توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدارک برای ثبت نام ایران خودرو

  1 بازدید

  مدارک برای ثبت نام ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مدارک لازم برای ثبت نام ماشین در ایران خودرو ۹۹

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ در این روزها که بازار ثبت نام خودرو ایران خودور بسیار داغ شده است اهمیت دانستن مدارک لازم برای ثبت نام ماشین در ایران خودرو ۹۹ بیش از قبل شده است. در ادامه با راهبرد معاصر همراه باشید تا بدانید برای ثبت نام ماشین در ایران خودرو 99 چه مدارکی لازم است. 

   وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابتدای سال ۹۹ دو خودروساز بزرگ ایران خودور و سایپا را ملزم کرد تا طرح‌های مختلفی را برای پیش‌فروش محصولات خود اجرا کنند.

  شرایط ثبت نام خودرو

  1- ثبت نام خودرو تنها با کد ملی هر فرد ممکن است و افراد با کد ملی دیگران امکان ثبت نام ندارند.

  2- شرط سنی ثبت نام خودرو/ افراد باید بالای 18 سال تمان داشته باشند.

  3- فرد متقاضی باید دارای گواهینامه باشد.

  4- فرد متقاضی طی 3 سال گذشته ثبت نام و خرید خودرو نداشته باشد.

  5- پس از ثبت نام و دریافت خودرو به مدت یکسال امکان فروش آن وجود ندارد و سند در رهن بانک خواهد بود.

  6- برای ثبت نام فرد باید با شماره حساب با نام خودش اقدام کند.

  7- واریز کل مبلغ خودرو ظرف دو روز بعد از اعلام نتایج.

  8- فرد پلاک فعال نداشته باشد (در حال حاضر پلاکی فعال روی خودرو به نامشان نباشد).

  9- چک 3 میلیون و 900 تومانی به اسم شخص متقاضی خودرو

  زمان ثبت نام خودرو ایران خودرو و سایپا

  با بندهای 5 و 6 عملا کسانی که مصرف کننده واقعی خودرو نیستند نمی توانند لااقل به سهولت وارد ثبت نام شوند و شانس مردم عادی برای دریافت خودرو بالاتر می رود.

  شروط طرف عرضه:

  به منظور دسترسی عادلانه و بدون تبعیض به بازار، فروش خودرو بصورت مزایده یا فروش به قیمت کارشناسی مجاز نیست مگر پس از تایید و اخذ مجوز از شورای رقابت.

  تمام فروش‌های مستقیم به مصرف‌کننده نهایی با کد ملی و شرایط تضمین‌شده صورت گیرد و از هر گونه فروش و عرضه خارج از این رویه (از جمله در قالب سبد محصول نمایندگی‌ها) خودداری شود.

  خودروسازان ضمن اخذ گواهی استاندارد تأمین قطعات مربوط به خودروهای تولیدی و یا فروش رفته خود را برای حداقل سه سال از تاریخ فروش، تضمین نمایند (که با نظارت متخصصین فنی صورت گیرد.-گارانتی - وارانتی).

  خودروسازان موظف می‌باشند گزارش عملکرد فروش ، پیش فروش و هرگونه فروش به روش مزایده و کارشناسی خود را در مقاطع سه ماهه به شورای رقابت گزارش نمایند.

  مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

  اطلاعات شناسنامه‌ای

  اطلاعات مربوط به آدرس و کد پستی

  اطلاعات تماس

  اطلاعات کارت بانکی

  نکات مهم:

  پیش از ثبت نام، تاریخ انقضا و عملکرد رمز دوم بانکی را بررسی نمایید.

  اگر از طریق کافی‌نت ثبت نام می‌کنید، مراقب اطلاعات شخصی و حیاتی خود باشید. پس از ثبت نام، حتما رمزهای بانکی خود را تغییر دهید.

  جهت سهولت بیشتر در ثبت نام از آخرین نسخه مرورگرهای Mozilla Firefox و Google Chrome استفاده نمایید.

  از خاموش بودن VPN (فیلترشکن) خود هنگام ثبت نام اطمینان حاصل کنید.

  در صورت دریافت پیام انتظار از سوی سایت، از صفحه خارج نشده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام نکنید.

  در صورت خرید ناموفق، حتما کد پیگیری پرداخت خود را یادداشت کنید. وجه پس از ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

  پس از انجام ثبت نام موفق بایستی اقدام به انتخاب نمایندگی از طریق بخش نمایندگی‌ها بنمایید. در صورت تکمیل بودن ظرفیت نمایندگی مورد نظر خود سعی کنید سایر نمایندگی‌هایی که به شما نزدیک‌تر هستند را انتخاب کنید. همچنین داشتن کد نمایندگی مورد نظر خود باعث سهولت در انتخاب این بخش می‌شود.

  پس از انجام موفقیت آمیز نمامی مراحل، از صفحه پایانی پرینت گرفته و تا زمان تحویل خودرو نزد خود نگه دارید.

  پروسه ثبت نام ممکن است کمی سخت و زمان‌بر باشد. با حفظ کامل خونسردی، تمامی پیام‌های ارائه شده توسط سیستم را با دقت بخوانید.

  شروط 10 گانه وزارت صنعت برای ثبت نام خودرو سایپا و ایران خودرو


  ۱- با هر کدملی فقط امکان ثبت‌نام و خرید یک دستگاه خودرو از خودروسازان وجود دارد.
  ۲- مشتریانی که در ۳۶ ماه اخیر اقدام به خرید خودرو از شرکت های خودروساز کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند.
  ۳- دارابودن گواهینامه رانندگی برای خریداران الزامی است.
  ۴- سن خریدار خودرو باید بالاتر از ۱۸سال باشد و کد ملی، شماره تلفن همراه، مشخصات حساب بانکی، همه باید متعلق به شخص ثبت‌نام‌کننده باشد.
  ۵- افراد نباید پلاک خودرو فعال و نصب شده داشته باشند.
  ۶- خریدار خودرو، به هیچ عنوان حق فروش وکالتی خودرو را ندارد و خودروی فروخته شده قابل صلح نیست.
  ۷- چنانچه در راستی‌آزمایی مراحل فروش، تکمیل وجه، تحویل خودرو و حتی در بازه زمانی پس از تحویل خودرو، مشخص شود که خریدار از ضوابط عدول کرده یا در فرآیند ثبت‌نام صداقت نداشته است، خودروی وی توقیف و مطابق با قانون با آن برخورد می‌شود.
  ۸- هر خودروی صفر کیلومتری که در فرآیند تحویل مشتری قرار می‌گیرد، حداکثر باید ظرف مدت سه‌ماه و پس از تردد ۱۰۰۰کیلومتری، برای استفاده از گارانتی به نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش خودروسازان مراجعه کند.
  ۹- مشتریان باید در ثبت شماره شبای خود در سایت فروش دقت نمایند، چراکه مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به فرد دیگر بر عهده ثبت‌نام‌کننده است؛ ضمن اینکه شماره شبای اعلامی حتما باید به نام خود متقاضی باشد؛ چراکه وجه برگشتی در صورت عدم موفقیت در قرعه کشی، تنها به شماره شبای اعلامی منطبق با نام فرد ثبت‌نام کننده واریز خواهد شد.
  ۱۰- سند خودرو تا یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

  هشدار برای کسانی که قصد ثبت نام خودرو دارند/ سه سال جریمه برای اطلاعات غلط

  بر اساس تصمیمات وزارت صنعت اگر مشخص شود اطلاعات اعلامی از طرف خریداران خودرو در ثبت نام و پیش فروش محصولات سایپا و ایران خودرو خلاف واقع بوده ضمن ابطال ثبت نام فرد مربوطه، به مدت سه سال از خرید خودرو در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش ها محروم خواهند شد. خصوصا این موضوع در مساله عدم برخورداری از پلاک فعال باید مورد توجه قرار گیرد.

  همچنین آنطور که وزارت صمت اعلام کرده هر یک از شروط که نقض شوند خودرو در اسرع وقت توقیف و با متخلف برابر قانون برخورد می شود. لذا تنها مصرف کنندگان واقعی اقدام و کنند و کسی به فکر فروش وکالتی خودرو نباشد.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام ایران خودرو پیش فروش در سایت ikco از یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹ | Z4Car

  جدیدترین شرایط ثبت نام ایران خودرو / آذر ۹۹

  شرکت صنعتی ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود،‌ ۳ محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. این طرح از روز یکشنبه ۳۰ آذرماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

  به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی،‌ کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه در دسترس همگان قرار دارد.

  منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند‌ هم می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

  متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام،‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  تاریخ و نحوه ثبت نام ایران خودرو :

  طــرح فــروش فــوق الــعــاده (۳ مــاهــه) ثبت نام ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز یک شنبه مورخ ۳۰-۰۹-۹۹ شروع و تا روز سه شنبه مورخ ۰۲-۱۰-۹۹ ادامه خواهد داشت. حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت نام،قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. خودروهای ثبت نامی ایران خودرو شامل خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ۲، پژو پارس بنزینی و پژو پارس TU5 می باشد.

  *زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ روز یک شنبه مورخ ۹۹/۰۹/۳۰ می باشد*

  مفاد بخشنامه ثبت نام ایران خودرو  آذر ۹۹

  فرآیند ثبت نام ایران خودرو

  مرحله اول : متقا ضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید.

  مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می گردد.

  مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

  نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

  نکته۲ :قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

  شرایط عمومی بخشنامه ثبت نام ایران خودرو

  ۱ .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

  ۲ .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

  ۳ .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می باشد.

  ۴ .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

  ۵ .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

  ۶ .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  ۷ .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  ۸ .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  ۹ .گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  ۱۰ .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید.

  نکته۱ :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته۲ :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

  نکته۳ :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  منبع مطلب : z4car.com

  مدیر محترم سایت z4car.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چطور در پیش فروش «ایران خودرو» ثبت نام کنیم؟

  چطور در پیش فروش «ایران خودرو» ثبت نام کنیم؟

  شرکت خودروسازی ایران خودرو در آخرین طرح پیش فروش خود برخی از آخرین تولیدات خود از جمله ۲۰۶ تیپ ۲، ۲۰۷i ، دنا و پژو پارس LX را در طرح فروش شرایطی به پیش فروش خواهد گذاشت.

  به گزارش کاماپرس، با توجه به قوانین سختگیرانه‌تری که برای مبارزه با دلالی بر روی این طرح اعمال شده، به نظر می‌رسد این بار مردم سهم بیشتری از عرضه این خودرو داشته باشند. در این گزارش قصد داریم به آموزش نکات مهم در پیش فروش سایپا بپردازیم.

  کجا ثبت نام کنیم؟

  پیش فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو از آدرس اینترنتی esale.ikco.ir (بخش فروش اعتباری) انجام خواهد شد. در این طرح خودروهایی مانند ۲۰۶ تیپ ۲، ۲۰۷i ، دنا و پژو پارس LX با شرایط ویژه پیش فروش خواهند شد.

  مطالب مهم را از دست ندهید

  نکات مهم در ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  جهت بهره‌مندی از شانس موفقیت بیشتر، در همان ثانیه‌های اولیه وارد سامانه ثبت نام شوید.

  اگر دکمه «خرید» برای شما نمایان نشده یا عملکرد سایت با مشکل مواجه است، با فشردن دکمه F۵، آن را بارگزاری مجدد کنید.

  سایت طی چند نوبت و در هر نوبت، بسته به میزان استقبال، تنها بین ۵ تا ۲۰ ثانیه بازگشایی خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که طبق سنوات گذشته، فاصله باز شدن هر نوبت ۱۵ دقیقه است.

  یادتان باشد، طرح‌های فروش با موعد تحویل زودتر همواره متقاضی بیشتری داشته و ثبت نام در آن کمی سخت‌تر است. اگر موفق به ثبت نام برای تحویل موعد زودتر نشدید، موعدهای دیرتر را نیز امتحان کنید.

  استفاده از اینترنت پرسرعت و پایدار شانس شما را برای موفقیت در ثبت نام پیش فروش خودرو بالاتر خواهد برد.

  سرعت عمل در ثبت نام از مهم‌ترین عوامل موفقیت است؛ با حفظ تمرکز و با بالاترین سرعت ممکن اقدام به ثبت نام فرمایید.

  مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

  اطلاعات شناسنامه‌ای

  اطلاعات مربوط به آدرس و کد پستی

  اطلاعات تماس

  اطلاعات کارت بانکی

  نکات مهم:

  پیش از ثبت نام، تاریخ انقضا و عملکرد رمز دوم بانکی را بررسی نمایید.

  اگر از طریق کافی‌نت ثبت نام می‌کنید، مراقب اطلاعات شخصی و حیاتی خود باشید. پس از ثبت نام، حتما رمزهای بانکی خود را تغییر دهید.

  جهت سهولت بیشتر در ثبت نام از آخرین نسخه مرورگرهای Mozilla Firefox و Google Chrome استفاده نمایید.

  از خاموش بودن VPN (فیلترشکن) خود هنگام ثبت نام اطمینان حاصل کنید.

  در صورت دریافت پیام انتظار از سوی سایت، از صفحه خارج نشده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام نکنید.

  در صورت خرید ناموفق، حتما کد پیگیری پرداخت خود را یادداشت کنید. وجه پس از ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

  پس از انجام ثبت نام موفق بایستی اقدام به انتخاب نمایندگی از طریق بخش نمایندگی‌ها بنمایید. در صورت تکمیل بودن ظرفیت نمایندگی مورد نظر خود سعی کنید سایر نمایندگی‌هایی که به شما نزدیک‌تر هستند را انتخاب کنید. همچنین داشتن کد نمایندگی مورد نظر خود باعث سهولت در انتخاب این بخش می‌شود.

  پس از انجام موفقیت آمیز نمامی مراحل، از صفحه پایانی پرینت گرفته و تا زمان تحویل خودرو نزد خود نگه دارید.

  پروسه ثبت نام ممکن است کمی سخت و زمان‌بر باشد. با حفظ کامل خونسردی، تمامی پیام‌های ارائه شده توسط سیستم را با دقت بخوانید.

  شروط مهم برای ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

  براساس شرایط اعلام شده، کسانی که در 36 ماه گذشته از این شرکت اقدام به خرید خودرو کرده‌اند، امکان خرید در این طرح را نخواهند داشت.

  همچنین، هر کد ملی تنها امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو را داشته و برای جلوگیری از واسطه‌گری، خودروهای مذکور فاقد امکان صلح و انتقال به غیر است.

  ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال نیز در این طرح امکان‌پذیر نخواهد بود.

  منبع مطلب : kamapress.com

  مدیر محترم سایت kamapress.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اکبرنگهداری 27 روز قبل
  0

  سبت نام برای ماشین ایران خودرو

  ارازدردئ بی نیاز 7 ماه قبل
  -2

  قرعه‌کشی گواهینامه رانندگی

  ناصرتافته 12 ماه قبل
  0

  شماره ملی۳۳۹۱۷۶۷۹۲۸ شماره حساب ۶۱۰۴۳۳۷۳۹۳۸۶۵۴۷۰

  موسی کشاورزی 1 سال قبل
  0

  شرایط ثبت نام برای افراد دارای گواهینامه باری خودرو پژو پارس یا پراید۱۱۱

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید