توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قیمت طلا امروز شنبه ۱۷ ابان ۹۹

  1 بازدید

  قیمت طلا امروز شنبه ۱۷ ابان ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۷ آبان ۹۹

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۷ آبان ۹۹

  به گزارش شهرآرانیوز، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون ۱۹۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون تومان است.

  تسنیم نوشت: همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

  قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۹۵ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۹۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  گفتنی است، قیمت طلا، سکه و ارز در بازار طی روز‌های نخست ابتدای هفته جاری نسبت به روز‌های قبل با افزایش همراه شده‌اند که یکی از دلایل اصلی اعمال تحریم‌های مجدد برخی بانک‌های ایرانی است، جو روانی حاکم در بازار ارز موجب شده تا بار دیگر نوسانات شدید قیمتی در بازار بوجود آید و دلار نیز از سد قیمتی ۳۰ هزار تومان عبور کند.

  قیمت دلار امروز ۱۷ آبان ۹۹

  در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان، یورو ۳۰ هزار تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۶۲۰ تومان اعلام شده است.

  در هفته‌های اخیر، تشدید نوسانات ارزی موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در سامانه نیما، از سرگیری فروش ارز سهمیه‌ای و کاهش اختلاف دلار در بازار رسمی و آزاد و البته آزاد شدن فروش ارز پتروشیمی‌ها در صرافی‌های مجاز مقدمات کاهش نوسانات قیمتی را در بازار ارز فراهم کرد.

  بانک مرکزی همچنین اعلام کرده از روز دوشنبه ۲۱ مهرماه نیز روزانه ۵۰ میلیون دلار اسکناس وارد بازار خواهد کرد ضمن اینکه سقف خرید بانک‌ها و صرافی‌ها در بازار متشکل ارزی را به ۵۰۰ هزار دلار افزایش داده است.

  فعالان بازار پیش بینی می‌کنند با ورود ۵۰ میلیون دلار در بازار و افزایش سقف خرید صرافی‌ها در بازار متشکل، قیمت ارز کاهشی شود کمااینکه بعد از اجرای این سیاست طی چند روز قیمت دلار حدود ۴ هزار تومان کاهش یافت.

  با افزایش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی نیز افزایش یافت؛ قیمت دلار برای اولین بار طی روز یکشنبه ۲۰ مهر در صرافی‌های بانکی وارد کانال ۳۱ هزار تومان شد؛ فعالان بازار براین باورند که رشد چشم‌گیر قیمت طلا و ارز و دلار واکنش هیجانی بازار به اقدام جدید آمریکا بود که ۱۸ بانک ایرانی را در لیست تحریم‌های ثانویه خود قرار داد.

  برهمین اساس هم اکنون قیمت فروش دلار در صرافی‌ها با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت فروش یورو نیز با کاهش معادل ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است.

  گفتنی است، برخلاف روز‌های قبل از روز چهارشنبه ۷ آبان قیمت خرید دلار و یورو از سایت صرافی ملی حذف شده است.

  نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغییر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

  قیمت طلا در بازار امروز مشهد ۱۷ آبان ۹۹


  بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر شهر مشهد، قیمت‌های طلا و سکه در بازار امروز ۱۷ آبان ۹۹ به شرح زیر اعلام شده است.


  قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار: یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان
  قیمت سکه امام: ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  قیمت سکه بهار آزادی: ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان
  قیمت نیم سکه:۷ میلیون و  ۶۰۰ هزار تومان
  قیمت سکه ربع:۵ میلیون تومان   
  نقره هر مثقال ۹۹۵ عیار: ۸۵ هزار  و ۵۰۰ تومان
  نقره هر گرم ۹۹۵ عیار: ۱۸ هزار و ۵۵۴ تومان
  نقره هر گرم ۹۲۵ عیار:۱۷ هزار و ۱۶۳ تومان

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اولین قیمت طلا امروز 17 آبان 99 / سکه 200 هزار تومان دیگر ارزان شد

  اولین قیمت طلا امروز 17 آبان 99 / سکه 200 هزار تومان دیگر ارزان شد

  به گزارش تجارت‌نیوز، بازار طلا در اولین واکنش به اخبار انتخابات آمریکا در هفته جدید شاهد کاهش قیمت بود. 2.3 درصد قیمت طلا و 1.5 درصد هم قیمت سکه تمام طرح جدید در اولین ساعات شروع به کار بازار طلا ارزان شده است.

  تا ساعت حوالی 12 امروز قیمت طلا هر گرم یک میلیون و 194 هزار تومان و هر سکه تمام طرح جدید هم 12 میلیون و 700 هزار تومان توسط اتحادیه طلا گزارش شده است. این دو رقم در روز پنجشنبه به ترتیب یک میلیون و 223 هزار و 12 میلیون و 902 هزار تومان بوده است.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین تغییرات بازارها در 17 آبان 99 / همه بازارها ریختند / دلار در صدر ریزش قیمت‌ها

  آخرین تغییرات بازارها در 17 آبان 99 / همه بازارها ریختند / دلار در صدر ریزش قیمت‌ها

  به گزارش تجارت‌نیوز، تا ساعت 14 امروز 17 آبان ماه قیمت دلار صرافی ملی 24500 تومان در حالی اعلام شده که این میزان دیروز 26350 تومان بود.

  افت هفت درصدی دلار صرافی ملی در حالیست که قیمت دلار بازار امروز 6.7 درصد افت کرده است.

  دلار در بازار آزاد امروز در حالی 25000 تومان گزارش شده که این نرخ در روز پنجشنبه 26800 تومان بود.

  در همین حال امروز قیمت طلا نیز بیش از 5.3 درصد افت داشته است. طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت هر گرم طلا در امروز تا ساعت حوالی 14 یک میلیون و 158 هزار تومان بود. این نرخ در روز پنجشنبه یک ملیون و 223 هزار تومان بود.

  قیمت سکه تمام طرح جدید نیز امروز در حای 12 میلیون و 400 هزار تومان گزارش شده که این نرخ در روز پنجشنبه 12 میلیون و 902 هزار تومان بود. بدین ترتیب افت 3.8 درصدی نیز در کارنامه امروز قیمت سکه ثبت شده است.

  شاخص کل بورس هم امروز بیش از 2.15 درصد افت کرده است.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید