توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی

  1 بازدید

  فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی

  چگونه آنلاین کارت بیمه ورزشکاری بگیریم؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش چابک‌آنلاین ورزشکاران، مربیان و داوران می‌توانند به صورت آنلاین از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی با دارا بودن کارت بیمه ورزشی علاوه بر دریافت کمک هزینه درمان تا سقف هفت میلیون تومان، از تسهیلات ویژه خدمات مراکز مورد تایید هیات پزشکی ورزشی شهرستان آبادان نیز استفاده کنند.

  علی رضایی، سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان اظهار داشت: هزینه دریافت این کارت‌ها ۱۵ هزارتومان و دارای یک سال اعتبار است. در این سامانه دارندگان کارت بیمه با استفاده از کد ملی به سهولت می‌توانند ثبت‌نام و تمدید کارت‌های بیمه ورزشی را انجام دهند و از طریق اینترنت به صورت ۲۴ ساعته به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی دارند.

  وی تاکید کرد: تا پیش از این متقاضیان باید به صورت حضوری به هیات پزشکی مراجعه و با ارائه فیش بانکی نسبت به دریافت کارت بیمه ورزشی اقدام می کردند.

  رضایی توضیح داد: سامانه صدور و پیگیری کارت بیمه به نشانی http://insurance.ifsm.ir است و تلفن گویای 83826-021 مربوط به فدراسیون پزشکی ورزشی جهت سایر پیگیری‌ها در نظر گرفته شده است.

  خبرنگار چابک‌آنلاین برای بررسی این مطلب بنا به توضیحات سرپرست اداره ورزش و جوانان وارد سایت فدراسیون پزشکی شده و مراحل دریافت بیمه ورزشکاری را مرحله به مرحله طی کرده است و آن را در غالب ویدیویی برای مخاطبان به تصویر کشیده است.

  برای دیدن این کلیپ اینجاکلیک کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه کیلنی 16 روز قبل
  0

  بیمه ورزشی بسیار خوب است

  فاطمه کیلنی 16 روز قبل
  0

  بسیار بیمه خوب است

  فاطمه کیلنی 16 روز قبل
  0

  بیمه ورزشی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید