توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فساد اخلاقی ایوانکا ترامپ

  1 بازدید

  فساد اخلاقی ایوانکا ترامپ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  راز دفاع ایوانکا ترامپ از رسوایی‌های جنسی پدرش

  راز دفاع ایوانکا ترامپ از رسوایی‌های جنسی پدرش

  ١- ایوانکا ترامپ یک تاجر، نویسنده، مانکن سابق و مادر سه فرزند است که توانست بی‌آبرویی پدرش در رابطه با بدرفتاری با زنان در طول تبلیغات انتخاباتی را بسیار هوشمندانه جمع کرده و تا حد زیادی حمایت زنان را برای رأی‌دادن به پدرش جلب کند.

  ٢- دوست خانوادگی و یکی از تاجران بزرگ آمریکا درباره ایوانکا بیان داشته: «من تصور می‌کنم که دونالد ترامپ واقعا به حرف‌های این دخترش گوش می‌دهد و دلیلش این نیست که او دختر خودش است، بلکه ایوانکا را به‌عنوان یک تاجر و معامله‌گر موفق و بسیار باهوش قبول دارد.»

  ٣- ایوانکا همیشه به دفاع از پدرش در خصوص رسوایی‌های جنسی پرداخت. همین موضوع باعث شد که بسیاری از طرفداران ایوانکا از وی آزرده‌خاطر شوند و برای نشان‌دادن ناراحتی خود، محصولات او را تحریم کردند. او در دوران رقابت‌های انتخاباتی به‌طور مستقیم در کمپین‌های تبلیغاتی دخالت نداشت، شاید به این دلیل که در طرف دیگر ماجرا نیز یکی از دوستان نزدیک وی قرار داشت.

  ٤- در سال ۲۰۰۷ دونالد ترامپ عنوان کرد که آن‌قدر دخترش را دوست دارد که دلش می‌خواهد زنی مانند وی داشته باشد، اما ایوانکا این موضوع را یک شوخی دانسته و ادعا کرده که این گفته‌ها از علاقه پدرش به وی نشأت می‌گیرد. همچنین وی بار‌ها ادعا کرده که پدرش دیدگاه مناسبی نسبت به زنان داشته و از آن‌ها حمایت می‌کند و تصویری که رسانه‌ها از وی ساخته‌اند، کاملا غیرواقعی است.

  رسالت بوذری جایگزین احسان علیخانی می شود+عکس

  ٥- در سن ۱۵سالگی عکس ایوانکا روی جلد مجله «سونتین» به چاپ رسید و پس از آن به کار مدلینگ و تبلیغات در شرکت‌های فعال در حوزه مد مانند تامی هیلفیگر و ساسون جینز پرداخت. وی به سرعت در این زمینه پیشرفت کرده و خیلی زود به‌عنوان مدل در شرکت‌های معروف‌تری مانند ورساچی و تیری ماگلر مشغول به کار شد. در همان دوران تصاویری از وی روی مجلاتی مانند فوربس، گلف مگزین، اَونیوو، اِلی و‌هارپرز بازار نقش بسته بود.

  ٦- جارد کوشنر، شوهر ایوانکا ترامپ، از نظر ایوانکا شباهت بسیاری به پدرش دارد. او نیز یک کارآفرین موفق بوده و از دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شده است. جارد فرزند یکی از غول‌های املاک ایالت نیوجرسی به نام چارلز کوشنر بوده و پدر او نیز همانند دونالد ترامپ از همان دوران نوجوانی پسرش را با دنیای تجارت آشنا کرده و حتی هنگامی که وی مشغول تحصیل در دانشگاه هاروارد بود نیز، اسناد مالی شرکت‌های خود را برای وی می‌فرستاد تا به آن‌ها رسیدگی کند. امروزه جارد کوشنر خود در حوزه املاک فعالیت چشمگیری داشته و مالک روزنامه «نیویورک آبزرور» (New York Observer) است.

  ٧- در سال ۲۰۰۷، ایوانکا و جارد برای مذاکره در مورد همکاری بین شرکت‌های ترامپ و کوشنر در حوزه املاک با هم صحبت کرده و با هم یک ناهار کاری خوردند. تنها بعد از چندین دقیقه صحبت‌کردن، این دو حس کردند به هم علاقه‌مند شده‌اند و خیلی زود با هم نامزد شدند. ایوانکا نخستین قرار خود با جارد را «بهترین معامله‌ای که تاکنون کرده بودیم» عنوان می‌کند. این ملاقات تجاری نتایج بسیار خوبی برای هر دوی آن‌ها در پی داشت، اما مشکلاتی نیز بود که باید هرچه سریع‌تر آن‌ها را از سر راه خود برمی‌داشتند.

  ٨- والدین جارد کوشنر یهودی‌های بسیار معتقدی بودند و زیاد علاقه نداشتند که پسرشان با یک دختر غیریهودی ازدواج کند حتی اگر به اندازه ایوانکا ترامپ نیز مشهور و ثروتمند باشد. اما ایوانکا و جارد بر ازدواجشان اصرار داشته و به برنامه‌ریزی‌های خود برای برپایی مراسم ازدواج ادامه می‌دادند. درنهایت ایوانکا با گرویدن به یهودیت در سال ۲۰۰۹ مانع اصلی ازدواجش با جارد را از سر راه برداشته و موافقت والدین وی را به دست آورد.

  پشت پرده روابط سوال برانگیز ترامپ و دخترش ایوانکا چیست؟ | USFacts.ir

  پشت پرده روابط سوال برانگیز ترامپ و دخترش ایوانکا چیست؟ | USFacts.ir

  ترامپ : اگر ایوانکا ترامپ دخترم نمی بود با او قرار های عاشقانه میگذاشتم

  این که بگویید دخترتان زیباست یک چیز است اما این یک داستان کاملا متفاوت است که بگویید  کاش می توانستید با دخترتان یک رابطه عاشقانه داشته باشید. هنگامی که ترامپ در برنامه گفتگو محور The View حاضر شد به میزبانان برنامه گفت که "اگر ایوانکا دخترم نبود شاید با او قرار عاشقانه می گذاشتم"

  در این برنامه، یکی از میزبانان برنامه از او خواست که سخنانش را متوقف کند و مجری دیگر بصورت لطیفه واری او را وودی آلن خطاب کرد. در اوایل دهه 90، این فیلمساز درگیررسوایی اخلاقی شد و مشخص شد او با فرزندخوانده دوست دختر خود بنام Soon-Yi Previn رابطه جنسی داشته است. وودی آلن همچنین متهم به آزار جنسی فرزندخوانده خود Dylan Farrow شده بود.

  ترامپ گفته ایرادی ندارد هاوارد استرن ایوانکا را "شهوت برانگیز" بخواند

  ترامپ همچنین متمایل است که درباره اندام های جنسی ایوانکا نیز صحبت کند

  او ایوانکا را "پر شهوت" خطاب می کند

  ترامپ می گوید که موضوع مشترک مورد علاقه او و ایوانکا، روابط جنسی می باشد

  ترامپ حتی در مورد داشتن رابطه جنسی با دخترش جک تعریف می کند

  او دائما در مورد بدن ایوانکا اظهار نظر می کند

  " ایوانکا " قربانی کودک آزاری ترامپ - Parstoday

  فیلمساز سرشناس آمریکایی، فاش کرد دختر رئیس جمهوری آمریکا قربانی کودک آزاری وی شده است.

  به گزارش نیوزویک، " مایکل مور " فیلمساز سرشناس آمریکایی در مستند جدید خود به بخشی از زندگی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می‌ پردازد که  حاکی از سوء استفاده رفتاری او از ایوانکا  دخترش  بوده است.

  مایکل مور، در این مستند به این موضوع پرداخته است  که ایوانکا قربانی کودک آزاری دونالد ترامپ شده است.

  این فیلمساز سرشناس آمریکایی، در این مستند به رفتار غیراخلاقی  دونالد ترامپ از جمله تصاویر مشکوک و بحث‌ برانگیز او با ایوانکا دخترش پرداخته است.

  مایکل مور، همچنین  به تصاویر مشترکی از ترامپ و دخترش اشاره کرده است  که در آن‌ها نشانه‌هایی از سوء رفتار‌های جنسی زمانیکه ایوانکا کم سن‌تر بوده مشاهده می‌ شود.

  مور، با یادآوری اینکه منتظر اظهارنظر ترامپ درباره فیلم جدیدش در خصوص روابط او و دخترش نیست، گفت این رفتار نشان می دهد که او یک فرد فاسد و شریر واقعی است.

  ترامپ، دررقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 نیز کلماتی غیراخلاقی درمورد رابطه اش با ایوانکا مطرح کرد.

  گزارشهای متعددی، تاکنون درخصوص فساد اخلاقی ترامپ در رسانه ها منتشر شده است.

  چند زن آمریکایی، نیز درخصوص آزار جنسی از ترامپ به دادگاه شکایت کرده اند.  

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید