توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم عبدالرضا هلالی و رعنا سلیمانی

  1 بازدید

  فیلم عبدالرضا هلالی و رعنا سلیمانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  بازخوانی پرونده جنجالی فیلم عبدالرضا هلالی

   عصر ایران ـ عبدالرضا هلالی، مداح مشهوری که فیلم توزیع شده از وی در سایت های اینترنتی جنجال تازه ای به پا کرده است، گفت: اکنون در شرایط روحی مساعدی برای صحبت کردن در این باره نیستم ولی در آینده نزدیک پاسخ این تخریب شخصیت را خواهم داد هر چند که حسابرسی این پرونده را به روز قیامت موکول کرده ام.

  *آغاز ماجرا
  اواخر مرداد ماه یک فیلم کوتاه 10 ثانیه ای در برخی سایت های اینترنتی پخش شد که هلالی را در حال قلیان کشیدن نشان می داد.

  در حرکت دوربین، معلوم می شود که زنی نیز همراه هلالی در اتاق است. زن، که چهره او به خوبی قابل رویت نبود و یک دست لباس شب با آستین رکابی به تن داشت.

  این فیلم به سرعت تکثیر شد و علاوه بر توزیع به صورت CD، به حافظه موبایل ها نیز راه یافت.

  هلالی در این مورد می گوید: کسانی که این بی تقوایی را کردند، هزینه تکثیر و توزیع این CD «دروغین» را از کجا آورده اند و چگونه در یک روز 5 هزار حلقه از این CDها را در میدان های تهران به رایگان پخش کردند؟!

  *آن زن که بود؟
  هر چند هلالی در این باره سکوت کرده و همه چیز را به آینده و زمانی که حالش بهتر شود موکول ساخته است ولی حرف و حدیث های متعددی در این باره وجود دارد.

  برخی وجود این فیلم را نشانه ای از انحراف اخلاقی هلالی می دانند و برآنند که باید عنوان مداحی اهل بیت از چنین کسی گرفته شود.

  در مقابل، برخی اخبار، حاکی از آن است که زن جنجالی این فیلم 10 ثانیه همسر دوم هلالی است و فیلم را نیز یکی از بستگان نزدیک به او با موبایل گرفته و پس از پیش آمدن یک سری اختلافات خانوادگی به انگیزه انتقام جویی، در شبکه اینترنت به نمایش گذارده است.

  از سوی دیگر، برخی از نزدیکان عبدالرضا هلالی تاکید دارند که فیلم ساختگی است و اساساً چنین زنی وجود خارجی ندارد و به فیلم اضافه شده است.

  در همین حال "بازتاب" به نقل از هلالی نوشت : فيلم را برادر همسرم با استفاده از تلفن همراه خود گرفت و زماني که گوشي خود را براي تعمير داده بود، متاسفانه يکي از کارکنان تعميرگاه اقدام به سرقت فيلم خصوصي خانوادگي و پخش آن کرده است.

  *اختلافات درون گروهی
  از چندی پیش بین طیف عبدالرضا هلالی و گروه ا...کرم، اختلافاتی وجود داشته است. ماجرا از آنجا آغاز شد که نشریه «موج اندیشه» متعلق به جریان ا...کرم، در یادداشتی هلالی را متهم به تجمل گرایی (از جمله سکونت در منزلی واقع در خیابان پاسداران تهران، سوار شدن بر خودرو "پرادو" و گرفتن پاکت های چند صد هزار تومانی برای مداحی) متهم کرد.

  هلالی بلافاصله به این یادداشت واکنش نشان داد و گفت: اگر کسی را یافتید که از بابت مداحی پولی به من داده باشد، حق با شماست.

  با این پاسخ و پس از آنکه «موج اندیشه» نتوانست نوشته های خود را اثبات کند، در شماره بعد، از هلالی عذرخواهی کرد. اما ماجرا هنگامی بالا گرفت که هلالی در مراسم شهادت حضرت زهرا (س) که توسط جریان ا...کرم بر پا شده بود، قصد روضه خوانی داشت که با ممانعت برگزارکنندگان مواجه شد و حتی کار به زد و خورد نیز کشیده شد.

  پس از آن، هلالی، از ضاربان شکایت کرد و بدین ترتیب، پای قوه قضاییه به ماجرا باز شد. در چنین شرایطی، آن طور که سایت مبارزین خبر داده است، حاج منصور ارضی قصد داشته است پادر میانی کند و طرفین را آشتی دهد که به ناگاه، موضوع فیلم 10 ثانیه ای پیش آمد و ماجرا را پیچیده تر کرد.

  *مداحی به سبک پاپ
  هلالی از همان آغاز کار، مورد انتقاد بسیاری از جریان های مذهبی قرار گرفت زیرا او سبک های جدیدی را در مداحی به کار می برد که خوشایند سنت گرایان نبود. منتقدان هلالی، او را متهم می کردند که مداحی را با سبک و سیاق موسیقی پاپ در آمیخته و آلوده کرده است.

  با این حال، مدافعان او که عمدتاً از جوانان با تیپ های امروزی هستند، سبک او را عاملی برای تنوع بخشی به مجالس مدیحه سرایی و روضه خوانی می دانند و به شدت از او حمایت می کنند، چنانچه پس از ماجراهای اخیر، در اولین برنامه ای که هلالی به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام در حسینیه قهرودی ها بر روی صحنه آمد، حدود 2 هزار نفر که 95 درصد آنها جوانان زیر 30 سال بودند، شرکت داشتند و شدیداً نسبت به هلالی ابراز احساسات می کردند.

  *گوگل و هلالی
  هر چند عبدالرضا هلالی از مداحان بسیار مشهور بوده است ولی پس از ماجرای اخیر، کسانی که در این وادی هم نیستند، کنجکاو شده اند به طوری که تا به امروز با سرچ «عبدالرضا هلالی» در گوگل، حدود 19800یافته اینترنتی درباره او معرفی می شود!

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مدیر محترم سایت www.asriran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیلم/هلالی برای اولین بار از فیلم لو رفته اش گفت

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عبدالرضا هلالی از حقایق فیلم شخصی لو رفته اش میگوید

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  طاها 2 ماه قبل
  1

  عبدالرضا هلالی هیچ وقت این کارها رو نمیکند

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید