توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  لغو محدودیت های تردد بین شهری

  1 بازدید

  لغو محدودیت های تردد بین شهری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آخرین وضعیت محدودیت‌ تردد بین شهری | یک استثنا برای تردد در شهرهای زرد | محدودیت‌های تهران کاهش می‌یابد؟

  آخرین وضعیت محدودیت‌ تردد بین شهری | یک استثنا برای تردد در شهرهای زرد | محدودیت‌های تهران کاهش می‌یابد؟

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکپلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و آخرین وضعیت اجرای محدودیت های ترافیکی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: در آخرین گزارش ارائه شده اعلام شد که تعدادی از شهرهای کشورمان از گروه نارنجی به گروه زرد تغییر وضعیت پیدا کردند. در همین راستا نیز تغییرات کوچکی در شیوه اعمال محدودیت‌ها رخ خواهد داد.

  وی با بیان اینکه در شهرهای گروه زرد ورود خودروها با پلاک غیر بومی و خروج خودروها با پلاک غیر بومی با یک استثنا بلامانع است، ادامه داد: استثنای تردد در شهرهای زرد مربوط به خودروهایی است که پلاک بومی شهرهای گروه نارنجی را دارند. این پلاک‌ها مجاز به تردد در هیچ‌یک از شهرهای کشور نیستند. به عنوان مثال، اگر خودرویی دارای پلاک متعلق به شهری با وضعیت نارنجی باشد، نه اجازه خروج از آن شهر را دارد و نه اجازه ورود به شهر دیگر و بدیهی است که در صورت رویت چنین خودرویی دوربین‌ها و ماموران نسبت به اعمال قانون آن اقدام خواهند کرد.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه شهرهای دارای وضعیت زرد در هر استان مشخص شده‌اند، گفت: شهر تهران همچنان در گروه نارنجی قرار دارد و لذا محدودیت‌های تردد اعمال شده پیرامون وضعیت نارنجی برای آن اجرا خواهد شد.

  سرهنگ شیرانی تاکید کرد: همچنان لازم است که شهروندان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند تا چرخه شیوع کرونا سریع‌تر متوقف شود.

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  مدیر محترم سایت www.hamshahrionline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ممنوعیت تردد بین استانی تا کی ادامه خواهد داشت؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های تردد بین شهری در شهرهای زرد و نارنجی - ایسنا

  آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های تردد بین شهری در شهرهای زرد و نارنجی - ایسنا

  سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و آخرین وضعیت اجرای محدودیت های ترافیکی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه در آخرین گزارش ارائه شده اعلام شد که تعدادی از شهرهای کشورمان از گروه نارنجی به گروه زرد تغییر وضعیت پیدا کردند. در همین راستا نیز تغییرات کوچکی در شیوه اعمال محدودیت ها رخ خواهد داد.

  وی ادامه داد: در شهرهای گروه زرد ورود خودروها با پلاک غیر بومی و خروج خودروها با پلاک غیر بومی با یک استثناء بلامانع است.

  وی درباره این استثناء گفت: استثنای تردد در شهرهای زرد مربوط به خودروهایی است که پلاک بومی شهرهای گروه نارنجی را دارند. این پلاک ها مجاز به تردد در هیچ یک از شهرهای کشور نیستند. به عنوان مثال اگر خودرویی دارای پلاک متعلق به شهری با وضعیت نارنجی باشد نه اجازه خروج از آن شهر را دارد و نه اجازه ورود به شهر دیگر و بدیهی است که در صورت رویت چنین خودروهایی دوربین ها و ماموران نسبت به اعمال قانون آن اقدام خواهند کرد.

  شیرانی با بیان اینکه شهرهای دارای وضعیت زرد در هر استان مشخص شده اند گفت: شهر تهران همچنان در گروه نارنجی قرار دارد و لذا محدودیت های تردد اعمال شده پیرامون وضعیت نارنجی برای آن اجرا خواهد شد.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در عین حال بر ضرورت همراهی مردم با پلیس تاکید کرد و گفت: همچنان لازم است که شهروندان از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند تا چرخه شیوع کرونا سریعتر متوقف شود.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید