توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم سارا و نیکا در سوئد استخر

  1 بازدید

  فیلم سارا و نیکا در سوئد استخر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سارا و نیکا پایتخت در استخر پارتی

  سارا و نیکا پایتخت در استخر پارتی

  به تازگی عکسهایی از دوقلوهای پایتخت یعنی سارا و نیکا فرقانی در فضای وب منتشر شده که آن ها را در وضعیت ناهنجاری نشان میدهد. این بار و بعد از حاشیه سازی قبلی این دو خواهر که آن ها را در پارتی مختلط نشان میداد آن ها به سراغ ماجراجویی و حاشیه جدیدتری رفتند که شاید از نگاه بعضی ها خوشایند نباشد ولی باید یاد بگیریم که هر کسی زندگی خودش را دارد. سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند. عکس‌های لورفته سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت در استخری مختلط در سوئد که هم می‌گویند فتوشاپ است و هم می‌گویند از انتشاردهنده شکایت می‌کنند. یکی از موارد مشابه سارا و نیکا که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود عنوان داشت باد شدید روسری اش را برده بود. عکس‌های بدون حجابآزاده نامداری توسط کسانی که مطمئنا ایرانی بودند و او را به محجبه بودن می‌شناختند، منتشر شد، تا جایی که او را وادار به عذرخواهی کرد، اما دیگر این خانم مجری سرشناس دیگر جلوی دوربین صداو سیما اجازه حضور نداشت و به یک سلبریتی خانه نشین تبدیل شد.

  منبع مطلب : www.respinatv.com

  مدیر محترم سایت www.respinatv.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیلم خصوصی و جدید سارا و نیکا لورفت + فیلم نامتعارف

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت هستند . سارا و نیکا در سریال پایتخت دیده شدند . سارا و نیکا در فضای مجازی نیز جنجال زیادی به پا کرده بودند . عکس و فیلم سارا و نیکا را در ادامه ببینید . 

  خبرداغ : زندگی فوق لاکچری سارا و نیکا فاش شد + فیلم لورفته

  خبرداغ و جنجالی : رقص لورفته و نامتعارف سارا و نیکا + فیلم خصوصی

  دور دور سارا و نیکا

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید