در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مالکیت توپ بازی استقلال و پرسپولیس

  1 بازدید

  مالکیت توپ بازی استقلال و پرسپولیس را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعتراض‌ پرسپولیسی‌ها به آمار شبکه‌سه

  پرسپولیس شوت زن تر از استقلال؛ پاس ها به هزارتا هم نرسید!

  پرسپولیس شوت زن تر از استقلال؛ پاس ها به هزارتا هم نرسید!

  جی پلاس، دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر با تساوی 2-2 به پایان رسید. مطهری و قایدی برای استقلال و عبدی و امیری برای پرسپولیس گلزنی کردند.

  در 90 دقیقه این مسابقه استقلال 48 درصد و پرسپولیس 52 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت.

  نکته جالب توجه این است که دو تیم در 90 دقیقه روی هم هزار پاس هم ندادند؛ سهم استقلال 434 پاس و پرسپولیس 451 پاس بود.

  در این مسابقه استقلال از 6 ضربه خود 3 شوت داخل چارچوب داشت و پرسپولیس از 14 ضربه 8 شوت را در چارچوب دروازه زد.

  آمار کامل بازی

  امید به گل

  استقلال 0.24 /  پرسپولیس 1.75

  مالکیت توپ

  استقلال48 / پرسپولیس 52

  پاس (دقت)

  استقلال 434 (80) /  پرسپولیس 451 (80)

  شوت (در چارچوب)

  استقلال 6 (3) / پرسپولیس 14 (8)

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  مدیر محترم سایت www.jamaran.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آمار فنی پرسپولیس و استقلال در نُه تقابل آخر

  آمار فنی پرسپولیس و استقلال در نُه تقابل آخر

  محمدامین صادقی - متریکا ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

  پرسپولیس و استقلال در نُه تقابل آخر خود چه عملکردی داشتند. با استفاده از داده‌های متریکا می‌توانیم به این پرسش پاسخ دهیم

  متریکا؛ مرجع آماری و فنی فوتبال ایران - به بهانه دربی پیش رو داده‌های فنی دو تیم پرسپولیس و استقلال در تقابل‌های رودررو را مروری کردیم تا ببینیم از ابتدای لیگ پانزدهم که داده‌های فنی متریکا وجود دارد مهمترین بازی لیگ ایران چه شکل و روندی داشته است.

  لیگ پانزدهم دور رفت: استقلال 1 – 1 پرسپولیس

  پرسپولیس برانکو در شرایطی به استقلال مظلومی رسید که بازی‌های خوبی ارائه می‌داد اما نتایج خوبی نمی‌گرفت. در حالی که تیم مظلومی روی فرم آماده‌ای بود و نتایج خوبی هم کسب می‌کرد. با گل زودهنگام جابر انصاری در آغاز نیمه دوم استقلال جلو افتاد. مسئله‌ای که باعث شد پرسپولیس در ادامه با مالکیت توپ بیشتر و پاس‌های پرتعداد موقعیت‌های بیشتری هم خلق کند. استقلال هم در 30 دقیقه پایانی با وجود اینکه کاملاً عقب نشسته و متمرکز دفاع می‌کرد نتوانست نتیجه را حفظ کند و در نهایت پرسپولیس با گل جری بنگستون توانست بازی را مساوی کند.

  لیگ پانزدهم دور برگشت: پرسپولیس 4 – 2 استقلال

  این بازی را باید به جرات هیجان‌انگیزترین و پرموقعیت‌ترین دربی چند فصل اخیر دانست. بازی که در مجموع 38 شوت داشت که از این تعداد 16 شوت در چارچوب بود و 6 تای آن به گل ختم شد. به لحاظ مالکیت و گردش توپ، بازی بسیار پایاپای بود. اما تفاوتی که نتیجه را به سود پرسپولیس رقم زد کیفیت موقعیت‌ها بود. بازیکنان پرسپولیس در این بازی در خلق موقعیت عملکرد بهتری داشتند و مزد این برتری را هم گرفتند.

  لیگ شانزدهم دور رفت: پرسپولیس 0 – 0 استقلال

  دربی رفت لیگ شانزدهم در شرایطی آغاز شد که مظلومی جای خود را به منصوریان داد. منصوریان هم با وجود اینکه شروع خوبی در لیگ نداشت در نخستین بازی به عنوان سرمربی استقلال در دربی توانست پرسپولیس آماده برانکو را متوقف کند. در این بازی مالکیت توپ، بیشتر در اختیار پرسپولیس بود و این تیم موقعیت‌های بیشتری هم خلق کرد اما در خلق موقعیت مسلم گلزنی چندان موفق نبود و استقلال تا حد زیادی توانست با یک دفاع منطقی پرسپولیس را کنترل کند.

  لیگ شانزدهم دور برگشت: استقلال 3 – 2 پرسپولیس

  در بازی برگشت به لحاظ مالکیت، بازی کاملاً یک طرفه بود. پرسپولیس مالکیت توپ 62 % داشت. آماری که از زمانی که متریکا داده‌های لیگ برتر را ثبت می‌کند در دربی بی‌سابقه است. پرسپولیس در این بازی خیلی زود به گل ‌رسید. اما در ادامه استقلال به خوبی به بازی برگشت و باضدحمله‌های سریع سه گل زد. سپس با یک دفاع منطقی حمله‌های پرسپولیس را تا حد زیادی کنترل کرد و یک برد ارزشمند و ماندگار در دربی به‌دست آورد.

  لیگ هفدهم دور رفت: پرسپولیس 1 – 0 استقلال

  لیگ هفدهم دور رفت وینفرد شفر جای منصوریان را روی نیمکت استقلال پر کرد. این بازی آمارهای دو تیم به هم نزدیک بود. استقلال کمی بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت اما پرسپولیس موقعیت‌های بهتری خلق کرد. در نهایت یک لحظه غفلت روزبه چشمی از علی علیپور باعث شد سرنوشت بازی با یک پنالتی رقم بخورد و پرسپولیس برنده بازی شود.

  لیگ هفدهم دور برگشت: استقلال 1 – 0 پرسپولیس

  آمارها نشان می‌دهد دربی برگشت هم مانند بازی رفت تقریباً پایاپای بود. ولی استقلال که آن روزها روی فرم خوبی قرار داشت با ایده مشخص‌تری وارد زمین شد. در نهایت در روزی که هر دو تیم تنها 2 شوت در چارچوب داشتند استقلال با درخشش وریا غفوری توانست پرسپولیس را شکست دهد.

  لیگ هجدهم دور رفت: استقلال 0 – 0 پرسپولیس

  بازی دور رفت لیگ هجدهم در شرایطی برگزار شد که مدت‌ها از حضور برانکو در پرسپولیس می‌گذشت و یک فصل هم از حضور شفر هم روی نیمکت استقلال گذشته بود، به همین دلیل انتظار می‌رفت که یک بازی با کیفیت را شاهد باشیم. اما بازی با وجود پایاپای بودن کیفیت پایینی داشت به طوری که دو تیم روی هم تنها 3 شوت در چارچوب داشتند.

  لیگ هجدهم دور برگشت: پرسپولیس 1 – 0 استقلال

  دربی برگشت لیگ هجدهم آخرین تقابل برانکو و شفر بود. بازی که پرسپولیس در آمارها اصلاً وضعیت خوبی نداشت. به طوری که تنها 41 % مالک توپ بود که این رقم از زمانی که متریکا داده‌های لیگ برتر را ثبت می‌کند در دربی‌ها بی‌سابقه است. دو تیم تنها 220 پاس رد و بدل کردند و دقت‌ پاس‌شان هم رقم ضعیف 64 % را نشان می‌دهد. از آن سمت استقلال بازی را خیلی بهتر شروع کرده و حتی شانس این را هم داشت تا از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه چیپ فرشید اسماعیلی به گل تبدیل نشد تا در روزی که پرسپولیس عملکرد بهتری از رقیب خود نداشت به پیروزی برسد.

  لیگ نوزدهم بازی رفت: استقلال 0 – 1 پرسپولیس

  آخرین بازی دو تیم هم در شرایطی برگزار شد که گابریل کالدرون و آندره‌آ استراماچونی هدایت دو تیم را برعهده داشتند. بازی که استقلال کمی دفاعی‌تر وارد زمین شد؛ اما موقعیت‌های بهتری خلق کرد. با این وجود در این بازی هم استقلال توسط علی کریمی پنالتی از دست داد و در نهایت با گل به خودی دقایق پایانی بازی را به پرسپولیس واگذار کرد.

  منبع مطلب : metrica.ir

  مدیر محترم سایت metrica.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید