توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم دختر آبادانی و مامور حراست

  1 بازدید

  فیلم دختر آبادانی و مامور حراست را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  فیلم کتک زدن دختر آبادانی و لمس بدنش توسط مامور حراست

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  فیلمی از دعوا و کتک زدن یک دختر آبادانی منتشر شد که مامور حراست نیز در اون لحظه بدن دختر را لمس می کند ماجرای کامل این دعوا را بیینید.

  کتک زدن دختر آبادانی

  ظهر روز پنجشنبه یکم آبان ماه فیلمی از دعوای خانوادگی یک دختر و چند زن دیگر منتشر شد که حواشی زیادی به همراه داشت از ضرب و شتم دختر تا لمس بدنش به دست مامور حراست در اون لحظه که ما به جزئیات کامل این موضوع پرداختیم

  یک دخترخانم جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری داده شده است.

  در فیلم خانم هایی که دختر جوان را کتک زدند ادعا می کنند که دختر جوان با اسید و شوکر به خانه آنها حمله کرده است و بچه هایشان نیز غش کردند

  همچنین مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان که در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود، با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

  همچنین ببینید: توضیحات و صحبت های دختر آبادانی در مورد دعوا + فیلم

  دادستان کل کشور پس از مشاهد فیلم منتشر شده در فضای مجازی از ضرب و شتم یک زن جوان در آبادان، در تماسی تلفنی ‌با ‌دادستان مرکز استان خوزستان‌، دستور پیگیری‌ فوری ‌‌را صادر کرد

  خبرهای تکمیلی به زودی در همین صفحه منتشر می شود، لطفا نظرات خودتان را برای ما بنویسید

  همچنین بخوانید: تن فروشی زن بخاطر تامین آب و خودکشی + فیلم

  منبع مطلب : mangomag.com

  مدیر محترم سایت mangomag.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اولین عکس از بازداشت مامور حراست / اعتراف به لمس بدن دختر آبادانی + فیلم و عکس

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش رکنا ، همزمان مامور حراست با قرار قانونی روانه زندان شد و 2 زن که دختر آبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند با سپردن وثیقه آزاد شدند.

  بلافاصله بعد از ورود مامورلن کلانتری 11 آبادان به ماجرای این درگیری مشخص شد که دختر آبادانی با خانوداه یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته که روز حادثه با در اختیار داشتن شوکر برقی ،تیغ موکت بری و چسب به خانه آن ها وارد شده است و حتی به کودک این خانواده آسیب وارد کرده است.

  در این صحنه مادر کودک و زن فامیل به دخترآبادانی حمله کرده اند و با ضربه های سنگینی دماغ این دختر را شکسته اند و زمانیکه دعوا به بیرون از خانه کشانده شده است یک مامور حراست محدوده خانه های سازمانی پالایشگاه در اقدامی غیر اخلاقی نه تنها ابتدا پا روی بدن دخترآبادانی گذاشته است بلکه سپس با باطوم روی بدنش فشار آورده و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است.

  این مامور حراست با وجود ابراز پشیمانی و دفاعیات در برابر بازپرس پرونده بخاطر اتهامی که داشت با قرار مناسب روانه زندان شد.

  دخترآبادانی نیز بازجویی شد و با ادعاهایی مبنی بر اینکه از پدر خانواده بخاطر رفتارهای غیرمسئولانه و اخراج او از محل کار با وجود صمیمیت قبلی و مدت دار کینه به دل داشته است اما برای صحبت کردن با همسر این مرد به آن خانه رفته است و در صحنه درگیری فرصت استفاده از شوکر را هم به دست نیاورده است.

  دختر آبادانی هیچ توضیحی درباره همراه داشتن چسب نواری پهن و تیغ موکت بری و شوکر نداشته و تنها بواسطه وضعیت وخیم دماغ شکسته اش که نیاز به درمان داشت با سپردن وثیقه 140میلیون تومانی آزاد شد تا بزودی به دادسرا احضار و تحت بازجویی قرار گیرد.

  در این ماجرا 2 زن هم که دخترآبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند به دادسرا احضار شدند و ادعا کردن دخترجوان قصد حمله به آنان را داشته و چون ابتدا کودک خانواده را هدف قرار داده است آنها به وی مجال اقدام نقشه اش را نداده و در این درگیری دخترآبادانی را هدف ضربه قرار داده اند.

  بنابه گزارش اختصاصی رکنا؛ تحقیقات ویژه در این اتفاق ادامه دارد و هر نوع ادعایی توسط دختر آبادانی و ۲ زن دیگر مورد توجه و تحت بررسی است.

  واکنش پلیس آبادان

  در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی که دو نفر خانم یک دختر جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند و از همسایگان درخواست تماس با پلیس ۱۱۰ را داشتند بلافاصله پس از تماس‌های مردمی، پلیس آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و طرفین نزاع را به کلانتری منتقل کرد.

  480

  بازداشت مامور حراست بخاطر لمس بدن زن جوان! / در آبادان رخ داد + فیلم و عکس

  تحقیقات اولیه پلیس حاکی از اختلاف قبلی زن جوان با این خانواده را نشان می داد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیس آغاز شد.

  شایان ذکر است، طرفین نزاع پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و نتیجه اقدامات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

  واکنش رییس دادگستری خوزستان

  حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا، و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

  رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضائی در مورد طرفین صورت گرفته است.

  وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح است که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مأمور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

  وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

  به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

  این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.

  ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟

  یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

  وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

  سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

  بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

  علی رنجکش

  منبع مطلب : www.rokna.net

  مدیر محترم سایت www.rokna.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟ + فیلم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

  وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

  سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

  بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد..

  «داریوش معمار» شاعر و روزنامه‌نگار با انتشار ویدیویی در حساب شخصی توییترش مدعی شده است: «به این دختر توسط یک مدیر در آبادان تجاوز شده و باردار شده، وقتی رفته منزل آن شخص و اعتراص کرده و صدایش را بلند کرده خانواده آن فرد با کمک کارمندان حراست پالایشگاه آبادان این بلا را بر سر دخترآورده‌اند.» به گفته این روزنامه‌نگار این دختر که هویتش نامشخص است با اتهامات متعدد در بازداشت است.

  برخی کاربران نوشته‌اند این دختر جوان منشی مسئول فضای سبز پالایشگاه آبادان بوده است که از سوی او مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته است.

  براساس گزارش رسانه‌ها، والدین دختر از دنیا رفته‌اند و او تا سال گذشته با مادربزرگش زندگی می‌کرده که او هم سال گذشته فوت کرده است.

  همچنین کاربران بسیاری در فضای مجازی نسبت به رفتار ناشایست یکی از نگهبانان پالایشگاه واکنش نشان داده‌اند.

  فرد مذکور در حالی‌که دختر را تحقیر می‌کند ابتدا پایش را بر روی قفس سینه او می‌گذارد و کمی بد خم شده و بدن او را به وضوح لمس می‌کند.

  عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

  عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

  بازداشت مامور حراست

  به گزارش خبرگزاری برنا، سروان امیرسام کمایی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان نیز در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه در منطقه بریم و به کمک ماموران حراست فیزیکی، تحقیقات پلیس آغاز شد. در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری داده شده است.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان افزود: در این زمینه شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه‌ایی در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان او را به شدت کتک می‌زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری او می‌کنند. تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای مشخص شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد.

  لازم به ذکر است که مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان که در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود، با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

  عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

  روایت رییس کل دادگستری خوزستان از ماجرا

  رییس کل دادگستری خوزستان گفت: اقدامات قضایی و قانونی برای ضاربان این دختر صورت گرفته است و مامور نگهبانی هم با صدور قرار قانونی بازداشت شده است.

  براساس گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش‌زا، و مقداری اسید نیز داشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

  رییس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده، افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضایی در مورد طرفین صورت گرفته است.

  وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح می باشد که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می باشد. مامور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است. این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

  دستور ­دادستان کل کشور

  دادستان کل کشور نیز پس از مشاهد فیلم منتشر شده در فضای مجازی از ضرب و شتم یک زن جوان در آبادان، دستور پیگیری فوری را صادر کرد.

  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در تماس تلفنی با دادستان مرکز استان خوزستان، دستور پیگیری فوری ضرب‌وشتم زن جوان در شهر آبادان را صادر کرد.

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید