توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لیکرز مقابل تریل بلیزرز

  1 بازدید

  لیکرز مقابل تریل بلیزرز را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  لس آنجلس لیکرز 111-88 پورتلند تریل بلیزرز / اولین برد لیکرز در پلی آف NBA از سال 2012 با روشن شدن موتور آنتونی دیویس

  لس آنجلس لیکرز 111-88 پورتلند تریل بلیزرز / اولین برد لیکرز در پلی آف NBA از سال 2012 با روشن شدن موتور آنتونی دیویس

  در شبی که دفاع لس آنجلس لیکرز اجازه درخشش به بازیکنان پورتلند تریل بلیزرز نداد، شاگردان فرانک ووگل با نتیجه 111-88 از سد یاران دیمین لیلارد عبور کردند تا سری 1-1 شود.

  صبح امروز نخستین پیروزی تیم لس آنجلس لیکرز در مرحله پلی آف NBA از سال 2012 در بازی دوم سری این تیم مقابل پورتلند تریل بلیزرز به دست آمد. لیکرز آخرین بار 3016 روز پیش در یک دیدار پلی آف برابر اوکلاهام سیتی تاندری که کوین دورنت، جیمز هاردن و راسل وستبروک را در اختیار داشت به پیروزی رسیده بود. کوبی برایانت فقید در آن مسابقه 36 امتیاز برای لیکرز کسبب کرده بود. 14 پرتاب سه امتیازی موفق بازیکنان لیکرز که رکورد جدیدی برای این فرنچایز محسوب می شود و همچنین خاموش کردن بهترین بازیکنان بلیزرز یعنی دیمین لیلارد و سی جی مک کالم کلیدی پیروزی لیکرز در این مسابقه بود. 

  به گزارش طرفداری، آنتونی دیوس با 31 امتیاز و 11 ریباند بیشترین نقش را در این پیروزی لیکرز ایفا کرد تا شکست در بازی اول سری جبران شود. لبران جیمز با 10 امتیاز، 7 اسیست و 6 ریباند به کار خود در این دیدار پایان داد و کنتاویس کلدول پوپ نیز 16 امتیاز کسب کرد. در ترکیب پورتلند تریل بلیزرز نیز دیمین لیلارد با 18 امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود. سی جی مک کالم هم به 13 امتیاز محدود شد. دیمین لیلارد در کوارتر سوم بازی با مصدومیت دررفتگی انگشت سبابه روبرو شد و پس از آن دیگر به زمین بازنگشت. هرچند نتیجه عکسبرداری از انگشت لیلارد نگران کننده نبود.

  نتیجه بازی

  آمار بازی

  روند بازی

  بهترین بازیکنان دو تیم

  خلاصه بازی

  به زودی...

  لس آنجلس لیکرز 131-122 پورتلند تریل بلیزرز / 79 امتیاز از لبران جیمز و آنتونی دیویس، برای بدرقه خروج بلیزرز از حباب

  لس آنجلس لیکرز 131-122 پورتلند تریل بلیزرز / 79 امتیاز از لبران جیمز و آنتونی دیویس، برای بدرقه خروج بلیزرز از حباب

  لس آنجلس لیکرز با پیروزی برابر پورتلند تریل بلیزرز به مرحله نیمه نهایی پلی آف کنفرانس غرب NBA راه یافت.

  صبح امروز در بازی پنجم سری لس آنجلس لیکرز برابر پورتلند تریل بلیزرز، شاگردان فرنک ووگل با نتیجه 131-122 مقابل حریف خود به پیروزی رسیدند تا بدین ترتیب حساب کار سری 4-1 شود و لیکرز به مرحله دوم پلی آف NBA صعود کنند. دو ابرستاره لیکرز در این دیدار درخشش خیره کننده ای داشتند؛ لبران جیمز با 36 امتیاز، 10 ریباند و 10 اسیست تریپل دابل کرد و آنتونیدیویس نیز با کسب 43 امتیاز و 9 ریباند شب فوق العاده ای پشت سر گذاشت. لیکرز حالا باید منتظر برنده سری هیوستون راکتس - اوکلاهاما سیتی تاندر باشد.

  به گزارش طرفداری، در ترکیب پورتلند تریل بلیزرز که از کمبود نفرات رنج می برد، سی جی مک کالم درخشان ظاهر شد و با 36 امتیاز بهترین بازیکن تیم بود. کارملو آنتونی که در پایان بازی با دوست قدیمی خود، لبران جیمز به خوش و بش پرداخت نیز در این مسابقه 27 امتیاز آورد. پورتلند در این مسابقه بدون ستاره اصلی خود یعنی دیمین لیلرد بازی می کرد. در دقایق ابتدایی کوارتر چهارم، بلیزرز دوبار نتیجه کار را به تساوی کشاند اما دو سه امتیازی از لبران و کنتاویس کالدول پاپ اجازه نداد لیکرز در کوارتر آخر عقب بیفتد. همچنین در فاصله 5 دقیقه مانده به پایان بازی، پورتلند اختلاف را به 2 امتیاز کاهش داد اما ران 11-0 دیویس برای لیکرز، پیروزی چهارم این تیم در سری را قطعی کرد.

  نتیجه بازی

  آمار بازی

  روند بازی

  بهترین بازیکنان دو تیم

  خلاصه بازی

  بیشتر بخوانید:

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید