در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیلم آموزش چگونه باردار شویم

  1 بازدید

  فیلم آموزش چگونه باردار شویم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  بهترین حالت رابطه جنسی برای باردار شدن!

  بهترین حالت رابطه جنسی برای باردار شدن!

  بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای باردار شدن

  همان طور که می دانید تمام موجودهای زنده، تولید مثل می کنند. در انسان تولید مثل توسط دو نوع سلول انجام می پذیرد. اسپرم ها که به وسیله بیضه های مرد ساخته میشوند و تخمک ها که توسط تخمدان های زن تولید می شوند.

  چنانچه یک اسپرم وارد یک تخمک شود و آنرا بارور کند، DNA مرد و زن ترکیب شده، سلول های جدیدی حاصل می شوند. بارداری زمانی رخ می دهد که این سلول ها خود را در رحم جای می دهند.

  حال درصورتی که شرایط تخمک زن در شرایط خوبی باشد و اسپرم های مرد هم سالم باشند، امکان دارد این ترکیب در نخستینرابطه جنسی اتفاق بیفتد و بارداری صورت گیرد و گاهی هم به علل متفاوتی احتیاج به دفعات بیشتری می باشد.

  در زمان اقدام به بارداری چه تعداد رابطه برای باردار شدن کافی است؟

  ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چه تعداد رابطه برای باردار شدن باید داشت؟ پاسخ این سوال امکان دارد به منبع آن بستگی داشته باشد ولی متخصصان توصیه می کنند که داشتن رابطه جنسی یک بار در روز میتواند شانس بارداری را افزایش دهد. امکان دارد فکر کنید تعداد دفعات بیشتر رابطه جنسی میتواند شانس باردار شدن را افزایش دهد ولی اینگونه نیست. در واقع رابطه جنسی مکرر میتواند تعداد و کیفیت اسپرم ها را کاهش دهد.

  در مرحله تخمک گذاری باید تلاش کنید روزانه حداقل یک بار و سه الی چهار بار در هفته رابطه جنسی داشته باشید. با این حال اگر علایم تخمک گذاری را در خود مشاهده می کنید، تلاش کنید از یک تست تخمک گذاری استفاده کنید.

  پوزیشن رابطه برای بارداری سریع و راحت

  چنانچه می خواهید احتمال حامله شدن خود را بعد از انزال افزایش دهید، نکات زیر را رعایت کنید:

  مرد آلت تناسلی خود را عمیق تر وارد واژن زن کند تا مایع منی کم تر بیرون بریزد.

  مرد بعد از بیرون کشیدن آلت تناسلی خود برای کم تر بیرون ریختن مایع انزال شده ارام دو لب واژن را به یکدیگر فشار دهد.

  زن پس از 20 تا 30 دقیقه از جای خود بلند شود. به پشت خوابیدن زن بیش از 30 دقیقه احتمال بارور شدن زن را بیشتر نمی کند.

  برای این که کم ترین میزان از مایع انزال شده بیرون از واژن بریزد باید زیر کمر زن بالش کوچکی قرار گیرد.

  توجه کنید درصورتی که زن از جای خود بعد از گذشت 20 تا 30 دقیقه بلند شود قدری مایع منی از واژن وی بیرون می ریزد که احتمال بارور شدن او را کاهش نمی دهد زیرا اسپرم هایی که در واژن مانده اند مرده اند.

  چه قدر طول میکشد تا تلاش برای بارداری به نتیجه برسد؟

  واضح و روشن است که پزشکان بطور دقیق نمی توانند به شما زمان باردار شدن تان را بگویند.

  برخی از زوج ها در همان تلاش نخست برای بارداری بچه دار می شوند. ولی برخی از زوج ها باوجود سالها تلاش برای بچه دارشدن و نزدیکی کردن محافظت نشده و بدون شیوه های جلوگیری از بارداری بازهم بچه دار نمی شوند. ولی به طورکلی ، پزشکان طبق سن، وضعیت سلامتی و تلاش های قبلی برای بارداری میتوانند تخمین بزنند که چه قدر طول میکشد تا زوجی بچه دار شوند.

  داشتن رابطه جنسی در بهترین زمان

  برجسته ترین مرحله برای فرزنددار شدن، داشتن رابطه جنسی در دفعات کافی است.

  نیازی نیست هرروز رابطه جنسی برقرار کنید؛ یک روز فاصله بین روابط جنسی، کمک می کند اسپرم کافی برای بارور کردن تخمک، تولید شود.

  در هر ماه، تنها شش روز شانس بارداری وجود دارد :پنج روز قبل از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری. مراقب باشید این زمان طلایی را از دست ندهید.

  چطور می توانم زمان تخمک گذاری و حداکثر امادگی برای بارداری را تشخیص دهم؟

  زمانی را که دوره پریود بعدی شما شروع می شود در نظر بگیرید، آنگاه ۱۲ تا ۱۶ روز از آن کم کنید. این چند روز، همان محدوده هنگامی است که احتمال تخمک گذاری شما در آن بسیار زیاد است. برای خانمهایی که یک دوره کامل آن ها ۲۸ روز طول میکشد ، چهاردهمین روز معمول روز تخمک گذاری است. برای استفاده از این شیوه، شما باید بدانید که دوره کامل شما رایج چند روز طول می کشد.

  با این حال، بهترین شیوه برای تعیین هنگامی که احتمال باروری شما در آن حداکثر است این است که به وضعیت بدنی خود توجه کنید و شیوه تشخیص علامت های تخمک گذاری را فرا بگیرید.

  علایم تشخیص دوره تخمک گذاری

  بعضی از زنان دوره تخمک گذاری خود را دقیقا می شناسند.

  ولی بهترین علایم برای تشخیص این دوره، عبارتند از:

  - تغییرات واژن. نازک، کشیده، شفاف و لغزنده شدن مخاط واژن

  - ناراحتی خفیف در یک طرف شکم، که بعنوان میتسچمرز شناخته می شود.

  - افزایش درجه حرارت پایه بدن( BBT)، که زنان برای تشخیص دوره تخمک گذاری خود میتوانند بعد از پایان دوره قاعدگی خود هرروز صبح پس از بیدار شدن از خواب درجه حرارت خود را اندازه‌گیری کنند BBT یک روز بعد از تخمک گذاری افزایش می یابد. پیگیری BBT در طی چند چرخه به زنان در درک الگوی تخمک گذاری کمک می کند.

  رابطه جنسی در بارداری

  یکی از نگرانی های مادران در دوران بارداری رابطه جنسی در دوران بارداری است. بسیاری از مادران و پدران فکر می کنند که رابطه زناشویی در بارداری پرخطر است؛ در حالیکه بر اساس توصیۀ پزشکان چنانچه مادر بارداری در شرایط بارداری خطرناک قرار نداشته باشد، باید بتواند به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی رابطه جنسی خود با همسرش را در تمام مرحله های بارداری حفظ کند؛ زیرا فواید رابطه جنسی در دوره بارداری بسیار دارای اهمیت است.

  روشهای امیزش در دوران بارداری

  برای مدل نزدیکی برای بارداری میتوانید پوزیشن های زیر را امتحان کنید:

  به پهلو دراز بکشید و در حالیکه پشت به همسر خود قرار دارید، زانوهای خود را به داخل شکم خم کنید. در این پوزیشن دخول عمیق انجام نمی شود و شکم شما هم روی تخت قرار می گیرد.

  در حالیکه همسرتان به پشت دراز کشیده ، روی زانوهای خود و بالای او قرار بگیرید، پاهای خود را از هم باز کنید و خود را پائین و به طرف او بیاورید. در این پوزیشن براحتی می توانید از شکم خود نگهداری نموده و سرعت و میزان دخول را کنترل کنید.

  در حالیکه همسرتان در پشت شما قرار دارد، به صورت چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید. سعی کنید دخول بسیار عمیق نباشد.

  پهلو به پهلو و روبروی هم دراز بکشید، یک پا را روی کمر همسرتان قرار دهید، در این پوزیشن دخول عمیقی صورت نمی گیرد و تخت هم از شکم تان محافظت می کند. درحقیقت بهترین شیوه نزدیکی در زمان بارداری به حالتی بستگی دارد که در آن حس راحتی می کنید.

  تاچندماهگی می توان با زن باردارنزدیکی کرد

  رابطه جنسی برای مادران باردار بی خطر است مگر در مواردی که پزشک دستور داده داشتن رابطه جنسی در طول بارداری پرخطر است.

  ولی مهم است که این کار را به آرامی انجام دهید.

  بارداری با تغییرات هورمونی همراه است و به همین دلیل امکان دارد بعضی تمایل بیشتری به رابطه جنسی داشته باشند و بعضی برعکس هیچ میل جنسی نداشته باشند.

  خشکی و گردن رحم حساس و لکه بینی تمام دلایل ممکن برای انجام این کار به آهستگی است.

  این کار نه تنها برای مادر باردار و جنین زیان آور نیست، بلکه فایده های بسیاری داشته و به سلامت مادر باردار و جنین و همچنین حفظ صمیمیت و انسجام خانوادگی هم کمک بسیاری می کند.

  گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آمیزش برای باردار شدن

  آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آمیزش برای باردار شدن

  آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آمیزش برای باردار شدن

  بهترین زمان نزدیکی برای باردار شدن

  اگر قصد مادر شدن دارید و می خواهید خانواده خود را گسترش بدهید، یکی از مهم ترین مواردی که باید بدانید این است که نحوه آمیزش برای باردار شدن اهمیت دارد. اگر بدانید که چه امیزشی باعث حاملگی میشود زودتر به نتیجه مطلوب خواهید رسید. البته منظور ما این نیست که فقط برخی از انواع مقاربت سبب بارداری می شود، بلکه تاکید می کنیم برخی از پوزیشن های رابطه جنسی و رعایت برخی از نکات مهم سبب می شود که تعداد اسپرم های بیشتری وارد واژن شده و باروری هرچه سریع تر رخ دهد.

   اولین و مهم ترین نکته برای باردار شدن این است که مقاربت را در روز تخمک گذاری انجام دهید، در واقع بانوان تمام روزهای ماه امکان باردار شدن برایشان وجود ندارد. این مساله فقط در روز تخمک گذاری و روزهای حوالی آن امکان پذیر است. بنابراین ابتدا روز تخمک گذاری خود را پیدا کنید.

  بهترین پوزیشن نزدیکی برای باردار شدن

  درحین برقراری رابطه به هیچ وجه از مواد روان کننده، آب دهان و ... استفاده نکنید. زیرا این مواد سبب کشته شدن اسپرم ها می شود. اسپرم کمتر به معنای شانس کمتر برای بارداری است.

  وقتی می خواهیم درمورد نحوه آمیزش برای باردار شدن صحبت کنیم، باید بگوییم که بهترین پوزیشن نزدیکی همان وضعیت سنتی است. یعنی حالتی که بانو به پشت دراز کشیده و پاهایش را بالا می گیرد (وضعیت لیتوتومی) و مرد بر روی او قرار دارد. علت مناسب بودن این پوزیشن آن است که در حین  این حالت دخول به صورت عمیق خواهد بود. هرقدر در حین انزال دخول عمیق تر باشد، شانس ورود اسپرم های بیشتر به درون رحم بالاتر خواهد بود. بنابراین مردان باید تلاش کنند که در لحظه انزال، آلت خود را در عمیق بخش واژن قرار دهند.

  نحوه آمیزش برای باردار شدن

  بسیاری از بانوان سوال می کنند که چرا بعد از اتمام مقاربت، تمام منی از درون واژن خارج می شود و با این شرایط چگونه می توان باردار شد؟ در پاسخ باید بگوییم که از تمامی اسپرم های وارد شده به داخل، واژن، تنها یک درصد از آنها وارد دحم می شود، از این تعداد چند عدد به لوله های رحمی (لوله های فالوپ) رسیده و فقط یک اسپرم موفق به انجام لقاح می شود. بنابراین اگر بیشتر اسپرم از واژن شما خارج شد جای نگرانی وجود ندارد. با تمام این ها هرقدر تعداد اسپرم های بیشتری در درون واژن بمانند، شانس بارداری شما بیشتر خواهد بود. برای رسیدن به این هدف انجام چند حرکت ضروری است:

  1- بعد از انزال، آلت را به آرامی از واژن خارج کنید تا اسپرم کمتری خارج شود.

  2- بعد از خروج آلت، لبیا های کوچک را به هم نزدیک کرده و پاهای خود را محکم ببندید تا اسپرم بیشتری در واژن باقی بماند.

  3- به مدت نیم ساعت، درحالتی که زیر باسن خود یک بالش گذاشته و پاهایتان را به سمت بالا بر روی دیوار یا هر چیز دیگری قرار داده اید، به گونه ای بمانید که پایین تنه در سطحی بسیار بالا تر از سر و سینه شما قرار گیرد. رعایت این نکته از جمله ضروری ترین موارد برای باردار شدن است زیرا مایع منی بلافاصله بعد از انزال بسیار غلیط است و اجازه نمی دهد که اسپرم ها به راحتی به سمت حفره رحم شنا کنند. اما بعد از گذشت چند دقیقه اصطلاحا لیکوئید می شود، یعنی رقیق و روان خواهد شد تا اسپرم ها بتوانند آزادانه در آن حرکت کرده و از سوراخ دهانه رحم عبور کنند. 

  4- سعی کنید به ارگاسم برسید. به ارگاسم رسیدن بانوان شانس باردار شدنشان را افزایش می دهد. ارگاسم شدن سبب می شود که محیط واژن تا حدی قلیایی شود، این محیط قلیایی این امکان را فراهم می کند تا اسپرم های بیشتری زنده بمانند در نتیجه شانس باردار شدن بیشتر خواهد بود.

  اکنون با دانستن نکات لازم در مورد نحوه آمیزش برای باردار شدن، می توانید با رعایت آنها در هر رابطه شانس بیشتری برای مادر شدن داشته باشید.

  مطالعه بیشتر:

  1- رابطه مستقیم زمان نزدیکی با تعیین جنسیت فرزندتان

  2- رابطه جنسی و اقدام به بارداری

  3- تست بعد از نزدیکی یا PCT چیست و چگونه انجام می شود؟

  منبع مطلب : niniplus.com

  مدیر محترم سایت niniplus.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه باردار شویم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : tamasha.com

  مدیر محترم سایت tamasha.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  میش‌ه‌لطف‌کنید‌جواب بدید‌ممنون‌میشم‌

  زکیه 1 ماه قبل
  1

  سلام‌خسته‌نباشید‌‌میخواستم‌ی‌سوال‌بپرسم‌‌میشه

  رها 2 ماه قبل
  0

  دیجی کالا تخفیف گزاشته برای خرید اولی ها ۲۰ تومن تخفیف باارسال رایگان پرداخت درب منزل هم داره باخطایی که تاحالا ازش خرید نکردین این کدتوقسمت کدتخفیف بزنید هم ۲۰ تخفیف میده و گوشی ایفون برنده میشید

  کدتخفیفش اینهREFAY8XZGK0QK

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  نمدونم والا منم حامله نیستم

  اسماربگی 3 ماه قبل
  3

  من حامله نمیشم

  -1
  ناشناس 2 ماه قبل

  میتونین با دادن آزمایش

  و استفاده از آب مرد دیگر به این مشکل رسیدگی کرد

  فاطمه اسدی 5 ماه قبل
  0

  سلام من خیلی دوست دارم باردار بشم ولی نمیشم تمام فیلمارو نگاه میکنم ولی نمیشم خیلی ناراحتم.اگه کسی از شما باردار هستش لطفا به من بگه چیکار کرد.ممنون😔

  . 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم جواب چیه

  -2
  فاطمه اسدی 5 ماه قبل

  چیکار کردین باردار شدید؟

  -2
  فاطمه اسدی 5 ماه قبل

  یعنی شما باردارید آزمایش دادید و هنوز جواب نیومده

  مهدی 10 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید