در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فصل سوم سریال از سرنوشت چند قسمت دارد

  1 بازدید

  فصل سوم سریال از سرنوشت چند قسمت دارد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  بیوگرافی بازیگران فصل سوم سریال از سرنوشت + تصاویر

  بیوگرافی بازیگران فصل سوم سریال از سرنوشت + تصاویر

  خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال از سرنوشت

  از سرنوشت نام مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان به قلم محمد محمودسلطانی ، روح الله صدیقی و سارا خسروآبادی محصول سال 1398 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که در 50 قسمت و در سه فصل تهیه و تولید شده است.

  بیوگرافی بازیگران سریال از سرنوشت (فصل اول ، دوم و سوم)

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  خلاصه داستان فصل اول

  داستان زنی به نام مه لقا است که از زندان آزاد شده و دنبال فرزندش به نام سهراب که به دلیل اختلال ژنتیکی در دستش معروف به سهراب شش انگشتی می باشد ، می گردد ، مه لقا شوهر سابقش (منصور) که پدر سهراب است را پیدا می کند و به مرور زمان با همسر منصور (مینا) دوست می شود و او هم با او سعی در پیدا کردن سهراب می کند ، اما زندگی به مه لقا فرصت نمی دهد و او می میرد و حال مینا ، در صدد یافتن سهراب است و همچنین او می فهمد که برادر او ، سهراب را در کوچکی به فردی به اسم نگهدار داده است و به برادرش اصرار می کند که سهراب را پیدا کند و مینا در نهایت ، مکانی که سهراب در آنجا زندگی می کند را پیدا می کند و به بهانه شغلش که در پوشاک است ، به نیت اینکه قصد کار خیر دارد ، با ایده طرح و دوخت لباس برای بچه های این پرورشگاه وارد پرورشگاه می شود و در نهایت سهراب را می بیند ، اما واکنش خاصی نشان نمی دهد و آن روز می گذرد بعد از مدتی زن و شوهری که ظاهراً پنج سال قبل سهراب را به فرزندخواندگی قبول کرده بودند ، اما به دلایلی او را رها کرده بودند ، باز به سراغ او آمده بودند و سهراب پس از مدتی و ترس اینکه بعد از رفتن او هاشم (دوست صمیمی) او تنها می شود ، بالاخره با رضایت هاشم به فرزندخواندگی آنها در می آید ، و زندگی آرام و راحتی دارد تا اینکه متوجه میشود ، هاشم ، دوست صمیمیش که عاشق موتورسواری است ، به خاطر سوارشدن بر روی موتور با یکی از ساقی های مواد مخدر به نام بیژن رفاقت می کند و ناخواسته وارد کار خلاف می شود و سهراب پس از مدتی زندگی با این خانواده ، آنها را ترک می کند و برای اینکه مراقب هاشم باشد ، به پرورشگاه یا خانه الیاسی برمیگردد و هاشم هم به سهراب قول می دهد که دیگر با بیژن نگردد و سهراب پس از مدتی متوجه وجود غده ای در مغزش می شود و می فهمد که سرطان دارد.

  این سریال دارای سه فصل است که داستان دربارهٔ سهراب و هاشم (از کودکی تا بزرگسالی) آنها می گذرد ، در سکانس پایانی فصل اول این سریال ، هاشم را می بینیم که ویلچری که سهراب در آن نشسته را حرکت می دهد و با او دربارهٔ آینده و اینکه او خوب می شود ، حرف می زند.

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار فاطیما بهارمست

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار فاطیما بهارمست

  همانطور که لوکیشن فصل اول این سریال در دهه هشتاد میگذشت ، حال در فصل دوم این سریال ما با لوکیشن و فضایی دیگر و این بار در دهه نود مواجه میشویم ، در این فصل ، هشت سال از زمان فصل اول میگذرد و دیگر ما با دو کودک 11 ساله به نام سهراب و هاشم مواجه نمیشویم ، در سکانس ابتدایی این فصل ، ما هاشم را میبینیم که جوان شده است و در حال خریدن داروی قاچاق برای خاله پوری اش که در زمان کودکی هاشم هر از گاهی با دخترش (نغمه) به دنبالش می آمد و او را با خود بیرون میبرد ، است ، هاشم پس از خرید دارو پیش نغمه میرود و ما نغمه را هم میبنیم که جوان شده است ، تا چند دقیقه اول ، این سریال به معرفی شخصیت هایی که در فصل اول بودند و حال تغییر کرده اند ، میپردازد و سپس ، بچه های خانه الیاسی و سهراب جوان را میبینیم که آن غده ی سرطانی که در سر داشت ، از بین رفته و حال ، سهراب سالم است ، اما در این بین ، رضا ، دوست و هم اتاقی سهراب و هاشم ، وارد راه خلاف شده و این را موقعی متوجه میشویم که فردی با مامور به خانه الیاسی می آید و از آنجا که زمان گذشته و تکنولوژی پیشرفت کرده ، با گوشی اش فیلمی گرفته که نشان میدهد فردی از این خانه ، سرقتی کرده و رضا هم پس از دیدن آن فرد از خانه الیاسی فرار میکند و سرانجام آقای خندان (سرپرست خانه الیاسی) او را پیدا میکند و رضا هم که از کار خود پشیمان شده ، تصمیم میگیرد که خودش را به کلانتری معرفی کند و پس از مدتی و در حالی که سیزده به در شده است و آقای خندان و همه ی بچه های خانه الیاسی به طبیعت آمده اند و از آنجایی که سهراب و هاشم هر دو 19 ساله شدند ، آقای خندان موضوع رفتن سهراب و هاشم از این خانه را پیش میکشد و میگوید که باید بروند و سرانجام سهراب و هاشم که ناراحت از رفتن از این خانه بودند ، وسایل خود را جمع میکنند و سرانجام ، آقای خندان به هرکدامشان ، کارتی با موجودی 7 میلیون تومان میدهد و همینطور آنها کار هم پیدا میکنند و سرانجام در حالی که با آقای خندان ، خداحافظی میکنند ، راهی خانه ای میشوند که خاله پوری برای آنها خریده و ...

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار علیرضا آرا و فاطیما بهارمست

  دارا حیایی و کیسان دیباج در کنار علیرضا آرا و فاطیما بهارمست

  سایر عوامل

  مدیر تصویربرداری : آرش خلاق دوست ، مدیر صدابرداری : حمید یارندپور ، طراح گریم : خاطره خاشعی ، مدیر هنری : آیدین ظریف ، صحنه و لباس : محمد کفاشیان ، مدیر تولید : مهدی تحویلیان و مدیر تدارکات : سعید رضوی.

  مدیر تصویربرداری : علیرضا وداد تقوی ، طراح صحنه : علی اسماعیلی ، صدابردار : منصور شهبازی ، گریم : خاطره خاشعی ، عکاس : پیمان گرزم و مدیر تولید : دانیال کاشانچی.

  مجید واشقانی و لیلا بلوکات در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در فصل سوم سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در فصل سوم سریال از سرنوشت

  بازی دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  عکسی از فاطیما بهارمست ، کیسان دیباج و دارا حیایی در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  حسین پاکدل و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  حسین پاکدل و راستین عزیزپور در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

  عکسی از دارا حیایی و مائده طهماسبی در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  بازی شبنم فرشادجو و مریم کاظمی در سریال از سرنوشت

  شبنم فرشادجو در سریال از سرنوشت

  لیلا بلوکات در سریال از سرنوشت

  منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فصل سوم از سرنوشت با ماجراهایی جدید به زودی آماده پخش میشود

  فصل سوم از سرنوشت با ماجراهایی جدید به زودی آماده پخش میشود

  پخش فصل سوم سریال از سرنوشت

  سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان بعد از دو فصل موفق به سومین فصل خود رسید.

  این سریال که فصل اول و سوم آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان کارگردانی میکند یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که به زودی سومین فصل این سریال هم آماده نمایش میشود.

  سریال از سرنوشت به فصل سوم رسید

  مونا کرمی بازیگر سریال از سرنوشت عکسی از بازی در این سریال را به اشتراک گذاشت و خبر از آغاز پخش فصل سوم این سریال داد و به همین بهانه مروری بر داستان و بازیگران این سریال داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

  مونا کرمی

  مونا کرمی با انتشار این عکس نوشت:

  سریال از سرنوشت یکی از سریال های پربیننده چند سال اخیر است که به تازگی دومین فصل این سریال به پایان رسیده است و عوامل در تلاشند تا به زودی فصل سوم این سریال را روی آنتن ببرند.

  زمان آغاز پخش فصل سوم سریال از سرنوشت به احتمال زیاد بعد از سریال نوروزی کامیون است.

  دارا حیایی و فاطمیا بهارمست

  از سرنوشت ماجراهای زندگی سهراب و هاشم از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی را دنبال میکند. فصل اول ماجراهای مربوط به کودکی سهراب و هاشم و پرورشگاه ، فصل دوم روایتگر دوران نوجوانی آنها بود و در فصل سوم ماجراهای مربوط به جوانی آنها به تصویر کشیده میشود.

  دارا حیایی و کیسان دیباج

  تصاویری از فصل سوم سریال از سرنوشت منتشر شد که کنجکاوی بسیاری از مخاطبان این سریال را برانگیخت. در تصاویر منتشر شده هاشم با لباس زندان دیده میشود و عکس هایی از دعوای بین این دو هم منتشر شد که اشتیاق مخاطبان این سریال را برانگیخت.

  دارا حیایی و مجید واشقانی

  دارا حیایی و کیسان دیباج بازیگر دو نقش اصلی این سریال هستند که شخصیت هاشم و سهراب در این سریال با آنها به تصویر کشیده شد.

  دارا حیایی و کیسان دیباج

  سریال از سرنوشت به نویسندگی محمدمحدی سلطانی و روح الله صدیق در سه فصل و 60 قسمت ساخته شده است.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پخش فصل سوم سریال از سرنوشت

  پخش فصل سوم سریال از سرنوشت

  فصل سوم سریال از سرنوشت در شبکه دو

  سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان دو فصل موفق را پشت سر گذاشت و فصل سوم این سریال به زودی آماده پخش میشود.

  از سرنوشت یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که پخش آن سال گذشته آغاز شد و دو فصل آن ساخته و پخش شد و توانست نظرات مثبت زیادی از بیننده های شبکه دو سیما دریافت کند و فصل سوم این سریال هم به زودی روی آنتن میرود.

  پخش سریال از سرنوشت به زودی از شبکه دو

  علیرضا آرا بازیگر سریال از سرنوشت صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در این سریال به روز کرد.

  این بازیگر سریال از سرنوشت درباره پخش سریالشان نوشت:

  بازیگران زیادی در سریال از سرنوشت ایفای نقش کرده اند اما دارا حیایی و کیسان دیباج دو بازیگر نقش اصلی فصل دوم و سوم این سریال هستند که در کنار دیگر چهره های سرشناس این فیلم نقش قابل قبولی را ارائه دادند.

  بازیگران از سرنوشت

  محمدرضا خردمندان کارگردانی فصل اول و سوم سریال از سرنوشت را برعهده دارد و علیرضا بذرافشان دومین فصل این سریال را کارگردانی میکند.

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور

  از سرنوشت سریالی درباره مشکلات زندگی و مسائل اجتماعی دو کودک است که در پرورشگاه زندگی میکنند و سرنوشت آنها تا دوران نوجوانی و جوانی در سریال از سرنوشت به تصویر کشیده میشود.

  دارا حیایی و فاطیما بهارمست

  امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور دو بازیگر اصلی سریال از سرنوشت هستند که نقش نوجوانی آنها را دارا حیایی و کیسان دیباج بازی میکنند.

  دارا حیایی و کیسان دیباج

  بازیگران سریال از سرنوشت عبارتند از:

  حسین پاکدل و راستین عزیزپور

  دارا حیایی

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  گلکار : سریال خیلی خیلی خوبی هست

  ناشناس : بهترین سریالی است که من در عمرم دیدم.

  ناشناس : فصل چهار این سریال رو بسازن سریال زیبای

  ناشناس : سریال عالی است

  ناشناس : سریال خیلی قشنگی با واقعیت های جامعه خیلی عادت کردیم تو این شبهای کرونا یی تو خونه عالی بود

  مرضیه : سلام به نطر من اقای دارا حیایی و اقای کیسان دیباج که در نقش هاشم و سهراب هستند دو شخصیت واقعی هستند. این سریال درسته به تخیلات کارگردان برمیگرده ولی این داستان 95٪واقعیت دارد. و من هم این سریال را زنده میبینم هم بازپخشش را میبینم و هم در اپلیکیشن تلوبیون مشاهده میکنم. تشکر میکنم از کارگردان این سریال و تهیه کننده و...... و از تمام بازیگران این سریال، من 11سالمه و تو این یازده سال سریال به این قشنگی ندیدم. واقعا خسته نباشید، خداقوت😘♥

  زینب : فیلم خیلی خوبیه من که دوسش داشتم❤

  ناشناس : خیلی سریال خوبی بود عالی هرچی بگم کم گفتم،لطفا فصل چهارمش رو بسازید،حریفش خیلی زود تمام شد،

  Rozhan : این سریال عالیه ومن خیلی این سریال رادوست دارم وهمچنین دارا حیایی و کیسان دیباج خیلی خوب ایفای نقش کردند

  ناشناس : من عاشق دارا حیایی و کیسان دیباج هستم♥️♥️♥️♥️♥️

  ناشناس : ادامه‌فصل‌۳کی‌پخش‌میشه

  ارسام‌‌ : خیلی‌فیلم‌عالی‌هست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  االلللدل

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  سلام من 12 سالم

  این سریال خوبی هست لطفا فصل 3را پخش کنید

  خواهش 🙏🌹

  آنا 2 ماه قبل
  0

  سلام به نظر من سریال خیلی خوبی بود و آقای پوریاپورسرخ واقعا عالی بازی کردن

  ای‌کاش زود تر فصل ۴ سریال زیبا از سرنوشت را درست کنن

  من ۱۳ سالمه و این سریال رو خیلی دوست دارم

  اراس 2 ماه قبل
  0

  من از تمام بازیگران این فیلم تشکر میکنم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام سریال از سرنوشت خیلی قشنگ بود مرسی از داراحیاتی و کیسا دیباج

  محمدطه 3 ماه قبل
  0

  سلام واقعا عالی بود خسته نباشید خدمت تمامی کسانی که برای ساخت این سریال زحمت کشیده اند.

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  فیلم از سرنوشت عالی هستش عالی من واقعا لذت میبرم از نگاه کردن این سریال خواهشا میکنم فصل ۴ روهم بسازید واقعا ممنونم دست مریزاد دارید وخسته نباشید

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سریال از سرنوشت کلا۶۰قسمت دارد

  نازنین 4 ماه قبل
  0

  ببخشید سریال از سرنوشت فصل 3 چند قسمت دارد

  Zahra 6 ماه قبل
  -1

  واقعا فیلم بسیار زیبای هست😍 مخصوص ازبازیگران خوبش ک عالی بازی کردن

  لطفا در شبکه آی فیلم هم پخش کنیدهر سه فصل شو 🙏🏻لطفا

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام لطفا هر کی به۱۶۲ فردا زنگ زد بپرسه که آیا فصل چهارم سریال و میسازن یا نه،و همینجا اعلام کنه ممنون.

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  عالیییییییه،لطفا فصل چهارم رو بسازید.

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  واقعامن ک تلویزیون نگاه نمیکنم ولی این فیلم ازفصل اول نگاه کردم خیلی زیبابودتوروخدافصل چهارم بزارین

  ارسام‌‌ 8 ماه قبل
  4

  خیلی‌فیلم‌عالی‌هست

  ناشناس 8 ماه قبل
  4

  ادامه‌فصل‌۳کی‌پخش‌میشه

  ناشناس 8 ماه قبل
  6

  خیلی سریال خوبی بود عالی هرچی بگم کم گفتم،لطفا فصل چهارمش رو بسازید،حریفش خیلی زود تمام شد،

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  انگار من کارگردان فیلم بودم به مامانمینا می گفتم من جای کارگردان بودم این کارو میکردم دقیقاً همینطور میشد 😐راستی چند فصل داره ؟

  ناشناس 8 ماه قبل
  4

  من عاشق دارا حیایی و کیسان دیباج هستم♥️♥️♥️♥️♥️

  Rozhan 8 ماه قبل
  5

  این سریال عالیه ومن خیلی این سریال رادوست دارم وهمچنین دارا حیایی و کیسان دیباج خیلی خوب ایفای نقش کردند

  زینب 8 ماه قبل
  6

  فیلم خیلی خوبیه من که دوسش داشتم❤

  ناشناس 8 ماه قبل
  7

  سریال خیلی قشنگی با واقعیت های جامعه خیلی عادت کردیم تو این شبهای کرونا یی تو خونه عالی بود

  ناشناس 8 ماه قبل
  9

  بهترین سریالی است که من در عمرم دیدم.

  گلکار 8 ماه قبل
  9

  سریال خیلی خیلی خوبی هست

  ناشناس 8 ماه قبل
  7

  سریال عالی است

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  خیلی فیلم قشنگی ما هرشب میبینیم و تا ساعت ۹ونیم شه لحظه شماری می کنیم فقط کاش اخرش ب جدایی نغمه هاشم یا سهراب ارزو ختم نشه

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشیدمیشه بی زحمت بگیدسریال ازسرنوشت چندقسمت دارد

  نظری 8 ماه قبل
  2

  دوست دارم بدانم سریال از سرنوشت فصل سوم چند قسمته

  عاطفه 8 ماه قبل
  2

  سلام به همه عزیزان دوستدار سریال از سرنوشت، عزیزان این سریال25قسمت داره

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  سریال قشنگی است لطفا فصل چهارم آن را بسازید.چون بیشتر مردم این سریال را دوست دارند.

  1
  فرشته 2 ماه قبل

  درسته

  1
  مارا 8 ماه قبل

  آره دقیقا میشه بگید فصل چهارم داره یا نه

  1
  ناشناس 8 ماه قبل

  درسته

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  من خیلی دوست دام بدونم این سریال چند قسمت است

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  سلام کاش میشد بفهمیم تو ازسرنوشت ۳ هاشم ونغمه زندگی شان بهم میخوره یا اینکه سهراب با پدرش آشتی میکند ماجدی دستگیر میشه یا نه مینا چی میشه مینو وسهراب عم دیگر و به عنوان خواهرو برادر قبول میکنن .

  0
  Rozhan 8 ماه قبل

  قیقا همینطوره

  0
  صبا هستم 8 ماه قبل

  دقيقا همينطور ميشه 😂

  مرضیه 8 ماه قبل
  1

  بچه ها کسی که این سریال را پخش میکند میدوند این سریال چقدر قشنگ است برای همین پنجشنبه و جمعه نمیذاره که ما شوقمون برای دیدن این سریال بیشتر بشود. منم خودم دوست دارم بدونم این سریال چند قسمت است ولی کسی نمیگه.

  0
  فرشته 2 ماه قبل

  سلام این فیلم بیت سمتی ات و فقط پنجشنبه ها نمی‌گذارد وجمعه ها میگذارد

  مرضیه 8 ماه قبل
  6

  سلام به نطر من اقای دارا حیایی و اقای کیسان دیباج که در نقش هاشم و سهراب هستند دو شخصیت واقعی هستند. این سریال درسته به تخیلات کارگردان برمیگرده ولی این داستان 95٪واقعیت دارد. و من هم این سریال را زنده میبینم هم بازپخشش را میبینم و هم در اپلیکیشن تلوبیون مشاهده میکنم. تشکر میکنم از کارگردان این سریال و تهیه کننده و...... و از تمام بازیگران این سریال، من 11سالمه و تو این یازده سال سریال به این قشنگی ندیدم. واقعا خسته نباشید، خداقوت😘♥

  0
  فرشته 2 ماه قبل

  درسته

  1
  مارا 8 ماه قبل

  واقعا منم ۱۲ سالمه من بیشتر از آقای دارا حیایی وکیسان دیباج تشکر میکنم

  ناشناس 8 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشید میشه بگید از سرنوشت فصل سوم چند قسمت هستش؟

  ناشناس 8 ماه قبل
  7

  فصل چهار این سریال رو بسازن سریال زیبای

  مهدی 9 ماه قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید