی هستم، که به عزتی که حضرت ولیعصر بواسطه وجود شما به ما عطا فرموده است افتخار میکنم و خوشحالم که در جامعه ای زندگی میکنم که توسط شما و زیر نظر اولیای معصوم خداوند اداره میگردد .

  همیشه حسرت می خوردم که چرا موقعیتی برای من پیش نیامده که از نزدیک حضرتعالی را ملاقات نمایم، تا ذره ای از پرتو سیمای نورانی و ملکوتی شما به جسم و روحم بتابد و آن را توشه ای همراه خود داشته باشم .البته همیشه امیدوارم تا لحظه زیارت شما نصیبم گردد .

  رهبر عزیز، امروز که این نامه را برای شما مینویسم احساس میکنم کشورمان دارآی شرایط ویژه ای در تمامی سالهای عمر خود میباشد. البته این موضوع را در صحبتها ، نصیحتها و فرمانهای شما درک کرده ام .

  یکی از بیانات مهم شما که در کتاب درسیمان نیز آمده است و آن را خوانده ایم برنامه های استکبار جهانی علیه ما میباشد که آن را در سه عبارت خلاصه فرموده اید:

  1-   جنگ روانی

  2-   جنگ اقتصادی

  3-   مقابله با پیشرفت و اقتدار علمی

  با کمی توجه به مسائل روز کشور مشخص شده که واقعا چقدر هوشمندانه و دقیق این سه مورد را عنوان نموده اید چرا که امروز مردم ایران با هر سه مورد یاد شده در ستیز و مقابله هستند و البته با عنایتی که شما بر ملت دارید و مادامی که سایه شما بر سر ماست امکان ندارد که استکبار جهانی پیروز گردد و انشاءالله ما مردم ایران به لطف خداوند      وبا توجه به رهنمودهای  شما در هر سه مورد پیروز خواهیم شد و تمام نقشه های استکبار جهانی را نقشه بر آب خواهیم کرد.

  رهبرم خیالتان راحت باشد ما همواره گوش به فرمان شما هستیم و گفته های شمارا تمام و کمال مورد توجه خود قرارمی دهیم ولحظه ای شمارا تنها نخواهیم گذاشت .

  نیازمند دعاهای خیر شما هستیم و خداوند را شاکریم، که به ما نعمت داشتن ولی فقیه  عطا فرمود .

       آرزویم زیارت شماست

        نرگس بهشتی-شهرستان دماوند

              

  ای همه تو ....

  به رهبر عزیزم و سرامد خوبی ها و مهربانی ها سلام

  مدت ها بود  به دنبال بهانه ای برای حرف زدن با شما می گشتم ولی این بار شوق دیداری که ارزویم بود بهانه شد تا برایتان بنویسم احساس درونی ام را تا شاید خدا قسمت کند و اقا ما را لایق بدانید و از نزدیک جمال نورانی شما را زیارت کنیم.من یکی از نوجوانان ایران اسلامی هستم  نسلی بعد از دبستانی هایی که امید یار جمارانی تان به انها بود اینک نسلی جدید در راه است برای اعتلای اسلام و اسلامیت برای سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی مان و برای رسیدن به هدف های والا و گران مایه که سالهاست برای رسیدن به ان در برابر تمام ابر قدرت ها ایستاده ایم...

  رهبرم :

  اگر چشمان ناقابلم از وجود نورانی تان منور شود باارزش ترین و بزرگترین ارزوی جوانی ام براورده شده است .اگر هم نشد دلم خواهد شکست...ملالی نیست ، بشکست اگر دل من به فدای تار مویت...سلامتی و طول عمر بابرکت برای شما دعای روز و شب من است.این روز ها فکر من این است ایا سخنی هست که بتوانم در شأن شما بر زبان جاری سازم تا مستحق این دیدار باشم که از نزدیک زیارتتان کنم ؟

  اقا جان:

  ما برای پیوستن انقلابمان به انقلاب جهانی مهدی موعود روز شماری میکنیم ، اگر در طی این مدت بعضی ناهنجاری ها دلتان را به درد اورده ؟خاطرتان ازرده مباد که ما هنوز هستیم و خواهیم ایستاد.و در برابر ملحدان و یزیدیان زمان ما در صحنه محکم و پر غرور ایستاده ایم و تا اخر میمانیم تا به دشمن بگوییم تا ما هستیم اجازه نخواهیم داد خوابهای اشفته و پریشانت در بیداری تعبیر پیدا کند و تو این ارزو را باخود به گور خواهی برد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جمهوری ایرانی و سکولار تبدیل کنی.این را نوشتم شاید به نمایندگی نسلی انقلابی،پرشور،اماده و اگاه

  التماس دعا:سایه پر از صلابت و مهربانی تان مستدام باد

    در اخر : همه هست ارزویم که ببینم از تو رویی...

  عرفانه لاری –شهرستان دماوند

                    

  ای بزرگوار ، ای استوار همچون کوه ، ای بلندترین مردان ، ای الماس درخشنده ای  در ایران زمین ، ای پشتکار ایران وایرانیان از جانب خویش به شما سلام وخسته نباشید می گویم.

  من آنقدر ناتوان و کوچک هستم که نمی توانم به خود جرات دهم که برای مقام بزرگواری همچون شما نامه ای بنویسم اما نمی دانم درد ودل هایم را به چه کسی مانند شمای شایسته بگویم ودر خواست عاجزانه ای از شما بکنم زیرا شما در فکر و ذهن و اعتقاداتم ریشه دوانیده ایدومانند پدری دلسوز برایم هستید .

  چگونه می توانم شمارا پدر خویش قرار دهم ، شما پدر من نمی توانید باشید بلکه پدر تمام ایران وایرانیان هستید وسایه ی پرشکوهتان این مرز وبوم را به عظمت و سربلندی رسانیده است.

  دلم می خواهد شما را از نزدیک زیارت کنم و دستتان راببوسم ،این آرزویم و حتی درد ودلی در سینه ام نهفته است و همچون آتشی سوزان آن را میسوزاند آرزو دارم تا هنگام خاکستر نشدن این قلب در سینه تپیده برای شما چهره ی شاد ومعصومتان را که در تلویزیون نیز می توان دید را ببینم.

  ای رهبر بزرگوار ایران زمین غوغایی در دلم برپاست که می خواهد زبانش را برای شما به حرکت در آورد واز شما درخواست کند که برای بچه های روستا نشینی که آرزوی مدرسه رفتن دارند اما نمی توانند، مدرسه ای بسازید که در آن از راه علم و دانش برای سرزمین خویش قدمی به جلو بردارند و افتخار آفرینان آینده باشند.

  آنان می توانند شما را سر افراز کنند و برای شما عصای دستی باشند.این کودکان که تنها امیدشان شما هستید و میدانند که روزی به مدرسه هایی که شما برایشان ساختید می رود ، تمامی مشکلات و سختی ها را تحمل می کنند و من خود می دانم که شما آرزویشان را به حقیقت مبدل می سازید.

  شما تنها برای مردم زندگی می کنید و همچون عقابی پرواز کنان ایران زمین پهناور را می پیمایید و این خاک را به جانوری جاندار تبدیل کرده اید که هر انسانی آرزوی داشتن همچون وطنی را خواهان است و من امیدوارم که شما همیشه سایه تان بر روی این جهان هستی باقی بماند و همگان با به زبان آوردن نام تان قلبشان به تپش افتد.

  صدیقه رضایی-  آموزشگاه دخترانه سادات شهرستان رودهن

                

   سلام اینجانب سیدمحمدعلی جبلی دانش آموز کلاس سوم راهنمایی البرز رودهن هستم وشما رابه عنوان دوست خطاب کرده وکارها واندیشه های جناب عالی راسرلوحه کارخود درآینده والگوی کار وزندگی خودکرده ودین اسلام راکه جنابعالی بخاطرآن سختی ها وظلم هایی راکه ازطرف حکومت ستم شاهی به شما وامثال شما کردند بسیارناراحت شده وازاینکه این همه رنج وظلم ها را تحمل کرده اید وباعث شدیدکه دین اسلام جایگزین حکومت فاسدشان باشد وبجای آن حکومت اسلامی جایگزین آن شده وعدالت الهی جای بی بندوباری راگرقته وما جوانان راه زندگی کردن درست راتوسط شما بدست آورده بسیارخوشحال هستم واگر شما رهبرعزیز ودیگران نبودید ما بجای عبادت وپیروی ازدین خداچه راهی راتوسط فاسدین بایدانتخاب می کردیم وهمچنین دچارگمراهی شده واز زیبایی های دین اسلام محروم می شدیم.

   رهبرعزیزم ازاینکه راه درست ونجات بخش را انتخاب کردم بسیار بسیارخوشحالم.این را هم می دانم تاحدودی که چه رنج ها،ظلم ها وبی احترامی را درحق شماها کرده اند تا شاید شما هم راه اشتباه آنها را انتخاب کنید.رهبرعزیزم خیلی دوست دارم که راهی راکه شما انتخاب کرده اید وباعث سربلندی وافتخار شما شده که راه سعادت دین مبین اسلام هست رابه صورت کتاب در آورده  وآن را در دست ما جوانان قرارداده تافرق بین خوب وبد را شناخته وآن را سرلوحه زندگی خودقرار داده وبه نسل بعد ازخودمان داده تا آنها هم راه درست را انتخاب کنند.

   راهی که باعث بیداری اسلام شده وباتفکر نسل جوان باعث سرنگونی دولت های ستمگرشده وظلم ازبین رفته وسعادت وپیروی ازدین اسلام جایگزین آن شده واین عمرکوتاه را بجای توشه بد که به  ما  می خوراندند اجحاف کنند وتازمانی که زندگی می کردیم همیشه رنج وعذاب الهی بدرقه راه ما باشد.با آمدن دین خدا وترویج آن توسط شما ودیگران راه خوب وبدی را نداشتیم وبعداز اینکه عمرمان به پایان راه خود رسید دیگرناراحت ازکرده خودنیستیم وبه جایگاه ابدی با دست پرخواهیم رفت وآنجا کارهای نیک وبدرا بایدهمگی جواب دهند وکسانیکه درست عمل کرده به امرخدابه بهشت می روند وآنهایی که بدکرده به جهنم خواهند رفت.

   این راه را شما بندگان خالص خدابه ما آموخته اید همانطور که دیگران به شما آموخته اند واین راه همان رضایت پروردگار است که باعث سعادت ملت ها شده که دین خدا را انتخاب خواهند کرد.رهبرعزیزم انتظاراین حقیراز جنابعالی آن است که تاجایی که امکان دارد ما فرزندان اسلام را بیشتر راهنمایی کرده تا نتیجه بهتری از زندگی خودببریم. توفیق عمرطولانی را از خداوند بزرگ برای شما رهبر عزیز انقلاب دارم.

                                                                                                         باتشکر

  سید محمد علی جبلی -مدرسه راهنمایی البرزشهرستان رو دهن

       

  سلام بر رهبر مهربان و عزیزتر از جانم .

  پس از تقدیم عرض سلام و ادب و احترام  ، حلول سال جدید را به حضورتان تبریک و تهنیت عرض نموده  و از خداوند مُتعال طول عمر و سلامتیتان را خواهانم .

  خداوند منان را شکر گزارم ، که این فرصت را برای من فراهم آورد تا بتوانم در آستانه ی سال جدید ، به بهانه ی تبریک سال نو ،  برای رهبر عزیز و اندیشمند میهن اسلامی خویش  ، نامه  نوشته و از این طریق  با ایشان صحبت کنم .

  ای امام اُمت ؛ من شما را خیلی خیلی دوست دارم و هر وقت که چهره مهربان و دوست داستنی شما را در تلویزیون می بینم ، بسیار  شاد و خوش حال شده و کُلّی انرژی می گیرم.

  من به دور از هرگونه تعارف و قلم فرسایی و واقعاً از صمیم قلب بر این باورم که وجود حضرتعالی ، هدیه ای از سوی خدا برای امت اسلامی است و لذا به سهم خویش ،  پیوسته پروردگار را بر این موهبت  شُکر گزارم .

  حضرت آقا ؛ خوب می دانم که شما بچه های ایران زمین را بسیار دوست دارید و به آبادانی هر چه بیشتر  این کشور  در آینده ، توسط همین بچه ها و دانش آموزان امروزین ، امیدوار و  مطمئن هستید .  بنابراین یقین دارم که هیچ چیز به اندازه ی تحصیل علم و دانش و خوب درس خواندنِ ما  ،  شما را خوش حال نمی کند . به همین جهت برخود و برتمامی بچه های دانش آموز  وظیفه و تکلیف می دانم که  با همه ی وجود و علاقه درس بخوانیم و علم بیاموزیم تا انشاءا... در آینده بتوانیم برای تعالی و ترقی کشور گام های موثری برداشته و به خواست خداوند بزرگ ، هریک  ستاره ی درخشانی باشیم بر تارُک ایران عزیزمان   و  با خدمت بی منّت به هم میهنانِ گرانقدرمان ،  مَرحَمی باشیم بر دل های صادقشان و بهتر از همه این که بارقه های اُمیدی باشیم در وجود عزیز  رهبر عظیم الشأنمان ، که پُر امید چشم به آینده ای دوخته  است که ، سربازانِ دانش آموز امروز ،  در سایه ی اَلطاف الهی و توجُهات حضرت ولی عصر ( عج)  ، فاتحینِ پی در پیِ قُلّه های  رفیعِ تَرَقّی و پیشرفت  همه جانبه ی کشور در فردا  بوده و انشاءا... در پس  آن توفیقات ، هریک از این بچه ها ، به تنهایی همچون لشگری خواهند شد ، توانا و مقتدر ، در مقابل کُفاری که امروزه ، مُرتباً بر علیه مان دَسیسه می کنند ، قطعنامه  می دهند ، تحریم می نمایند و دانشمندانمان عزیزمان را ترور می کنند .

  بی تردید در آن فردای شیرین ، بیش از همیشه  ، ایران اسلامی همچون خورشید ، بر جهان و جهانیان رُخ تابانیده و از آن همه افتخار ، قلب های ایرانیان غَیور سَرشار از غُرور و شادی و چشمانشان مَملُو از اَشک شوق خواهد شد .

  پس بر یکایک ماست که برای رسیدن به این مقصود ، اُمیدوارانه و سَرسَختانه  تلاش کنیم ، که به یقین این تلاش در نزد خدای مُتعال ، حتماً جَهادی اکبر است .

  پس ای پدر مهربان ؛  دُعایمان کن .  دُعایمان کن تا دراین مسیر ، ایمانمان راسخ تَر ، گامهایمان اُستوارتر ، قلب هایمان اُمیدوارتر و انشاءا...  توفیقاتمان اَفزون تر  باد .

  اِنگار زیاد حرف زدم و سر عزیزتان را به درد آوردم .  بیش از این وقت گران بهایتان را نمی گیرم . در خاتمه  طول عمر  ، سلامتی و خُشنودی قلب شَریف و مهربانتان از بچه های ایران زمین را از دَر گاه حضرت اَحدیت مسئلت داشته و  خداوند را بر نعمتِ بزرگِ رهبری عزیز ی که بر ما اَرزانی داشته است ،  شُکر گزارم .

   پروردگارا  ؛ تو را پیوسته بر این همه لُطف ، سپاس .        

      والسلام علیکم و رحمه ا..

       با تجدید عهد و میثاقی که بستـه ام و نیز با تجدید احترام

     مهدی حاجیان آموزشگاه ۲۲بهمن-ناحیه ۱شهر ری

                             

   سلامی به سرسبزی بهشتی که برایم مهیا نمودی ، همان عاشقانه ترین مکان برای پاک زیستن من ، و سلامی به درخشندگی ورق های کتاب وطن که آنها به جوانه هایت عطا کردی ...

  آری ،‌منظورم از وطن قطعه بهشتی است که روی این زمین خاکی با هزاران هزار گل ها ی سرخ برایم آفریدی . براستی که بیش از سپاس گذاری من سزاوار توست . حال که این طنز خانه ی عجیب دشمن دیدن به فساد کشیده شدن بهشت را آرزو دارند ولی تو با گلرنگ لاله های در خون خفته ات دستمالی سرخ گون به آسمان خدا هدیه دادی تا رنگ خونینیش به دید دشمنان نادان ایران بخورده و بدانند که ایران سر افراز هیچ گاه رنگ نمی بازد .

  گذشته از این حرف ها مدام در این فکر به سر می برم که چگونه این خرم بهشتی را که برایم از همه زیبایی های این دنیا ارزشمند تر است را همیشه سرسبز نگاه دارم تو که با شهید انبی که در راه خدا فدا کردی چشمه ای قرمز رنگ پدید آوردی که رگ های خشکیده ی صدها گیاه تشنه را سیراب کرد .

  حال می کوشم همین آزادگی را که سر چشمه اش شما هستید را همیشه تر نگه دارم و آن سبزه هایی را که در جبهه ی دفاع مقدس پروراندی را همانند همان گلبرگ های پرپر شده جاودان نگه دارم .

  زهرا رستمی-ناحیه 1شهر ری

                         

  با تقدیم بهترین و صمیمانه ترین سلام ها حضور رهبر عزیزم حضرت آیت اله خامنه ای :

  خیلی خوشحالم از این که برای اولین بار برای رهبرم نامه می نویسم .

  رهبر عزیزم ! شاید بعضی ها ما را کم سن و سال و بچه می دانند اما عقل و درایت ما همه چیز را درک می کند ، ما می دانیم که کشورمان از لحاظ سیاسی در برهه ی حساسی قرار دارد و کشورما از سوی دشمنان با تو طئه( آمریکا و اسرائیل ) مورد تحریم قرار گرفته است . اما این تحریم ها نه تنها ما را از پا در نمی آورد بلکه باعث می شود ما روی پای خودمان بایستیم و با توجه به فرمایش جناب عالی مبنی بر اقتصاد مقاومتی ، کشورمان را به اوج خود کفایی و استقلال برسانیم .

  رهبرم ! از جدیتی که در برخورد با اختلافات بین قوای سه گانه نشان دادید خیلی خوشم آمد ، مسئولین ما نباید در این زمان حساس به دشمنان چراغ سبز نشان دهند ، باید اختلافات را کنار گذاشته و با وحدت و همدلی به ایرانی آباد بیندیشند . در جمله ای فرمو.ده اید که (( جنگ، جنگ اراده هاست )) واقعا درست است چون دشمنان اراده ی جوانان ما را مورد هدف قرار داده اند اما ما جوانان هیچگاه گول تبلیغاتشان را نمی خوریم و با توکل به خدا و استفاده از راهنمایی های رهبر عزیزمان و با اراده و عزمی استوار همه ی نقشه ها را ، نقش بر آب خواهیم کرد .

  حضرت آقا ! خیلی دوست دارم شما را از نزدیک زیارت کنم ، از شما دعوت می کنم برای زیارت حضرت عبدالعظیم (ع) به قبله ی تهران ، شهرری تشریف بیاورید ، سخن را کوتاه می کنم و از خداوند متعال ظهور امام زمان (عج) و سلامتی و طول عمر برایتان مسئلت دارم .

  رهبرا ! اگر جان طلبی جان به تو بخشم               از جان عزیز تر چه ؟بگو تا آن به تو بخشم

   به امید دیدار 

   امیر محمد روشنی -آموزشگاه حبیب ابن مظاهر -ناحیه ۲ شهر ری

                   

  سلام آقای عزیزم، امیدوارم همواره سالم و تندرست باشید و سایه ی مبارک شما بالای سر کشور عزیزمان ایران باشد.

  آقا جان آرزوی دیدار شما بیشتر از پیش بی تابم می کند، و همواره افسوس می خورم که تا به حال نتوانسته ام چهره ی منور و زیبای شما را از نزدیک ببینم، برای اینکه علاقه ام را به شما نشان دهم تابلوی بسیار زیبایی از شما را در اتاقم نصب کرده ام و هر وقت به آن نگاه می کنم احساس آرامش همراه با غرور به من دست می دهد . رهبرم راه شما راه خداست و سخن شما سخن خدا.

  آقای عزیزم سخنان تو همواره  چراغ راهمان است،وقتی تو خوشحالی من هم خوشحالم و وقتی غم را در چهره ات و در سخنت می توان دید بغض گلویم را می گیرد و ناراحت می شوم و چشمانم نیز خجالت می کشند که ببارند و احساس شرم می کنم که هنوز کوچکم و نمی توانم کاری برای مولا و سرورم انجام دهم،می دانم که چه سختی ها و رنج هایی کشیده اید تا ایران سربلند و سر افراز بماند، اما به یاد می آورم که تو همواره در سخنان گهر بارت امید به پیشرفت ایران با شکوهمان داری و این بر عهده ی ما نوجوانان این مرز و بوم است که با درس خواندنمان بتوانیم این امید شما را تحقق بخشیم. رهبر عزیزم من به ایرانی بودنم افتخار میکنم و احساس غرور میکنم که دشمنان با وجود این تحریمات هنوز نتوانسته اند بر ما غلبه کنند و در این زمان شاهد پیشرفت های علمی و فرهنگی ما در میادین مختلف بوده اند.مولای من وقتی نماز می خوانم به یاد شما هم هستم و از خداوند متعال می خواهم که هیچ وقت سایه ات از سر این مردم با وفا و این کشور اسلامی کوتاه نشود.آقا جان من به شما قول می دهم که همان نوجوانی باشم که شما دوست دارید و قول می دهم که من و همه ی دانش اموزان با ادامه دادن راه شهیدان و دانشمندان ایرانی، ایران را به خوبی بسازیم و آن را خاری کنیم در چشم دشمنان ،قول می دهیم همواره حرمت پرچم عزیزمان را نگه داریم و به آمریکا و اسرائیل ثابت کنیم که هیچ وقت سنگر علم و دانش را خالی نخواهیم کرد. وجود شما مایه ی سر افرازی مردم غیور ایران است .رهبر عزیزم جاودانه بودنت را آرزومندم.

  علیرضا غلامی-آموزشگاه دکتر حسابی-ناحیه 2 شهر ری                                                                                                                                       

       

  در میان گلزار هستی در گردش بودم که به گل سرخ رسیدم و حرف "س" را از آن چیدم و همچنان به نظاره طبیعت مشغول بودم که گل های لاله، اقاقیا و مریم را دیدم و از آنها حرف "ل" ، "ا" و "م" را چیدم و از آنها کلمه پاک و مطهر "سلام" را   به رهبر مهربانم تقدیم مینمایم.

  رهبرعزیزم امروز که نهال جوان این انقلاب، که با جون جوانان این مرز و بوم به ثمر رسیده است و بالاخص، امسال که این انقلاب مقدس به اسی و چهارمین سالگی اش رسیده است،شاهد پیشرفت های عظیم در سایر عرصه های علمی، فرهنگی ، پژوهشی و .... می باشیم. ما ملت اسلامی، تمامی این موهبت ها را مرهون خون گوهر بار شهدا و زحمات امام راحل و رهبری شما که همواره مانند پدری مهربان، رنج ها و آلام این ملت را بر دوش کشیده اید، می باشیم.

  رهبر عزیزم من به عنوان یک دانش آموز، تمامی تلاش خود را در عرصه علم آموزی به کار می برم تا بتوانم به این مملکت خدمت کنم تا بدینوسیله شاید تا حدی توانسته باشم، از تمامی این زحمات قدردانی نموده باشم.

  رهبر مهربانم، با توجه به تحریم هایی که از طرف بیگانگان بر ما تحمیل شده است، در این سال ها، اکثر خانواده های ایرانی، با وضعیت اقتصادی بسیار ناگواری روبرو بوده اند و این ملت سرافراز تمامی تلاش خود را برای مبارزه با دشمن بیگانه می نمایند. با این وجود تقاضای من به عنوان دانش آموز از مسئولان عزیز این است که تلاشی را اتخاذ نمایند تا فشار مالی کمتری بردوش مستضعفان این جامعه باشد چرا که به فرموده ی مولایمان امیرالمومنین علی (ع) ، آنجا که فقر می آید، ایمان رخت بر می بندد.

  در نهایت، برای شما و تمامی مسئولین خدمتگزار تشکر و قدردانی نموده و آرزوی سلامتی و سرافرازی در تمامی امور را دارم.

   فرزندان این انقلاب :یگانه توکلی،مهتاب یوسف پور،مرسده خلیلی -شهر قدس

                                

  با سلام و تحیات الهی

  خدمت مقام معظم رهبری :

  آقا جان این ملت و کشور بخاطر شماهمیشه پابرجاو استوارخواهد ماندزیرا شما لایق بهترین ها و برترین هاهستید،  جای دارداز شما و مسئولین  خدمتگزار این انقلاب به خاطر تمامی پیشرفتهایی که در عرصه های علمی ، ورزشی ،فرهنگی و...داشته ایم، قدردانی نمایم،

  رهبر عزیزم اگر امکان دارد به مسئولین بگویید تا قدری بیشتر به اوضاع اقتصادی کشور توجه نمایند تا درصد فقر در کشورمان کاهش بیابدافراد زیادی هستند که به دلیل کمبود درآمد و افزایش قیمت ها دیگر یارانه هابرایشان کار ساز نیست، لطفا برای جوانان آینده ساز کشورمان آینده ی کاری خوبی رادر نظر بگیریدتا بتوانندمثل سالهای پیاپی گذشته نام عظیم کشورمان(ایران)را در صدر قراربدهند.

  و من الله  توفیق. . .

    فرزند این انقلاب: فاطمه قرامحمدی-شهر قدس 

                      

   سلامی ازتمامی وجودم به رهبرارزشی ام.ای کاش روزی ازنزدیک شمارامی دیدم وحس ملطوف نگاهت را می چشیدم دوستت دارم نه برای رهبریت برای مظلومیتت.

  مانده ام که چرااین همه مظلومانه حرف می زنی.خاکی بودنت مراشیفته ی خودکرده،دیدن چفیه ی بسیجی ات،قنوت نمازعیدفطرت را فراموش نمی کنم.اشک های بی الایشت راودستان پاکت همه ازفرزانگی یک والی سخن می گویدمی خواهم دستت راببوسم افسوس نمی توانم پس عکست را می بوسم.سلام ای رهبرعزیزم وسرآمدخوبی ها ومهربانی ها سلام ای منجی دوران آقام سیدعلی خامنه ای مدت هابودبه دنبال بهانه ای برای حرف زدن باشمامی گشتم نمی دانم دردودل است یاغم بزرگی که درسینه ام نهفته است.ولی این بارموضوع انشاء کلاس درسمان این بهانه رادستم داد.بهانه شدتابرایتان بنویسم احساس درونی ام راتاشایدخداقسمت کندوآقامارالایق بدانیدازنزدیک جمال نورانی شمارازیارت کنم.من یکی ازنوجوانان دانش آموزایران اسلامی هستم نسل جدیدی درراه است برای اعتلای اسلام واسلامیت.((رهبرعزیزم اگرچشمان ناقابلم ازوجودنورانی شمامنورشودباارزش ترین وبزرگ ترین آرزوی جوانی ام برآورده شده است.اگرهم نشود دلم خواهد شکست....

  ملالی نیست بشکست دل من، به فدای تارمویت.))سلامتی وطول عمربابرکت دعای روزوشب من است.رهبرعزیزم چندوقتی است که لبخندی برلبانتان        نمی بینم،    نمی دانم که چرااین روزهاچشمانتان بارانی است؟انگارفراموش   کرده اید که ماعاشق لبخندشما هستیم.رهبرفرزانه باخودم عهدهایی بسته ام که حرف های شماراگوش کنم بادشمنان اسلام وایران مخالف باشم وتسلیم امرشماباشم.رهبرعزیزم دراین روزهای سردزمستان وشب های تاریک ویخ زده هستندافرادی که سرپناهی برای زندگی ندارند.افرادی که دچارفقرروحی واجتماعی هستند وهنوزهستند خانواده ی شهیدی که اشک چشمانشان خشک نشده است وتیرحرف های مردم سینه هایشان راگلوله باران می کند.رهبرعزیزم این روزها ماشهدا رافراموش کرده ایم ویادی ازهیچ مادرچشم انتظاری نمی کنیم مادری که هنوزچشمانش خیره به جاده های انتظاراست ومنتظراست که فرزندش بازگردد.رهبرعزیزم این روزهادیگرانسانیت میان بعضی ازآدم هامعنایی نداردبه هرطرف که نگاه می کنیم جنگ وخون ریزیست دیگرخسته ام.خسته....درکتاب درسی ام خوانده ام که آن مردآمدولی سالهاست که می گذرد اماآن مردخیال آمدن ندارد.آقاجان می نویسم وازشمادرخواست می کنم که ازمولایمان وسرورمان بخواهیدازاین سفرطولانی بازگردد وتلخی این سفرطولانی راباآمدنش به کام همه ی ماچشم انتظارانش شیرین کند.رهبرعزیزم:مابرای پیوستن انقلابمان به انقلاب جهانی مهدی موعودروزشماری می کنیم.اگر درطی این مدت بعضی ناهنجاری هادلتان رابه درد آورد اگرکشورمان ایران دچارتحریم اقتصادی شده ملحدان ویزیدیان زمان بدانند که مادرصحنه وپرغرورایستاده ایم وتاآخرمی مانیم تابه دشمنان بگوییم مااجازه نمی دهیم کسی یاقدرتی جلوی پیشرفت وفناوری هسته ای ماراکه کاملابومی وخودساخته است را بگیرداگرانرژی صلح آمیزهسته ای خوب نیست هیچ کشوری دردنیانبایدازآن استفاده کند.اگرقانون است برای همه باشدنه فقط برای ماوکشورما.ای سرآمدلطافت وبزرگی این حق راملت ازشمامی خواهدوکوتاهی ازآن، ظلم به ملت بزرگ ایران است.درآخر رهبرعزیزم شمادعوت شده ی الهی هستید من هم ازشمادعوت می کنم قدم مبارکتان رابردیدگان پرازشوق مابگذارید وازشهرماشهرشهیدان 15خردادبرا ی اولین باردیدن فرمایید.این اولین وآخرین آرزوی بچه های انقلابی ونسل سومی ایران اسلامی است این دعوت ازطرف من حقیروکلیه دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهیدملاآقایی می باشد لطفامارابه آرزویمان برسانید.

  سایه ی پرازصلابت ومهربانیتان مستدام باد

  درآخر...همه هست آرزویم که ببینم ازتورویی

  ارغوان اردستانی-آموزشگاه شهید ملا آقایی -منطقه قرچک

          

  بر جلوه خورشید خراسان صلوات      بر خامنه ای رهبر ایران صلوات

  بر دشمن انقلاب وقرآن نفرین         بر روح خمینی وشهیدان صلوات

  رهبر عزیز تر از جانم سلام امروز در مدرسه معلم انشاء آقای پوربافرانی گفتند یک دل نوشته برای رهبر بنویسید خیلی فکر کردم که چه بنویسم که حرف دلم باشد دیدم حرف دلم زیاد است ووقت شما گرانبها فقط می خواهم یک آرزویم را به شما مهربان بگویم وآن این است که چهره نورانی شما را از نزدیک ببینم چند سال پیش شنیدم که شمابا قدوم خود شهرری رامزیین نموده اید ومهمان شاه عبدالعظیم شده ا ید و من با خوشحالی که سر از پا نمی شناختم به شاه عبدالظیم آمدم تا از نزدیک شما را زیارت کنم اما در ها را بسته بودند  همان جاایستادم وبه آقا شاه عبدالظیم وشما سلام وادای احترام کردم وخودم را قانع کردم که عیبی ندارد اگر رهبرم را ندیدم ولی این سعادت نسیبم شد که در هوایی که رهبرم نفس می کشد من هم نفس می کشم قانع شدم به همان هوایی که شماتنفس می کردید

  عزیزدلم  رهبر م امسال ما که سوم راهنمایی هستیم مدرسه می خواهد جشن تکلیف بگیرد و ما دانش آموزان این مدرسه آرزو داریم که اولین نماز مکلف بودنمان را به امامت شمامهربان بخوانیم که البته این فقط یک آرزو ورویا است

  از بزرگ تر ها شنیده ام که می گویند آرزو بر جوان عیب نیست

  بهار زندگیم برای سلامتی آقا امام زمان وشما صلوات ودعا میکنم

   ببخشید اگر لیاقت داشته باشم فرزند شما علی ابراهیمی

  علی ابراهیمی-منطقه کهریزک

                               

   من مریم محمّدی مقدم ، دانش آموز کلاس دوم راهنمایی مدرسه فرهنگ (2) هستم.روزی که معلم به من خبر دادند که می توانم برای شما نامه ای بنویسم ، انگار قنددردلم آب شد.

  رهبر عزیزم ، همه ی تلاشم را می کنم تا بتوانم کمکی به ملّت ایران و شما باشم. درست ، که هنوز خیلی کوچکم امّا دوست دارم از همین حالا در این فکر باشم که چه خدمتی به شما بکنم. از کودکی دوست داشتم که درس بخوانم و شخص مهمّی در جامعه شوم ، نه برای این که به قدرت وشهرت برسم ، بلکه بتوانم به ملّتم خدمتی کنم.

  ای پدر ملّت ایران ، شما کسی هستید که ملّت ایران از داشتن چنین رهبری به خود می بالد. رهبر محبوبم ، می خواهم چیزی به شما بگویم ، این را نه بعنوان یک انتقاد نه ، جون من هنوز و تا ابد هم به اندازه ای نیستم که بخواهم از شما انتقاد کنم. این را بعنوان یک خواسته مطرح می کنم . از شما می خواهم که به اوضاع ملّت ایران درباره ی حجاب توجّه بیشتری کنید ، می دانم که سرشما بسیار شلوغ است ووقت ندارید و این را هم می دانم که تا حدّی که در توانتان بوده است ، سعی خود را کرده اید.

  معذرت می خواهم که وقت گرانبهایتان را گرفتم. برای من و همه ی ملّت ایران دعا کنید. به امید روزی که شما را از نژدیک ببینم. انشاا.. خدانگهدار.

   باتشکر

  مریم محمّدی مقدم-منطقه کهریزک

                                     

   به رهبر عزیزم و سرآمد خوبی ها و مهربانی ها سلام

  مدت ها بود  به دنبال بهانه ای برای حرف زدن با شما می گشتم ولی این بار شوق دیداری که آرزویم بود بهانه شد تا برایتان بنویسم احساس درونی ام را تا شاید خدا قسمت کند و آقا ما را لایق بدانید و از نزدیک جمال نورانی شما را زیارت کنیم.من یکی از نوجوانان ایران اسلامی هستم  نسلی بعد از دبستانی هایی که امید یار جمارانی تان به آنها بود اینک نسلی جدید در راه است برای اعتلای اسلام و اسلامیت برای سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی مان و برای رسیدن به هدف های والا و گران مایه که سالهاست برای رسیدن به آن در برابر تمام ابر قدرت ها ایستاده ایم

  رهبرم

  اگر چشمان ناقابلم از وجود نورانی تان منور شود باارزش ترین و بزرگترین آرزوی جوانی ام برآورده شده است .اگر هم نشد دلم خواهد شکست...ملالی نیست ، بشکست اگر دل من به فدای تار مویت...سلامتی و طول عمر بابرکت برای شما دعای روز و شب من است.این روز ها فکر من این است آیا سخنی هست که بتوانم در شأن شما بر زبان جاری سازم تا مستحق این دیدار باشم که از نزدیک زیارتتان کنم ؟

  آقا جان

  ما برای پیوستن انقلابمان به انقلاب جهانی مهدی موعود روز شماری میکنیم ، اگر در طی این مدت بعضی ناهنجاری ها دلتان را به درد آورده ؟خاطرتان آزرده مباد که ما هنوز هستیم و خواهیم ایستاد.و در برابر ملحدان و یزیدیان زمان ما در صحنه محکم و پر غرور ایستاده ایم و تا آخر میمانیم تا به دشمن بگوییم تا ما هستیم اجازه نخواهیم داد خوابهای آشفته و پریشانت در بیداری تعبیر پیدا کند و تو این آرزو را باخود به گور خواهی برد.این را نوشتم شاید به نمایندگی نسلی انقلابی،پرشور،آماده و آگاه

   التماس دعا:سایه پر از صلابت و مهربانی تان مستدام باد.

    در آخر : همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی

   حامد عرب عامری-آموزشگاه منتظرین شاهد4- شهرستان ورامین

                  

  ای رهبرمن ای نشانه ی استقامت ای نورر گمشده ی گمراهان دربیان احساساتم درغالب  کلمات عاجزم زیراکه این کلمات برای ستودن شما حقیراندو کوچک اند و  ازسویی جملات کلیشه ای خسته ام ساخته اند دلم می خواهد حرف های وجودم ، ناگفته های زبانم و ناشنیده های دلم را به گونه ای دیگر روشن سازم طوری که از توان عقل وبیان زبان بسیار فراتراست این سخنان را که بوی عشق واشک وآرزوی دیدار می دهند با بندبند وجودم وباعمق قلبم  بیان می کنم چندی پیش دریک رویای کودکانه شناوربودم که باخودم گفتم   این خانه ی چوبی قلبم را به که هدیه دهم به نسیم که دریک عصرنارنجی رنگ صورتم رانوازش می کند یا که آن را به بهار هدیه دهم که می آید و زیبایی اش را باگل وبا دامان طبیعت تقسیم می کند.

      لحظه ای هم خواستم هم آن را به گنجشک هدیه دهم اوکه درسحرگاه مرابه آوای دلنشینش میخواند   اما بازهم نه، در فکربودم که باخود گفتم آن را به چه کسی جز  شما که قلبم ازمهر بی وقفه تان لبریز است هدیه دهم آری خانه ی چوبی قلبم رابه شما هدیه می دهم زیراکه شما ازنسیم مهربان تر، از بهارزیبا ترو  از گنجشک خوش آواترهستید بوی شما بوی خمینی (ره) است و بوی خمینی(ره) بوی خداست.  

    ای رهبر عشق از خدای منان دوچیزرا خواستارم  اولی رشدوموفقیت شما بزرگواروبعد هم

    واژگونی دشمنان شیطان صفتتان به امید روزی که آوازه ی دلنشین اسلام به گوش گمراهان نیز

    برسد وآنان نیز ازخواب غفلت برخیزند به امید دیدار

                 لبیک یا خامنه ای  

     عسل آقایی آموزشگاه غیر انتفاعی اندیشه-شهرستان ورامین        

       رهبر عزیزتر از جان ، سید و آقای ما، سلام  و صد سلام  به روح بلندت ، امید است سلام این بنده حقیر  و نوجوان شهرستانی از استان تهران ( شهرستان فیروزکوه )را پذیرا باشی، و واقفیم و می دانیم که آن پدر پیر فرزانه بر تمامی ویژگیهای رفتاری و اخلاقی ما نوجوانان اشراف کامل دارید. و پذیرا هستید. پدر پیـر فــــرزانه ، ای رهبر معظم ، بارها گفته ایم خوشا به سعادت کسانــی که گرد پای آن خورشیـــد تابناک و ولی امر مسلمین هستند. از موقعی که متولد شده ام نام تو را از زبان پدر و مادرم شنیده ام و عشق به تو در خانواده ی ما موج می زد هنوز آرزو دارم که دستان مهربان تو را ببوسم وسرم را بر روی آغوش گرم تو بگذارم آقا عشق به تو تمام وجودم را پر کرده است.آقا ای کاش من خاک کف پای شما می شدم تا با گذاشتن کفشتان بر آن متبرک بشوم وافتخار کنم همچون شمایی بر روی من پا گذاشته است .آقا هنوز هم منتظرم وآرزو می کنم که جان ناقابلم را فدای وجودتان کنم .آقا امیدوارم که این نامه رابخوانی  و مرا برای دیدن روی همچون ماهتان دعوت کنید تا این آرزوی دیرینه ی من تحقق پیدا کندوبالا خره سعادت دیدار شما نصیب من گردد آقا جان ،یک چیزی همیشه  برایم آروزی  بزرگی بوده است و آن آرزوی دیدار شماست. دیدار روی شما ولی امرمسلمین آرزوی ما هست رهبرم :اگر چشمان ناقابلم از وجود نورانی تان منور شود باارزش ترین و بزرگترین ارزوی جوانی ام براورده شده است .اگر هم نشد دلم خواهد شکست...ملالی نیست ، بشکست اگر دل من به فدای تار مویت...سلامتی و طول عمر بابرکت برای شما دعای روز و شب من است.این روز ها فکر من این است ایا سخنی هست که بتوانم در شأن شما بر زبان جاری سازم تا مستحق این دیدار باشم که از نزدیک زیارتتان کنم ؟

    محمد جواد سنگینان - آموزشگاهمصطفی خمینی-شهرستان فیروزکوه

   

  با سلام و دورد خالصانه به پیشگاه حضرت ولی عصر و نایب بر حقش امام خمینی (ره) و با سلام به بلندی آسمان آبی به شما رهبر عالم و فرزانه جمهوری اسلامی ایران.....

  رهبر عزیزم با تمامی وجود ابراز می کنم و می گویم که خالصانه دوستت دارم همیشه و همه جا از صبحت های مقتدرانه شما الگوی می گیرم و در حل بسیاری از مسائل از سخنان شما استفاده می کنم.

  رهبرم اینجا و در این سر زمین اسلامی همه ما سرباز امام زمان (عج) و شما هستیم و سنگر مقدس علم و تحصیل و با داریت کامل گوش به فرمان شما هستیم.

  دشمنان اسلام و ایران در همه ی زمان ها با هر مکر و حیله ای در فکر انتقام هستند و بارها با ترور هموطنان دانشمند ما که یکی از نمونه هاست در فکر ضربه زدن به ایران اسلامی هستند اما هر بار نقشه هایشان بر ملا شده و به دام می افتند. آنها از توان علمی ملت ایران در زمینه های مختلف وحشت دارند به همین خاطر از این طریق سعی دارند به همه ی ما فشار روحی و روانی وارد سازند غافل از این که با وجود رهبر دانایی همچون شما و تکیه گاه محکمی همچون مسئولین محترم و پشتیبانی عظیم ملت ایران و از همه بالاتر توکل همه ی ما ملت ایران به خدای متعال و اسلام عزیز هیچگاه کشور ما فریب آنها و نقشه های شومشان را نخواهند خورد ما به فکر فردایی بهتر در زمینه ی تجهیز کامل به سلاحعلم در زمینه های مختلف هستیم و رسیدن به این هدف با یاری جستن از خداوند متعال و راهنمایی شما و همت والای تک تک مردمکشور چندان دور نیست .

  امیدوارمروزی برسد که با وجود تمام تحریم های انجام شده در مقابل ایران ما آنچنان خود خود کفا شویم که نیازی به هیچ چیزی نداشته باشیم .

  از خداوند متعال می خواهیم که سایه ی شما همچنان بالا سر ایران اسلامی پایدار باشد .

  سرباز کوچک شما هستیم

  سید امیر رضا حسینی-آموزشگاه مصطفی خمینی(ره)-شهرستان فیروز کوه


               

  دردل با رهـبر    

  تمام حسم را به قلم خواهم بخشید تاشاید بتواند بنگارداز حرف دل خویش برای شما پدر بزرگ فرزندان ایران .

  من دختری نوجوانم که تمام واژه هایم معنای پاک آینده را می دهد آنگاه که شناختمت نتوانستم ببویمت . وقتی به سوی آسمان بال کشودی و دیار معبود شتافتی هنوز من به دنیای فانی پا نگذاشته بودم نگاه ت مهربان بود و می داند که کلام گرمم و زیبا پدرم نمی داند از کدام قصه دلم بنگارم و بگویم در سر زمین فانی ما انسانهای که جفا در حقنمی دانم از کدام واژه بگویم پدرم دوست دارم در سرزمین ام ایران و جوانان ایرانی همیشه موفق باشند در سر زمینی که فرزنداندت خون خویسش را فدای ناموس خویش کردند تنهای بیداد می کند در سر زمین که اسلام که تنها پناه تنهایی هاست خستگی فریاد می کند امام پدرم من ایرانی فرزند ایرانزمین از نسل آرای یی من فرزند گربه نقشه جغرافیام فرزند ی پدری چون تو دوست دارم بنگارم نامه ای از درد و دلهای دوستدارم که بگویم چقدر دلگیرم کاش قلبم یاری نگارش را کاش من هم در زمان بودنت کلامت را احساس می کردم و واژه هایت را لمسای آفتاب سر زمین شرقیچهره ات پر از محبت گرد جفای روزگاران بر شانه هایت نقش می زند از پرواز بسوی معبود خویشتن

  نیلو فر امیری نژاد -منطقه ملارد

  با عرض سلام وخسته نباشید به رهبر عزیزم ، اگر چشمان ناقابلم ازوجود نورانی تان منور شود باارزش ترین و بزرگ ترین آرزوی جوانی ام برآورده شده است،اگرهم نشد دلم خواهد شکست...ملالی نیست. دل من به فدای تار مویت... سلامتی و طول عمر با برکت برای شما دعای روزوشب من است .این روزها فکر من این است آیا سخنی هست که بتوانم درشان شما بر زبانم جاری سازم تامستحق این دیدار باشم که از نزدیک زیارتتان کنم.آقاجان ما برای پیوستن انقلابمان به انقلاب جهانی مهدی موعود(عج) روز شماری میکنیم اگر درطی این مدت بعضی ناهنجاری ها دلتان رابه درد آورده خاطرتان آزرده مباد که ما هنوزهستیم وخواهیم ایستاد دربرابر ملحدان ویزیدیان زمان ما درصحنه محکم وپر غرور ایستاده ایم وتا آخرمی مانیم تابه دشمنان بگوییم تاماهستیم اجازه نخواهیم دادخواب های آشفته وپریشانت دربیداری تعبیرپیداکند وتواین آرزوراباخودبه گورخواهی برد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جمهوری ایرانی و سکولار تبدیل کن .

   فاطمه صادق زاده -منطقه ملارد

   


  با تقدیر وتشکر از شما سروران گرامی

    

  منبع مطلب : odaba90.blogfa.com

  مدیر محترم سایت odaba90.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سید مهدی موسوی عارفی 6 ماه قبل
  0

  سلام به رهبر عزیز

  عالی 1 سال قبل
  1

  خوب

  1
  هلیا سپهرآرا 1 ماه قبل

  عالی بود نه خوب

  برای ارسال نظر کلیک کنید