توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدرسه تلویزیونی ایران متوسطه دوم

  1 بازدید

  مدرسه تلویزیونی ایران متوسطه دوم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جدول پخش برنامه های مدرسه|شبکه آموزش سیما

  فارسی و نگارش اول ابتدایی / 20 آبان

  سه شنبه 20 آبان 1399 10564

  منبع مطلب : tv7.ir

  مدیر محترم سایت tv7.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ساعت و جدول پخش مدرسه تلویزیونی 5 و 6 آذر ماه 99

  ساعت و جدول پخش مدرسه تلویزیونی 5 و 6 آذر ماه 99

  با انتشار ویروس کرونا در اقصی نقاط کشور، به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس و جلوگیری از همه گیری آن، وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، طی اطلاعیه ای تمامی مدارس کشور را تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام نموده است.

  بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش و با توجه به تعطیلی مدارس، دانش آموزان می توانند علاوه بر استفاده از برنامه شاد، از برنامه های آموزشی شبکه آموزش، قرآن و چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز بهره مند شوند و تعطیلات اخیر خود را جبران نمایند.

  با توجه به وضعیت بحرانی جامعه و لزوم حفظ سلامت بیشتر دانش آموزان، شبکه قرآن، آموزش و چهار سیما در سال 99 بخشی از ساعات خود را به موضوع آموزش تکمیلی دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف اختصاص داده اند. برای اطلاع از جدول پخش برنامه ها با ما همراه باشید.

  جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 5 آذر ماه 99 در شبکه آموزش

  شبکه آموزش سیما در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در یک زمان بندی مشخص منتشر می نماید. همچنین دانش آموزانی که نتوانسته اند در زمان تعیین شده برنامه آموزشی مختص به خود را تماشا نمایند، می توانند با مراجعه به سایت رسمی شبکه آموزش به نشانی tv7.ir، نسبت به دانلود فیلم آموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

  برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در ادامه این مقاله قرار داده ایم. همچنین دوره آموزش مجازی توسعه مهارت های حرفه ای دبیران (آموزش معلمان) با موضوع “روایت پژوهی” از ساعت 16:00 تا 16:30 از شبکه آموزش در روز چهارشنبه مورخ 5 آذر ماه 99 پخش می شود. همچینن این شبکه روزانه به پخش برنامه “آموزش تربیت بدنی” از ساعت 7:45 تا 8:00 می پردازد.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی دوره ابتدایی

  دانش آموزان پایه ابتدایی بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره اول

  دانش آموزان پایه متوسطه دوره اول بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، آموزش ببینند.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

  دانش آموزان رشته علوم تجربی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

  دانش آموزان رشته علوم تجربی و ریاضی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

  دانش آموزان تمامی رشته های پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

   برنامه زمانی کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش

  دانش آموزان شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، مشاهده نمایند.

  جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 5 آذرماه 99 در شبکه چهار

  دانش آموزان علاوه بر شبکه آموزش، می توانند سایر دروس خود را طبق زمان بندی مشخص از شبکه چهار صدا و سیما نیز دنبال نمایند که شبکه چهار سیما نیز در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی دوره ها و مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در زمان بندی خاص منتشر می نماید.

  همچنین دانش آموزانی که در زمان مشخص شده نتوانستند برنامه آموزشی پایه تحصیلی مربوط به خود را تماشا نمایند، می توانند به سایت رسمی شبکه چهار سیما به نشانی tv4.ir، مراجعه نمایند و فیلم های آموزشی مربوط به مقطع تحصیلی خود را دریافت کنند. برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در این قسمت قرار داده ایم.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

  دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار، فرا گیرند.

  دانش آموزان رشته های ادبیات و علوم انسانی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار، فرا گیرند.

  دانش آموزان رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار فرا گیرند.

  جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 5 آذر ماه 99 در شبکه قرآن

  دانش آموزان علاوه بر شبکه آموزش و شبکه چهار می توانند سایر دروس خود را طبق زمان بندی مشخص از شبکه قرآن نیز دنبال نمایند که این شبکه نیز مانند سایر شبکه ها در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی دوره ها و مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در زمان بندی خاص منتشر می نماید. برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در این قسمت قرار داده ایم.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی پایه ابتدایی

  دانش آموزان پایه ابتدایی بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، مشاهده نمایند.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره اول

  دانش آموزانپایه متوسطه دوره اول، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، فرا گیرند.

  برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

  دانش آموزانپایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، فرا گیرند.

  آموزش مجازی از طریق رسانه ملی و اپلیکیشن شاد یا برنامه شاد تحت وباین فرصت را برای دانش آموزان فراهم آورده است تا به مرور به یادگیری مطالب درسی بپردازند و با توجه به نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد، امتحانات پایان ترم خود را در این اپلیکیشن بگذرانند. پس ضروری است که دانش آموزان راهنمای ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش،نحوه احراز هویت در سامانه شاد و در صورت نیاز نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در اپلیکیشن شاد را مورد مطالعه قرار دهند تا هنگام مواجه شدن با ارور در برنامه شاد بتوانند اقدامات لازم را به کار گیرند.

  قابل ذکر است که به دلیل فرصت محدود و کوتاه این آموزش ها در تلویزیون، دانش آموزان علاوه بر تماشای این دروس از طریق شبکات آموزشی، حتما یک برنامه درسی اصولی را برای خود در نظر بگیرند و از فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را برای پیشرفت درسی خود داشته باشند.

  سوالات متداول 

  کلاس های آموزشی دانش آموزان در شبکه آموزش، قرآن و چهار سیما پخش می شوند.

  دانش آموزانی که نتوانستند در زمان اعلام شده برنامه درسی خود را تماشا کنند، می توانند با مراجعه به سایت رسمی این شبکه ها، نسبت به دانلود فیلم آموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

  با استفاده از سایت شبکه آموزش، قرآن، شبکه چهار و سایت ایران مشاوره می توانید از زمان بندی کلاس های آموزشی تلویزیون مطلع شوید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید