توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

  1 بازدید

  فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

  مقایسه ی هاشور به روش میکروپیگمنتیشن و میکرو بلیدینگ 

  کدام یک بهتر است؟

  در این میان به علت پیشرفت و تکامل متد هاشور و سایه زنی گاهی بین گزینه های مختلف سر در گم می شویم و این سوال پیش می آید که کدام روش بهتر است.

  یکی از جدید ترین روش ها در این زمینه فیبروز (Phi-brows) است که توسط آکادمی Phi معرفی شده است و از زیر مجموعه ی میکرو-بلیدینگ به شمار می رود.

  گاهی خانم ها این سوال را مطرح می کنند که هاشور ابرو بهتر است یا فیبروز؟ و یا میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن ؟ اما باید بدانید که فیبروز نیز در واقع نوعی هاشور است.

  پس بهتر است این سوال را این طور مطرح کنیم که هاشور به روش فیبروز بهتر است یا هاشور به روش میکروپیگمنتیشن؟

  برای یافتن پاسخ این پرسش ابتدا توضیح مختصری در مورد این دو روش به شما ارائه می دهیم تا تفاوت میکروبلیدینگ ، فیبروز و میکروپیگمنتیشن را بهتر درک کنید.

  مهمترین تفاوت های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

  هاشور به روش میکرو پیگمنتیشن

  در روش میکرو پیگمنتیشن برای کشیدن خطوط هاشور از یک ابزار الکتریکی و دیجیتال استفاده می شود. این ابزار دارای یک صفحه کلید دیجیتال برای انجام تنظیمات و یک قلم به نام هندپیس است که برای کشیدن خطوط استفاده می شود و یک پدال دارد که پیگمنتر برای استارت و استاپ کار هندپیس توسط پا از آن استفاده می کند. این پدال برای راحتی کار طراحی شده است.تاتو آرتیست ها برای داشتن یک پروسه خوب در انجام تاتو، خرید دستگاه میکروپیگمنتیشن را در اولویت قرار میدهند

  تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

  سوزن های این دستگاه بر روی کارتریج های رنگ تعبیه شده اند. این کارتریج ها در بسته بندی های بهداشتی پلمپ شده اند و یکبار مصرف هستند و فقط برای یک مشتری و در یک نوبت استفاده می شوند و پس از اتمام کار باید آنها را دور انداخت.

  رنگ مورد نظر در این کرتریج ها ریخته می شود و کارتریج روی هندپیس پیچ می شود. هندپیس با یک سیم به صفحه ی دیجیتال و صفحه ی دیجیتال با آداپتور به برق متصل می شود.

  با استفاده از صفحه ی دیجیتال سرعت حرکت سوزن هندپیس را تعیین می کنیم که بین 50 تا 150 ضربه در ثانیه قابل تنظیم است. میزان نفوذ سوزن در پوست را نیز می توان در هندپیس تنظیم کرد. با استفاده از پدال که به صفحه ی دیجیتال متصل است می توان حرکت هندپیس را استارت یا استاپ کرد.

  یکی از مهم ترین ویژگی های این روش سطح بالای استاندارد بهداشتی کار است. امکان بازگشت خون و رنگ از داخل کارتریج به هندپیس وجود ندارد و کارتریج ها هم یکبار مصرف هستند و به این ترتیب این وسیله جزء بهداشتی ترین ابزار های آرایشی است.قیمت میکروبلیدینگ در اصفهان

  هاشور به روش فیبروز یا هاشور سه بعدی (میکرو بلیدینگ)

  بر خلاف میکروپیگمنتیشن، روش فیبروز و به طور کلی میکروبلیدینگ ابزار الکتریکی و دیجیتال ندارد و با یک قلم دستی و بر مبنای مهارت آرایشگر انجام می شود.

  ابزار میکروبلیدینگ

  منبع مطلب : anahidbeauty.ir

  مدیر محترم سایت anahidbeauty.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ چیست

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  میکروبلیدینگ چیست

  به فرآیند کاشت رنگدانه زیر پوست توسط یک قلم دستی که قلم تاچ یا هولدر نام دارد میکروبلیدینگ می‌گویند. قیمت قلم دستی میکروبلیدینگ از 20 هزار تومان هست تا حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان . مطمئنا قلم های گرانتر به لحاظ ارگونومی ، ویژگیها و کیفیت ساخت نسبت به سایر قلمها مزایایی دارند. اما این به این معنی نیست که با قلم 20 هزار تومانی نتوان کاری را که با قلم یک میلیون و پانصدی انجام میشود انجام داد در مورد قلم میکروبلیدینگ فقط باید برای شما خوش دست باشد همین!
  میکروبلیدینگ ابرو که جدیدترین و ظریف‌ترین تکنیک آرایش دائم ابرو است که بسیار طبیعی و شبیه موهای ابرو است.

  سوزن میکروبلیدینگ

  برای میکروبلیدینگ فیبروز میتوان از سوزنهای مختلفی استفاده کرد. سوزن یو U ، سوزن اسلوپ یا سرکج classic / slope از جمله این سوزن هاست . تفاوت این سوزن ها در نحوه ی استفاده از آنهاست. تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز را به راحتی میتوان با تکنیک شیدینگ ابرو تلفیق نمود و نتیجه ای بسیار طبیعی و زیبا برای مشتری رقم زد.

  سوزن میکروبلیدینگ

  نانو بلیدینگ ابرو چیست

  هر میکروبلیدینگی که با سوزن جدید کمپانی فیبروز زده شود و کاملا ظریف باشد نانو بلیدینگ ابرو نام دارد. مطمئن باشید همین 3 صدم هم بر روی ظرافت کار میکروبلیدینگ بسیار اثرگذار است.سوزن میکروبلیدینگ نانو فقط برای افراد با تجربه است.تیغه جدید GRAND MASTER از 18 پین ( یعنی 18 سوزن در کنار هم ) تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آنها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین ها باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ در پوست می شود. تیغه نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین خطوط را بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ فقط در اختیار اعضای رسمی آکادمی قرار می گیرد. استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این سوزن فقط در یک جهت حرکت میکند و نسبت به سوزن نانو 24 کاشت رنگ کمتری دارد

  ماندگاری میکروبلیدینگ

  در میان بانوان این ذهنیت به اشتباه شکل گرفته است که میکروبلیدینگ ماندگاری کمی داشته و پس از سه تا شش ماه نیاز به ترمیم مجدد دارد در صورتی که اگر میکروبلیدینگ به درستی انجام شود ماندگاری آن با توجه به جنس پوست مشتری تا دوسال و حتی بیشتر خواهد بود . درست است که ماندگاری این تکنیک بر روی پوست‌های چرب ، کم است اما ابتدای ورود تکنیک میکروبلیدینگ به ایران هر آرایشگر با به دست گرفتن قلم تاچ ادعای حرفه ای بودن در تکنیک میکروبلیدینگ بخصوص فیبروز ابرو را داشت و چون آن را همانند میکروپیگمنتیشن ابرو و یا در عمق زیاد انجام می‌داد نتیجه اش از بین رفتن سریع رنگدانه زیرپوست بود. من مشتری‌هایی دارم که ماندگاری میکروبلیدینگ فیبروز آن‌‌ها بیش از سه سال بوده و هنوز نیاز به ترمیم مجدد ندارند. ماندگاری میکروبلیدینگ به عوامل متعددی نظیر جنس پوست مشتری ، شرایط فیزیکی بدن مشتری ، مراقبتهای مشتری بعد از میکروبلیدینگ بستگی دارد . برای مراقبت از میکروبلیدینگ خود به مقاله مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشنمراجعه نمایید تا بدانید چگونه از میکروبلیدینگ خود مراقبت نمایید.

  قیمت قلم دستی میکروبلیدینگ از 20 هزار تومان هست تا حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان . مطمئنا قلم های گرانتر به لحاظ ارگونومی ، ویژگیها و کیفیت ساخت نسبت به سایر قلمها مزایایی دارند. اما این به این معنی نیست که با قلم 20 هزار تومانی نتوان کاری را که با قلم یک میلیون و پانصدی انجام میشود انجام داد در مورد قلم میکروبلیدینگ فقط باید برای شما خوش دست باشد همین! درست مثل یک خودکار . اینکه یک قلم گران باشد مهم نیست . مهم این است که شما با در دست داشتن آن احساس راحتی کنید.

  قیمت میکروبلیدینگ

  قیمت میکروبلیدینگ ابرو در هر سالنی متفاوت است. ممکن است یک پیگمنتر مبتدی و به همان نسبت قیمتفیبروز ابروی او پایین باشد تا به اندازه کافی تجربه کسب نماید اما یک پیگمنتر دیگری مستر فیبروز ابرو باشد. طبیعتا هرچقدر مهارت یک پیگمنتر در فیبروز ابرو بالاتر باشد قیمت خدمات او نیز بالاتر است. اما این به این معنی نیست که همه افرادی که با قیمت بالا خدمات ارائه می‌دهند کارشان خوب است یا از مواد با کیفیت و بی ضرری استفاده می کنند. یک عامل تاثیرگذار دیگر در قیمت رنگ و سوزنی ست که پیگمنتر استفاده میکند. برای شخصی که با سوزن فیبروز و رنگ فیبروز و بی حسی استاندارد و با کیفیت به شما خدمات می دهد قیمت زیر 700 الی 800 هزار تومان مقرون به صرفه نیست. زیرا قیمت هر قطره رنگ پیگمنتر بالای 30 هزار تومان و قیمت سوزن او حدودا صد هزار تومن و حتی بیشتر است. فیبروز ابرو زمانی معنا پیدا می‌کند که الگوی کمپانی فی با سوزن و رنگ فیبروز زده شود.

  تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

  میکروپیگمنتیشن فرآیند کاشت رنگدانه با استفاده از یک دستگاه قلمی برقی است که نسبت به میکروبلیدینگ ماندگارتر است اما از ظرافت کمی برخوردار است مگر به روش نانو بروز انجام شود. رنگهای میکروپیگمنتیشن نسبت به رنگ های میکروبلیدینگ رقیق تر هستند.

  زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

  زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو بین 5 تا 6 هفته پس از جلسه اول است. ممکن است یک پوست از ترمیم بی نیاز باشد اما این در مورد 95 درصد از خانم ها صدق نمی کند. برای اکثر خانم ها یک جلسه ترمیم تا دو ماه بعد از جلسه اول ضروری است. برای پوست های خیلی چرب گاهی به دو جلسه ترمیم اولیه نیاز است . پیشنهاد ما برای پوست های چرب استفاده از تکنیک نانو بروزیا پادر بروز است. تکنیک بریزی نیز برای پوستهای چرب میتواند گزینه مناسبی باشد.

  معایب میکروبلیدینگ

  میکروبلیدینگ نیز همانند میکروپیگمنتیشن ابرو مزایای زیادی دارد که در کنار این مزیت ها باید به معایب آن نیز پرداخت. بهتر است مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس از آن صرف نظر کرده و یا برای انجام آن اقدام نمود. درست است که میکروبلیدینگ بسیار طبیعی است اما پس از مدتی کمرنگ و نچرال خواهد شد که شاید خوشایند شما نباشد. میکروبلیدینگ ابرو خوشایند افرادی که خواهان تتوهای پر رنگ و ماندگار هستند نیست.
  اگر میکروبلیدینگ با متریال اورگانیک فیبروز انجام شود و فشار دست پیگمنتر مناسب باشد، مشکلی برای پوست مشتری بوجود نمی‌آید اما اگر از رنگهای حاوی سرب و فشار دست بالا میکروبلیدینگ انجام شود آسیب آن بیشتر از تتو یا میکروپیگمنتیشن است زیرا در این تکنیک بصورت ممتد پوست خراش برمیدارد. درصورت بالا بودن فشار دست خونریزی حین کار بیشتر خواهد بود و مشتری تا مرحله ترمیم ریزش زیادی خواهد داشت.

  عوارض میکروبلیدینگ ابرو

  میکروبلیدینگ ابرو در بارداری

  انجام میکروبلیدینگ در دوران بارداری همانند سایر تکنیک های آرایش دائم صورت ممنوع است. رنگهای میکروبلیدینگ حاوی مقدار کمی فلز است که پس از نشست رنگ در لایه درم پوست، وارد خون مادر شده و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و ممکن است علاوه بر ایجاد واکنشهای آلرژیک در بدن جنین باعث سقط جنین شود . گاهی من در گروه های تلگرامی سایر افراد فعال در این رشته شنیده ام که می گویند پس از ماه ششم یا هفتم اشکالی ندارد و پیگمنتر بدون بی حسی می تواند در دوران بارداری برای مادر میکروبلیدینگ انجام دهد که کاملا کذب است! هیچ منبع علمی تایید شده ای در خصوص مجاز بودن میکروبلیدینگ در دوران بارداری وجود ندارد

  ریزش ابرو بعد از میکروبلیدینگ

  گاهی افرادی با ما تماس می گیرند که نگرانی آن ها ریزش موهای ابرویشان پس از میکروبلیدینگ است. یا خانم هایی با ما تماس می گیرند که می گویند ما قبلا ابرو داشتیم پس از تاتو موهای ابروی ما دچار ریزش شد. در پاسخ به تمامی این دوستان نگران و ناراحت باید بگوییم که اگر شما به یک پیگمنتر متخصص نه لزوما معروف مراجعه نمایید هیچ مسئله ای برای موهای ابروی شما بوجود نمی آید. در دوره های آکادمی فی اروپا به ما آموزش دادند که در قمستی از پوست کاشت رنگ داشته باشیم که هیچ برخوردی با ریشه یا فولیکول مو نداشته باشیم و هیچ آسیبی به پوست مشتری نرسانیم. جهت آگاهی کامل از فرآیند پوسته ریزی حتما به راهنمای خدمات اسرا حسینی سر بزنید

  شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ

  شستن ابرو تا یکساعت پس از فیبروز ابرو با استفاده از آب مقطر استریل یا آرام پاک کردن آن با دستمال انتی باکتریال اشکالی ندارد. تا سه روز پس از میکروبلیدینگ ابرو آب زدن به ابرو ممنوع است. برای وضو گرفتن می توان از وضوی جبیره استفاده کرد.

  فیلم میکروبلیدینگ

  مشاوره رایگان

  . اگر در انتخاب یکی از روش‌های آرایش دائم صورت مردد هستید می‌توانید با فرستادن عکس ابروی خود به شماره 09122475401 در واتساپ از مشاوره کاملا رایگان همکاران ما در آکادمی اسرا حسینی بهره مند شوید و با آگاهی کامل تکنیک مناسب ابروی خود را انتخاب نمایید. زیبا باشید و مهربان.

  منبع مطلب : asrahosseini.com

  مدیر محترم سایت asrahosseini.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  4 تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ - بهترین آموزش فیبروز ابرو اصفهان - بهترین آموزش کاشت ناخن

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن چیست؟

  میکروبلیدینگ ابرو یکی از پرطرفدار ترین و به روز ترین روش های هاشور ابرو یا تاتو ابرو میباشد. روشی بسیار ظریف و زیبا که شاخصه اش آن است که تارهای طبیعی مو را بین موهای ابرو یا روی پوست انجام می‌دهد. بسیاری از افرادی که می‌خواهند میکرو ابرو انجام دهند یا کسانی که به دنبال آموزش میکروبلیدینگ هستند یا حتی کسانی که به دنبال مدل میکروبلیدینگ هستند دوست دارند طریقه میکروبلیدینگ یا شرایط هاشور به روش میکروبلیدینگ را بدانند. با الناز بیوتی تا پایان این مطلب همراه باشید.

  تفاوت میکروبلیدینگ با هاشور

  هاشور ابرو روشی رایج برای پرپشت نشان دادن ابرو می باشد که با ترسیم خطوط نازک جهت رویش مو ابرو انجام میشود.

  هاشور ابرو یکی از متدهای کلی می باشد که چندین سال پیش به عنوان روشی که به جای پر کردن ابرو ها با رنگ ( قاب و سایه) رنگ را به صورت مو در ابرو تزریق کنند و حالت طبیعی به ابرو دهند شناخته شد.

  میکروبیلدینگ یکی از زیرشاخه های هاشور ابرو می باشد. هاشور ابرو با دو روش انجام می‌شود: یک روش دستی میکروبلیدینگ و دستگاهی میکروپیگمنتیشن

  تفاوت میکروبلیدینگ با هاشور میکروپیگمنتیشن

  هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن با یک دستگاه برقی انجام می‌شود که سر آن از سوزن هایی تشکیل شده است که به صورت دایره دور هم جمع شده اند تعداد این سوزن‌ها ۱ یا ۳ یا ۵ عدد می باشد. کاشت رنگ توسط این دستگاه عمیق تر بوده و در لایه های داخلی تری از پوست کاشت رنگ انجام می‌شود. در نتیجه

  دوام بالاتری دارد.

  اما هاشور ابرو با میکروبلیدینگ با یک دسته که مثل تیغ جراحی می باشد البته نترسید تیغ نیست و از سوزن تشکیل شده است. و یا شاید شبیه یک قلم نقاشی است . طراحی ابرو در میکروبلیدینگ کاری شبیه نقاشی کردن است. برای همین به راحتی می‌توان تارهای طبیعی و نازکی در ابرو ایجاد کرد. میکروبلیدینگ ابرو طبیعی است ولی ماندگاری میکروبلیدینگ کمتر از از ماندگاری هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن حتی بهترین سالن میکروبلیدینگ که از بهترین مواد و بهترین رنگ میکروبلیدینگ استفاده می کنند بازهم تضمینی راجع به من ماندگاری میکروبلیدینگ ندارند. البته ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست چرب بسیار کمتر است از ماندگاری میکروبلیدینگ روی پوست خشک .

  در روش تاتو با دستگاه میکرو پیگمنتیشن رنگدانه ها به زیر پوست و در حدفاصل لایه اپیدرم و لایه درم وارد میشود. ولی آنچه مهم است نحوه فرایند رنگ کردن است .البته دستگاه میکروپیگمنتیشن به گونه‌ای است که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت های قابل تعویض و یکبار مصرف شان کاملاً قطع شده است .یعنی هیچ جریان برگشتی به عقب ندارد و هیچ بیماری انتقال نمی یابد و تمامی اجزای که درگیر با صورت مشتری می باشد یکبار مصرف و قابل تعویض است. تفاوت اصلی میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ ابرو این است که میکروپیگمنتیشن یک روش دائمی و میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی می باشد. ولی در جدیدترین روش تاتو ابرو این دو روش با هم ادغام می‌شود و تحت عنوان هیبریدی یامیکرو ابروشناخته می‌شود. که یک روش تلفیقی هاشور ابرو یا تاتو ابرو تلفیقی می باشد. پس از هاشور توسط هر کدام از این روش ها از شیدینگ یا سایه ابرو برای زیبایی بیشتر میتواند استفاده شود تا مناطق خالی به ویژه در تاج ابرو پر شود.

  تفاوت میکروبلیدینگ با فیبروز

  کلمه فیبروز از دو کلمه فی ( عدد فیبرابر ۱/۶۸) و بروز به معنی ابرو تشکیل شده است. عدد فی توسط یک تاتوکار صربستانی کشف شده است که عدد تناسب طبیعی ابرو است . در فیبروز ابرو ها با نسبت طبیعی فی طراحی می شود و سلیقه و نظر مشتری در نظر گرفته نمی‌شود. روش انجام فیبروز هم کاملا شبیه طریق میکروبلیدینگ است و مراحل کارشان یکی است و تنها تفاوت آن طراحی ابرو است. البته فیبروز ابرو تنها کسانی می‌توانند انجام دهند که قبلا هیچ کاری روی ابرو مثل تاتو ابرو , قاب و سایه ابرو انجام نداده باشند سالن زیبایی الناز بهترین سالن هاشور ابرو و بهترین سالن فیبروز در اصفهان انواع روشهای میکروبلیدینگ , فیبروز  , میکروپیگمنتیشن را با مواد گیاهی و عالی به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد .

  فیبروز – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  فیبروز ابرو چیست؟ مزایا و معایب

  فیبروز ابرو چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

  منبع مطلب : elnazbeauty.ir

  مدیر محترم سایت elnazbeauty.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید