توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ماجرای فرش دزدی افشین پیروانی

  1 بازدید

  ماجرای فرش دزدی افشین پیروانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ماجرای فرش دزدی افشین پیروانی / اتهام عجیب به سرپرست پرسپولیس!

  ماجرای فرش دزدی افشین پیروانی / اتهام عجیب به سرپرست پرسپولیس!

  - " دزدی افشین پیروانی در حالی که هنوز 15 روز تا زمان برگزاری دربی حذفی باقی مانده، سرخابی ها کری خوانی را شروع کردند.

  بعد از قرعه کشی جام حذفی و هم قرعه شدن استقلال و پرسپولیس، افشین پیروانی به خبرنگاران گفت امیدواریم اتفاقات چند وقت اخیر گربیان پرسپولیس را نگیرد.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازطرفداری، سعید رمضانی تشخیص داد این حرف پیروانی کری خوانی برای استقلال و اشاره به داوری های اخیر بازی های این تیم در لیگ برتر و جام حذفی بوده است.

  سعید رمضانی هم در واکنش به طعنه پیروانی، گفت این بازی های رسانه ای به نتیجه نمی رسد.

  تا اینجا همه چیز بین دو سرپرست سرخابی در جریان بود.

  افشین پیروانی می خواست نگاه ها را به این موضوع معطوف کند که استقلال در چند بازی اخیر به لطف اشتباهات داوری حریفان خود را شکست داده و پرسپولیس می ترسد اشتباهات داوری به نفع استقلال در نیمه نهایی جام حذفی هم تکرار شود.

  سعید رمضانی هم تلاش کرد به این حرکت پیروانی مهر جو سازی رسانه ای بزند اما ناگهان میلاد زکی پور، بازیکن استقلال وارد ماجرا شد.

  میلاد زکی پور بدون آن که اسمی از افشین پیروانی بیاورد، در صفحه شخصی اش یک متن را به اشتراک گذاشت که اشاره غیر مستقیم به سرپرست پرسپولیس داشت.

  متن استوری میلاد زکی پور متن استوری میلاد زکی پور اشاره به تهمت هایی است که به افشین پیروانی زده شده است.

  به پیروانی تهمت زده اند زمانی که مدیر تیم ملی بود در یکی از سفرهای استانی همراه کارلوس کی روش، فرش اهدایی به سرمربی تیم ملی را با فرش اهدایی به خودش عوض کرده و همین موضوع باعث کنار گذاشته شدن افشین از تیم ملی شده است.

  به این موضوع کاری نداریم که تقریبا تمام اهالی فوتبال می دانند کارلوس کی روش بعد از اردوی قطر که دستور داد افشین پیروانی، جواد نکونام و همه اعضای ایرانی کادر فنی و سرپرستی تیم ملی به تهران برگردند، پیروانی را از تیم ملی کنار گذاشت و این ماجرای تغییر فرش ها که در سفر کی روش و همراهانش به تبریز رخ داد نمی تواند به افشین مربوط باشد (می گویند فرش های اهدایی به کی روش را یکی از همراهان نزدیک او عوض کرد.

  این شخص فرش بزرگتر که ارزش مالی کمتری داشت را به کی روش داد و فرش کوچکتر که نفیس تر بود و به کی روش اهدا کرده بودند را خودش برداشت و کارلوس ماه ها بعد به این کلاهبرداری همکار خود پی برد.

  ) اما این که میلاد زکی پور 15 روز زودتر از برگزاری دربی، کری سرخابی راه انداخته و به حرف های سرپرست پرسپولیس واکنش نشان داده، عجیب است.

  پیش از این معمولا بازیکنان دو تیم برای یکدیگر کری می خواندند و کمتر وارد جنگ و جدل مدیران و مربیان استقلال و پرسپولیس می شدند اما حالا میلاد زکی پور سنت شکنی کرده و جواب سنگینی به سرپرست پرسپولیس داده است.

  منبع: طرفداری ماجرای فرش دزدی افشین پیروانی / اتهام عجیب به سرپرست پرسپولیس!
  کلید واژه ها: افشین پیروانی - پیروانی - پرسپولیس - استقلال - اشتباهات داوری - جام حذفی - سعید رمضانی - حذفی - قرعه کشی جام حذفی - داوری - بازی - سرپرست - سرخابی - رمضانی - نیمه نهایی - خبرنگاران - دزدی - سعید - طرفداری، - قرعه کشی - لیگ برتر - برگزاری - گزارش - موضوع - واکنش - اتهام - تشخیص - رسانه - شکست - دربی

  کنایه سنگین میلاد ذکی پور به فرش دزدی افشین پیروانی

  روایتی از ماجرای پیروانی؛ داستان یک بدنامی - آی اسپورت

  روایتی از ماجرای پیروانی؛ داستان یک بدنامی - آی اسپورت

  آی اسپورت - در حالی که باشگاه پرسپولیس مدعی بود حکم محرومیت ۵ ساله افشین پیروانی از حضور در فوتبال هنوز قطعی نشده و مدیر مجموعه سرخ با کشاندن پرونده‌اش به استیناف حکم کمیته اخلاق را می‌شکند و با ارائه مدارک جدید، از این محرومیت سنگین فرار می‌کند، پیروانی دیروز هم مثل روز قبل از آن در تمرین سرخپوشان شرکت نکرد تا مشخص شود محرومیت طولانی او آغاز شده است. اگرچه گفته می‌شود امکان همراهی پیروانی در دو بازی رفت و برگشت مقابل الجزیره وجود دارد و افشین شنبه همراه کاروان پرسپولیس به امارات می‌رود اما پیروانی فعلاً در تمرین سرخپوشان غیبت دارد و به لب‌های خود مهر سکوت مطلق زده است. او ترجیح می‌دهد در سکوت مطلق، پرونده را به کمیته استیناف ببرد.

  خیلی‌‌ها از خودشان می‌پرسند مگر کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی چه کرده که این‌چنین باید نقره‌داغ شود. منابع رسمی به صورت سربسته از تخلف او در ماجرای همکاری فناپ با فدراسیون فوتبال حرف می‌زنند و منابع غیررسمی می‌گویند افشین دویست میلیون تومان پول زیرمیزی گرفته تا فناپ را به فدراسیون وصل کند و دویست میلیون تومان کارت هدیه پاداش ملی‌پوشان را به جای تقسیم میان آنها به جیب زده است.

  این اتهام غیرقابل باور است... کسی که خودش شرکت دارد و ماهانه نزدیک به ۵۰۰ میلیون به کارمندانش حقوق می‌دهد، دویست میلیون تومان جذابیتی ندارد که به خاطرش آبروی چندین ساله‌اش را ببرد. از آن طرف ماجرا نمی‌تواند پاپوش باشد. قاضیان کمیته اخلاق از لحاظ شخصیتی آن‌قدر موجه هستند که ابزار تسویه‌حساب شخصی نشوند. پس ماجرا چیست؟

  به گفته یک منبع آگاه، پیروانی مرتکب یک تخلف اداری شده و متهم به یک توافق غیرقانونی است. این منبع آگاه به خبرورزشی گفت: «پیروانی دو پرونده جداگانه دارد. یکی بحث ۲۰۰ میلیون تومان کارت هدیه است. شب عید آن سالی که پیروانی مدیر تیم ملی بود، فناپ ۲۰۰ میلیون کارت هدیه به اردوی تیم ملی برد و با نظارت افشین این کارت‌ها را بین ملی‌پوشان تقسیم کرد. مورد تخلف این است که این پاداش باید ابتدا به حساب فدراسیون واریز می‌شد و بعد فدراسیون فوتبال این پول را به ملی‌پوشان می‌داد. البته ابتدا شایعه شد پیروانی این کارت‌ها را به بازیکنان نداده که اسپانسر اعلام کرد کارت هدیه‌ها توزیع شده و ملی‌پوشان وقت هم گواهی دادند این کارت هدیه‌ها را گرفته‌اند. مورد دوم هم این است که مدیرعامل جدید فناپ به فدراسیون گزارش داده مدیرعامل سابق این مجموعه ۲۰۰ میلیون تومان به افشین پیروانی پول داده بود که به فدراسیون فوتبال وصل شود و فناپ اسپانسر تیم ملی باشد اما پیروانی مدعی است این مبلغ را به عنوان دستمزد از فناپ گرفته و در ازایش 70 ساعت جلسه برای مدیران این شرکت گذاشته و مشاور پروژه‌های تبلیغاتی آنها بوده است. حالا این پرونده باید برای بررسی به کمیته استیناف برود.»

  آنهایی که از فعالیت‌های اقتصادی پیروانی خبر دارند، کارهای تبلیغاتی او و همکاری‌اش با ایرانسل، فناپ و... را تأیید می‌کنند. افشین امیدوار است در نهایت ثابت کند دریافتی‌اش از مدیرعامل سابق فناپ، پول زیرمیزی یا حق‌العمل‌کاری جوش دادن یک معامله نبوده و با توجه به فعالیت‌های تبلیغاتی‌اش این دستمزد را دریافت کرده است. اما مسئله اصلی اینجاست که حکم محرومیت او قرار بوده بعد از پایان فصل ابلاغ شود که گویا به اشتباه، بعد از پایان لیگ برتر اعلام شد. فصل هنوز برای پرسپولیس تمام نشده و این تیم در آسیا بازی‌های مهمی دارد. طرفداران پرسپولیس هم در فضای مجازی به همین موضوع معترض شده‌اند. آنها می‌گویند فدراسیون باید به خاطر دو بازی آسیایی پرسپولیس مقابل الجزیره، انتشار حکم محرومیت قطعی افشین را عقب می‌انداخت.

  پیروانی با پرسپولیس به امارات می‌رود

  افشین پیروانی که طبق اعلام فدراسیون فوتبال، به مدت ۵ سال از حضور در فوتبال ایران محروم شده، پرسپولیس را در سفر به امارات همراهی می‌کند و در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا همراه سرخپوشان خواهد بود.

  گویا با توجه به این نکته که قرار بود محرومیت پیروانی از پایان فصل باشگاهی فوتبال ایران اجرا شود و فصل باشگاهی هنوز برای سه تیم پرسپولیس، استقلال و ذوب‌آهن که به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌اند، تمام نشده است، فدراسیون قرار است این اجازه را به پیروانی بدهد که در دو بازی آسیایی پرسپولیس مقابل الجزیره کنار این تیم باشد. پیروانی به حکم محرومیت خود اعتراض کرده و پرونده را به کمیته استیناف برده است.

  خبر ورزشی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سعید 16 روز قبل
  1

  زیغی یه شاعی ابروی هرچی مرد بردی دلغک

  منطقی باشیم 17 روز قبل
  2

  اصالت نداشته باشی هرچی میخای جام بگیر :)

  #مکتب_لنگ_حقیر

  کیر 9 ماه قبل
  2

  سیک

  تاجیم💙 1 سال قبل
  2

  ستوووون چیشدههههههه باختی که☹️😂😂

  از این به بعد پرسپولیس بدون وزیر شد دیع رنگ جامُ تو لیگ برتر نمیبینن😏😂

  بابا مسعود کجاس؟ هان؟

  خدا جای حق نشسته:)

  از اون بالایی غافل نشیم

  نمیگم که همش تلاش فرهاده نع

  خدام هست

  بلهههه خدا پشت مظلومه

  کار خوبه خدا درست میکنه نه وزیر و وزرا:)💙🎸

  0
  امپراتور 18 روز قبل

  استقلال سرور وسالار پرسپولیسه 💙💙💙💙✌️⭐⭐

  Alireza 1 سال قبل
  1

  دزد😂

  برای ارسال نظر کلیک کنید