توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم سینمایی جنگل نشین چاک راسل

  1 بازدید

  فیلم سینمایی جنگل نشین چاک راسل را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  فیلم های سینمایی ‌آخر هفته تلویزیون

  فیلم های سینمایی ‌آخر هفته تلویزیون

  به گزارشایمنا، در روزهای پایانی این هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن آنفولانزا، دیترویت، گلناز، عمر مختار، در تعقیب آدم‌های یالدار، نبرد با غول‌ها، مگ، جنگل نشین، معاون، کشور در اشغال، رابینسون کروزو، لوراکس، خشم، فرودگاه، خجالت نکش، زعفرانی، هایلند پارک، طعم زندگی، شیشه پاک کن، دان ۱، فراری، شجاعان، جعبه گنج، ناخواسته، سفر به تاریخ، اوج اضطراب، شوالیه سیاه، ظاهر زارا، جایی برای پیرمردها نیست، خرگوش کیک‌پز، ماشین‌ها ۲، دزد و پری، دزد و پری ۲، پشمالوی قدرتمند، اسرار رسمی، پرچم دار، داستان عوضی و هم سایه‌ها، پنج‌شنبه و جمعه (۱۵ و ۱۶ آبان) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

  شبکه یک سیما

  فیلم سینمایی آنفولانزا به کارگردانی سانگ سو کیم، پنج‌شنبه ساعت ۲۳ و فیلم سینمایی دیترویت به کارگردانی کاترین بیگلو، جمعه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  شبکه دو سیما

  فیلم تلویزیونی گلناز به کارگردانی محمود معظمی، پنج‌شنبه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی در فیلم تلویزیونی گلناز هنرنمایی کرده‌اند.

  فیلم سینمایی عمر مختار به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و فیلم سینمایی در تعقیب آدم‌های یالدار به کارگردانی تایکا وای تی تی، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی نبرد با غول‌ها به کارگردانی الکس کندریک، جمعه ساعت ۲۳:۵۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

  شبکه سه سیما

  فیلم سینمایی مگ به کارگردانی جان ترتلتاب، پنج‌شنبه ساعت ۲۴ و فیلم سینمایی جدید جنگل نشین به کارگردانی چاک راسل، جمعه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

  شبکه چهار سیما

  فیلم سینمایی معاون به کارگردانی آدام مک‌کی، پنج‌شنبه ساعت ۲۰:۴۵ و فیلم سینمایی کشور در اشغال به کارگردانی روپرت وایت»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

  شبکه پنج سیما

  فیلم سینمایی رابینسون کروزو به کارگردانی وینست کیستلوت و بن استاسن، پنج‌شنبه ساعت ۱۳:۳۰ و فیلم سینمایی لوراکس به کارگردانی کریس رناد و کیل بالدا، جمعه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. فیلم سینمایی خشم به کارگردانی لی ون کیت، جمعه ساعت ۱۳:۳۰ روی آنتن می‌رود.

  شبکه نمایش

  فیلم سینمایی فرودگاه به کارگردانی جورج سیتون، پنج شنبه ساعت ۱ بامداد و فیلم سینمایی خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی، پنج شنبه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.احمد مهرانفر، شبنم مقدمی، الناز حبیبی و شهره لرستانی در فیلم سینمایی خجالت نکش هنرنمایی کرده‌اند.

  فیلم سینمایی زعفرانی به کارگردانی رضا غفاری، پنج شنبه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.علی اوسیوند، مرتضی رحیمی، فریده دریامج، حسین توشه، زهره مرادی، کامران دهقان و محمد حسن معینی در فیلم تلویزیونی زعفرانی بازی کرده‌اند.

  فیلم سینمایی هایلند پارک به کارگردانی اندرو میرران، پنج شنبه ساعت ۱۵ و فیلم سینمایی طعم زندگی به کارگردانی لی رز، پنج شنبه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  فیلم سینمایی شیشه پاک کن به کارگردانی جان پدی کارسترز، پنج شنبه ساعت ۱۹، فیلم سینمایی دان ۱ به کارگردانی «فرهان اختر»، پنج شنبه ساعت ۲۱ و فیلم سینمایی فراری به کارگردانی رابرت ردفورد، پنج شنبه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  فیلم سینمایی شجاعان به کارگردانی هنری کینگ، جمعه ساعت ۱ بامداد و فیلم سینمایی جعبه گنج به کارگردانی آندرو ویست، جمعه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  فیلم سینمایی ناخواسته به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، جمعه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهتاب کرامتی و ستاره اسکندری در فیلم سینمایی ناخواسته ایفای نقش کرده‌اند.

  فیلم سینمایی سفر به تاریخ به کارگردانی توشیو لی، جمعه ساعت ۱۵، فیلم سینمایی اوج اضطراب به کارگردانی «مل بروکس»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۷ و فیلم سینمایی شوالیه سیاه به کارگردانی «ژیل جانگر»، جمعه ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه نمایش می‌رود.

  فیلم سینمایی ظاهر زارا به کارگردانی یاش چوپرا، جمعه ساعت ۲۱ و فیلم سینمایی جایی برای پیرمردها نیست به کارگردانی جوئل کوئن، جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  شبکه کودک

  انیمیشن سینمایی خرگوش کیک‌پز به کارگردانی ییجون سان، ساعت ۱۴ و فیلم سینمایی ماشین‌ها ۲ به کارگردانی جان لاستر و براد لوئیس، جمعه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

  شبکه امید

  فیلم سینمایی دزد و پری به کارگردانی حسین قناعت، چهارشنبه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، رامین ناصر نصیر، نادر سلیمانی و نگین معتضدی در این فیلم بازی کرده‌اند.

  فیلم سینمایی دزد و پری ۲ به کارگردانی حسین قناعت، پنج‌شنبه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، مرتضی زارع، نادر سلیمانی، مهدی تارخ، نگین معتضدی، شقایق فراهانی، امیرحسین صدیق، ارژنگ امیرفضلی، رامین ناصرنصیر و افشین سنگ چاپ به هنرمندی پرداخته‌اند.

  فیلم سینمایی پشمالوی قدرتمند به کارگردانی جونا تنا، جمعه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

  شبکه افق

  فیلم سینمایی اسرار رسمی به کارگردانی گاوین هوود، جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. فیلم سینمایی پرچم دار به کارگردانی شهریار بحرانی، جمعه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. عباس ناظری دهخوارقانی، سید احمد میرعلایی و رضا آقاربی در فیلم سینمایی پرچم دار ایفای نقش کرده‌اند.

  شبکه شما

  فیلم تلویزیونی داستان عوضی به کارگردانی فریدون جیرانی، پنج‌شنبه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. اکبر عبدی، هدایت هاشمی، نگار عابدی و نادر سلیمانی بازیگران این فیلم هستند.

  فیلم تلویزیونی هم سایه‌ها به کارگردانی امیرحسین جهددوست، جمعه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. امیرحسین رستمی، آناهیتا افشار، سیامک صفری، هوتن شکیبا، ملیسا مهربان و اردشیر کاظمی در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تماشای این فیلم های جذاب آخر هفته را از دست ندهید

  تماشای این فیلم های جذاب آخر هفته را از دست ندهید

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم های «آنفولانزا»، «دیترویت»، «گلناز»، «عمر مختار»، «در تعقیب آدم های یالدار»، «نبرد با غول ها»، «مگ»، «جنگل نشین»، «معاون»، «کشور در اشغال»، «رابینسون کروزو»، «لوراکس»، «خشم»، «فرودگاه»، «خجالت نکش»، «زعفرانی»، «هایلند پارک»، «طعم زندگی»، «شیشه پاک کن»، «دان ۱»، «فراری»، «شجاعان»، «جعبه گنج»، «ناخواسته»، «سفر به تاریخ»، «اوج اضطراب»، «شوالیه سیاه»، «ظاهر زارا»، «جایی برای پیرمردها نیست»، «خرگوش کیک‌پز»، «ماشین‌ها ۲»، «دزد و پری»، «دزد و پری ۲»، «پشمالوی قدرتمند»، «اسرار رسمی»، «پرچم دار»، «داستان عوضی» و «هم سایه ها»، پنج‌شنبه و جمعه ـ ۱۵ و ۱۶ آبان ماه ـ از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

  **** شبکه یک سیما

  فیلم سینمایی «آنفولانزا» به کارگردانی «سانگ سو کیم»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  در این فیلم با بازی سو ئه، جانگ هیوک و پارک مین ها خواهیم دید: بدترین اپیدمی که تا به حال مشاهده شده، تمام سئول را فرا گرفته است. مردم در برابر ویروسی که پخش شده بی دفاع هستند و شمار مبتلایان نیز روز به روز افزایش پیدا می‌کند که ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «دیترویت» به کارگردانی «کاترین بیگلو»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  این فیلم با بازی ویل پورتر، جیسون میشل و جان بویگا روایتگر رویدادهایی است که طی سال ۱۹۶۷ در این شهر اتفاق افتاد. طی این درگیری ها، مداخله گروهی از افسران پلیس و برخورد تبعیض آمیز آنها با مردم منجر به بروز یکی از بزرگ ترین شورش ها در تاریخ آمریکا می شود و ...

  **************************************************

  **** شبکه دو سیما

  فیلم تلویزیونی «گلناز» به کارگردانی «محمود معظمی»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

  در این فیلم خواهید دید: گلناز صارمی دختر بچه‌ای است که در کودکی پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملایر زندگی می‌کند. مادرش که یک بیوه جوان است قصد دارد تا با یکی از دوستان برادر خود به‌نام حبیب آقا ازدواج کند، اما گلناز با این وصلت مخالف است چون فکر می‌کند که مهرداد صارمی بازیگر معروف سینما پدر اوست! یک روز مهرداد صارمی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد تا پاسخگوی سوالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روی آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمی معرفی می‌کند و از او می خواهد که برای دیدارش به ملایر سفر کند که ...

  شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی در فیلم تلویزیونی «گلناز» هنرنمایی کرده اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «عمر مختار» به کارگردانی «مصطفی عقاد»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

  این فیلم با بازی آنتونی کوئین، الیور رید، راد استایگر، حسن گل نراقی و رافائل والون؛ در مورد زندگی عمر مختار، رهبر جنبش مقاومت مردم لیبی در برابر اشغالگری نظامی ایتالیا در دوران پیش از جنگ جهانی دوم است و آن دوران را به تصویر می کشد.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «در تعقیب آدم های یالدار» به کارگردانی «تایکا وای تی تی»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی سم نیل، ژولین دنیژن، ریما تی ویه تا آمده است: ریکی بیکر بدون سرپرست است و دست به کارهای شرارت آمیزی زده است. زن و مردی در وسط جنگل به نام های بلا و هکتور به تازگی سرپرستی ریکی را برعهده گرفته اند. ریکی در ابتدا می خواهد از خانه آنها فرار کند ولی وقتی با بلا بیشتر آشنا می شود و متوجه علاقه بلا به خود می شود، در خانه می ماند ولی بلا بعد از چند روز می میرد. نامه ای از طرف مرکز نگهداری کودکان می آید و آنها می خواهند ریکی را دوباره به مرکز بازگرداند ولی ریکی نمی خواهد آنجا را ترک کند و برای همین از خانه فرار می کند. هکتور به دنبال ریکی می رود ولی پایش می شکند و آنها مجبور می شوند که در جنگل باقی بمانند. بعد از مدتی آنها می خواهند به خانه برگردند ولی متوجه می شوند که پلیس اطلاعیه داده و احتمال کودک ربایی داده شده است. ریکی که قبلا دست به کارهای شرارت آمیز زده نمی خواهد برگردد چرا که ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «نبرد با غول ها» به کارگردانی «الکس کندریک»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۲۳:۵۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

  داستان فیلم با بازی الکس کندریک، شانن فیلدز و جیسون مک لئود در مورد یک تیم فوتبال است که با ایمان به خدا به موفقیت می رسند. تیلر مربی تیم فوتبال عقاب ها در رده دبیرستان های کشور خود است. تیم او در اکثر مسابقات بازنده شده و وضعیت او متزلزل می شود. از طرفی بچه دار نشدن او باعث ناراحتی او و همسرش شده است. تیلر با امید و کمک از یک مرد تصمیم می گیرد تا نقاط ضعف تیم را بیابد، او با صحبت با بازیکنانش متوجه می شود که عدم انگیزه کافی و ترس از تیم حریف دلیل اصلی باخت های تیم شده است. تیلر از آنها می خواهد تا با ایمان به خدا، امید و تمرین های مداوم و سخت در مسابقات حاضر شوند. بازیکنان در ابتدا با این رویه کنار نمی آیند ولی ...

  **************************************************

  **** شبکه سه سیما

  فیلم سینمایی «مگ» به کارگردانی «جان ترتلتاب»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی جیسون استاتهام، لی بینگ بینگ، رین ویلسون، کلیف کرتیس و روبی رز خواهید دید: جوناس تیلور، متخصص امداد و نجات در آب های عمیق است که در یک ماموریت برای نجات جان افراد خود دو نفر از خدمه خود را در یک زیر دریایی جا می گذارد و زیر در یایی از  شدت ضربه های مهیبی که از یک موجود ناشناخته در یافت می کند منفجر می شود. بعد از این حادثه او کارش را کنار می گذارد و هیچکس حرف او را مبنی بر وجود یک موجود غول پیکر در زیر آب باور نمی کند و او را دیوانه می خوانند. یک شرکت تحقیقاتی که در حال انجام پروژه ای جدید در گودال ماریان است، در می یابد که زیردریایی کوچک آنها زیر آب دچار مشکل شده و به زودی اکسیژن آنها تمام خواهد شد. آنها از جوناس درخواست کمک می کنند و جوناس با یک زیر دریایی دیگر به کمک آنها می شتابد و این بار با یک ابر کوسه ۲۵ متری در عمق آب بر خورد می کند که به زیر دریایی حمله کرده. او با تبحر دو نفر از سه خدمه را نجات می دهد و به سطح آّب می برد ولی نفر سوم توسط کوسه کشته می شود و ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی جدید «جنگل نشین» به کارگردانی «چاک راسل»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی ویدیوت جاموال، پوجا ساوانات، آشا بات و آتول کولکارنی خواهید دید: راج نایر دامپزشک جوانی است که ده سال است در شهر بمبئی زندگی می کند. خانواده ی او در روستای جنگلی ای در اطراف هند زندگی می کنند. راج نیز بیشتر عمر خود را در آنجا سپری کرده است اما او سال ها است که با پدرش قطع رابطه کرده است و نزد او نرفته است چرا که فکر می کند پدرش با کوتاهی کردن در مقابل بیماری مادرش و نبردنش به شهر نزد پزشک حاذق مسبب مرگ وی بوده است. پدر راج حامی حقوق حیوانات خصوصا فیل ها است. او سال ها است که از تمام فیل های جنگل محافظت می کند و هیچ علاقه ای به ترک کردن محل سکونت خود ندارد. اما همیشه دلتنگ تنها پسرش راج است. او سال هاست که در انتظار پسرش است، امسال که دهمین سالگرد فوت مادر راج است، پدرش راج را به مراسم یادبود مادرش دعوت کند. راج که به شدت دلتنگ است نیز دعوت پدرش را می پذیرد. او به وطن خود بازمی گردد اما ...

  **************************************************

  **** شبکه چهار سیما

  فیلم سینمایی «معاون» به کارگردانی «آدام مک‌کی»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

  این فیلم با بازی کریستین بیل، ایمی آدامز و استیو کارل؛ داستان زندگی سیاسی دیک چنی است که چگونه در عالم سیاست رشد می کند و در نهایت با ریاست جمهوری دبلیو بوش، معاون رییس جمهور می شود. چنی در حمله آمریکا به عراق نقش موثری دارد و او در شرکت های نفتی که در عراق حضور پیدا می کنند و ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «کشور در اشغال» به کارگردانی «روپرت وایت»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی جان گودمن، اشتون ساندرس و جاناتان میجرز آمده است: در پی هجوم بی سابقه موجودات فضایی که در پی منابع کره زمین هستند و از لحاظ تکنولوژیک خیلی پیشرفته هستند، مقامات تصمیم می گیرند با آنها سازش کرده و پیمان صلح ببندند و به نوعی تحت بردگی موجودات فضایی درآیند. آنها در یک منطقه آمریکا و در زیر سطح زمین زندگی می کنند و با کمک مقامات زمینی، به دنبال به دست آوردن منابع زمین هستند. اما عده ای که بیرون از این شهر محصور شده، زندگی می کنند مخالف این بردگی هستند و می خواهند با اشغالگران فضایی مبارزه کنند. در میان گابریل نوجوانی ۱۷ ساله، در پی برادر بزرگ تر خود می گردد که مفقود شده. او در می یابد که برادرش عضو یک گروه است که نقشه نابودی مهاجمین و نجات زمین را در سر دارند. از طرفی یک افسر پلیس به نام ویلیام قصد دارد با تعقیب کردن گابریل به برادرش برسد. برادر گابریل به همراه دوستانش دست به یک عملیات زده و یک مقام بلند پایه موجودات مهاجم را با انفجاری بزرگ می کشند. در پی این عملیات نیروهای پلیس با سر نخ هایی که به دست می آورند ...

  **************************************************

  **** شبکه پنج سیما

  فیلم سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی «وینست کیستلوت و بن استاسن»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

  در این فیلم خواهیم دید: رابینسون کروزو مرد جوانی است که با یک کشتی سفر می کند و کشتی در دریا در اثر طوفان غرق می شود و او در نزدیکی یک جزیره روی کشتی شکسته می ماند تا این که حیوانات جزیره به راهنمایی طوطی او را به جزیره راهنمایی می کنند و مدت ها رابینسون با حیوانات در جزیره زندگی کرده و برای خودش خانه ای روی درخت می سازد تا این که دزدان دریایی او را نجات داده و از او توقع دارند که آنها را به گنج در جزیره برساند ولی ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «لوراکس» به کارگردانی «کریس رناد و کیل بالدا»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

  داستان «لوراکس» در شهری عاری از هرگونه نعمت طبیعی می گذرد. این شهر که توسط فردی به نام اوهر اداره می شود، مدت هاست سیستم طبیعی تولید اکسیژن که درختان می باشند را خفه کرده و به دلیل سود مالی بیشتر، یک نوع سیستم تولید اکسیژن مصنوعی را در این شهر به کار گرفته است. در این شهر عجیب، پسری به نام تد زندگی می کند که از تمام دنیا فقط یه چیز می خواهد و آن اینکه با دختری به نام آدری ازدواج کند. آدری دختر مهربانی هست که همیشه در حیاط منزلشان در حال نقاشی درختان خیالی است. آدری به تازگی اعلام کرده با هرکس که بتواند یک درخت واقعی برای او بیاورد ازدواج خواهد کرد! این موضوع سبب می شود تا تِد برای رسیدن به عشق اش، سخت به دنبال یافتن یک نمونه از درخت واقعی باشد اما متاسفانه این درخت در آن شهر وجود خارجی ندارد و تِد مجبور می شود برای یافتن درخت، از شهر خارج شده و ماجراهای تازه ای را دنبال کند. او در بین راه با خانه ای مرموز مواجه می شود ولی نمی تواند وارد آن شود. صاحبخانه که خود را به او نشان نمی دهد وقتی جریان را از تد می شنود به او یک بذر می دهد تا ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «خشم» به کارگردانی «لی ون کیت»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی لی بینه، فام آنه کوا و ورونیکا نگو خواهیم دید: های فونگ، زنی رزمی کار است که از طریق شرخری زندگی می گذراند. سال ها پیش به خاطر ازدواج با یک خلافکار از خانه پدری بیرون رانده شده و زمانی که دخترش مای را باردار بوده است شوهرش فوت کرده است. مای توسط افرادی مرموز ربوده می شود. تلاش می کند که دخترش را از چنگ آدم ربایان نجات دهد اما موفق نمی شود. او مجبور می شود از روستایی که در ان زندگی می کند به پایتخت برود تا ردی از فرزندش بیابد. به سراغ افرادی از دوران گذشته تبهکاری اش می رود و به پلیس هم مراجعه می کند. ادم ربایان قصد دارند کودکان را با قطار به خارج از کشور منتقل کنند و ...

  **************************************************

  **** شبکه نمایش

  فیلم سینمایی «فرودگاه» به کارگردانی «جورج سیتون»، پنجشنبه ۱۵ آبان ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی جورج کندی و برت لنکستر خواهید دید: مل بیکرزفلد مدیر فرودگاه بین‌المللی و پرترافیک لینکلن است که گرفتار کولاک شدید برف شده و تمام تلاش خود را می‌کند تا فرودگاهش بر روی پروازها بسته نشود اما ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی «رضا مقصودی»، پنجشنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  این فیلم داستان زندگی زن و شوهری را روایت می‌کند که با داشتن پسر و عروس، در سن میانسالی بچه‌دار می‌شوند. این اتفاقی است که در روستایی کوچک می افتد که هیچ چیز از دید اهالی آن پنهان نمی‌ماند...

  احمد مهرانفر، شبنم مقدمی، الناز حبیبی و شهره لرستانی در فیلم سینمایی «خجالت نکش» هنرنمایی کرده اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «زعفرانی» به کارگردانی «رضا غفاری»، پنجشنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  این فیلم درباره مردی میانسال به نام بهرام است که بعداز فوت پدرش، یک مغازه زعفران فروشی به او ارث رسیده است. بهرام هم برخلاف پدرش نتوانسته مسیر درست کاسبی را طی کند. او فکر می کند که بد شانسی علت اصلی این همه گرفتاری و بدهی وی می باشد اما بعد روبرو شدن با مشکلات زیاد در زندگی و به توصیه یک از کسبه قدیمی محل به کارها و اعمال گذشته خود فکر می کند و متوجه می شود که بی درایتی و زودباوری عامل شکست او در این مدت شده است. او به ناچار به عنوان راننده ماشین حمل زباله مشغول کار می شود و در همین زمان یک کیسه پول و مقداری طلا در زباله ها می یابد.در ابتدا فکر می کند که خدا این پول ها را برای جبران بدشانسی او فرستاده است اما کم کم متوجه می شود که این پول ها از خیریه ای دزده شده است. او دچار تردید در نگهداری پول ها می شود تا ...

  علی اوسیوند، مرتضی رحیمی، فریده دریامج، حسین توشه، زهره مرادی، کامران دهقان و محمد حسن معینی در فیلم تلویزیونی «زعفرانی» بازی کرده اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «هایلند پارک» به کارگردانی «اندرو میرران»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی بیلی بروک، دنی گلو ور و پارکر پوسی خواهیم دید: شهردار سود جو سعی دارد مدرسه و کتابخانه هایلند پارک را که روزی نماد شهر بوده تخریب کرده و تبدیل به مرکز تجاری نماید، با این اتفاق کارکنان مدرسه از جمله مدیر آنجا، لوید بی کار می شوند. اد و تونی و جس، شان دوستان خوب و قدیمی هستند تنها امیدشان برنده شدن در قرعه کشی است، شماره ای که هر بار انتخاب می کنند بر اساس تاریخ وقایع مهم زندگیشان است. اد برای خرید بلیط می رود و بالاخره  آنها برنده می شوند و خود را صاحب میلیون ها دلار می دانند و قبل از اینکه چک برنده شدن را بگیرند شروع به خرید و کارهای عام المنفعه برای خدمات شهری می کنند. لوید هم حسابی با شهردار سرشاخ شده و به پشتوانه پول هایی که برنده شده برای رو در رویی با شهردار چک های میلیونی می کشد غافل از این که ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «طعم زندگی» به کارگردانی «لی رز»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  این فیلم با بازی تری پلو و بری مدیسون درباره زن بیوه ای است که بعد از یک تراژدی مجبور به بازخرید از کار خود می شود، او با کمک دوستان خود کاری را شروع می کند که دست به نوآوری هایی می زند اما ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «شیشه پاک کن» به کارگردانی «جان پدی کارسترز»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی نورمن ویزدام و مایکل کاریدیا خواهیم دید: نورمن برای شست‌وشوی پنجره‌های بی‌شمار کاخ یک نجیب زاده به کار گمارده می‌شود. آدم‌ربایان وارث خاندان را که پسربچه‌ای بازیگوش است را گروگان می‌گیرند که ....

  **************************************************

  فیلم سینمایی «دان ۱» به کارگردانی «فرهان اختر»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی شاهرخ خان و پرینکا چوپرا خواهیم دید: در سال ۲۰۰۶، تجارت مواد مخدر در مالزی رونق زیادی دارد. اداره مبارزه با مواد مخدر مالزی از همکاران هندی‌اش به سردستگی دسیلو کمک می‌گیرند که او و مالک (اوم پوری) می‌خواهد عملیات قاچاق یک قاچاقچی به نام سینگانیا را متوقف کنند اما ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «فراری» به کارگردانی «رابرت ردفورد»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در خلاصه داستان این فیلم با بازی رابرت ردفورد و شیا لبوف آمده است: جیم گرانت وکیل زبردست دادگستری، زندگی خوب و شرایط مطلوب کاری را برای خود در آمریکا فراهم کرده است که با دستگیری زنی به‌نام شارون سلارز، اوضاع به‌هم می‌ریزد. او اذعان می‌کند که ۳۰ سال قبل به‌همراه جیم، و چند نفر از اعضای گروه طرفدار صلح به قصد دزدی وارد بانکی در میشیگان شده‌اند. این عمل آنها منجر به درگیری و تیراندازی و نهایتاً مرگ نگهبان بانک می‌شود ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «شجاعان» به کارگردانی «هنری کینگ»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  این فیلم با بازی گریگوری پک و ژوان کالینز؛ درباره جیم داگلاس است که در جستجوی چهار تبهکاری است که همسرش را به قتل رسانده اند، آنها را در زندان و در آستانه اعدام شدن پیدا می کند. در حالی که او منتظر است تا مراسم اعدام را تماشا کند ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «جعبه گنج» به کارگردانی «آندرو ویست»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت میلو اندروس، رابرت بیر و جیک برامانت آمده است: دو خلافکار به خیال سرقت اشیا باستانی، هواپیمای انتقال را دستکاری می کنند و هواپیما سقوط می کند. در حین سقوط هواپیما دو پسر جوان که با هم اختلافاتی نیز دارند این هواپیما را می بینند و با شنیدن اخبار به سراغ هواپیما می روند. آنها جعبه ای که هواپیما آن را حمل می کرده را پیدا می کنند و در این حین دو خلافکار هم به آنها می رسند و ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «ناخواسته» به کارگردانی «برزو نیک‌نژاد»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  این فیلم درباره طلبه جوانی است که از قم به سمت نائین حرکت می‌کند و برای خرج سفر و تنها نماندن چند مسافر نیز سوار می‌کند. مسافرانی که هرکدام قصه‌ای دارند و طلبه جوان هم ناخواسته درگیر قصه‌هایشان می‌شود. طلبه جوان ناخواسته به دختری جوان علاقمند می شود که در حال فرار از دست کارفرمایش است. اما او به مقصد می رسد و آنها از هم جدا می شوند. در راه بازگشت طلبه جوان دو دل است که ...

  مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهتاب کرامتی و ستاره اسکندری در فیلم سینمایی «ناخواسته» ایفای نقش کرده اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «سفر به تاریخ» به کارگردانی «توشیو لی»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی هیروشی تاکامی و ساتومی ایشی‌هارا خواهیم دید: یک خانم معلم تاریخ با سه شاگرد خود در حال صحبت است که ناگهان از طریق اجرای یک برنامه سفر زمان در گوشی همراه یکی از شاگردانش به سال ۱۸۶۸ می‌روند. سال‌هایی که ژاپن در آستانه جنگ‌های داخلی بین قبایل مهم است. از طرفی ممکن است جنگ داخلی موجب تصرف کشور توسط کشورهای خارجی شود. هیروشی تاکامی قصد دارد با نامه‌نگاری قبایل مختلف را دور هم جمع کند و آنها را متحد کند تا بدون جنگ قدرت از یک قبیله به دولتی منتخب تمام قبایل انتقال یابد. از طرفی خانم معلم و شاگردانش نیز تلاش می‌کنند تا به او کمک کنند چون اگر این اتحاد ایجاد نشود آینده ژاپن دگرگون می‌شود....

  **************************************************

  فیلم سینمایی «اوج اضطراب» به کارگردانی «مل بروکس»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم داستان با بازی مل بروکس و مدلین کاهن خواهیم دید: دکتر ریچارد تورندایک مدیر یک موسسه روان درمانی شده و پس از مدتی متوجه اتفاقات عجیبی درون موسسه می شود. پس از اتهام قتل، او مجبور می شود با وضعیت روانی خود ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «شوالیه سیاه» به کارگردانی «ژیل جانگر»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی مارتین لاورنس و مارشا تامسون آمده است: جمال یک کارگر سطح پایین است که در یک پارک تفریحی کهنه و قدیمی کار می کند اما اتفاق جالبی برای او رخ می دهد او پس از افتادن در یک دریاچه متوجه می شود که به سال ها قبل یعنی سال ۱۳۲۸ میلادی بازگشته است ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «ظاهر زارا» به کارگردانی «یاش چوپرا»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی شاهرخ خان و پرینی زینتا خواهیم دید: زارا حیات خان، دختری زیبا، جوان و شاد است. وی مسلمان است و در پاکستان زندگی می‌کند. بعد از مرگ خدمتکار خانه (که هندو است)، زارا تصمیم می‌گیرد که به وصیت وی عمل کرده، خاکسترش را به هندوستان برده و در رودخانه‌ای مقدس بریزد. در هندوستان اتوبوس حامل زارا به دره سقوط می‌کند اما زارا به وسیله ویر که مأمور امداد و نجات است، نجات پیدا می‌کند اما ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «جایی برای پیرمردها نیست» به کارگردانی «جوئل کوئن»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  در این فیلم با بازی خاویر باردم و جاش برولین خواهید دید: چیگور بار دیگر ماس را در هتلی در حاشیه‌ی شهر گیر می‌اندازد و پس از تعقیب و گریزی پرخطر که به خیابان کشیده می‌شود، ماس موفق می‌شود از دست این قاتل بی‌رحم نجات پیدا کند درحالی که هردوی آن‌ها به سختی مجروح می‌شوند. ماس به ناچار برای بهبودی در بیمارستان بستری می‌شود. کارسون ولز، عامل دیگری که برای پس گرفتن پول اجیر شده با دسته گلی به ملاقات لوئلین می‌آید....

  **************************************************

  **** شبکه کودک

  انیمیشن سینمایی «خرگوش کیک‌پز» به کارگردانی «ییجون سان»، پنج شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

  در این فیلم خواهید دید: شیفو که فرمانروای ورزش کونگ‌فو است از شاگردش بیگی می‌خواهد به نزد دخترش پونی برود و نامه‌ای را که پدر برای او فرستاده به او بدهد و از پونی بخواهد پیش پدر بازگردد. بعد از رفتن بیگی افراد شروری به سردستگی اسلش به فرمانروا شیفو حمله می‌کنند. آنها می‌خواهند نشان استادی را از شیفو بگیرند، اما وقتی موفق به گرفتن نشان نمی‌شوند شیفو را با سمی مسموم می‌کنند و از آنجا می‌روند....

  **************************************************

  فیلم سینمایی «ماشین‌ها ۲» به کارگردانی «جان لاستر و براد لوییس»، جمعه ۱۶ ابان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

  داستان از این قرار است که از آخرین باری که لایتینگ مک‌کوئین موفق شده بود خود را به‌عنوان سلطان جاده‌ها مطرح کند مدت‌های مدیدی می‌گذرد. او اکنون خوشحال از بی‌رقیب بودنش، قصد دارد تا مدتی را به استراحت و تعمیر فنی خود بپردازد؛ اما رقیب قدیمی و کهنه‌کار ایتالیایی او به‌نام فرانچسکو برنولی، پیشنهاد شرکت در یک گراند پریکس جهانی را به لایتینگ می‌دهد و اعلام هم می‌کند که خودش، قهرمان بی‌رقیب این مسابقات خواهد بود....

  **************************************************

  **** شبکه امید

  فیلم سینمایی «دزد و پری» به کارگردانی «حسین قناعت»، چهارشنبه ۱۴ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

  در این فیلم خواهیم دید: آقای ابطحی پیرمرد نظامی بازنشسته ای است که به درخواست دخترش نوشین که در شرایط اضطراری قرار گرفته اداره مهدکودکش را برای یک روز قبول می‌کند. بچه‌های مهد که تصور می‌کنند او جایگزین مربی دوست داشتنی شان شده، او را در مخمصه‌هایی می‌اندازند که ...

  بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، رامین ناصر نصیر، نادر سلیمانی و نگین معتضدی در این فیلم بازی کرده اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «دزد و پری ۲» به کارگردانی «حسین قناعت»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

  داستان فیلم ماجراهای عجیب یک پدر را نشان می دهد که به نوعی خود را دانشمند فرض می کند و مدعی است که قرص هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است. داستان از جایی آغاز می شود که دو دزد بچه هایی را می ربایند و این قرص های معجزه گر باعت ایجاد اتفاقاتی در فیلم می شوند...

  در این فیلم بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، مرتضی زارع، نادر سلیمانی، مهدی تارخ، نگین معتضدی، شقایق فراهانی، امیرحسین صدیق، ارژنگ امیرفضلی، رامین ناصرنصیر و افشین سنگ چاپ به هنرمندی پرداخته‌اند.

  **************************************************

  فیلم سینمایی «پشمالوی قدرتمند» به کارگردانی «جونا تنا»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

  در این فیلم با بازی الیا جاپینین، اسی هلن، ایرو ریتالا و آرتو ویسکاری خواهیم دید: امیلیا دختری است خردسال که بسیار تخیل قوی دارد. این خیال پردازی ها انقدر زیاد است که تمرکز او در مدرسه از بین رفته است. مادرش برای اینکه کمی او از دنیای خیال پردازی هایش دور شود برایش همستری می خرد تا با او سرگرم شود. غافل از اینکه این همستر خود توانایی های ویژه ای دارد که امیلیا را درگیر می کند. شبی امیلیا با پادشاه همسترها ملاقات می کند. در این ملاقات او به امیلیا توانایی می دهد تا هر زمان که تصمیم به کمک به دیگران داشت به موشی تبدیل شود که قدرت و توانایی های ویژه ای دارد. امیلیا که به دلیل خیال پردازی هایش مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گیرد کمی ترسو شده است. از این رو برای مقابله با ترسش و به دست آوردن شجاعت از این قابلیت استفاده می کند اما ...

  **************************************************

  **** شبکه افق

  فیلم سینمایی «اسرار رسمی» به کارگردانی «گاوین هوود»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

  در این فیلم با بازی کیرا ناتلی، مت اسمیت و رالف فاینز؛ درباره فردی به نام گان، یکی از مترجمان ستاد ارتباطات دولت بریتانیا است که در سال ۲۰۰۳ تصمیم می‌گیرد، یکی از نامه‌های محرمانه آژانس امنیت ملی آمریکا را افشا کند. او بعد از این اتفاق به اتهام رخنه به اسناد رسمی بازداشت می‌شود. در سال ۲۰۰۴ بعد از آن که وکیلش دولت انگلیس را به افشای اطلاعاتی که مبنای قانونی جنگ را نقض می‌کند تهدید کرده و ...

  **************************************************

  فیلم سینمایی «پرچم دار» به کارگردانی «شهریار بحرانی»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

  در این فیلم خواهید دید: رزمنده ای به نام علی اسیر نیروهای دشمن (عراق) است. گروهی پاسدار به فرماندهی احمد با لباس مبدل به پایگاه دشمن عراقی هجوم می برند و پس از تار و مار کردن سربازان دشمن علی را از اسارت نجات می دهند. مدتی بعد علی و احمد در تهران مأمور گشت امنیت شهری می شوند. گروهی از اعضای منافقین در جریان سرقت از یک بانک با گروه گشت آنان روبرو می شوند و احمد در جریان درگیری به شهادت می رسد. شهادت احمد ضربه روحی سختی بر علی وارد می سازد، اما علی به مرور زمان به کمک دختر خردسالش تعادل خود را بازمی یابد و ...

  عباس ناظری دهخوارقانی، سید احمد میرعلایی و رضا آقاربی در فیلم سینمایی «پرچم دار» ایفای نقش کرده‌اند.

  **************************************************

  **** شبکه شما

  فیلم تلویزیونی «داستان عوضی» به کارگردانی «فریدون جیرانی»، پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

  فیلم در مورد نویسنده‌ای است به نام حمید که به شدت به پول احتیاج دارد و قصد جدایی از همسرش مینا را دارد. شروع به نوشتن داستانی می کند. در داستان دو دزد وارد بانکی می شوند. همزمان فرد پولداری به نام رضوی با نوه اش که نوزاد است وارد بانک می شود. دزدها رضوی را تعقیب می کنند. رضوی برای خرید، بچه را در ماشین تنها می گذارد و دزدها بچه را می دزدند. حمید برای آشتی با همسرش مینا را به رستورانی دعوت می کند. در رستوران رضوی را می بینند و از اینجا به بعد واقعیت و داستان با هم آمیخته می گردد. دزدها شبانه به بانک می روند و تلفن رضوی را از پرونده اش به دست می آورند. به رضوی می گویند پانصد میلیون تومان پول را در چمدان گذاشته و آخر اتوبان همت از پل به پایین پرتاب کند. حمید و مینا برای آزادی بچه به خانه دزدها می روند. ولی ...

  اکبر عبدی، هدایت هاشمی، نگار عابدی و نادر سلیمانی بازیگران این فیلم هستند.

  **************************************************

  فیلم تلویزیونی «هم سایه ها» به کارگردانی «امیرحسین جهددوست»، جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

  در خلاصه داستان آمده است: بابک پرچمدار جوان بیکار، دست و پا چلفتی و خیال بافی است که دائما برای دیگران به ویژه همسرش دردسر ساز شده و همه تلاشش برای ثبت اختراع دزدگیر الکترونیکی بی نتیجه مانده است. مشکلات مالی او هر سال علتی است که صاحب خانه ها را از تمدید قرارداد اجاره برحذر می کند و بابک به ناچار این بار هم باید محل زندگی اش را تغییر دهد. منزل جدید اجاره ای او و همسرش ثریا، خانه ای است که صاحبش مدتی است مفقود شده و خیال آنها از پرداخت اجاره، حداقل برای مدتی راحت است. بابک که از مشکل راه رفتن در خواب رنج می برد شبی شاهد سربه نیست شدن مردی به دست همسایه روبرویی می شود اما به هر کسی مراجعه می کند صحبت هایش به حساب خیال بافی گذاشته می شود تا این که ...

  امیرحسین رستمی، آناهیتا افشار، سیامک صفری، هوتن شکیبا، ملیسا مهربان و اردشیر کاظمی در فیلم تلویزیونی «هم سایه ها» بازی کرده‌اند.

  منبع مطلب : www.alef.ir

  مدیر محترم سایت www.alef.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخر هفته تلویزیون با "خجالت‌نکش"

  آخر هفته تلویزیون با

  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تلویزیون برای روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 آبان‌ماه فیلم‌های سینمایی همچون،  «آنفولانزا»، «دیترویت»، «گلناز»، «عمر مختار»، «در تعقیب آدم های یالدار»، «نبرد با غول ها»، «مگ»، «جنگل نشین»، «معاون»، «کشور در اشغال»، «رابینسون کروزو»، «لوراکس»، «خشم»، «فرودگاه»، «خجالت نکش»، «زعفرانی»، «هایلند پارک»، «طعم زندگی»، «شیشه پاک کن»، «دان 1»، «فراری»، «شجاعان»، «جعبه گنج»، «ناخواسته»، «سفر به تاریخ»، «اوج اضطراب»، «شوالیه سیاه»، «ظاهر زارا»، «جایی برای پیرمردها نیست»، «خرگوش کیک‌پز»، «ماشین‌ها 2»، «دزد و پری»، «دزد و پری 2»، «پشمالوی قدرتمند»، «اسرار رسمی»، «پرچم دار»، «داستان عوضی» و «هم سایه ها»، درنظر گرفته است.

  جزئیات این فیلم‌ها و زمان پخش آن‌ها در ادامه آمده که از نظرتان می‌گذرد:

  - فیلم سینمایی «آنفولانزا» به کارگردانی «سانگ سو کیم»، پنجشنبه 15 آبان‌ماه ساعت 23.

  - فیلم سینمایی «دیترویت» به کارگردانی «کاترین بیگلو»، جمعه 16 آبان‌ماه ساعت 16.

  - فیلم تلویزیونی «گلناز» به کارگردانی «محمود معظمی»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت ‌‌8 صبح.

  - بازیگران: شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی.

  - فیلم سینمایی «عمر مختار» به کارگردانی «مصطفی عقاد»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 30 دقیقه بامداد.

  - بازیگران: آنتونی کوئین، الیور رید، راد استایگر، حسن گل نراقی و رافائل والون.

  - فیلم سینمایی «در تعقیب آدم های یالدار» به کارگردانی «تایکا وای تی تی»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 8 صبح.

  - فیلم سینمایی «نبرد با غول ها» به کارگردانی «الکس کندریک»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 23:55.

  - فیلم سینمایی «مگ» به کارگردانی «جان ترتلتاب»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 24.

  - فیلم سینمایی جدید «جنگل نشین» به کارگردانی «چاک راسل»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 14:30.

  - فیلم سینمایی «معاون» به کارگردانی «آدام مک‌کی»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 20:45.

  - فیلم سینمایی «کشور در اشغال» به کارگردانی «روپرت وایت»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 20:45.

  - فیلم سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی «وینست کیستلوت و بن استاسن»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 13:30.

  - فیلم سینمایی «لوراکس» به کارگردانی «کریس رناد و کیل بالدا»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 9 صبح.

  - فیلم سینمایی «خشم» به کارگردانی «لی ون کیت»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 13:30.

  - فیلم سینمایی «فرودگاه» به کارگردانی «جورج سیتون»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 1 بامداد.

  - فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی «رضا مقصودی»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 11 صبح.

  - بازیگران: احمد مهرانفر، شبنم مقدمی، الناز حبیبی و شهره لرستانی.

  - فیلم سینمایی «زعفرانی» به کارگردانی «رضا غفاری»، پنجشنبه 15 آبان‌ماه ساعت 13.

  - بازیگران: علی اوسیوند، مرتضی رحیمی، فریده دریامج، حسین توشه، زهره مرادی، کامران دهقان و محمد حسن معینی.

  - فیلم سینمایی «هایلند پارک» به کارگردانی «اندرو میرران»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 15.

  - فیلم سینمایی «طعم زندگی» به کارگردانی «لی رز»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 17.

  - فیلم سینمایی «شیشه پاک کن» به کارگردانی «جان پدی کارسترز»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 19.

  - فیلم سینمایی «دان 1» به کارگردانی «فرهان اختر»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 21.

  - بازیگران: شاهرخ خان و پرینکا چوپرا.

  - فیلم سینمایی «فراری» به کارگردانی «رابرت ردفورد»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 23.

  - فیلم سینمایی «شجاعان» به کارگردانی «هنری کینگ»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 1 بامداد.

  - فیلم سینمایی «جعبه گنج» به کارگردانی «آندرو ویست»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 11 صبح.

  - فیلم سینمایی «ناخواسته» به کارگردانی «برزو نیک‌نژاد»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 13.

  - بازیگران: مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهتاب کرامتی و ستاره اسکندری.

  - فیلم سینمایی «سفر به تاریخ» به کارگردانی «توشیو لی»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 15.

  - فیلم سینمایی «اوج اضطراب» به کارگردانی «مل بروکس»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 17.

  - فیلم سینمایی «شوالیه سیاه» به کارگردانی «ژیل جانگر»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 19.

  - فیلم سینمایی «ظاهر زارا» به کارگردانی «یاش چوپرا»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 21.

  - فیلم سینمایی «جایی برای پیرمردها نیست» به کارگردانی «جوئل کوئن»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 23.

  - انیمیشن سینمایی «خرگوش کیک‌پز» به کارگردانی «ییجون سان»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 14.

  - فیلم سینمایی «ماشین‌ها 2» به کارگردانی «جان لاستر و براد لوییس»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 14.

  - فیلم سینمایی «دزد و پری» به کارگردانی «حسین قناعت»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 18. البته روز گذشته (چهارشنبه 14 آبان‌) قسمت نخست این فیلم سینمایی روی آنتن رفته است. 

  - بازیگران: بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، مرتضی زارع، نادر سلیمانی، مهدی تارخ، نگین معتضدی، شقایق فراهانی، امیرحسین صدیق، ارژنگ امیرفضلی، رامین ناصرنصیر و افشین سنگ چاپ.

  - فیلم سینمایی «پشمالوی قدرتمند» به کارگردانی «جونا تنا»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 18.

  - فیلم سینمایی «اسرار رسمی» به کارگردانی «گاوین هوود»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 10 صبح.

  - فیلم سینمایی «پرچم‌دار» به کارگردانی «شهریار بحرانی»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 18:30.

  - بازیگران: عباس ناظری دهخوارقانی، سید احمد میرعلایی و رضا آقاربی.

  - فیلم تلویزیونی «داستان عوضی» به کارگردانی «فریدون جیرانی»، پنجشنبه 15 آبان ماه ساعت 24.

  - بازیگران: اکبر عبدی، هدایت هاشمی، نگار عابدی و نادر سلیمانی.

  - فیلم تلویزیونی «هم سایه‌ها» به کارگردانی «امیرحسین جهددوست»، جمعه 16 آبان ماه ساعت 13:30.

  - بازیگران: امیرحسین رستمی، آناهیتا افشار، سیامک صفری، هوتن شکیبا، ملیسا مهربان و اردشیر کاظمی.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید