توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مراسم زنده قرعه کشی ایران خودرو

  1 بازدید

  مراسم زنده قرعه کشی ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پخش زنده مراسم قرعه کشی ۴ محصول ایران خودرو

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز، یکشنبه (دوم آذر) با حضور نهاد‌های نظارتی  برگزار شد. شما می توانید در ادامه این خبر فیلم ضبط شده از این مراسم را مشاهده کنید.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پخش زنده مراسم قرعه کشی ۵ محصول ایران خودرو

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، قرعه کشی هفتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز، شنبه (۲۴ آبان) با حضور نهاد‌های نظارتی در حال برگزاری است.

  مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان  با پایان یافتن این مراسم شما می‌توانید بخشی از آن را در فیلم زیر مشاهده کنید.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۲ آذر ۹۹ / اسامی برندگان قرعه گشی ایران خودرو با کد رهگیری و کد ملی+ جزئیات

  به گزارش راهبرد معاصر؛ قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99 با حضور نهادهای نظارتی برگزار می گردد. زمان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس اعلام سایت ایران خودرو انجام شده است، ساعت 10 صبح خواهد بود. مراسم قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99 از طیق صفحه رسمی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی [email protected] به صورت زنده پخش خواهد شد. قرعه کشی ایران خودرو در حالی بر گزار می گردد که شرکت ایران خودرو در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو که از 29 آبان به مدت 3 روز ادامه داشت 4 محصول محبوب خود را به نام های پژو پارس، پژو 206، پارس tu5 و دنا پلاس را عرضه می کند. امروز با پایان یافتن زمان ثبت نام ایران خودرو در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو قرعه کشی 4 محصول ایران خودرو از بین متقاضیان این خودرو ها برگزار می گردد. لازم به ذکر است قیمت خودروهای ایران خودرو در این طرح به صورت قطعی بوده و تمامی محصول ها طی مدت 90 روز تحویل مشتری می گردد. در ادامه نحوه جستجو بر اساس کدملی و کدپیگیری به همراه اسامی برندگان ایران خودرو را برای شما خواهیم آورد.

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  مراسم قرعه کشی ایران خودرو 

  مراسمقرعه کشی ایران خوردو امروز به صورت زنده و پخش مستقیم راس ساعت 10 صبح با حضور نهادهای نظارتی از طریق صفحه رسمی ایران خودرو در پیج رسمی ایران خوردو در اینستاگرام به نشانی [email protected] انجام می گردد.

  بر روی تصویر زیر برای مشاهده مراسم قرعه کشی ایران خودرو کلیک کنید.

  قرعه کشی ایران خودرو

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  زمان قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99

  زمان قرعه کشی ایران خودرو امروز 2 آذر 99 براساس تصمیم شرکت ایران خودرو و با اعلام در سایت ایران خودرو ساعت 10 صبح با حضور نهادهای نظارتی انجام می پذیرد. 

  زمان قرعه کشی ایران خودرو

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  قرعه کشی محصولات ایران خودرو امروز یکشبه 2 آذر 99

  قرعه کشی ایران خودرو از بین 4 محصول ایران خودرو محبوب ایرانی ها انجام می پذیرد. قره کشی امروز ایران خودرو بین 4 محصول ایران خودرو یعنی پژو پارس، پژو 206، پارس tu5 و دنا پلاس با قیمت مقطوع انجام می پذیرد.

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو آذر 99

  از کجا بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو قبول شدیم یا به عبارتی دیگر چگونه بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو برنده شدیم؟ برای دست یابی به نتایح قرعه کشی ایران خودرو آذر 99 به دوشیوه می توان اطلاع کسب نمود. روش اول برای دستیابی نتیجه قرعه کشی ایران خودرو به صورت پیامکی است که ایران خودرو در قرعه کشی آذر 99 به این روش به متقاضیان پیام داده است. وش دیگر برای کسب اطلاع از برنده شدن مراجعه به سایت ایران خودرو و ورود با کدملی برای کاربران و جستو بر اساس کد پیگیری است.

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99


  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو آذر 99


  به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو آذر 99 و دریافت نتایج قرعه کشی بر روی لینک زیر کیک کیند

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  می توانید اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو را از اینجا نیز دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  اسامی برنده شدگان ایران خودرو از طریق سایت ایران خودرو اعلام خواهد شد.نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در سایت ایران خودرو و سامانه فروش ایران خودرو به آدرس esale ikco ir قابل مشاهده خواهد بود. در سامانه فروش ایران خودرو قرعه کشی انجام و به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری


  اطلاع از وضعیت خودرو ثبت نامی ایران خودرو

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو آبان 99

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، قرعه کشی پنجمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه (27 مهرماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار گردید.

  در مرحله پنجم فروش فوق العاده ایران خودرو، ثبت نام برای 12 محصول ایران خودرو انجام شده است و موعد تحویل خودرو‌های ثبت نامی فروش فوری حداکثر ۹۰ روز و 8 محصول ایران خودرو به صورت پیش فروش و یکساله خواهد بود.

  پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

  مراسم قرعه کشی از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی ikcopressofficial به صورت زنده پخش خواهد شد.

  در این طرح مشتریان هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان بعد از اعلام نتایج قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  پذیرفته شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخش نامه، نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

  بخشنامه 4297 ایران خودرو

  بر اساس بخشنامه 4297 ایران خودرو پیگیری شماره ردیف قرارداد ایران خودرو به این شرح است: در ایامی که متقاضیان زیادی برای ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو به سایت فروش و یا نمایندگی ها مراجعه می نمایند، توجه به نکات مطروحه ذیل می تواند در آگاه سازی جامعه جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداری کمک نماید.

  نکاتی کلیدی که اگر متقاضیان به آنها اشراف داشته باشند، احتمال اینکه مورد تعرض و سوء استفاده سودجویان قرار بگیرند به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت:


  متقاضیان می بایست بدانند که تنها راه ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir بوده و به هیچ وجه به وعده های فروشندگان و دلالان مبنی بر وجود سایتی خاص توجه ننمایند.


  شرکت ایران خودرو اخیرا طرحی را راه اندازی نموده است به نام "طرح رجیستری" که در این طرح متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو، نسبت به ایجاد نام کاربری و دریافت رمز عبور اقدام نموده و پس از ورود، با مراجعه به بخش "میز کار مشتری" نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  این اقدام به صورت مستمر و قبل از آغاز ثبت نام نیز قابل انجام است. با توجه به ثبت شماره تلفن همراه مشتری در این بخش و ارسال پیامک به همان شماره تلفن، لذا امکان سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور متقاضیان توسط سایرین از بین خواهد رفت همچنین واسطه گران و دلالان منبعد نمی توانند با باز نمودن مرورگرهای مختلف در یک رایانه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، بدین ترتیب فرصت برابر برای تمامی متقاضیان ثبت نام ایجاد شده است.


  مشتریانی که محصولات ایران خودرو را ثبت نام می کنند می بایست دقت نمایند که پس از ثبت نام و پرداخت وجه، پیامکی با سرشماره 300096440 و یا 30006346 حاوی اطلاعاتی نظیر ردیف قرارداد و تاریخ پرداخت از طرف شرکت ایران خودرو به شماره تلفن همراهی که معرفی شده است ارسال می شود. در صورتیکه پیامک مذکور دریافت نشد و یا پیامکی با سرشماره ای بجز شماره های فوق دریافت نمودند، حتما از طریق نمایندگی و یا مرکز تماس شرکت ایران خودرو به شماره 096440 پیگیری نموده و مشکل احتمالی را مرتفع نمایند.


  مشتریانی که ثبت نام نموده اند می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی و ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور، از بخش میز کار مشتری و "مدیریت قراردادها"، آخرین وضعیت ثبت نام و قرارداد خود را مشاهده نمایند.


  مشتریان پس از ثبت نام و انتخاب نمایندگی در سایت فروش اینترنتی می بایست با مراجعه به نمایندگی، فرم قرارداد را دریافت و اصالت قرارداد را کنترل نمایند.

  این خبر در حال تکمیل است...

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ز 27 روز قبل
  0

  اسم ما در اومده فقط مینویسه در حال بررسی یعنی در اومده یکی به ما بگه

  ز 27 روز قبل
  0

  انشالله ماهم برند بشیم

  ز 27 روز قبل
  0

  سلام اول یک پیامک میاد رو گوشیتون بعدش میزنین روش باید پرداخت کنید بعد سه ماه تحویل شما میاد

  عبدالرحیم مسلمی 5 ماه قبل
  0

  60379952810

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  چرا اسم ما درنمیاد

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید