در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عیدی 500 هزار تومانی روحانی

  1 بازدید

  عیدی 500 هزار تومانی روحانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ۵۰۰ هزار تومان؛ یارانه کرونا برای خانوار چهار نفره

  پرداخت 500هزار تومان به هر ایرانی شایعه است

  پرداخت 500هزار تومان به هر ایرانی شایعه است

  وی افزود: همزمان با این خبر، پیامکی مبنی بر پرداخت ۵۰۰ هزار تومان به هر ایرانی منتشر شد که باعث حضور مردم در کافی نت‌ها و مراکز رایانه‌ای برای ثبت نام در ازاء پرداخت مبلغ ۴ تا ۵ هزار تومان گردیده است.

  فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مردم فریب این شایعات را نخورند گفت: مردم باید به طور جدی از حضور در کافی نت‌ها و دفاتر پیشخوان برای ثبت نام و متعاقب آن پرداخت وجوه مختلف خودداری کنند چرا که مسئولیت ثبت نام مردم با صاحبان کافی نت هاست و در آینده خود آن‌ها باید پاسخگوی مردم باشند.

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پرداخت به هر نفر 70 هزار تومان عیدانه/60 میلیون ایرانی عیدی می‌گیرند

  پرداخت به هر نفر 70 هزار تومان عیدانه/60 میلیون ایرانی عیدی می‌گیرند

  اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

  رئیس اتاق تهران خبر داد

  پرداخت به هر نفر 70 هزار تومان عیدانه/60 میلیون ایرانی عیدی می‌گیرند

  رئیس اتاق تهران در حاشیه بیست‌وپنجمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق تهران گفت: با توافق دولت و مجلس 70 هزار تومان به هر 60 میلیون نفر ایرانی به عنوان عیدانه پرداخت می‌شود.

  به گزارش  فارس، یحیی آل اسحاق امروز در حاشیه بیست‌وپنجمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق تهران گفت: با توافق دولت و مجلس مبلغ 70 هزار تومان برای هر نفر کمک عیدانه 60 میلیون ایرانی پرداخت می‌شود، همچنین برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی 90 هزار تومان پرداخت می‌شود.

  رئیس اتاق بازرگانی تهران افزود: همه این مبالغ به صورت نقدی پرداخت می‌شود، کل مبلغ پرداختی به عنوان عیدی 6 هزار میلیارد تومان خواهد شد که با توجه به تأثیر آن بر پایه پولی تورمی در حدود 6 تا 7 درصد در پی خواهد داشت./فارس

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  میثم 12 روز قبل
  0

  خجالت بکشید.تا کی ملت تو فقر باشند.3تا بچه دارم مستاجرم فاقد بیمه درمانی یه روز سر کار دو روز بیکار.واقعا جواب هم دردهای منو کی میده.وجدان داشته باشید که ندارید.دم عید یه کاری کنید که حداقل شرمنده شک خانوادم نباشم.

  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید