توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  متن برای شورای دانش آموزی دبیرستان

  1 بازدید

  متن برای شورای دانش آموزی دبیرستان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  یک متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان خوب، به دانش آموزی که کاندید شرکت در این شوری است، کمک خواهد نمود که بتواند در انتخابات اول شود. اما این متن باید به درستی انتخاب شود و شیوه ی نگارش آن به شکلی باشد که توجه دانش آموزانی که میخواهند رای بدهند را به خود جلب کند.

  در این مطلب می خواهیم انواع متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان را با شما به اشتراک بگذاریم. به این دلیل که مقطع دبیرستان، آخرین مقطع تحصیلی است، سعی کرده ایم که متن های سخنرانی حرفه ای را برایتان آماده کنیم تا به این واسطه بتوانید نظر دانش آموزان زیادی را به خود جلب کنید و همچنین از نظر مسئولین مدرسه، شخصی کارآمد و مفید به نظر بیایید. با ما در ادامه همراه باشید.

  انواع متن سخنرانی شورای دانش آموزی دبیرستان

  خوشحالم که هم اکنون در بین شما عزیزان قرار دارم. هدفم این است که در شورای دانش آموزی شرکت کنم و به شما در ترقی و پیشرفت مدرسه کمک نمایم. یقیناً اگر من در این انتخابات رای بیاورم، به تنهایی نخواهم توانست به تمامی اهداف و چشم انداز هایم دست پیدا کنم و به همین دلیل از همگی شما خواستارم که حتی اگر من هم رای نیاوردم، کاندیدی که رای آورده و یکی از اعضای شوری شده است را حمایت کنید و او را در رسیدن به اهدافش یاری نمایید. قطعا این حمایت و همکاری شما به او در رسیدن به اهدافی که در شورای دانش آموزی دارد، کمک خواهد نمود.

  *******************************

  من امسال برای شورای دانش آموزی کاندید شده ام و از همگی شما میخواهم که به شخصی لایق رای بدهید. حال اگر از نظر شما من شخصی لایق هستم، خوشحال می شوم که در برگه مربوط به رای تان نام من آورده شده باشد. من به هیچ وجه به انجام این کار اصراری ندارم و شما باید شایسته ترین فرد را انتخاب کنید. اگر کمی در وعده هایی که کاندیداها می دهند دقت کنید، متوجه این موضوع خواهید شد که کدام یک به حرف های خود عمل می کند و کدام یک تنها به خاطر رای آوردن این وعده ها را می دهد. به هر حال امیدوارم که بهترین افراد برای شورای دانش آموزی امسال انتخاب شوند که بتوانند به پیشرفت مدرسه کمک کنند. من هم یکی از همین افراد هستم و خوشحالم می شوم که وظیفه ای رادر شورا به عهده بگیرم.

  *******************************

  من قرار است در شورای دانش آموزی امسال شرکت کنم! البته اگر شما بخواهید که به من رای بدهید. از همین رو از تمامی شما تقاضا میکنم که به من رای بدهید. من اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی دارم که می توانم برای مدرسه آنها را پیاده سازی کنم و از شما می خواهم که با رای دادن به من کمکم کنید که قدم اول برای رسیدن به تمامی این اهداف را بردارم. تمامی اهدافی که تعیین کرده ام، قابل دسترسی است و می توانیم به آنها دست پیدا کنیم.

  *******************************

  من اگر در شورای دانش آموزی رای بیاورم، میتوانم مدرسه را برای شما تبدیل به جایی کنم که در آنجا احساس خوبی از درس خواندن دارید. متاسفانه سیستم آموزشی ما در مدارس به گونه ای است که برای ما دانش آموزان خسته کننده شده و دیگر تحمل ماندن در چنین وضعیتی را نداریم! اما مجبوریم که در کلاس ها شرکت کنیم. با اهدافی که من برای کلاس های درسی دارم و از قبل با مدیر مدرسه مان هماهنگ کرده ام، می توانم این حالت خسته کننده ی کلاس ها را برایتان از بین ببریم و در نهایت به شما کمک کنم که بتوانید با ذوق و شوق بیشتری به کسب علم و دانش بپردازید.

  *******************************

  هر جامعه ای نیاز به رهبر دارد که بتواند آن را هدایت و راهنمایی کند. یک جامعه بزرگ تر مانند کشور ایران هم رهبر دارد و یک جامعه کوچکتر مانند مدرسه ما هم باید رهبر داشته باشد! مدیر مدرسه ما نقش رهبر را بازی می کند. اما همواره این رهبر نیاز دارد که کسانی میتوانند نیازهای جامعه را به گوش او برسانند که شوری دانش آموزی نقشش در اینجا مشخص می شود. به واسطه ی شورای دانش آموزی ما می توانیم نیازهای خود را به گوش مدیر مدرسه مان برسانیم که در صورت توافق، این نیازها برطرف شوند. اگر می خواهید که به تک تک نیازهای شما در صورت امکان پاسخ داده شود و شما بتوانید به شیوه ی بهتری در این مدرسه درس بخوانید، از شما میخواهم که به من رای بدهید و من را لایق این عنوان بدانید که در شورای دانش آموزی شرکت کنم.

  *******************************

  من برای شورای دانش آموزی امسال طرح ها و برنامه های ویژه ای دارم که از شما میخواهم که به من رای بدهید که بتوانم این طرح ها را پیاده سازی کنم. کسانی که من را از نزدیک می شناسند، می دانند که اگر طرح یا هدفی در ذهنم به وجود بیاید، تا به آن نرسم، دست نخواهم کشید. در مورد مدرسه نیز به همین صورت است! اما من برای رسیدن به این اهداف نیاز به رای شما دارم. نگران هم نباشد! تمامی اهداف من به عنوان یک پله ترقی برای مدرسه خواهند بود و به مدرسه کمک خواهند کرد که بتواند پیشرفتی چشم گیر و فوق العاده داشته باشد. در این میان از شما می خواهم که به دیگر کاندیداها هم توجه کنید و با بررسی دقیق تری انتخاب خود را بکنید که همه ی ما بتوانیم نقشی در رشد مدرسه مان داشته باشیم.

  *******************************

  شاید برخی از افراد با خود خیال کنند که شورای دانش آموزی نقش زیادی در مدرسه ندارد و تصمیم نهایی را مدیر و مسئولین مدرسه می گیرند. در اینکه این کار بر عهده مسئولین مدرسه است، شکی نیست. اما این شوری دانش آموزی است که به مسئولین گوشزد می کند که کدام یک از کارها در اولویت هستند و باید زودتر نسبت به مابقی کارها به آنها رسیدگی شود. ما در شورای دانش آموزی این نقش را سعی می کنیم که به خوبی ایفا کنیم! منتهی فراموش نکنید که شما هستید که اعضای شورای دانش آموزی را انتخاب می کنید و اگر نتوانید شخص لایقی را انتخاب نمایید، در واقع به خود ضرر رسانیده و نمی توانید آن چنان که باید پیشرفت مدرسه تان را ببینید.

  *******************************

  از یاد نبریم که همگی ما به عنوان یک جامعه در این مدرسه دور هم جمع شده ایم. اگر بخواهیم در یک جامعه پیشرفت کنیم، باید افرادی وجود داشته باشند که نیازهای ما را تجزیه و تحلیل کنند و در واقع موجب رشد ما شوند. از تمامی شما خواستارم که در انتخاباتی که در پیش رو است، به کسانی رای بدهید که واقعا لیاقت دارند. این انتخابات را جدی بگیرید و به سادگی از کنار آن عبور نکنید. اگر تنها یک فرد نالایق وارد انجمن دانش آموزی مدرسه بشود، ممکن است عاملی شود برای پسرفت مدرسه. پس این کار خود را با دقت انجام دهید. من نیز به عنوان یکی از کاندیداها، از شما میخواهم که به من رای دهید! اما تقاضا دارم که این کار را با توجه و دقت بسیاری انجام دهید که شاید همان فرد نالایق خود من باشم.

  *******************************

  تا به امروز ممکن است وعده های دروغین زیادی را شنیده باشیم که به مرحله ی انجام نرسیده اند! اما این مسئله نباید ما را نسبت به انتخابات مدرسه سرد کند. اگر ما سرد شده ایم، شاید به این دلیل باشد که در سال های قبل شخص نالایقی را برای شرکت در شورای دانش آموزی انتخاب نموده ایم. معمولا افراد یا بر پایه ی دوستی و صمیمیت و یا بر مبنای مسائلی غیر ضروری به کاندیداها رای می دهند که نتیجه ی این کار همان سرد شدن خواهد بود. از شما می خواهم که گول وعده های غیر قابل باور را نخورید و همه ی کاندیداها را از تمامی جوانب بسنجید که بتوانید مناسب ترین شخص را انتخاب کرده و به پیشرفت مدرسه تان کمک کنید.

  *******************************

  اگر من وارد شورای دانش آموزی امسال شوم، مطمئن باشید که تنها خود را وارد این شوری نخواهم کرد و همگی شما را به نوعی در این شوری دخیل خواهم کرد. همگی شما حق دارید که در تصمیماتی که برای مدرسه اتخاذ می شود سهم داشته باشید و من اگر در این انتخابات رای بیاورم، مطمئن باشید که مشکلات شما را مورد بررسی قرار خواهم داد و با مدیر و مسئولین مدرسه در میان خواهم گذاشت تا بتوانیم با هم و در کنار هم چاره ای برای آن بیندیشیم! اما قبل از همه ی این کارها، من راه حل خودتان را برای حل مشکلات خواهم پرسید که دقیقا در صورت امکان مطابق با آنچه که میخواهید مشکلات را حل کنیم.

  *******************************

  با تصمیماتی که قصد دارم در شورای دانش آموزی بگیرم، حتم داشته باشید که پیشرفت مدرسه مان حتمی خواهد بود. اشتباه نکنید! من تصمیمات دور از ذهن و غیر واقعی ندارم. بلکه تمامی تصمیمات من از قبل با مدیر مدرسه مان هماهنگ خواهد شد تا در صورتی که امکان داشت، آن تصمیمات را اتخاذ کنیم. اما برای اینکه بتوانم تصمیم گیری کنم، نیاز دارم که شما در این راه به من کمک کنید و شما این کار را می توانید به واسطه ی رای دادن به من انجام دهید.

  *******************************

  موفقیت به وجود نمی آید؛ بلکه ساخته می شود! موفقیت مدرسه ما در گرو تلاش ها و زحمات خود ما خواهد بود. اگر در فعالیت های مدرسه که مختص دانش آموزان است، کوتاهی کنیم، نباید از سیستم آموزشی مدرسه مان گله مند باشیم. انتخابات یکی از فعالیت هایی است که قرار است در آینده آن را انجام دهیم. من یکی از کاندیداها هستم! اما به هیچ عنوان از شما تقاضایی ندارم و نمی خواهم که چشم بسته به من رای بدهید. از شما می خواهم که اهداف و وعده های من را با دیگر کاندیداها بررسی کنید و در زمانی که من را لایق دانستید، به من رای دهید.

  *******************************

  اگر بگویم که می خواهم به صورت کلی سیستم آموزشی مدرسه را تغییر دهم، می دانید که دروغ گفته ام! اما اگر بگویم که قصد تغییراتی در این سیستم آموزشی دارم، برایتان قابل باورتر خواهد بود که البته این هم با موافقت مسئولین مدرسه امکان پذیر خواهد بود. من ساعت ها درگیر این موضوع بوده ام که چه تغییراتی باید در این سیستم به وجود بیاید و به نتایج فوق العاده ای رسیدم که قطعا اگر مسئولین مدرسه از آنها باخبر شوند، با کمال میل خواهند پذیرفت. اما برای این کار ابتدا نیاز دارم که شما من را قابل بدانید که وارد شورای دانش آموزی مدرسه شوم.

  *******************************

  گاهی اوقات دانش آموزان می توانند نسبت به مسئولین مدرسه تصمیم گیری بهتری داشته باشند. شورای دانش آموزی نیز این امکان را به دانش آموزان می دهد که بتوانند تصمیماتی را برای مدرسه خود اتخاذ کنند. منتهی فراموش نکنید که تنها افرادی وارد این شوری خواهند شد که شما اجازه ورود به آنها را بدهید و این اجازه را شما با رای هایتان خواهید داد. از شما تقاضا می کنم که تنها به اشخاصی رای دهید که به آنها اعتماد کامل دارید. اگر کسی را نمی شناسید، بهتر است که اصلا رای ندهید. چرا که اگر شخص مورد نظر شما نالایق باشد، شما تنها در حق خود ظلم نکرده اید! بلکه در حق دیگر دانش آموزان هم ظلم کرده و باعث پسرفت مدرسه شده اید. من وعده هایم کاملا مشخص است و از شما می خواهم که کامل این وعده ها را بررسی کنید و در صورتی که از نظرتان مورد قبول بود، به بنده رای دهید.

  *******************************

  من شخصی هستم که زیاد اهل تجزیه و تحلیل است. از همان ابتدا که وارد این مدرسه شدم، احساس کردم که اگر تغییراتی جزئی در آن به وجود بیاید، بسیار بهتر خواهد بود و بارها این تغییرات را تجزیه و تحلیل کردم که مبادا اشتباه باشند. اکنون انتخابات شورای دانش آموزی در پیش است و این به من فرصتی را می دهد که بخواهم این تغییرات را با مسئولین مدرسه در میان بگذارم. از شما تقاضا دارم که به بنده رای دهید و به من در به وجود آوردن این تغییرات کمک کنید. اگر این تغییرات درمدرسه اعمال شوند، فراموش نکنید که خود شما خواهید بود که ثمرات این اتفاق را لمس خواهید کرد.

  *******************************

  با شورای دانش آموزی امسال، من می توانم قدمی هر چند کوچک برای پیشرفت مدرسه بردارم. از شما تقاضا میکنم که با دقت تمامی کاندیداها را مورد بررسی قرار دهید و سپس شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید. شاید انجام این کار برایتان کمی وقت گیر و دشوار باشد؛ اما از همین حالا ما باید خود را تمرین دهیم که برای انتخابات جدی تر در سطح جامعه، بتوانیم به شکل مناسبی اقدام کنیم. بیایید از همین حالا شیوه مناسب انتخاب شخص درست را یاد بگیریم. من هم یکی از کاندیداها هستم! اما از شما نمی خواهم که تمام توجه تان را روی من قرار دهید. بلکه میخواهم که همگی ما را بررسی کنید و وعده هایمان را تجزیه و تحلیل کنید تا نهایتاً بتوانید لایق ترین شخص را انتخاب کنید.

  سایر مطالب پیشنهادی :

  متن سخنرانی شورای دانش آموزی راهنمایی

  متن سخنرانی شورای مدرسه و شورای دانش آموزی ابتدایی

  مجلس شورای دانش آموزی چیست؟

  وظایف شورای دانش آموزی مدرسه چیست؟

  شعار برای شورای دانش آموزی مدرسه

  مجموعه شعر درباره شورای دانش آموزی

  چگونه برای شورای دانش آموزی تبلیغ کنیم؟

  چگونه در انتخابات شورای دانش آموزی رأی بیاوریم

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متن شعار برای تبلیغات شورای دانش اموزی

  متن شعار برای تبلیغات شورای دانش اموزی

  نمونه شعارهای تبلیغاتی شوراهای دانش اموزی

  در زیر نمونه های زیادی از تبلیغات شورای دانش آموزی بصورت متنی و تصویری اورده شده است : تا اخر ببینید ونظر بدید .شامل عکس و متن : حتما همه رو نگاه کنید و استفاده کنید هر کدوم میخاین و نظر هم در پایان مطلب بدید :

  متن یک :

  بیا و باغ امید مرا بهاری کن                                محبتت را با رای به من ثابت کن

  رای ما .....................................

  متن دو :

  دوستان پر مهرم، ای تندیس های طراوت، ای آیه های بهار، ای عزیزان دل، ای آرزوهای شکفته ، من در این انتخابات لطف رای شما را می طلبم.مهرتان مدام و لطفتان مستدام. رای شما...................

  متن سه :

    بیا ز شوق محبت در طلیعه ی مهر                  ترانه ساز دل غمگسار هم باشیم

  کنون که بانگ صداقت ز لطف می آید               بیا، بیا که در این دوره یار هم باشیم. رای شما و یار شما ...........

  متن چهار:

  انسان های رشد یافته و کمال یافته در کارهایشان مشورت می کنند و این ویژگی از شدت تدبر و بیداری و هوشیاری آنان در امور است.

  رای ما ..............................

  متن پنج:

  بگذارید خود را معرفی کنم:   ........................ هستم و دل بر تو بستم           من از عالم در این دنیا گسستم. رای شما ...........

  متن شش :

  ای نرگس های عاطفه، ای بنفشه های مهربانی، ای شبنم های پاک سحری، ای سوسن های سخندان، ای غنچه های مهرپرور، ای روزنه های رشد، ای دوستان عزیز و محبوبم، نسیم بهاری رای شما موجب رویش گل باغ مدرسه ی ماست

  .

  متن هفت :

  حضور سبز و استوار شما در این انتخابات با رای به...................پرصلابت و با طراوت باد

  .

  متن هشت :

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید، مثل رود خروشان بود، مثل کوه بلند و سرافراز بود، باید تا اوج آسمان پرواز نمود، دلم می خواهد جوانه بزنم، پر از شکوفه شوم و فضای مدرسه را بهاری کنم.

  متن نه :

  فرشته ی گلم با گل رای خود، مدرسه را گلباران کن             رای من، رای تو ، رای شما و رای همه فقط ................................

  متن ده :

  از مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی که بدان عمل خواهم کرد:

  1-همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،

  2 - پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه

  3 - همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت

  4 -مشارکت در امور مربوط به مسایل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه

  5 - ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه

  6 - ارج نهادن به شخصیت و کرامت دانش آموزان و اولیای مدرسه و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری

  7 - تقویت پذیری و مشارکت جویی، حس تعهد ، مسئولیت و ارتباط موثر با دانش آموزان و اولیای مدرسه

  8 - برقراری دوستی و صمیمیتبین دانش آموزان و اشاعه یاحترام و اکرام نسبت به اولیای مدرسه

  9 - گسترش اخلاق اسلامی ، برقراری آرامش و صلح و دوستی و کمک به همه ی دانش آموزان

  10 - کشف استعدادهاو مدیریت همه جانبه در جهت رشد و پیشرفت تحصیلی مدرسه

  با رای مثبت شمامی توانم اهداف شورای دانش آموزی را تحقق بخشم و شما، مدرسه و ایران عزیز را با یاری و همیاری شما سرافزار و سربلندتر نمایم.

  رای همه ی ما ، بلند و یک صدا : ...........................

  متن یازده :

  (و شاورهم فی الامر)

  برقراری شورا برای لطف به شما و کرامت به شخصیت شما ست.

  من در این جمع لطیف ، لطف رای زیبای تو را می طلبم

  ای وقت تو خوش ، وقت ماهم کن خوش                    همه با هم یک صدا:       رای ما.........................

  متن دوازده :

  یک سلام از واژه های یکدلی تقدیم تو                           برگ رای کوچه ی دلواپسی تقدیم تو

  هستی من گرچه ناقابل ، ولی تقدیم تو                        یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو

  تقدیم به تو که با رای سرشار از عطوفت و محبت به.................. شور می آفرینی.سرت سبز باد و دلت شادمان

  .

  و اما از متن و عکس های زیر نیز می توانید استفاده کنید :


   

  به نام خدا

                            به  ...............................................................رای بدهید .  

     تا خواسته و نیازهای شما را براورده کنم .

    اگر به من رای بدهید :

  1-    برای شما اردوهای متنوع و لذت بخش می گذارم .

  2-انتقادها ، پیشنهادات و نظرات و خواسته های شما را با مدیر و معاونین مدرسه در میان بگذارم و با کمک هم بتوانیم مدرسه ای ایده آل و دوست داشتنی داشته باشیم .

  پس به ........رای بدهید .

   

  تبلیغات شماره دو :

  به نام خدا

  به رضا لعل رمضانی رای دهید تا :

                 به همه مشکلات شما رسیدگی کنم .

                  همه مشکلات و پیشنهادات و انتقادات  شما را به مدیران و معاونین مدرسه می رسانم .

                           در طول سال برای شما اردوهای تفریحی و شاد برگزار کنم

         و هر انچه برای بهتر شدن مدرسه لازم است انجام می دهم

  رای ما فقط :  ...........................

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  Image result for ‫تبلیغات شورای دانش اموزی‬‎

  تبلیغات سه :

  به نام خدا

  به              رای بدهید تا :

        برای شما اردوهای تفریحی و با نشاط برگزار نمایم.

                   

  و باکمک همه دانش اموزان تلاش می کنم که مدرسه ای بهتر داشته باشیم

             تمامی خواسته ها و انتقادات و پیشنهادات شما       را به گوش مدیر و معاونین مدرسه برسانم .                

                     ا دعا نمی کنیم که بهترینیم

           اما خرسندیم که بهترین ها  ما را برمی گزینند.

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

   Image result for ‫تبلیغات شورای دانش اموزی‬‎

  متن شماره چهار

  رای ما :

     کیانوش

  کوشش،دانش=ورزش،گردش

  کاندیدای شورای دانش آموزی  

  متن پنج

  به نام خدا

   کوشش،دانش=ورزش،گردش

  کاندیدای شورای دانش آموزی   

  ((برنامه های اجرایی))

  برنامه های آموزشی:

  1-اجرای آزمون های ماهانه برای تشخیص پیشرفت درسی دانش آموزان

  2-برگزاری کلاس های رفع اشکال

  3-اجرای طرح دانش آموز محوری

  برنامه های ورزشی:

  1-انجام مسابقات فوتبال،والیبال،بسکتبال و پینگ پنگ در روز بدون کتاب

  2-اجرای پیاده روی و کوه نوردی با حضور معلمان

  برنامه های تفریحی:

  1-اجرای اردو های درون شهر، بیرون شهر و بیرون استان

  2-تجلیل از دانش آموزان ممتاز و مقام آوران مسابقات ورزشی

  3-اجرای جشن ها به مناسبت روز معلم و اعیاد

  برنامه های مذهبی:

  1-اجرای مراسم مذهبی و اجرای اعتکاف در مسجد

   متن 6

  و امرهم شورا بینهم

  شعار نمی دهم عمل می کنم

  منصفانه حرف بزنیم       عادلانه کار کنیماگر مدرسه ای        آباد می خواهید

  به     ………………….     رای دهید.

  "بیایید در مورد هر کاری قبل از انجام اندکی درنگ کنیم "

  دانش آموزان عزیز به کسی رای دهید که قوه بیان ، تفکر و تعقل را دارا باشد

  متن هفت.

  کاندیدای اصلح :

  توپ تانک فشفشه       اربابی شورا میشه

  بازم میگم همیشه          اربابی شورا میشه

  با اجازه بزرگترها       بله

  بسم الله الرحمن الرحیم

  «و امرهم بینهم شوراهم» (توجه توجه) [و امرهم شورا بینهم]

  «برقراری حفظ و امنیت و آرامش سرلوحه ی کار ماست»

  دوستان گرامی من، دوست دارم در کنار تکالیف مدرسه یتان

  کلاس های شاد و مُفَرّحی هم بگذاریم. مثل کلاس موسیقی و شعر

  و سرود هم می گذارم. اگر به من رأی بدهید با شما در کلاس بازی

  می کنم. «به من رأی بدهید»

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  بقیه شعارها :

  بازم میگم همیشه         ........ شورا میشه

  برخی دیگر

  .به عمل کار براید به سخنرانی نیست

  2.ما عهد بستیم با اشتیاق و شور هم همراه شدیم تا قله نور پس تا قله نور بیا

  3.شعار نمی دهیم شما را به انتخاب درست دعوت می کنیم 

  4.انتخابی ارزشمند برای راه های ارزشمند

  5.قول ما وعده ما عملکرد ما 

  6.یک کاندیدا با ولتاژ بالای سازندگی

  7.اگر می خواهید مدرسه ای اباد داشته باشید پس همه باهم به اصلحترین رای دهید

  8بیایید همه با هم دست به دست هم دهیم و اینده ای روشن بسازیم

  9.من یکی هستم از میان شما

  10.مدرسه ای پویا وفعال با شورایی فعال

  11.انجام وظیفه عالی ترین مقصود در زندگانی است

  12.از هر چیز از هر لحظه برای پیشرفت استفاده کن

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  و اما نمونه های دیگر :

  بیا و باغ امید مرا بهاری کن                                محبتت را با رای به من جاری کن

  رای ما ................................

  دوستان پر مهرم، ای تندیس های طراوت، ای آیه های بهار، ای عزیزان دل، ای آرزوهای شکفته ، من در این انتخابات لطف رای شما را می طلبم. مهرتان مدام و لطفتان مستدام.

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  بیا ز شوق محبت در طلیعه ی مهر                  ترانه ساز دل غمگسار هم باشیم

  کنون که بانگ صداقت ز لطف می آید               بیا، بیا که در این دوره یار هم باشیم

  رای شما و یار شما ........................

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  بگذارید خود را معرفی کنم:

  ..................... هستم و دل بر تو بستم           من از عالم در این دنیا گسستم

  ای نرگس های عاطفه، ای بنفشه های مهربانی، ای شبنم های پاک سحری، ای سوسن های سخندان، ای غنچه های مهرپرور، ای روزنه های رشد، ای دوستان عزیز و محبوبم، نسیم بهاری رای شما موجب رویش گل باغ مدرسه ی ماست.

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  حضور سبز و استوار شما در این انتخابات با رای به ......................... پرصلابت و با طراوت باد.

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید، مثل رود خروشان بود، مثل کوه بلند و سرافراز بود، باید تا اوج آسمان پرواز نمود، دلم می خواهد جوانه بزنم، پر از شکوفه شوم و فضای مدرسه را بهاری کنم.

  فرشته ی گلم با گل رای خود، مدرسه را گلباران کن

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  رای من، رای تو ، رای شما و رای همه : ............................

  از مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی که بدان عمل خواهم کرد:

   همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،

   پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه

   همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت

   مشارکت در امور مربوط به مسایل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه

   ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه

   ارج نهادن به شخصیت و کرامت دانش آموزان و اولیای مدرسه و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری

   تقویت پذیری و مشارکت جویی، حس تعهد ، مسئولیت و ارتباط موثر با دانش آموزان و اولیای مدرسه

   برقراری دوستی و صمیمیت بین دانش آموزان و اشاعه ی احترام و اکرام نسبت به اولیای مدرسه

   گسترش اخلاق اسلامی ، برقراری آرامش و صلح و دوستی و کمک به همه ی دانش آموزان

  10  کشف استعدادها و مدیریت همه جانبه در جهت رشد و پیشرفت تحصیلی مدرسه

  با رای مثبت شما می توانم اهداف شورای دانش آموزی را تحقق بخشم و شما، مدرسه و ایران عزیز را با یاری و همیاری شما سرافزار و سربلندتر نمایم.

  رای همه ی ما ، بلند و یک صدا : ...........................

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  (و شاورهم فی الامر ) :

  برقراری شورا برای لطف به شما و کرامت به شخصیت شما ست.

  من در این جمع لطیف ، لطف رای زیبای تو را می طلبم

  ای وقت تو خوش ، وقت ما هم کن خوش

  همه با هم یک صدا:       رای ما .........................

  یک سلام از واژه های یکدلی تقدیم تو                   برگ رای کوچه ی دلواپسی تقدیم تو

  هستی من گرچه ناقابل ، ولی تقدیم تو                       یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو

  تقدیم به تو که با رای سرشار از عطوفت و محبت به.............................. شور می آفرینی.

   Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  بقیه شعارها :

   Image result for ‫تبلیغات شورای دانش اموزی‬‎

  *اهداف و انگیزه‌های کاندیدای محبوب مدرسه:-دادن پست‌های مهم مدرسه به افرادی که به بنده رأی بدهند.

  نگرفتن زیرمیزی برای حل مشکلات شما(رشوه) شامل: -فراهم آوردن اسباب فرار از مدرسه، دست‌کاری نمره‌های درسی شما و غیره از جانب بنده.

  -تعطیل کردن مدرسه در مناسبت‌های بی‌خودی با توجه به قدرت… در عرصه‌ی همه‌چیز.

  -خلاصه رأی دهید، به جناح ….‌ رأی دهید.

  توجه! توجه! تمام قول‌های من در صورت”رد صلاحیت” نشدن است.

  *…. کاندیدای شورای دانش‌آموزی

  بدین‌گونه پیمان که من کرده‌ام

  به یزدان سوگند‌ها خورده‌ام

  اگر سر بگردانم از راستی

  فرود آید از هرسوی کاستی

  *….. اهداف ما:

  -ساخت برج ایفل در حیاط مدرسه؛

  -ایجاد فضای سبز در حیاط خلوت مدرسه؛

  (جالب است این مدرسه در یک ساختمان کوچک استیجاری قرار دارد که حیاط بسیار کوچکی دارد.)

  *باید از مدرسه شروع کنیم

  رأی ما …. (مرد عمل)

  (آن‌چه را که نوشته‌ام تنها بخشی از اقداماتی است برای مدرسه‌ای بهتر و با امکانات بیش‌تر برای پیشرفت شما در آینده‌ای نه چندان دور.)

  در صورت انتخاب سبزتان موارد زیر را با جدیت پیگیری خواهم نمود:

  -انجام ورزش در زمین چمن.

  -پیگیری افتتاح آزمایشگاه و سایت.

  -پخش فیلم و نیز پخش بازی‌های فوتبال در طول هر ماه در مکانی کاملاً سینمایی.

  -ایجاد کلاس‌های جبرانی برای افراد ضعیف.

  -اردوهای تفریحی چند روزه به خارج و داخل استان.

  -برگزار کردن آزمون سطح علمی و معرفی کردن دانش‌آموزان ممتاز در طول هر ماه.

  -انداختن پرده و هواکش برای تمام کلاس‌ها.

  -به راه انداختن سفرهای علمی برای درک بهتر درس.

  -راه‌اندازی سایت مخصوص مدرسه در سرتاسر جهان.

  پس بیایید دست به دست هم دهیم به مهر، مدرسه‌ی خویش را کنیم آباد.

  (من همان شیر شیرانم که برای پیشرفت شما می‌کوشد.)

  * یکی دیگر با کنایه شعارش این بود:

  برای آبادانی این آبادی به من رأی بدهید.

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  بگذارید خود را معرفی کنم:

  ..................... هستم و دل بر تو بستم           من از عالم در این دنیا گسستم

  ای نرگس های عاطفه، ای بنفشه های مهربانی، ای شبنم های پاک سحری، ای سوسن های سخندان، ای غنچه های مهرپرور، ای روزنه های رشد، ای دوستان عزیز و محبوبم، نسیم بهاری رای شما موجب رویش گل باغ مدرسه ی ماست.

  حضور سبز و استوار شما در این انتخابات با رای به ......................... پرصلابت و با طراوت باد.

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید، مثل رود خروشان بود، مثل کوه بلند و سرافراز بود، باید تا اوج آسمان پرواز نمود، دلم می خواهد جوانه بزنم، پر از شکوفه شوم و فضای مدرسه را بهاری کنم.

  فرشته ی گلم با گل رای خود، مدرسه را گلباران کن

  رای من، رای تو ، رای شما و رای همه : ............................

  از مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی که بدان عمل خواهم کرد:

  1 همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،

  2 پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه

  3 همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت

  4 مشارکت در امور مربوط به مسایل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه

  5 ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه

  6 ارج نهادن به شخصیت و کرامت دانش آموزان و اولیای مدرسه و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری

  7 تقویت پذیری و مشارکت جویی، حس تعهد ، مسئولیت و ارتباط موثر با دانش آموزان و اولیای مدرسه

  8 برقراری دوستی و صمیمیت بین دانش آموزان و اشاعه ی احترام و اکرام نسبت به اولیای مدرسه

  9 گسترش اخلاق اسلامی ، برقراری آرامش و صلح و دوستی و کمک به همه ی دانش آموزان

  10 کشف استعدادها و مدیریت همه جانبه در جهت رشد و پیشرفت تحصیلی مدرسه

  با رای مثبت شما می توانم اهداف شورای دانش آموزی را تحقق بخشم و شما، مدرسه و ایران عزیز را با یاری و همیاری شما سرافزار و سربلندتر نمایم.

  رای همه ی ما ، بلند و یک صدا : ..........................

  Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

   IMG_1871

  (و شاورهم فی الامر ) :

  برقراری شورا برای لطف به شما و کرامت به شخصیت شما ست.

  من در این جمع لطیف ، لطف رای زیبای تو را می طلبم

  ای وقت تو خوش ، وقت ما هم کن خوش

  همه با هم یک صدا:       رای ما .........................

  یک سلام از واژه های یکدلی تقدیم تو                   برگ رای کوچه ی دلواپسی تقدیم تو

  هستی من گرچه ناقابل ، ولی تقدیم تو                       یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو

  تقدیم به تو که با رای سرشار از عطوفت و محبت به.............................. شور می آفرینی

   IMG_1872

   Image result for ‫تبلیغات شورای مدرسه‬‎

  IMG_1882

   IMG_1876

  اگر به من رای بدهید:

  1-به نظرات شما احترام خواهم گذاشت

  2- انتقادات وپیشنهادات سازنده شما را با مدیریت محترم مدرسه در میان خواهم گذاشت

  3- تلاش خواهم کرد تا در زمینه های علمی مشکلات  درسی یکدیگر را بصورت گروهی  حل کنیم

  4- تلاش  خواهم کرد تا برنامه های ورزشی از جمله اردو استخر و... را با موافقت مسولین محترم به انجام برسانم

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  صبح محلات: شعارهاو پوستر های تبلیغاتی شوراهای دانش آموزی در مدارس محلات+عکس

  باآرزوی موفقیت در انتخابات شورای دانش آموزی

                                       ارادتمند همه برو بچه های پرتلاش این مرزو بوم

                                                           به امید سربلندی ایرانی آباد- حتما نظر بدید در پایان این مطلب درباره شعارها در قسمت نظرات مطلب

  فقط شعر درباره تبلیغات دانش آموزی را از روی لینک زیر ببینید :


  شعر برای تبلیغات شورای دانش آموزی

  همچنین می توانید از صفحه زیر در مورد اهداف و کمیته های شورای دانش آموزی بیشتر بدانید بر روی لینک زیر کلیک کنید  :

  معرفی شورای دانش آموزی و اهداف آن

  منبع مطلب : www.asemankafinet.ir

  مدیر محترم سایت www.asemankafinet.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تبلیغات شورای دانش آموزی و متن سخنرانی شورا

   بیا و باغ امید مرا بهاری کن                                محبتت را با رای به من ثابت کن

  رای ما ................ایران مجری................

  دوستان پر مهرم، ای تندیس های طراوت، ای آیه های بهار، ای عزیزان دل، ای آرزوهای شکفته ، من در این انتخابات لطف رای شما را می طلبم.  مهرتان مدام و لطفتان مستدام. رای شما ................

  بیا ز شوق محبت در طلیعه ی مهر                  ترانه ساز دل غمگسار هم باشیم

  کنون که بانگ صداقت ز لطف می آید               بیا، بیا که در این دوره یار هم باشیم  . رای شما و یار شما .....ایران مجری ......

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  انسان های رشد یافته و کمال یافته در کارهایشان مشورت می کنند و این ویژگی از شدت تدبر و بیداری و هوشیاری آنان در امور است.

  رای ما ....ایران مجری..............

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  بگذارید خود را معرفی کنم:   ...........سمیرا.......... هستم و دل بر تو بستم           من از عالم در این دنیا گسستم. رای شما ...........

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  ای نرگس های عاطفه، ای بنفشه های مهربانی، ای شبنم های پاک سحری، ای سوسن های سخندان، ای غنچه های مهرپرور، ای روزنه های رشد، ای دوستان عزیز و محبوبم، نسیم بهاری رای شما موجب رویش گل باغ مدرسه ی ماست.

  حضور سبز و استوار شما در این انتخابات با رای به  ...ایرانمجری ...  پرصلابت و با طراوت باد.

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید، مثل رود خروشان بود، مثل کوه بلند و سرافراز بود، باید تا اوج آسمان پرواز نمود، دلم می خواهد جوانه بزنم، پر از شکوفه شوم و فضای مدرسه را بهاری کنم.

  فرشته ی گلم با گل رای خود، مدرسه را گلباران کن             رای من، رای تو ، رای شما و رای همه : ایران مجری

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  از مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی که بدان عمل خواهم کرد:

  1 – همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،

  2 – پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه

  3 – همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت

  4 – مشارکت در امور مربوط به مسایل آموزشی، پرورشی، انضباطی، ورزشی و فوق برنامه

  5 – ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه

  6 – ارج نهادن به شخصیت و کرامت دانش آموزان و اولیای مدرسه و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری

  7 – تقویت پذیری و مشارکت جویی، حس تعهد ، مسئولیت و ارتباط موثر با دانش آموزان و اولیای مدرسه

  8 – برقراری دوستی و صمیمیت  بین دانش آموزان و اشاعه ی  احترام و اکرام نسبت به اولیای مدرسه

  9 – گسترش اخلاق اسلامی ، برقراری آرامش و صلح و دوستی و کمک به همه ی دانش آموزان

  10 – کشف استعدادها  و مدیریت همه جانبه در جهت رشد و پیشرفت تحصیلی مدرسه

  با رای مثبت شما  می توانم اهداف شورای دانش آموزی را تحقق بخشم و شما، مدرسه و ایران عزیز را با یاری و همیاری شما سرافزار و سربلندتر نمایم.

  رای همه ی ما ، بلند و یک صدا : ...........................

  (و شاورهم فی الامر ) :

  برقراری شورا برای لطف به شما و کرامت به شخصیت شما ست.

  من در این جمع لطیف ، لطف رای زیبای تو را می طلبم

  ای وقت تو خوش ، وقت ما  هم کن خوش                    همه با هم یک صدا:       رای ما  .........................

  متن تبلیغات و سخنرانی در شورای دانش آموزی - ایرانمجری

  یک سلام از واژه های یکدلی تقدیم تو                           برگ رای کوچه ی دلواپسی تقدیم تو

  هستی من گرچه ناقابل ، ولی تقدیم تو                        یک سبد گل های ناز اطلسی تقدیم تو

  تقدیم به تو که با رای سرشار از عطوفت و محبت به......ایرانمجری....... شور می آفرینی.سرت سبز باد و دلت شادمان.

  دانش آموز عزیز آیا شما ستاد انتخاباتی هم دارید؟

  والدین شما و دوستان شما ، ستاد شما هستند . آنها را نسبت به مسئولیت خود آگاه کنید.

  10 نکته برای همیاران ستاد انتخاباتی در ارتباط موثر با مخاطبانشان

  اهداف تشکیل شورا های دانش آموزی:

   
  الف) تشکل شورا به منظور تصدی گری، شامل اهداف:
  1ـ آماده سازی دانش آموزان برای جامعه پذیری و تمرین مشارکت اجتماعی
  2ـ استفاده از توانمندی های مختلف دانش آموزان به مثابه منابع انسانی در اجرای برنامه های درسی
  3ـ ایجاد روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت دانش آموزان
  4ـ تمرین کار گروهی و آمادگی دانش آموزان برای ایجاد سازمانهای کار آفرین
  5 ـ صرفه جویی در هزینه های نیروی انسانی موظف
  6 ـ ایجاد حس رقابت بین کلاس ها در امر مشارکت در کارهای مدرسه ( فاستبقوا الخیرات )
  7 ـ کاهش فاصله بین مسئولین و دانش آموزان و حذف فاصله کلاس و دفتر


  ب)  تشکل شورا در عرصه اندیشه ورزی شامل اهداف:
  1ـ شناسایی نقاط قوت و ضعف دبیرستان از دید دانش آموزان ( باز خوردگیری )
  2ـ مشارکت در شناخت نیاز های روز آمد دانش آموزان( ایده یابی و تصمیم سازی )
  3ـ رهیافت اجرائی جهت رفع نیازهای فوق ( تصمیم گیری )
  4ـ مشارکت در جمع آوری تجارب دیگران
  5 ـ تقویت بنیه اندیشه ورزی دانش آموزان
  6- هم سوسازی دانش آموزان با سیاست های مدیریت

  دانش اموزان عزیز چنانچه مطالب با لا برای شما مفید بود ؛ به مدرسه سخن رای پنج ستاره بدهید و در صورت تمایل نظر خود را در مورد مدرسه سخن بنویسید.

  آدرس مدرسه سخن از گوگل مپ : اینجا را کلیک کنید

  وبلاگ مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵

  دوره های سخنوری ،آموزش فن بیان ومجریگری ،تست گویندگی/مدیر مسئول دکترفریباعلومی یزدی تلفن : 88192019

   پست های مرتبط با شورا به زودی در این وبلاگ و وبلاگ دیگر مربیان نیز معرفی خواهد شد.

  شعار های جدید انتخابات شورای دانش آموزی در تمام مقاطع

  ما را در اینستاگرام فالو کنید ؛ لینک زیر را کلیک کنید.

  Follow me on Instagram! Username: madresah_sokhan

  مطالب بیشتر : نمونه طرح های تبلیغات دانش آموزان در شورای دانش آموزی

  نمونه عکس ها و ایده های تبلیغاتی برای انتخابات شورای دانش آموزی

  مطالب مرتبط با تبلیغات شورای دانش اموزی: متن مجری - شورای دانش آموزی از خدادادیوسف زاده

  مطالب مرتبط با دانش آموزان در مراسم طول سال تحصیلی:

  دهه فجر - یاد امام در دهه فجر . متن مجری

  دهه فجر انقلاب اسلامی - مطالب و متن مجری جدید

  منبع مطلب : www.iranmojri.com

  مدیر محترم سایت www.iranmojri.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حدیث : دوستان هم باید نظر بدن

  زینب : خوب بود ولی کاش درمورد اینکه چه طرح هایی پیشنهاد بدیم تا رای بیشتری جمع کنیم هم میزاشتین🤍مرسی ممنون خوب بود

  مرینت : عالیه

  nazanin : خوب

  رررز : زدزذ

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 11 روز قبل
  0

  عالی --

  عالییی 12 روز قبل
  0

  عالیییی بود

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  سلام عالی است

  فاطمه زهرا 17 روز قبل
  0

  اگراین تکه ای که درکادرصورتی نوشته است رابردارید ممنون میشوم

  عالی 1 سال قبل
  -1

  عالیه

  عالی 1 سال قبل
  -1

  عالیه

  غزل 1 سال قبل
  0

  واقعا عالى مخصوصا متن ٢ اون اولش

  خيلى خوب من فردا ميرم مدرسه براى انتخابات و دنبال متن خاص ميگشتم كه اينجا پيدا كردم عاشقتونم مرسييييييى😍❤️❤️❤️❤️💋💋🫀🫀🫀

  سارو نوری 1 سال قبل
  -2

  به من رای بدهید تا مدرسه پیشرفته تری داشته باشیم

  ضحا 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  انوشا 1 سال قبل
  -2

  خوببود ممنون ولی اگه دخترانه تر باشه و کوتاه تر ممنون میشم

  عالی 1 سال قبل
  -2

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  .

  زهرا روحت شاد 1 سال قبل
  -2

  وقتی ریس شورا شدم چه کارهای میخواهم انجام دهم

  ن 1 سال قبل
  1

  گ

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  سارینا عباسی از تهران 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  سارینا عباسی از تهران 1 سال قبل
  -1

  عالی بود عالی

  پگاه فروزش 1 سال قبل
  0

  خیلی خوبه ولی کوتاه تر باشه دیگه عالیه😊😊

  ممنون

  عصل 1 سال قبل
  -1

  خوب بود:)

  ابن سینا 1 سال قبل
  -1

  عالییییی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  و

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  من خوشحال هستم که در بین شما هستم

  اسما 1 سال قبل
  -1

  عالی❤❤

  عالی 1 سال قبل
  0

  😁

  .... 1 سال قبل
  0

  خوبع

  ادررزگ 1 سال قبل
  0

  خففبدننت

  فاطی ژونننن 1 سال قبل
  0

  من می خوام عکس دانلود کنم ولی نمیشه

  الهه 1 سال قبل
  1

  لطفااگه کسی چیزی میدونه بگه مافقط چندتاعکس زیبامیخوابم

  kowsqr 1 سال قبل
  -1

  سلام خسته نباشید

  الان که مدارس تعطیله وکاش واسه دبستانی خانم یه متن خوب میزاشتین

  الان که مدارس تعطیله بایدیه متن نه اینکه شماروبه ازدومیبرم ازاین حرف هااا

  بازم خسته نباشید دستتون دردنکنه

  رضوان 1 سال قبل
  -1

  خوبه

  عالی 1 سال قبل
  1

  عالییی👌

  ژژنژبطم 1 سال قبل
  1

  ن۸۶+۶مل

  آدینا 1 سال قبل
  0

  به نظرتون این متن برای دبستان هم خوبه؟

  آدینا 1 سال قبل
  3

  بد نبود

  آدینا 1 سال قبل
  1

  خواهرم خوشش اومد اما متنش عالیه عالیه عالیییییییییییی😍😇

  آدینا 1 سال قبل
  1

  من ماله دبستان می خواستم ماله دبیرستان آمد اما برای خواهرم عالیه

  ظهابی 1 سال قبل
  -1

  خیلی عالی

  نارسیس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  زهرا 1 سال قبل
  1

  واقعاااا عالیه

  سهیل 1 سال قبل
  1

  عالی

  -2
  ارمین 1 سال قبل

  خیلی عالی

  عالی 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  عالی

  0
  بهار 1 سال قبل

  واقعا عالی خیلی بدرد خوردی دمش گرم سازندش

  الل 1 سال قبل
  -2

  رالل

  کوثر بابایی 1 سال قبل
  -2

  عالیییبب

  عالی 1 سال قبل
  -2

  بهترین متنه

  فاطمه دهقان 1 سال قبل
  -2

  به من ری بدید

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  عباس 1 سال قبل
  -1

  سلام من عباس غریبی هستم

  باید با تلاش و کوشش به دریا رسید مثل رود خروشان بود

  مثل کوه بلند

  یکی 1 سال قبل
  2

  عالی بود تا ببینیم شورا میکننمون یا نه

  هالی 1 سال قبل
  0

  باو

  لححودر

  زهرا ناصری 1 سال قبل
  0

  برای شورا بودن مدرسه ام

  زینب 1 سال قبل
  -2

  خوب بود ممنون 🤍

  زینب 1 سال قبل
  5

  خوب بود ولی کاش درمورد اینکه چه طرح هایی پیشنهاد بدیم تا رای بیشتری جمع کنیم هم میزاشتین🤍مرسی ممنون خوب بود

  1
  یگانه شبان 1 سال قبل

  اره اگه بزارید عالی میشهه

  😐😐😐 1 سال قبل
  0

  خوبه

  سارااا 1 سال قبل
  1

  عااااالی🤗😍

  nazanin 1 سال قبل
  4

  خوب

  رلب 1 سال قبل
  2

  وای خیلی خوبه

  ....... 1 سال قبل
  0

  بسیار عالی

  خدا 2 سال قبل
  1

  عالی بود

  سارا 2 سال قبل
  2

  عالی👌👌

  مرینت 2 سال قبل
  4

  عالیه

  حدیث 2 سال قبل
  6

  دوستان هم باید نظر بدن

  حدیث 2 سال قبل
  2

  خوب بود ولی بیشتر سلیقه داشته باشید 🙏

  مهدی 2 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  4
  رررز 1 سال قبل

  زدزذ

  برای ارسال نظر کلیک کنید