توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن کوتاه کودکانه در مورد سردار سلیمانی

  1 بازدید

  متن کوتاه کودکانه در مورد سردار سلیمانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  حاج قاسم سلیمانی یکی از بهترین الگوهایی است که می تواند برای کودکان ما باشد. گاهی خوب است که در مورد چنین انسان های شریف و بزرگی با کودکان مان حرف بزنیم تا آنها نیز در مورد شهیدان کشوران مطلع شوند و در مورد زندگی آنها بدانند تا راه آنها را ادامه دهند.

  در زیر چند نمونه متن به بیان کودکان درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی برایتان آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

  متن کودکانه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

  همیشه تو رویاهام دوست داشتم مثل شما باشم. مثل شما یک مرد قوی که همه ی مردم به اون احترام میزارن. بابام میگه که خدا آدمای مهربون رو دوست داره و اونا رو به بهشت میبره. فکر کنم الان شما جاتون دقیقا وسط بهشته. آخه شما خیلی مهربون بودید که به خاطر کشورتون رفتید و جونتون رو فدا کردید. مامانم وقتی که یکی فوت کرده میگه خدا بیامرزه اون رو اما من میدونم که شما آمرزیده شدید. قلب پاکتون رو خدا حتما دیده و واسه همون آمرزیده شما رو. بهشت مبارکتون باشه سردار سلیمانی.

  ***************

  همیشه وقتی که اخبار از سردار سلیمانی حرف میزد، بابام رو میدیدم که چه با دقت گوش میکنه. انگار که قراره یک اتفاق مهم بیفته که اینجوری جذب اخبار میشد. اما من خبرای مهم تر از اون رو هم می دیدم که بابام اصلا انگار بهشون اهمیت نمیداد. یکم که دقت کردم، دیدم که اون به خاطر اخبار نمیره پای تلویزیون! بلکه به خاطر سردار سلیمانیه که همچین جذب تلویزیونمون میشه. الان سردار سلیمانی رفته و بابام خیلی دلگیره. میگه سردار رفته پیش خدا، جایی که بهش تعلق داشته.

  ***************

  میگن تو بچه ای و نمیفهمی، اما من خیلی خوب میفهمم! من میفهمم که سردار بزرگ کشورمون چرا جونش رو فدا کرد؛ من میفهمم که چرا اون به شهادت رسید؛ من میفهمم که چرا سردار سلیمانی رو اینقدر مردممون دوست دارن. اون به خاطر ملت کشورش حاضر شد از جونش بگذره و این یعنی عشق! عشقی که هم من و هم بقیه ی مردم به سردار سلیمانی داریم. از خدا میخوام که بهترین جای بهشت رو به سردار بزرگ کشور ما بده تا همیشه توی اون در آرامش باشه.

  ***************

  حاج قاسم الان دیگه تو بهشته و داره از نعمت های بی نهایت خدا توی اونجا استفاده میکنه. همیشه وقتی که توی این دنیا بود، فکر نکنم که رنگ آرامش رو میدید. آخه کشورهایی مثل آمریکا رو نمیشه بهشون فرصت داد و اگه این کارو بکنی، یعنی باختی. واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره. اما الان دیگه اون توی آرامشه. یک آرامش وصف ناپذیر دارد. من خیلی به سردار کشورمون افتخار میکنم و حتما راهی که اون رفته رو میرم.

  ***************

  من اینقدر بزرگ نشدم که بدونم سردار سلیمانی دقیقا چه پست و عنوانی داشت، اما در این حد بزرگ شدم که بدونم اون برای کشورمون چه کاری کرد. پست و مقام برای آدمای بزرگ هیچه. سردار اگه یک سرباز ساده هم بود، باز هم همون کارایی رو میکرد که الان کرده. سردار بزرگ کشورمون رو کشتن البته نکشتن بلکه به شهادت رسوندن. اون واسه ایران خیلی از خود گذشتگی کرد. اون واسه نجات مردمش خیلی زیاد از خودش گذشت. الان وقتشه که ماها جبران کنیم براش.

  ***************

  من دوست دارم توی آینده مثل شهید سلیمانی باشم. یه آدم بزرگ که همه اون رو دوست دارن و عاشقشن. وقتی که میبینم مردم اینجوری توی خیابونا جمع شدن و واسه از دست دادن اون گریه میکنن، با خود میگم که اون چقدر آدم بزرگی بوده که این همه آدم کارشون رو کنار گذاشتن و اومدن واسه تشییع جنازه اون. من میخوام یک سردار سلیمانی باشم. سردار سلیمانی ای که حاضره جونش رو هم واسه کشورش بده.

  ***************

  خدا شهیدا رو خیلی دوست داره و به اونا توجه ویژه ای داره. من حتم میدم که سردار سلیمانی هم توی صف همین شهیداست و خدا الان داره با نعمت های مختلفش از اون پذیرایی میکنه. من از نزدیک اونو ندیدم اما همین قدر بگم که اندازه ی بابام دوسش دارم. الان تو تلویزیون مدام میگن که حاج قاسم آسمانی شد. من نمیدونم که اون به آسمون رفته یا رفته جای خدا ولی هر جایی که رفته میدونم که جای خوبیه. حاج قاسم عزیزم همیشه در آرامش باشی.

  ***************

  من جدای از معلمای خودم، یه معلم دیگه هم دارم. یه معلم که الان دیگه بین ما نیست و شهید شده و رفته. یه آدم مهربون که هر بار که چهره اش رو میدیدم، یک آرامش خاصی توی وجودم شکل میگرفت. تنها آرامش نبود ها! غرور هم تمام وجودم رو فرا میگرفت. اما الان دیگه رفته. رفته پیش خدا. راستش رو بخواین من گریه کردم؛ اما مامانم بهم گفت که گریه نکن چون اون شهید شده و خدا شهیدا رو خیلی دوست داره. کاش می بود و من هنوزم اون حس رو ازش میگرفتم؛ اما مامانم میگه که اون عاشق شهادت بود و الان بهش رسیده و حتما در آرامشه. راستی گفتم اون معلممه! اره بزرگترین معلم من هست. آخه بهم یاد داد که واسه کشورت حتی اگه شده جونت رو هم باید بدی.

  ***************

  الان از تو آسمون داره به تموم ما آدما نگاه میکنه. حتم دارم داره لذت میبره که میبینه جوونای زیادی حاضر شدن که راهش رو ادامه بدن. راستش منکه اونقدر بزرگ نشدم که بخوام راه اونو برم، اما میخوام منم مثل اون باشم. از این به بعد اگه کسی بهم بگه که میخوای در آینده چکاره بشی، میگم همون شغلی که حاج قاسم داشت رو میخوام داشته باشم تا مثل اون واسه کشورم جونم رو فدا کنم و باعث بشم که کشورم از دست دشمنا همیشه حفظ بشه.

  ***************

  من میخوام آمریکا رو فحش بدم، اما مامانم میگه که این کار بدیه و بعد هم این کار مربوط به بزرگتراس من نباید توش دخالت کنم. اما میگن یکی از بزرگترین آدمای کشور ما رو شهید کردن. میگن که خیلی در حقش بدی کردن و ظلم خیلی بدی بهش شده. من نمیخوام تو کار بزرگترا دخالت کنم اما میدونم که آمریکا کار خیلی بدی کرده و باید تقاص پس بده. من به عنوان یکی از بچه های کشورم حاضرم که تا جون دارم مقابل آمریکا وایسم و تقاص خون شهید سلیمانی رو ازش بگیرم.

  ***************

  یه شیر داریم که خیلی قدرتمنده و یه موش هم داریم که ضعیفه. به نظرم حاج سلیمانی و کشور ایران اون شیره هستن که همیشه توی روز روشن حتی اگه بخوان دعوا کنن هم به سمت دشمن میرن. اما آمریکا مثل یک موش بود وقتی که به شهید سلیمانی حمله کرد و اون رو به شهادت رساند. میگن توی تاریکی بوده. آخه چشم آدم که تاریکی رو نمیبینه. میگن از آسمون بوده. آخه چشمای آدم که بالای سرش نیست که بخواد آسمون رو ببینه. پس آمریکا هیچ کار شجاعانه ای نکرده و فقط ترسو بودن خودش رو نشون داده که این کار رو با شهید سلیمانی ما کرده.

  ***************

  شهید سلیمانی رو من خیلی دوستش دارم. نه تنها من، بلکه تموم کشورمون اون رو دوست داره. اون تبدیل به یک اسطوره شده برای کشورمون. راستش رو بخواین خودمم معنی اسطوره رو نمیدونم اما می دیدم که بقیه میگن اون یک اسطوره شده. من فقط میخوام راهی رو برم که شهید سلیمانی رفت. اینجوری میدونم که پیش خدا هم سرم بالاست و با افتخار منو وارد بهشتش میکنه. همونجور که شهید سلیمانی رو وارد بهشتش کرده.

  ***************

  بهشت خدا خیلی بزرگه. خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم. اما یه قسمت خیلی بزرگ از این بهشت الان دیگه به نام یکی از سردارهای ایرانیه. یکی که جونش رو واسه کشورش گذاشت کف دستش و رفت خارج از کشور و شهید شد. منظورم شهید سلیمانیه. من حتی حاضرم جای خودمم توی بهشت به اون بدم که اون آرامش داشته باشه و دیگه نخواهد اعصابشو واسه آمریکا خورد کنه. امیدوارم که الان دیگه لذت ببره؛ چون شهادت رو خیلی دوست داشت.

  ***************

  شهید سلیمانی الگویی شده برای تموم ماهایی که هنوز قراره وارد جامعه بشیم و برای جامعه ی خودمون مفید واقع بشیم. من این شهید رو خیلی دوست دارم. چون اون درس آزادگی میده به تموم آدما؛ درس شجاعت. اون میتونست مثلا بره با آمریکا دوست بشه و به ایران پشت کنه و کلی توی رفاه باشه، اما این کار رو نکرد! چون این کار براش ذلت بود و اون ذلت رو نمی پذیرفت. الانم که حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسیده و من بهش شهادتش رو تبریک میگم.

  ***************

  خیلی ناراحت شدم وقتی که از اخبار شنیدم که سردار بزرگ ایران به شهادت رسیده. من اونو دور از جون قد بابام دوست داشتم و خیلی براش احترام قائل بودم. من اونو از نزدیک هم ندیده بودم ولی نمیدونم که چه انرژی خاصی داشت که من رو جذب خودش کرده بود. همیشه میخواستم که مثل اون بشم و الان دیگه تصمیمم صد در صد شده و میخوام که پا جای اون بزارم و بشم یکی از سربازان امام زمان.

  ***************

  به مامان و بابام میگم که منم میخوام برم مثل شهید سلیمانی با آمریکا بجنگم. اما اونا بهم میگن که تو با درس خوندنت میتونی بهترین جنگ رو با دشمنای ایران و شهید سلیمانی داشته باشی. الان من واقعا موندم که چیکار باید بکنم؛ اما با خودم میگم که این کشور فقط به کسایی نیاز نداره که برن با توپ و تفنگ با آمریکا بجنگن، بلکه به کسایی هم نیازمنده که با قلم و خودکار خودشون بخوان با آمریکا مقابله کند.

  ***************

  میخواستم بزرگ که شدم درس بخونم و برم آمریکا و اونجا زندگی کنم. اما الان تصمیم عوض شده. من میخواستم برم جایی که غرورم بیشتر بشه، اما آمریکا دیگه غروری نداره که من بخوام برم اونجا. وقتی که به یه نفر توی شب و از آسمون حمله میکنی دیگه نمیتونی به خودت بگی که من غروری واسم مونده. آمریکا الان یه ترسو شده، یه ترسوی بزرگ که نمیدونه چطوری کاری که کرده رو توجیه کنه. واسه همین من ازش بدم اومده و هیچ وقت نمیخوام که برم آمریکا. آمریکا شهید سلیمانی رو به شهادت رساند.

  ***************

  وقتایی که مردم شعار میدادن، از خودم می پرسیدم که آخه چرا باید بگن مرگ بر آمریکا یا مرگ بر اسرائیل. آخه حقم داشتم چون نمیدونستم که چرا اینو میگن. اما چند وقت پیش این مسئله برام روشن شد. آمریکایی ها حاج قاسم سلیمانی رو به شهادت رسوندن! اونم با نامردی تمام. بدون اینکه حتی بخوان باهاش رو در رو بشن، از آسمون بهش حمله کردن و اونم آسمونی شد. آخه به همچین کسایی اگه مرگ نفرستیم، پس چیکار باید بکنیم؟

  ***************

  آمریکا و ایران هیچوقت نمیتونن دوست همدیگه باشن. آخه ایران یه کشور مهربونه که به همه مهربونی میکنه اما آمریکا اینجوری نیست و خیلی خودخواهه و واسه همین همیشه به کشورهایی که از اون ضعیف تر هستن، زور میگه. الانم که به کشور ایران دست درازی کرده و سردار سلیمانی رو به شهادت رسونده. من دیگه واقعا نمیدونم که به این کشور چی بگم! اما امیدوارم که زودتر ریشه ی ظلمش از بین بره که نتونه به کسی ظلم کنه.

  ***************

  ظلم کشور آمریکا تمومی نداره. آخه یک کشور چه قدر میتونه ظالم باشه که به هیچ کسی رحم نکنه. من اگه جای آمریکا بودم، سعی میکردم که یکم مهربون تر باشم. توی دنیایی که میشه با خوبی زندگی کرد، چرا باید همش بدی کنیم و با بدی هامون دل بقیه رو بشکنیم. الان آمریکا دل مردم ایران رو شکونده چون یکی از سردارهای اون رو به شهادت رسونده. سردار سلیمانی یکی از بزرگترین آدمای ایران بود که آمریکا اون رو آسمونی کرد.

  ***************

  خیلی از آمریکا بدم میاد و دیگه هیچوقت نمیخوام که برم اونجا. آمریکا یک کشور خیلی بده که جز ظلم کردن کار دیگه ای بلد نیست. خب این کار رو که همه بلدن! اما خوب بودن مهمه مثل ایران. باید خوب باشی و به همه خوبی کنی تا خدا دوستت داشته باشه. آمریکا رو فکر کنم دیگه حتی خدا هم دوست نداره که الان همه ی کشورا ازش متنفر شدن. اون خیلی ترسو بوده که سردار سلیمانی رو اینطوری به شهادت رسونده. اگر راست می گفت، باید رو در رو با سردار سلیمانی می جنگید نه اینکه از پشت سر حمله کنه.

  ***************

  همه الان تو خیابونا ریختن و به آمریکا مرگ میفرستن، به اسرائیل مرگ میفرستن. اما من میخوام بگم که این دوتا کشور دیگه حناشون پیش هیچکسی رنگی نداره و همه اونا رو شناختن و ذات پلیدشون برای همه رو شده. کاش اونا هم یه ذره مثل ایران بودن. ایران الان بین همه ی کشورا محبوبه! چون بهشون کمک میکنه و تو زمانی که مشکل دارن دستشون رو میگیره. خب اینجوری خدا هم بیشتر دوستت داره و بیشتر بهت نگاه میکنه. اونا سردار سلیمانی ما رو کشتن و این باعث شد که منم دیگه ازشون بدم بیاد.

  ***************

  سردار سلیمانی مثل بابام بود و آمریکا اون رو ازم گرفت. هیچوقت این کشورو به خاطر این کاری که کرده نمیبخشم. امیدوارم که روزی بشه که آمریکا تقاص پس بده. روزی بشه که انتقام سختی که همه ی مردم از اون حرف میزنن از آمریکا گرفته بشه.

  در ادامه تماشا کنید :

  متن های زیبا درباره چهلم سردار قاسم سلیمانی

  متن کوتاه درباره ی شهادت سردار قاسم سلیمانی (2)

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  آلبوم عکس شهادت سردار قاسم سلیمانی برای پروفایل + متن

  مجموعه شعر درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  35 دکلمه سوزناک و پر مفهوم در وصف سردار سلیمانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دکلمه سردار سلیمانی

  شهادت گوارای وجودت باد ای فرمانده بی گمان امروز به مراد دل خویش رسیده ای و ایران و ایرانی به وجود پر خیر و برکت تو افتخار می کند. امروز خون یک سردار ایرانی ریخته شده است ولی پشت بند آن هزاران بلکه میلیون ها سردار سلیمانی در سراسر این گیتی به پا خواسته و برای انتقام از خون مقدس و پاک تو آزادمردانه آماده هر گونه دفاع و انتقام خواهند بود تا با دست در دست نهادن یکدیگر ایرانی آباد و یکپارچه داشته باشیم که دشمن حتی در خواب خوشش هم نتواند عبور از این سد مستحکم را ببیند.

  دلنوشته در مورد سردار سلیمانی

  سال ها امنیت یک کشور به دست پر توان و جهاد خالصانه سردار سلیمانی برقرار شده بود و با وجود این بزرگمرد ایرانی بود که هیچ کس را یاری نزدیک شدن به ایران نبود. امروز نیز با رفتن سردار شهید قاسم سلیمانی میلیون ها قاسم سلیمانی زاده شده و همگی پشت در پشت همدیگر امنیت این کشور را برقرار می سازند. پس نباید دشمن به شهادت رساندن یک فرمانده ایرانی آن هم در مرزهای دور از ایران با آن همه تجهیزات و بالگردهای هوایی خویش به خود بنازند. اگر مرد میدان باشند، باید وارد این گوی و میدان شوند و با میلیون ها سردار سلیمانی مبارزه کنند.

  متن در مورد حاج قاسم سلیمانی کودکانه

  بی گمان شهادت برازنده توست ای سردار دل های ایرانی ها؛ چقدر نوشیدن از جام شهادت تو شیرین و گواراست چرا که لباس شهادت تنها جامه ای است که چیزی جزء آن نمی توانست برازنده حاج قاسم سلیمانی باشد. این جامه شهادت و نائل شدن شما به درجه رفیع شهادت را به تمام جامعه اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنم.

  شعر در مورد سردار سلیمانی

  سردار خوبی ها حاج قاسم سلیمانی در بستری آرام بخواب و بدان که این ملت بی دفاع نخواهد ماند و در راستای به تحقق پیوستن آرمان های الهی ات و در پیرو راه پر فروغت بی گمان حاج قاسم های سلیمانی بسیار زیادی سر بر خواهند آورد تا راه شما را ادامه دهند.

  نامه ای به سردار سلیمانی

  باید با صدایی بلند و رسا به همه جهانیان اذعان داشت که ما در بستر خوابی ناز فرو غلطیده بودیم که سردار دل ها از میان ما رفت. ولی یاد و نام او تا سالیان سال نسل به نسل به آیندگان منتقل خواهد شد و بی گمان نسل های بعدی دلاور مردانگی های این بزرگمرد ایرانی را می ستایند و برای پاسداری از راه شرافت مندانه او جانانه یاد و نام او را زنده و جاویدان خواهند ساخت.

  متن دکلمه کودکانه در مورد حاج قاسم سلیمانی

  حاج قاسم سلیمانی را اگر نمی شناسید؛ باید بدانید که او تنها مرد بزرگی بود که نامش لرزه به تن هر دشمی می انداخت و باعث وحشت آنان می گشت. همان کسانی که هیچ گاه به خود اجازه ندادند، سردار ایرانی را در داخل مرزهای جمهوری اسلامی مورد هدف قرار دهند. چرا که نام این بزرگ مرد چنان وحشتی به جان جهانیان و دشمن خون خواه ایران و ایرانی انداخته بود که چنین جرأتی را هیچ گاه از خود بروز نداند.

  دکلمه کودکانه در مورد سردار سلیمانی

  درست است که تو فرمانده قدس بودی، ولی بی گمان ای سردار دل ها تو فرمانده قلب های همه ما ایرانی ها هستی و تمامی قلب های ما را به خود تسخیر نموده ای. کم هستند افراد محبوب و دوست داشتنی که بتوانند این گونه محبوب آحاد یک ملت شده و همه افراد را با تمامی عقاید و اندیشه های متفاوت به سمت و سوی خود کشانند.

  متن دکلمه خوانی برای سردار سلیمانی

  گویند دعای خیر مادر که پشت و همراهت باشد، همیشه و تا ابد رستگار خواهی بود. حاج قاسم سلیمانی فرمانده ایرانی بی گمان دعای خیر مادر و عاقبت به خیری او همواره پشت و پناه تو بوده است و اینک جواب همان دعاهای ساده ای را گرفته ای که رهروی راه پر فراز و نشیب و ارزشمندت بوده است.

  دکلمه شعر سردار سلیمانی

  مقام و منزلتی که سردار قاسم سلیمانی در میان ما ایرانی ها و تمامی کشورهای مسلمان جهان به خود اختصاص داده است را کمتر کسی است که بتواند بدست آورد. نوشیدن شربت شهادت را به شما سردار ایرانی تبریک و تسلیت می گویم و امیدوارم که راه پرفروغ شما را حاج قاسم های دیگری ادامه داده تا ایران و ایرانی بی سردار نماند.

  دکلمه سردار سلیمانی

  همه ما ایرانی ها درس ایستادگی و صبر و استقامت را باید از سردار حاج قاسم سلیمانی یاد بگیریم کسی که مظهر استقامت و جسارت است و با حضور سبز خود همواره کابوسی برای جهانیان بوده است و اینک نیز این کابوس برای دشمنان اسلام همه گیر شده است و باید بدانند که تا دم مرگ رویای خواب شیرین را برای همیشه از آن ها خواهیم گرفت و هرگز اجازه نخواهیم داد لحظه ای دشمن آرام و قرار گیرد تا بتوانید انتقام خون او را بگیریم.

  متن دکلمه در مورد حاج قاسم سلیمانی

  امروز همه ایران غرق در خون است ما برای سردار ایرانی ها حجله شهادت زده ایم و با سویدای دل و اشک چشم خونین دل و جگرسوز برای سردار قلب ها ناله سر داده و شهادت وی را نوید روزهای تلخی برای تمام دشمنان اسلام به شمار می آوریم تا لحظه ای به آن ها اجازه نفس کشیدن نخواهیم داد.

  متن زیبا در وصف سردار قاسم سلیمانی

  نمی دانم برای دست بریده ات روضه ابوالفضل عباس بخوانیم یا برای پیکر پاره پاره ات روضه علی اکبر بخوانیم یا برای غم هجران رهبرمان روضه مالک یا به یاد محاسن سفیدت روضه حبیب سر دهیم یا از هلهله حرمله ها یا از شهادتت در غربت و دوری ناله سر دهیم. ای سردار ایرانی ها حاج قاسم سلیمانی داغ دوری ات آنقدر سنگین بود که هرگز توان از میان برداشتن آن را نخواهیم داشت.

  دکلمه ای زیبا در وصف سردار شهید سلیمانی

  امروز رهبرم تنها شد چرا که سردار خود را در غربت از دست داد. مِن بعد چه کسی است که پس از سردار قاسم سلیمانی قاطعانه و جسورانه انقدر مستحکم و با صلابت جلوی طوفان خشمگین آمریکا بماند و آن را با نگاه پر صلابت خویش خاموش سازد؟

  متن در مورد حاج قاسم سلیمانی

  بزن باران بزن که یار با شهامتت که بوده عاشق و اهل عبادت به لطف و کرم پاکی ذکر سجود گوارایش شده شهد شهادت! بزن باران بزن که دنیا بی کس و کار گشت. بزن باران بزن که دنیا بی مرام گشت! خوشی های زمانه بی دوام شد سردار ما در غربت بی دست و پا شد. بزن باران بزن که با لطف و کرم الهی رژیم صهیونیستی اشغال گر کارش یکسره تمام شد.

  دکلمه‌خوانی در توصیف سردار حاج قاسم سلیمانی

  یاران همه رفتند افسوس که ما در خواب ناز خود جا مانده ایم حسرتا از آن گل خارا که همه جا مانده منم. پیر طریقت عشق آمد و راه و روش رفتن را به ما آموخت. اما دریغا از این که آنکه نارفته و جا مانده منم. شهد شیرین شهادت گوارای وجودت باد ای سردار محبوب دل ها حاج قاسم سلیمانی.

  دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره حاج قاسم

  امروز به یاد روح پرفتوح سردار حاج قاسم سلیمانی در چریغ آفتاب به شهادت رسیدن این فرمانده فرزانه که یادش پاینده و نامش مانا باد؛ ملت بزرگ ایران و تمامی کشورهای مسلمان برخواسته اند و از عمق وجود برای پاسداری این پاسدار بزرگ و جسور ایرانی اشک غم فرو می ریزند و تا انتقام خون این عزیز از دست رفته را نگیرند؛ آرام نخواهند گرفت.

  دلنوشته زیبا درباره شهادت سردار قاسم سلیمانی

  امروز وطن بزرگ اسلامی فرزند ارشد خود را از دست داد. سردار حاج قاسم سلیمانی همو که سدی سترگ در برابر خون آشامان داعش و رژیم صهیونیستی بود. همو که مرزهای این سرزمین مقدس را از نکبت حضور آنان سال ها ایمن نگه داشته است. همو که شخصیتی والا مقام و بزرگ داشت که همه مات و مبهوت جسارت مثال نزدنی و منحصر به فرد او بودیم. آری. باری دیگر ایران اسلامی غرق در خون شد و همه در عزایی عمومی دعوت شده ایم تا بتوانیم لحظه ای دلاور مردانگی های این شخصیت فرزانه را لبیک گوییم.

  دلنوشته ای تقدیم به سردار دلها

  امروز ایران اسلامی سردارش را از دست داد. ولی باید به خاطر داشت که سردار سلیمانی ها، باکری ها، صیاد شیرازی ها و همه عزیزانی که همچون گل پر پر شده روی زمین ریخته شده اند، بیش از هر چیز دیگری به بینش و تدبیر ما نیازمند هستند. غصه خوردن و بر سر و سینه زدن دردی را دوا نخواهد ساخت. ایران و ایرانی باید احساسات خود را نهفته دارد و بداند که روح آسمانی آن شهیدان جان بر کف خواهان فهمی عمیق هستند تا مبادا تصمیمات اشتباه ما حاصل از عوام فریبی های انتشار یافته در فضاهای مجازی تحت کنترل دشمن، سرنوشت پلیدی را برایمان در پیش داشته باشد.

  متن در مورد سردار سلیمانی کوتاه

  لب های شما را با نخ و سوزن به گونه ای به هم می بافم که تا ابد نتوانید شادی را تجربه کنید. سردار قاسم سلیمانی از میان ما برفت ولی پشت بند آن سلیمانی های زیادی زاده شده اند تا لذت های زودگذر را از شما بستانند. منتظر قیام خونین و انتقام سرسخت ما باشید.

  شعر کودکانه درباره شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

  خرم آن لحظه که مشتاق به یاری برسد آرزومند نگاری به نگاری برسد... امروز سردار حاج قاسم سلیمانی بالاخره به آرزوی دیرینه خود دست یافت و به شهادت لبیک گفت. این شهادت جان بر کف او را به تمامی کشورهای اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  شعر در باره ی سردار سلیمانی

  تاریخ را که ورق بزنی صفحه ای عجیب را می توانی در دل آن مشاهده کنی. شهید سپهبد ولی الله قرنی 1358، شهید سپهبد علی صیاد شیرازی 1378 و اینک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان شهدای سپهبد ایرانی که گویی هر 20 سال یک نفر از میان ایرانی ها نمره 20 می گیرد. این درجه رفیع انسانیت را که قله های نور و ایمان را طی کرده و به منزلگاهی ابدی پیوسته را خدمت تمامی شهدای سپهبد و علی الخصوص خانواده شهید قاسم سلیمانی عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  دکلمه کودکانه در باره ی سردار سلیمانی

  به تمامی دشمنان اسلام بگویید که خط خون بی هیچ شک و تردیدی نقطه پایان سلیمانی نخواهد بود و بایستی همه شما دشمنان اسلام از این بهراسید که امروز تازه اول بسم الله است بسم الله القاصم الجبارین. حاج قاسم عزیز بشنو که از پشت بیسیم بسم الله القاصم الجبارین می خوانند؛ این علم بر زمین نمی ماند سردارم. گرگ ها باید خوب بدانند که گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز از امروز این خاک همه سردار سلیمانی اند.

  دکلمه زیبا درباره سردار سلیمانی / پایه دبستان

  شهادت سرباز ولایت و سردار اسلام و انقلاب ایران بزرگ حاج قاسم سلیمانی را در حمله بالگردهای رژیم تروریستی آمریکا به ملت عزیز ایران تسلیت عرض می کنم و امیدوارم که تا خون این عزیز خشک نشده بتوان انتقام آن را سرسختانه از دشمنان اسلام گرفت.

  دکلمه سردار سلیمانی

  سردار بزرگ و مالک دوران همو بود که به حاج قاسم سلیمانی از او یاد می کردند. سردار ایرانی همو بود که اسوه صبر و عزت و ایمان برای تمامی مردمان کشورش گشته است. امروز باید به پاس شادی روح این شهید جهادگر جمهوری اسلامی صلواتی نذر کرد تا روح بزرگ او را شاد و خرسند سازد.

  دکلمه و دلنوشته در وصف سردار سلیمانی

  در قرآن کریم آمده است که عده ای از بندگان دست خدا به روی زمین هستند. یقینا حاج قاسم سلیمانی سردار محبوب ایرانی نیز دست خدا در ایران اسلامی بود. در جای دیگر از این کتاب آسمانی آمده است که خداوند نعمتی را که بنده از آن ناسپاسی کند، از او می گیرد؛ خدایا بارپروردگارا ما که از وجود سردار بی سر شده خویش ناسپاس نبوده ای...

  عاشقانه ای من در وصف سردار سلیمانی

  امشب ایران حال و هوای خیمه های سوخته دارد که همه از نبودن عمو دلهره تعرض دشمن را به جان داشتند. مرد خوش غیرت ایران نماد استقامت و غیرت ایرانی خداحافظ سردار. بی گمان آن تصویر جانسوز شبیه اکبر بی سر؛ «إرباً إرباً» و شبیه حسین بی کف و شبیه عباس سردار یک کربلا در وجود نازنین و مخلص خداوندی تو تا ابد جاری و ساری است. باید همه با هم فریاد سر دهیم: ای اهل حرم میر و علمدار نیامد... خوشا به سعادتت سردار دل ها که نامت تا ابد مانا و یادت، خاطره دوران ها خواهد شد.

  دلنوشته برای سردار سلیمانی کوتاه و کودکانه

  نمی دانم این چه سری است که از کربلا تا به الان شهادت برای قاسم ها شیرین تر از عسل شد... شهد این شهادت شیرین گوارای وجود حاج قاسم سلیمانی باد که تا ابد و یک روز همواره نام وی در صفحه تاریخ ملی کشور ثبت و ضبط خواهد شد.

  دلنوشته سردار سلیمانی کودکانه

  خوشا آنان که در این هستی بساط خویش را برچیدند و پاک و پاکدامن رهسپار دیار حق گشتند. در این دنیای وانفسا که هر کس رنگ و بویی برای زندگی خویش برگزیده است و با انواع لهو و لعب مشغول شده است؛ یقینا عملکرد سرداری ایرانی در خارج از این مرزها مهر تأییدی است بر پاکی و عزت و جلال وی که او را یک راست به سمت جنت نعیم رهسپار می سازد. ورود افتخارآمیز تو را به بهشت رضوان خداوندی تبریک می گوییم.

  دکلمه در سرای سردار سلیمانی برای کودکان

  پهباد آمریکا همان نیزه های کوفیانی بود که از دور دست به سمت و سوی عباس علمدار پرتاب می شد. از دیرباز تاکنون کسی را یارای مقابله و رویارویی با آل علی نبوده است و چنین جرأت و جسارتی در وجود هیچ کس تاکنون نهادینه نگشته است.

  باز خوانی دکلمه های کودکانه در وصف سردار سلیمانی

  مادر این گیتی دیگر شاید نتواند به نظیر سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی فرزندی چنین شایسته در نقطه نقطه ای این جهان پهناور بزاید. ای گل پرپر، ای لاله بی سر، شهادت غریبانه ات را فرسنگ ها خارج از این مرز و بوم تسلیت می گوییم و بی صبرانه منتظر انتقام سرسختی هستیم که از امروز در وجود تمامی ما ایرانی ها نهادینه گشته است تا با پیروی از راه و روش و منش تو بتوانیم در این مسیر گام برداریم و هرگز دست از تلاش برنداریم.

  دکلمه در وصف سردار سلیمانی

  خوش به سعادت مادری که حاج قاسم سلیمانی را به گونه ای تربیت کرده است که جان بر کف برای دفاع از مرزهای این سرزمین از خون خویش گذشته است تا لطمه ای به آرمان های این ملت و سرزمین وارد نیاید. کسی که یک تنه جلوی داعش و تمامی دشمنان اسلام سال ها ایستادگی و نبرد کرد و اینک اجر عمری رشادت و جسارت خود را با شهید شدن از خداوند منان ستاند تا به آرزوی دیرینه خویش دست یابد.

  دکلمه ی زیبای کودکانه در مورد سردار سلیمانی

  ای کاش هیچ گاه از خواب بیدار نمی شدیم و این خبر هولناک را نمی شنیدیم. شروع صبحی که تمام روان ما را پریشان خاطر ساخت و آه و سوز همه ایرانی ها را در بر گرفت. خبر به شهادت رسیدن سردار حاج قاسم سلیمانی عزیز که آنچنان خبر سهمگینی بود که در کسری از ثانیه تیتر نخست تمامی روزنامه های جهان گشت تا تمامی ملت جهان از این خبر مطلع گردند. شاید ذهن و تصور ما هنوز هم گنجایش این خبر را نداشت و به سختی می توان آن را باور کرد. نمی دانم شاید بخشی از خوابم بوده است و شاید هم در خوابی ناز بوده ام که سردارم را تنها و بی کس در غربت گرفتار ساخته اند.

  دکلمه و مجریگری سردار سلیمانی

  مالک اشتر زمان سردار حاج قاسم سلیمانی به درجه رفیع شهادت پیوست. این خبر آن چنان در عرض کسری از ثانیه در سراسر این گیتی پیچید که همان لحظه می توانستی عظمت و بزرگی این سردار سپاه اسلام و سرباز وطن را به عینه مشاهده کنی. شهادتت را تبریک و تسلیت می گویم ای بزرگ مرد ایرانی.

  دکلمه در وصف سردار سلیمانی

  ای وای من فرمانده دل ها رفت. آری او از میان ما رفت تا اسلام همچنان زنده و پابرجا بماند و حق هیچ فرد مظلومی روی این کره خاکی پایمال نگردد و اسلام همیشه به مثابه قبل سرافراز و جاویدان بماند. یادت گرامی ای بزرگمرد صفحه نخست تاریخ معاصر ایران.

  دکلمه در وصف سردار سلیمانی

  شهادت هنر مردان خداست. امروز مردی از مردان سرزمین مقدس جمهوری اسلامی به لقاءالله پیوست و از میان ما جدا شد که سال ها از وی درس جهاد و عزت و شکوه ایرانی را آموختیم و اینک غرق در خون، دست بریده و از تن جدا شده جان بر کف بر روی زمین مقدس به گونه آرمیده است که احساسات همه را خروشان نموده است تا انتقام سخت و کوبنده ای از عوامل این مرگ ناگهانی بگیرند.

  دکلمه سردار سلیمانی

  دکلمه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اشعاری در وصف سردار قاسم سلیمانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  اشعاری برای سردار شهید قاسم سلیمانی

  پای ما محکم بر این جاده است، آمریکا ببین
  صف به صف این امت آماده است، آمریکا ببین

  قدرت شیطان کجا و قدرت ایمان کجا
  قوت ما را خدا داده است، آمریکا ببین

  تکیه چون بر بیرق عباس دارد رهبرم
  پرچم از دستش نیفتاده است، آمریکا ببین

  سر اگر بر نی نباشد لایق معراج نیست
  نام ما با کربلا زاده است، آمریکا ببین

  کربلای دیگری را هم اگر بر پا کنی
  بیست ملیون قاسم آماده است، آمریکا ببین

  بد رقم در سینه اش بغض تو را پرورده است،
  در زمین هر کس که آزاده است، آمریکا ببین

  امپراطوران عالم یک به یک زانو زدند
  قرعه بر نام تو افتاده است، آمریکا ببین

  ایوب پرند آور

  بیشتر بخوانید :

  کد آوای انتظار همراه اول سخنرانی سردار سلیمانی

  کد آهنگ پیشواز ایرانسل سخنرانی سردار سلیمانی

  عکس های شهید قاسم سلیمانی با کیفیت بالا

  ۳۷ عکس پروفایل شهادت قاسم سلیمانی با کیفیت مناسب

  بیوگرافی همسر سردار قاسم سلیمانی

  شعری در وصف سردار سلیمانی

  عشق من قاسم سلیمانی است
  او که نامش نماد ایرانی است

  آن دلیری که خارج از ایران
  پیشه اش از وطن نگهبانی است

  او که بر دشمنان فقط نامش
  باعث وحشت و پریشانی است

  آن دلاور نظیر نادر شاه
  حمله هایش سریع و طوفانی است

  تیر آرش به دست او امروز
  در قلوب جنود شیطانی است

  بر کند ریشه های داعش را
  هرزه ای را که انگلستانی است

  افتخارم بود که سربازم
  تحت امر کسی که قرآنی است

  در رکابش شهادتم فردا
  از عنایات و فیض ربانی است

  همچنین بخوانید :

  پیام تسلیت برای به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی

  بیوگرافی محمدرضا سلیمانی پسر سردار شهید قاسم سلیمانی

  شعری در وصف سردار سلیمانی

  شعر کوتاه برای سردار سلیمانی

  داعش برو این حرم نگهبان دارد

  بر ابرهه ها عذاب سوزان دارد

  پایت نرسد به کربلا ای ملعون

  تا یک نفر از شیعه به تن جان دارد

  شعر کوتاه برای سردار سلیمانی

  شعری به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

  بهای لاله ی خون خفته پر ثمر تر گردد
  شهید عاشق این بیشه زنده تر گردد

  نماز کعبه ی دل آیه ی وفاداری است
  که سینه اش سپر نیزه ی خطر گردد

  خوشا به حال گلی از ترانه های شبش
  نسیم صبح امید و دم سحر گردد

  طبر بساق صنوبر چه می زنی نادان؟
  که ریشه برکشد از خاک و بارور گردد

  چو جان ز پیکر خاکین خود رها بیند
  برون ز واهمه سیمرغ بال پر گردد

  مزن به شعله آتش که رونق این باغ
  به روی دوش بهاران دوباره بر گردد

  ز داغ سینه ی گل ها شقایقی روید
  که پهنه پهنه صحرایی از شرر گردد

  هزار تازه نفس چون جوانه خواهد رُست
  ز سمت جاده خوبان و همسفر گردد

  متن شعری به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

  جَزرِ این بغضِ فروخورده شبی مَد دارد
  موج‌ طوفان‌زده بسیار بسامد دارد

  ما که دل‌داده‌ی داغیم؛ بگو با دشمن
  مستیِ دشنه‌ی بی‌شرم تو هم حد دارد

  خصم را ریش نه. از ریشه بسوزیم اگر
  قصد «شمعی که برافروخته ایزد» دارد

  سفر عشق گُزیدیم و بلاها بردیم
  تا که برگردد، هرکس به دلش بد دارد

  «فتح خون» می‌دمد از بسمِل ما، بسم الله!
  که برای همه این «فاتحه» آمد دارد!

  ابرهای کدر آیینه‌‌ی باران هستند
  حمله ابرهه پیغام محمد دارد.

  محمدجواد میری

  همچنین بخوانید :

  پیام تسلیت شهادت با آیات قرآن

  بیوگرافی داماد سردار قاسم سلیمانی

  شعری به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

  شعر در مورد قاسم سلیمانی

  گوش عالمی کَر شد از بلندی نامت
  نقش آب تا کردی نقشه های شیطانی

  این صدای آمریکاست؛ این صدای اسرائیل؛
  اعتراف را بشنو هر یکی به عنوانی:

  اوست مرد در سایه له کند دواعش را
  دشمنان شدند از ترس لشکر هراسانی

  منطقه فقط چرخد با همان سر انگشت
  یک ابر دلاورمرد؛ قاسم سلیمانی

  خار چشم هر ظالم، نور چشم مظلومان
  بین دشمنان و دوست، تو شدید و رحمانی

  تار و مار رزم تو مشرکین شرق و غرب
  حربیان تکفیری؛ سلفی و اخوانی

  آن سپیدْکاخی که جایگاه دجّال است
  ای خلیل ویران کن بت شکن به دورانی

  قلع و قمع کن قاسم خار و ریشه و خس را
  داعشی و وهّابی این درخت عصیانی

  آن حرامیانی که نطفه های شیطانند
  پاک کن زمینها را از وجود سفیانی

  ای شجاع و باغیرت وارثی ز عاشورا
  کربلا پدید آید چون شوی به میدانی

  باکری و صیّادی؛ همتی و طهرانی
  کاظمی و مغنیه؛ جمله ی شهیدانی

  تا که ظلم پابرجاست این مبارزه باقیست
  تا تویی علمدار حضرت جمارانی

  بیرق صدور این انقلاب را بردار
  این صدور قرآن است پس تو رحل قرآنی

  دشمنان زمینگیرت در عراق و در شامات
  ذوالفقار مولانا سیّد خراسانی

  هر نیابتی جنگی در حوالی مرز است
  با اشاره ی رهبر، سختْ پاسخ آنی

  در مسیر او ثابت بر ولایتش قائم
  فانی علی هستی انتهای عرفانی

  کربلا ز سمت قدس تا همیشه راه ماست
  تا شعیب ما باقیست در سپاه ایرانی

  عشق ملّت ما نیست جز نبرد با صهیون
  روز جنگ می بینند تو یک از هزارانی

  روز واقعه نزدیک، بوی یار می آید
  به به از یمن پیچید این شمیم روحانی

  تکیه میزند بر خود کعبه ی خداوندی
  ذکر حضرت ارباب مطلع سخنرانی؛

  گوید ایّها العالم جدّ من حسین است و
  آمدم که بستانم انتقام عطشانی

  بعد از آن من و این سَر پای دلبر افتادن
  کاش میشد این صحنه ایستگاه پایانی

  قطره قطره‌ی خونم در هوای تو جاریست
  پس قدم قدم تا مرگ میروم به آسانی

  عهد ماست بر خون و، حرف ماست جانبازی
  تشنه ی شهادت را ساقیِ حسین بانی

  مرگ نزد قاسم ها از عسل چو شیرین تر
  روضه را همین تشبیه بُرد سمت جانانی

  دین مجتبایی را بر عمو ادا کرد و
  این امانت آخر شد؛ جانفدا و قربانی

  آنچنانکه در میدان سیزده تن افتاده
  بسکه نیزه ها خوردند پیکر پریشانی

  بعد هم نشد دیری آن عمو به صحرا ماند
  خاکها به لب خواندند روضه های عریانی؛

  تا سه روز بر خاک داغ کربلا ماندی
  کوفیان ادا کردند خوب رسم مهمانی!

  تا سه روز بر خاک گرم مهر خوابیدی
  خاکها کفن بودند بر تنی بیابانی

  همچنین بخوانید :

  دانلود پوسترهای شهید قاسم سلیمانی

  بیوگرافی شهید وحید زمانی نیا همراه و محافظ سردار سلیمانی

  شعر در مورد قاسم سلیمانی

  شعر زیبا در وصف سردار سلیمانی

  مرحبا سپاهی مرد شرزه شیرکرمانی
  داو برد دیو اوژن قاسم سلیمانی‌

  ای جبال بارز را خود نمون‌های بارز
  در خروش رودارود با شکوه و طغیانی

  حبذا یل ناورد‌ای حماسه طوفان مرد
  از تو می‌شود آرام این کران طوفانی

  جنگ اگر که خون افشان، دست از آن نمی‌شویی
  خصم اگر چه رویین تن، روی از آن نگردانی

  تیغ مالک اشتر، زهد مالک دینار
  اول صف پیکار، آخر مسلمانی!‌

  ای دل مسلمانان، در پناه نامت گرم
  خاطر بداندیشان، از تو در پریشانی

  هار اگرسگ داعش بر جگر نهی داغش
  فیل فحل تکفیری گردنش بپیچانی

  تا تویی در این میدان، سرشکسته اسراییل
  در امان بود جولان تا تو گرم جولانی

  گرز و برز وبازو نیست گوهرمصاف امروز
  عصر، عصرتدبیر است، آنچنان که میدانی

  خدعه میکنی باخصم در ذکاوتی پیدا
  عجز دشمنان اینجاست: نقشه‌های پنهانی

  حرز جانت از حافظ مصرعی بلند آمد:
  در پناه یک اسم است، خاتم سلیمانی

  شعر زیبا در وصف سردار سلیمانی

  شعری برای سردار سلیمانی

  افتاده در این راه، سپر‌های زیادی
  یعنی ره عشق است و خطر‌های زیادی

  بیهوده به پرواز میندیش کبوتر!
  بیرون قفس ریخته پر‌های زیادی

  این کوه که هر گوشه آن پاره لعلی است
  خورده است بدان خون جگر‌های زیادی

  درد است که پرپر شده باشند در این باغ
  بر شانه تو شانه به سر‌های زیادی

  از یک سفر دور و دراز آمده انگار
  این قاصدک آورده خبر‌های زیادی

  راهی است پر از شور، که میبینم از این دور
  نی‌های فراوانی و سر‌های زیادی

  هم در به دری دارد و هم خانه خرابی
  عشق است و مزین به هنر‌های زیادی

  بیچاره دل من که در این برزخ تردید
  خورده است به، اما و اگر‌های زیادی

  جز عشق بگو کیست که افروخته باشند
  در آتش او خیمه و در‌های زیادی

  سعید بیابانکی

  همچنین بخوانید :

  گلچینی از اشعار سوزناک در فراق سردار قاسم سلیمانی

  سردار قاسم سلیمانی کیست و چگونه به شهادت رسید ؟

  شعری برای سردار سلیمانی

  شعری به یاد سردار قاسم سلیمانی

  میخروشد از داغش دیده‌های توفانی
  ریزد از گلو بیرون ناله‌های زندانی

  قاسم سلیمانی پر کشید و رفت، اما
  میجهد برون از دل خشم‌های ایمانی

  خون او هزاران گل روی شاخه بنشانده
  شد مکرر‌ای یاران قاسم سلیمانی

  دست حق برون آید با نشانی از قدرت
  میرود که بر چیند لانه‌های شیطانی

  پایگاه آمریکا، پایگاه اسرائیل
  محو میشود هر دو در طلوع بحرانی

  آسمان بود شاهد میرسند موشک‌ها
  بر زمین نمیماند این خبیث سُفیانی

  غُرّش مسلمانان، چون به جوش میآید
  از عدو نمیماند جز مسیرِ ویرانی

  میچشد عدو یاران در خروش ناهنگام
  ضربت عراقیها، ضرب شصت ایرانی

  محمود تاری

  همچنین بخوانید :

  دانلود مداحی جدید نریمانی برای شهید سلیمانی با سبک قدیم

  شعری به یاد سردار قاسم سلیمانی

  شعر در مدح سردار سلیمانی

  تو از فریادها، شمشیر‌های صبح پیکاری
  که در شب‌های دهشت تا سحر با ماه بیداری

  تو دهقان زاده از فضل پدر مهری ست در جانت
  که می‌روید حیات از خاک، هر جا پای بگذاری

  دم روح خدا آن سان وجودت را مسیحا کرد
  که بالیدندند بر دستت کبوتر‌های بسیاری

  چه خوش رم می‌کند از پیش چشمت لشکر پیلان
  ابابیل است و سجیل است هر سنگی که برداری

  دلت را سر به زیری ها، سرت را سربلندی هاست
  خوش آن معنا که بخشیده است چشمانت به سرداری

  ز ما در گریه‌های نیمه شب یاد آور‌ای همدرد
  تو از شمشیرها، لبخند‌های صبح دیداری

  محمدعلی مؤدب

  شعر در مدح سردار سلیمانی

  شهیدان غریبی پشت چشمان تو پنهانند
  هزار آیینه در پلکت نماز صبح می‌خوانند

  شب از شوق نگاهت سینه ریز از کهکشان دارد
  ‎به یادت اختران در هفت گردون مست و حیرانند

  ‎نگاه عاشقت از شاعران شهر دل برده
  ‎تبسم می‌کنی ابیات در تعبیر می‌مانند

  ‎سکوتت حرف‌ها دارد که در گفتن نمی‌آید
  ‎غزل‌هایم پر از آرامش اما قبل طوفانند

  ‎ببار ای ابر رحمت در دلم شوری ببار آور
  ‎کویرم، چشم‌های تشنه‌ام دلتنگ بارانند

  تو سردار هزاران لشکر ملک سلیمانی
  ‎شهیدان در نگاه تو نماز عشق می‌خوانند

  نغمه مستشار نظامی

  شعر واسه سردار سلیمانی

  شعر واسه سردار سلیمانی

  هان، میشناسیدش؟ زیاران خراسانی‌ست
  از نسل سلمان است اگر نامش سلیمانی‌ست

  مردانِ حق، همپای او در جبهه‌ها ماندند
  بدخواهِ او، تسلیم خواهش‌های شیطانی ست

  در وقت میدان، او: اشداءُ علی الکفار
  با دوستان، تفسیری از آیات رحمانی‌ست

  شرحِ نگاهش با یلان کارزار قدس
  توصیفِ او سنگینیِ اشعارِ خاقانی ست

  در صبح رجعت خوب می‌دانم که او هم هست
  در لشکری که جمع ایرانی و افغانی‌ست

  در وصف او حتی قلم هم از نفس افتاد
  راحت بگویم؛ آنچه می‌دانم و می‌دانی‌ست

  ایوب پرند‌آور

  شعر واسه سردار سلیمانی

  شعر درباره سردار قاسم سلیمانی

  پای ما محکم بر این جاده است، آمریکا ببین
  صف به صف این امت آماده است، آمریکا ببین

  قدرت شیطان کجا و قدرت ایمان کجا
  قوت ما را خدا داده است، آمریکا ببین

  تکیه چون بر بیرق عباس دارد رهبرم
  پرچم از دستش نیفتاده است، آمریکا ببین

  سر اگر بر نی نباشد لایق معراج نیست
  نام ما با کربلا زاده است، آمریکا ببین

  کربلای دیگری را هم اگر بر پا کنی
  بیست میلیون قاسم آماده است، آمریکا ببین

  بد رقم در سینه‌اش بغض تو را پرورده است
  در زمین هرکس که آزاده است، آمریکا ببین

  امپراطوران عالم یک به یک زانو زدند
  قرعه بر نام تو افتاده است، آمریکا ببین

  شعر درباره سردار قاسم سلیمانی

  متن شعر کوتاه برای شهادت سردار سلیمانی

  شب می‌رود و عطر سحر می‌گردیم
  در صبح ظهور یار بر می‌گردیم

  غم نیست که قاسم سلیمانی رفت
  ما را بکشید زنده‌تر می‌گردیم

  ​ متن شعر کوتاه برای شهادت سردار سلیمانی

  شعری برای شهادت سردار سلیمانی

  شده عطر شهادت باز احساس
  شهادت میکشه ما رو به پرواز

  شهادت انتهای راه هم نیست
  مسیر مرگ ظلمت میشه آغاز

  نگاهش قاسم حق و بدی بود
  سلیمانی که قالیچه ش دل ماست

  در اوج سادگی‌ها مقتدر بود
  همونجوری که توو قاموس دریاست

  برام آسودگی معنی نداره
  من و دل هم قسم تا نور هستیم

  تو عالم هرچی تاریک و سیاهه
  برای محوشون مامور هستیم

  پر از اشکه پر از خونه دلامون
  ولی آتیشه تو فریادهامون

  نگامون موشکه تو قلب دشمن
  همیشه منتقم بوده خدامون

  برای انتقام خون عاشق
  همه خوبای عالم پا به کارن

  تمومه قصه سازش که دیگه
  تموم کوچه هامون مرد دارن

  تموم دشمنا اینو بدونن
  که ققنوسی توی آتیش رفته

  بمیرید از هجوم ترسهاتون
  شجاعت توو رگامون پیش رفته

  مسیر حق از اول پر خطر بود
  گذشتن از سر اینجا رسم بوده

  اگه ترسوی خائن هست اما
  دل ما شعر بیداری سروده

  شعری برای شهادت سردار سلیمانی

  شعری در مورد شهادت سردار سلیمانی

  تیغ با درد به قلب همه بستان پیوست
  رود جاری شد و آرام به طوفان پیوست

  دست ابلیس برون از شب تاریک آمد
  کهکشانی به شهاب رخ تابان پیوست

  تا ابد رونق بازار شهادت زیباست
  مرد نستوه به فرمانده ایمان پیوست

  فصل تفسیر شهود و سفر و لبخند است
  عاشق نور به خورشید درخشان پیوست

  راه باز است بر آنان که تبسم دارند
  راه باز است بر آن کس که به سامان پیوست

  مادرش منتظرش بود بیاید قاسم
  پسر شیعه به مهمانی سلطان پیوست

  ابرها اشک بریزید سلیمانی رفت
  مالک اشتر حیدر به شهیدان پیوست

  شوکت خشم و خروش علوی در سر داشت
  خون پاکش به شهیدان مسلمان پیوست

  حاج قاسم به سلامت! که شهادت یعنی
  راوی فتح به آوینی رضوان پیوست

  متن شعر در مورد سردار سلیمانی

  متن شعر در مورد سردار سلیمانی

  مرحبا شیر مرد کرمانی
  مرحبا قاسم سلیمانی

  مردی از نسل ذوالفقار علی
  با خروشی همیشه طوفانی

  مالک اشتر است بی تردید
  عزّت شیعه در مسلمانی

  مثل عمار مانده در میدان
  یاور سید خراسانی

  شیر مردی همیشه آماده
  تا کند جان خویش قربانی

  مردی از جنس همت و صیاد
  کاظمی، باکری و تهرانی

  مردی از نسل پاک خرّازی
  با نگاهی دقیق و چمرانی

  سوریه یا عراق یا لبنان
  مقصدش جلوه گاه انسانی

  پهلوانی همیشه توفنده
  در نگاهش غرور ایرانی

  در رکابش چه خوب می‌جنگند
  شیعیان سپاه افغانی

  مثل عباس می رود محکم
  تا کند از حرم نگهبانی

  هم‌رکابش مدافعان حرم
  همقطارش بلند پیشانی

  از همین رو، سپاه تکفیری
  در هراس اند و در پریشانی

  داعش اما برای او دارد
  دائما نقشه‌های شیطانی

  او ولی در سکوت می‌رزمد
  چون پلنگان بیشه پنهانی

  از حلب تا دیاله و کرکوک
  رد پاهای اوست نورانی

  این یل قهرمان و رزمنده
  این چنین است و آنچه می‌دانی

  کلیپ و استوری شعر برای سردار سلیمانی

  دو بیتی در وصف شهادت سردار سلیمانی

  سرلشکر سپاه خدا ، پیکرت کجاست؟
  ای پاره پاره بدن پس سرت کجاست؟

  دستت جدا شد و افتاد بر زمین
  بشکسته بال و پرو شهپرت کجاست؟

  سرخم نموده لاله دراین ماتم عظیم
  پس ناله های ای پدردخترت کجاست؟

  ساغر شکسته و افتاده بر زمین
  ای ماه خون گرفته ما، پیکرت کجاست؟

  ای کاش باخبر نشود ساربان تو
  دنبال غارت انگشترت کجاست؟

  سیداکبرموسوی (فانی)

  دو بیتی در وصف شهادت سردار سلیمانی

  شعر نو درباره سردار سلیمانی

  به غربت شهید کردید حاج قاسم سردار ایران را

  به زودی میگیریم انتقام این غم جان سوز را

  سردار شهید دلاور مرد وطنم بود

  شیری از شیران بیشه ایران بود

  ای ترامپ که از خریت خران خرتری

  گمان مبرکه زپا افتاده ایم محکم تر به راه افتاده ایم

  ما نیز از تبار همان سردار شهیدیم

  اراده کنیم برای نابودیت شمشیر زغلاف میکشیم

  گر اذن دهد سید علی رهبر ولایت

  به خاک یکسان میکنیم آن کاخ سیاه و عمارت

  شعر نو درباره سردار سلیمانی

  شعر طولانی در مورد شهادت سردار سلیمانی

  ابری از آهِ آینه باران گریسته
  در خونِ چشمِ غم زده، مژگان گریسته

  بغضی که در گلوی قلم آتشم زده
  در باغِ سرخِ مرثیه طوفان گریسته

  گردیده زلفِ بید، پریشان واقعه
  دستی به روی چاکِ گریبان گریسته

  گویا علی به منبرِ کوفه نشسته و
  بر داغِ مالِک اشترِ دوران گریسته

  از سنگ، ناله خواسته هنگامه ی وداع
  در غیبتِ بهار، زمستان گریسته

  در محورِ مقاومت از غربتش زمین
  از فَکّهِ تا بلندیِ جولان گریسته

  فقدان، به نبضِ بی هیجانش به معرکه
  بر التهاب سینه ی میدان گریسته

  آغوش خود گشوده به آغوش آسمان
  بر پاک بازی اش دلِ ایمان گریسته

  احلی من العسل، پیِ فتح الفتوحِ عشق
  بر قاسمِ نگینِ سلیمان گریسته

  بر آیه ی تبارکِ صبحِ شهادتش
  غبطه به چشمِ مردمِ ایران گریسته

  شهادتت گوارای وجود سردار دلها

  رسول رشیدی راد(مجتبی)

  شعر طولانی در مورد شهادت سردار سلیمانی

  کلیپ شعر برای سردار سلیمانی

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمع قاسمی 1 ماه قبل
  1

  عالی ولی اگه بیشت بود بهتر

  yosra 11 ماه قبل
  0

  این متن که نوشتم خیلی عالی بود ممنون 🌹⁦❤️⁩

  ... 12 ماه قبل
  1

  .......

  کیانا 1 سال قبل
  2

  واقعا خوبغ

  آیناز صبوری 1 سال قبل
  1

  عالی هست . یعنی بهترین دوست دارم سردار سلیمانی

  آیناز شبوری 1 سال قبل
  0

  سردار بزرگ و مرد نبرد با دشمنان که قصد حمله به حرم های مقدس امامان داشتند. ده دی سال روز شهادت مظلومانه ی این سردار بزرگ و رشید اسلام و انقلاب اسلامی است

  😚 zahrs 😚 1 سال قبل
  0

  عالیییی بود 😄

  خوبع 1 سال قبل
  0

  خوبهههه

  فانتزی 1 سال قبل
  -2

  من برای مدرسه میخواستم

  عالی بود ممنون از نویسنده‌اش

  زهرا 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب هست

  سلام 1 سال قبل
  0

  من کلاس پنجمم

  اما بچه ها این سایت خاطرات شیهید قاسم سلیمانی نیست من که این سایت به دردم نخورد ولی شاید به شما چیز های زیادی یادبده

  فاطمه 2 سال قبل
  0

  واای چه متن قشنگی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید