توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فیش مالاجاره شرکت خودرو سرویس شهر

  1 بازدید

  فیش مالاجاره شرکت خودرو سرویس شهر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر: بحث تعدیل را مدیریت کردیم/ هدف ما خدمات فرا استانی است

  مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر: بحث تعدیل را مدیریت کردیم/ هدف ما خدمات فرا استانی است

  مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر در خصوص فعالیت های اسین شرکت گفت: عمده فعالیت شرکت در بخش حمل و نقل است که در فرایند توسعه نقش محوری دارد و باید بگوییم که به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در حوزه حمل و نقل شهری فعالیت داریم.

  به گزارش شوراآنلاین، حسین وزیری افزود: به جز شهرداری امروز ۱۳۷ وزارتخانه سازمان شرکت و نهاد دولتی از خودرو سرویس خدمات دریافت می کنند و خوشبختانه در فضای تحریم و بحران اقتصادی و با وجود فشارهایی که هست، خدمات خوب و ارزنده ای را در مسیر توسعه ارائه می کنیم که حاصل زحمات همکاران شرکت است.

  وزیری در خصوص وضعیت مالی شرکت خودرو سرویس شهر و اینکه آیا شرکت سوده ده یا زیان ده است، گفت: با قاطعیت اعلام می کنم که خوشبختانه شرکت سوده ده است و علیرغ شرایط سخت اقتصادی و تحریم هایی که وجود دارد هیچگونه بدهی بابت حقوق پرسنل، بدهی مالیاتی یا ارزش افزوده نداریم. در شرایطی که با افزایش چشمگیر، قطعات، خودرو و خدمات خودرویی مواجه هستیم خوشبختانه جزو شرکت های سود ده شهرداری تهران قرار داریم.

  مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر در خصوص بحث تعدیل رانندگان شاغل در این شرکت گفت: خوشبختانه بحث تعدیل را با ورود به بازارهای جدید و حضور در مناقصات و خدمات دهی خارج از شهرداری تهران کاملا مدیریت کردیم و به هیچ وجه تعدیلی در کار نیست.

  وی افزود: در حال حاضر با ۱۳۷ شرکت خارج از شهرداری تهران قرارداد همکاری داریم و حدود ۴۷۰ نفر از همکاران شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل که تعدیل شده بودند را شرکت های خارج از شهرداری تهران که با آن ها قرار داریم، مشغول به کار شدند.

  وزیری ادامه داد: قاطعانه عرض می کنم که هر کسی در خودرو سرویس تعدیل شده است در صورت نداشتن مشکل در خودرو از جمله خودروی مدل پایین یا دودزا،حتما به کارگیری شده است.

  مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر در خصوص وضعیت قراردادی رانندگان این شرکت گفت: قرارداد شرکت با رانندگان بصورت مال الاجاره است و به ازای ساعت کارکردی که دارند و تایید کارکرد از سوی محل ماموریت، دریافتی خواهند داشت.

  وزیری در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: یکی از برنامه های ما حضور در بازار رقابتی خارج از شهرداری تهران بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم و همانطور که گفتم در حال حاضر به ۱۳۷ شرکت خارج از شهرداری خدمات حمل و نقل می دهیم. هدف و برنامه بعدی ما این است که با اصلاح اساسنامه شرکت، بتوانیم فراتر از شهر تهران و در استان تهران و حتی خارج از استان خدمات دهی کنیم.

  منبع مطلب : www.shoraonline.ir

  مدیر محترم سایت www.shoraonline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 3 ماه قبل
  1

  سلام وقتتون بخیر آقا چطوری باید فیش حقوقی بگیریم این دیگه چه مدل بازیه که دارن سرمون درمیارن

  ناشناس 9 ماه قبل
  3

  اصلا جواب نمیاد اگه ممکنه راهنمایی کنید

  مهدی 11 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید