توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  قیمت سهام بانک دی فرزندان شاهد

  1 بازدید

  قیمت سهام بانک دی فرزندان شاهد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آزادی سهام بانک دی 600 هزار ایثارگر از هفته آینده/از اختلاس در بنیاد شهید بی خبرم- اخبار فرهنگ حماس - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

  آزادی سهام بانک دی 600 هزار ایثارگر از هفته آینده/از اختلاس در بنیاد شهید بی خبرم- اخبار فرهنگ حماس - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سعید اوحدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه تهران 20 به سوالاتی از جامعه ایثارگری پاسخ داد. وی با اشاره به سهام 600 هزار نفر از ایثارگران که 12 سال است در بانک دی بلوکه شده گفت: متاسفانه به دلیل برداشت غلط در حوزه مالی بنیاد این سهام به مدت 12 سال در این بانک قرار داشته و ایثارگران نیز هیچ اختیاری نسبت به آن نداشتند اما با یک سری تمهیدات تصمیم گرفتیم این سهام را آزاد کنیم و خبر خوش آن است که از هفته آینده این سهام ها آزاد می شود. البته از عزیزان ایثارگر می خواهم که برای آزاد کردن و فروش آن عجله نکنند زیرا اقدامات جدیدی در حوزه بانک دی انجام شده است و قیمت سهام بالا خواهد رفت.

  وی با اشاره به پرداخت معوقات ایثارگران گفت: برخی از خانواده‌های ایثارگر، مطالباتی را از سال 91 دارند که مربوط به ماده 38 قانون جامع خدمات ایثارگری است. معوقات ایثارگران حق طبیعی آنان است. متاسفانه حقوق خانواده شهدا در سال 94 به روز پرداخت نشده است. از هفته هفته دومی که وارد بنیاد شهید شده‌ام این موضوع را پیگیری کردم. موضوع در هیئت دولت مطرح شد و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در زمینه حقوق خانواده شهدا رئیس ‌جمهور مصوبه خوبی در هیئت دولت دادند که همه معوقات باید تا پایان سال پرداخت شود.

  معتون رئیس جمهور اظهار داشت: ما کلیه معوقات از سال 91 را با تأخیر پرداخت کردیم به همراه پاداش پایان خدمت ایثارگران. فقط بخشی از ذخیره مرخصی باقی مانده که آن هم به زودی پرداخت می‌شود. مشکلاتی در حوزه آموزش و درمان داریم. از سال 93 بنیاد شهید بدهی‌هایی به جامعه دانشگاهی و علمی داشته است. خوشبختانه آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که هفت هزار میلیارد تومان بدهی بنیاد شهید را طی ماه های آینده پرداخت خواهد کرد تا بتوانیم از این شرایط بدهی های مالی خارج شویم و امیدواریم طی یکی دو ماه آینده این مشکلات حل شود.

  اوحدی درباره شفاف سازی فعالیت های اقتصادی بنیاد شهید گفت: از روزی که وارد بنیاد شهید شدم در دو موضوع انضباط مالی و انضباط اداری تاکید زیادی داشتم. به خوبی می‌دانیم که تا سال 83 مجموعه بنیاد شهید فقط متعلق به رسیدگی به خانواده شهدا بود اما بعد از آن با بنیاد جانبازان و ستاد آزادگان ادغام شد. این سه مجموعه به طور طبیعی دارای مجموعه های اقتصادی بودند که باید اداره می شد. نگاه ما این بود که حقوق فرزندان شهدا در این مجموعهها جریان دارد و باید با دقت با آنها برخورد کرد.

  وی افزود: بانک دی، سازمان اقتصادی کوثر و مجموعه سازمان املاکی کوثر سازمان‌های اقتصادی متعلق به بنیاد شهید است. برای اینکه روند کار این سازمان های اقتصادی به خوبی پیش برود کارگروه نخبگان اقتصادی کشور را به عنوان شورای راهبری اقتصادی بنیاد شهید در نظر گرفتیم تا این سازمان‌ها را راهبری کرده و به صورت شفاف گزارش آن را به ما اعلام کنند.

  رئیس بنیاد شهید با اشاره به سایر کارگروه های تشکیل شده در دروان ریاستش بر بنیاد گفت: در حوزه انضباط اداری هم در 4 موضوع فرهنگی، درمان، مسکن و اشتغال کارگروه‌هایی ایجاد کردیم. کارگروه فرهنگی، کارگروه درمان، کارگروه مسکن و کارگروه اشتغال تشکیل شده است. یکی از مشکلات اصلی ما در بنیاد شهید و جامعه ایثارگری مسئله اشتغال خانواده ایثارگران است. باید 25 درصد سهمیه استخدامی کشور متعلق به ایثارگران باشد.

  اوحدی ادامه داد: ماده 48 قانون می گوید اگر ایثارگری شاغل بود بعد از بازنشستگی، فرزندش می تواند شاغل همان سازمان شود که در سال 91 این قانون لغو شد. اما تبصره ای وجود دارد که می‌گوید یک فرزند ایثارگر دیگر می تواند جایگزین این فرد ایثاگری شود که بازنشسته شده است. ما به دنبال احیای این تبصره هستیم. با کمک فراکسیون ایثارگران که 107 نماینده در آن فعال هستند به دنبال پیگیری حل مشکل اشتغال ایثارگران خواهیم بود.

  معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی درباره ماجرای قدیمی اختلاس در بنیاد شهید گفت: من از اختلاس در بنیادشهید خبری ندارم. بنا به دلایلی موضوع این ماجرا چندین سال پیش مطرح شد و طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در مجلس دهم مصوب شده و کارگروه آن تشکیل شد. این طرح انجام شد اما اینکه به چه نتایجی رسیده اند من اطلاعی ندارم. ضمن اینکه اعتقاد من این است که کار باید در راستای شفاف سازی صورت بگیرد و اگر ما شفاف سازی درستی انجام دهیم، دعای خانواده شهدا به دنبال ما خواهد بود.

  وی با اشاره به گزارش املاک بنیاد شهید گفت: سازمان اقتصادی کوثر یا سازمان املاک کوثر بر اساس قانون باید تیر ماه هر سال که پایان سال مالی آنان است، مجمع برگزار کرده و دستورات مالی را به صورت شفاف اعلام کنند.

  اوحدی در پاسخ به سوالی در رابطه با بیمه ایثارگران گفت: ما در بیمه دی یک میلیون و 700 هزار ایثارگر تحت پوشش بیمه تکمیلی داریم. در حالی که بودجه امسال 3 هزار و 300 میلیون تومان است اما آقای نوبخت قول مساعد داده است که این مشکل مالی ظرف دو سه هفته آینده برطرف خواهد شد.

  رئیس بنیاد شهید درباره مشکل مسکن ایثارگران گفت: وقتی کارگروه مسکن تشکیل شد، ظرفیت های خوبی برای مسکن ایثارگران در نظر گرفته شد. براساس تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت راه امضا شده است تا پایان سال برای 20 هزار مسکن، تمهیداتی در نظر گرفته شده است. من در سفرهای استانی و دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات مسکن را جویا شده و تلاش برای برطرف کردن آن ادامه خواهد داشت. امیدوارم بر اساس مصوبه مسکن تا پایان دولت دوازدهم زمینه ساخت 30 هزار مسکن فراهم شود.

  وی افزود: وام مسکن ایثارگران نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است و ایجاد 30 هزار مسکن برای ایثارگران به کمک حل مشکل عمده این مسکن خواهد آمد. 100 هزار فقره وام مسکن و 50 هزار فقره برای ساخت آن در نظر گرفته شده است. 5 هزار زمین برای تامین مسکن در استان کرمانشاه تامین شده و در استان خراسان جنوبی نیز مشکل مسکن را به صورت صد درصدی حل کرده ایم.

  اوحدی با اشاره به مسئله حقوق جانبازان گفت بنیادشهید مسئولیت پرداخت حقوق جانبازان تحت پوشش بنیاد شهید را دارد جانبازان تحت پوشش نیروهای مسلح باید حقوق و خدمات خود را از آنان بگیرند. برخی به ما انتقادی برای افزایش حقوق جانبازان دارند که باید بگویم ضوابطی در کشور حاکم است که ما باید حقوق جانبازان را بر اساس این ضوابط قانونی ارائه دهیم و خارج از آن تخلف محسوب می‌شود. نمی‌توانیم با اختیار خود میزان آن را افزایش دهیم.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  پروین رشیدی کندە سورە : ایامن سهمی دارم ازسهام بنیادشهید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پیمان 2 ماه قبل
  0

  فرزند شهیدم وازچهارتا دولت ووزیرش یکی نتونست به من یه شغل بده بعد میکن چشم چراغ.۲۰ساله سامانه هاتف قراره به من اطلاع بده.اززمان دکتردهقان.فرزندان شهدا طبقه بندی شدن انگار.من ۴۵ساله بیکارم وبعد میان خیابان به نام پدرم میکنن‌.واقعا همه جا پارتی بازیه یارو بامدرک سوم متوسطه بازنشت شده من هنوز بیکارم بامدرک بالاتر

  پیمان 2 ماه قبل
  0

  من فرزند شهیدم .حیف پدرم که رفت ومن با یتیمی بزرک شدم ازچهار تا رییس حمهورومعاونش تو‌،32سال یکی نتونست یه کار به من بده اما بعضی ها چطوری ازیه کار اخراج وجای دیگه‌ استخدام شدن ؟هنوز۲۰سال مرکز هاتف میخواد بامن تماس بگیره.بعدمیان واسه پدرم خیابون بنام میکنن.

  محمودمعصومی 6 ماه قبل
  0

  سلام من91هزار سهام بانک‌دی دارم فرزند‌ایثارگرم چقدر میشه‌پولش

  محمودمعصومی 6 ماه قبل
  0

  برا پدرم‌ متاسفم ک رفت خودشو‌ناقص کرد بخاطر هیچوپوچ

  یه عده نالایق‌تو‌شهرستان ما صاحب سمت شدن از سال97حق درمان‌پدرمو ندادن هم جانبازه‌هم‌شیمیای و هم بیمار دیابتی هیچ شغلی‌هم‌برای‌بچه هاش درنظر نگرفتن‌تخته‌کنین دربنیادشهید زنجانو

  0
  محمودمعصومی 6 ماه قبل

  خودشم بازنشسته‌هست راننده‌بود تو آموزش پرورش

  مریم 6 ماه قبل
  0

  قیمت سهام بانک دی فرزند شهید به تعداد ۶۹۰۶۹ چقدر می شود

  -2
  محمودمعصومی 6 ماه قبل

  برا‌ی من 91000هست چقدر میشه پول سهام من

  علی خسروی 1 سال قبل
  2

  سلام آیا افرادی که سهام بانک دیانها ازقلم افتاده بازهم به ایندسته از آزادگان وجانبازان سهام تعلق می گیردیانه

  علی خسروی 1 سال قبل
  -1

  سلام جهت پیگیری که سهام اینجانب آزاده وجانبازچهل درصدکه ازقلم افتاده ام خواهشمنداست جهت پیگیری ایا به افرادی که سهامشان از قلم افتاده اند تعلق می گیرد یانه جواب به شماره 09185478257لطفا باتشکر به اینجانب جواب دهید سپاس وتشکروقدر دانی ازشماعزیزان

  علی خسروی 1 سال قبل
  0

  سلام چرا اینجانب هم آزاده وجانباز چهل درصد باید سهام بانک دی نداشته باشم لطفا راحنمای کنید به کداماداربنیاد شهید مراجع کنم به شهرستان نهاوند مراجه کردم ولی بنیادشهید سهرستان جواب قاته کننده ای به ما ندادندجهت پیگیری راهنمای بفرمایدبه شماره 091854782557سپاس گزارم

  علی خسروی 1 سال قبل
  0

  باسلام ریاست محترم بنیاد شهید احتراما اینجانب آزاده وجانباز چهل درصد که سهام بانک دی به اینجانب تعلق نگرفته وبه بنیادشهید شهرستان نهاوند مراجع کردم ولی جوابی که درموردسهام جوابی نگرفتم خواهشمنداست جهت پیگیری سهام اینجانب که ازبین آزادگان وجانبازان شهرستان تنها بندبدون سهام بانک دی میباشم خواهشمنداست جهت رسیدگی خداوند خیرتان دهد من الله توفیق

  خرامان یوسف زاده 1 سال قبل
  0

  سلام آیا من سهام بنیادشهیددارم

  سیف الدین بازگیر الوار 1 سال قبل
  1

  کاش بنیاد شهید وقانون گذاران به فرزندان شهید غیر شاغل هم نیم نگاهی میکردند و این همه در پیشگاه خدا مدیون خون شهدا نمیشدند کسانی که در حق فرزندان شهید ظلم میکنند را به خداوند متعال واگذار میکنیم و روز قیامت. خیانت به خون شهدا و فرزندان شهید بماند به روز داوری در پیشگاه خدا....

  سیف الدین بازگیر الوار 1 سال قبل
  0

  آیا فرزندان شهید غیر شاغل که هنوز هیچگونه حقوقی ازبنیاد شهید دریافت نکرده اند باید از این قانون فوق العاده ایثار گری مستثنی باشند؟ کدام عدالت این را قبول دارد؟ این حق کشی در مورد فرزندان شاهد غیر شاغل را چه کسی پاسخگو می باشد. ظلم وبی عدالتی در قانون! و بی توجهی قانون گذار به مشکلات این قشر محروم از همه چیز را درپیشگاه خدا جواب گو باشید...

  رحمت نصیری افشار 1 سال قبل
  0

  4/367عدد سهام ارزش پولش چقدر است

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  کاکاعلی ایصاف فرزند شهید هم سهم بانک دی وشرکت ذخیره شاهد چقدر می باشد

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  سلام قیمت هر سهم بانک دی فرزندان شاهد چقدر است

  -1
  ناشناس 12 ماه قبل

  سھم ھرفرزندشھیددربانک دیچقدراست

  -1
  فرزادکرمی باخرید 1 سال قبل

  سلام من میخوام بدونم چقدر سهام دارم وچقدر دراین بازار ارزش داره

  علیی 2 سال قبل
  0

  سلام بنده ۳۷ هزار سهم دارم الان که افزایش سرمایه خورده چندتا سهم دارم

  فاطمه راوش 2 سال قبل
  -1

  سلام آیا سهم من دربانک دی چقدراست

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  سلام آیا سهام بانک دی را میشود فروخت و یا خرید ممنوع متوقف بازسد یانه

  پروین رشیدی کندە سورە 2 سال قبل
  4

  ایامن سهمی دارم ازسهام بنیادشهید

  پروین رشیدی کندە سورە 2 سال قبل
  0

  ایا من سهمی دارم ازسهام بنیادشهید

  محبوبه عسگری 2 سال قبل
  1

  فروش سهام

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید