توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس پری دریایی واقعی زنده زیبا

  1 بازدید

  عکس پری دریایی واقعی زنده زیبا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پری دریایی در چابهار جعلی یا واقعی !!!

  پری دریایی در چابهار جعلی یا واقعی !!!

  اولین پری دریایی در دنیای عکاسی. عکس هایی با پری دریایی های زیبا

  همه درباره پری دریایی ها می دانند ، بسیاری به وجود خود اعتقاد دارند ، در حالی که برخی دیگر داستان را در نظر می گیرند. برای قرن ها افسانه هایی درباره آنها شکل گرفته است ، این موجودات اسطوره ای تبدیل به قهرمانان افسانه ها و فیلم ها شدند. بیایید تصاویر زیبا از پری دریایی ها را با هم تحسین کنیم و کمی خیال کنید.

  >

  می خواهید از این تصاویر تصاویر پری دریایی کم نظیر نباشد ؟! همه چیز خیلی ساده است! بازدید کنید در اینجا بهترین لباس شنا را برای خودتان پیدا خواهید کرد - دم یک پری دریایی از انواع رنگ!

  بر اساس اسطوره ها ، افسانه ها و افسانه های مختلف ، جهان ما نه تنها توسط مردم بلکه در موجودات مختلف نیز سکونت دارد. همه در مورد قهوه ای ها ، اجنه ، باتلاق ها ، کیکیمورها شنیده بودند ، اما کمتر کسی آنها را دید. یکی از جالب ترین شخصیت های فولکلور ، پری دریایی است. این موجود هم در متون اسلاو و هم در متون اروپایی ذکر شده است. او کیست؟ پری دریایی چیست؟

  متفاوت و مرموز

  نام های زیادی برای این دوشیزه وجود دارد. اجداد ما آن را لباس لباسی ، لشیخا ، کرکی (غلغلک) ، قطره آب ، ناکا ، ناکا ، ماکا نامیدند. هر منطقه از روسیه نام های خود را داشت و در اروپا بیشتر اوقات آن را دوشیزه دریایی می نامیدند. اسلاوها کدبانوی را روح استخرها و مزارع می دانستند و آنچه که پری دریایی به نظر می رسید بستگی به آن داشت.

  ناوکا سنتی روسی از بیرون شبیه یک دختر معمولی انسانی بود ، تنها تفاوت آن موهای بلوند بلند و مطمئناً شل بود (ارتباط کلمات "بور" - "پری دریایی" ردیابی می شود). واقعیت این است که در آن روزها دختر یا زن مستقیمی به نظر می رسید ، بدون بند و باریک ، شرم آور و غیرقابل قبول بود.

  ساکنان بخش شمالی کشور تصور دیگری از این داشتند که یک پری دریایی واقعی چگونه به نظر می رسد. به نظر آنها ، این یک زن از ظاهر منزجر کننده ، کرک شده ، کثیف ، مطمئناً با شلوغی عظیم است ، در بعضی جاها در اوکراین این موجودات مانند دختران کم رنگ پوست یا نوجوانان با موهای گل آلود بودند.

  جلسات تصادفی

  نحوه نگاه پری دریایی به منشأ او بستگی دارد و با او اوضاع نیز مبهم است. یک پری دریایی می تواند به یک زن غرق تبدیل شود ، زیرا آگاهانه پلک خود را کوتاه کرد ، همچنین یک قربانی آب ، و همچنین یک نوزاد که قبل از غسل تعمید درگذشت ، زن لعنتی است. در همان زمان ، سلت ها در ابتدا این دوشیزه ها را به عنوان موجوداتی مستقل - پری ، نگهبان و ساحل حوضچه ها و چاه ها - می شناختند. در بیشتر مواقع ، اجداد ما پری دریایی را برای افراد بدخواه و خطرناک نگه می داشتند ، اما بیش از حد نمی ترسیدند. عقیده ای وجود داشت که آنها می توانند آشفتگی کنند ، گردباد کنند ، مسافر را درگیر کنند ، او را به کام مرگ بکشند.

  این دختران دوست دارند در مورد سهم تلخ و زندگی ویران شده خود ، آواز بخوانند و آواز بخوانند (اغلب غم انگیز) ، به خصوص که اغلب در روزهای هفته پری دریایی چشمشان به چشم می خورد. این داستانهای چنین جلساتی است که به ما فرصت می دهد تصور کنیم که یک پری دریایی چگونه به نظر می رسد. آنها از علامت پدرخوانده می ترسند ، زیرا ، در واقع ، اکثر موجودات مشابه هستند ، زیرا آنها به دنیای نجس تعلق دارند. عامل مهمی دیگر برای آنها گیاه چرنوبیل (کرم چوب) بود.

  غالباً هنگام تماس با مردم ، پری دریایی یک معمای سنتی را تصور می کند: "کرم چوبی یا جعفری؟" هرکسی جعفری را انتخاب کرد تهدید می کند که قلقلک می کند. بیشتر افرادی که ظاهراً لباسهای خزنده را ملاقات کرده اند ، می گویند که هیچ لباسی بر روی آنها نیست یا وجود دارد ، اما این یک نام کاملاً آشفته ، خزنده تر از لباس است. بنابراین هنگام ملاقات با این نماینده دنیاهای ظریف ، دادن یک تکه بافت به وی اجباری تلقی شد. می تواند روسری ، پیش بند باشد. اگر مطلقاً چیزی نبود ، باید یک تکه لباس را پاره کرد.

  البته ، افراد عصر فن آوری که ایمان به معجزه را از دست داده اند بعید به نظر می رسند که یک پری دریایی به چه شکلی ظاهر می شود. در زندگی ، متشکل از عجله و پراگماتیسم ، جایی برای موجودات جادویی وجود ندارد ، اما شاید در جایی دیگر دریاچه های سرد شفاف وجود داشته باشد که در زیر ماه فریبنده و دوست داشتنی ، چشمه های گرگ زیبا ...

  بسیاری از افرادی که از دریا دیدن می کنند یا در منطقه کار می کنند ،

  مرتبط با زندگی دریایی و دریایی ،

  به عنوان مثال شکارچیان ، شکارچیان ، زیست شناسان و اقیانوس شناسان

  آنها فقط رویای عکس گرفتن از عکسهای بی نظیر را دارند عکس پری دریایی واقعی.

  کسی موفق می شود ، کسی چنین نمی کند.

  بعضی اوقات میل به گرفتن عکس از پری دریایی واقعی بسیار زیاد است

  که مردم به کلاهبرداری می روند

  و عکسهایی مشابه عکس از پری دریایی واقعی ،

  اما در واقعیت آنها آدمک هستند.

  تشخیص آنها بسیار دشوار است ،

  تقریبا غیرممکن

  با این حال

  چنین عکس هایی وجود دارد

  خواه واقعی باشند یا نه ،

  به شما بستگی دارد

  این عکس در حالی که از یک قایق زیر آب گرفته شده بود

  چطور بود

  کار آزمایشی در اقیانوس.

  در طی این کارها صدای بلند

  که به گفته شاهدان عینی ،

  تا حد زیادی در ساکنان زیر آب دخالت کرد ،

  و آنقدر پیشگیری کرد که پری دریایی تقریباً به زیست شناسان حمله کرد.

  این شلیک ضبط شد.

  عکس زیر در پشت عکس یک پری دریایی واقعی قرار دارد ،

  اسکلتی که ظاهراً تصادفی پیدا شده بود.

  اما بعد معلوم شد

  که این چیز دیگری نیست

  مثل یک آدمک ساخته ماهرانه

  این عکس از یک پری دریایی واقعی است ، اما بسیار شبیه است

  عکس یک بیگانه از فضا ،

  اما آیا زیر آن خاک واقعی دارد؟

  این عکس بیشتر از یک پری دریایی واقعی است

  نشان می دهد که یک پری دریایی چه شکلی باید باشد ،

  اگر وجود داشت

  عکس از نظر طبیعت علمی و مبتکر تر است.

  آیا این یک عکس پری دریایی واقعی است؟

  یا آرایش تحمیل ماهرانه؟

  در هر صورت ، چنین ظاهری کاملاً دافعه است

  و با تصویر یک دختر بچه موی زیبا و بلند قد متناسب نیست ،

  آنچه ما دوست داریم در واقعیت پری دریایی را ببینیم.

  تماشای عکس و عکس از پری دریایی واقعی بسیار بهتر است ،

  به نمایندگی از هنرمندان ، کارگردانان و دختران واقعی ،

  که تصمیم گرفت پری دریایی شود.

  پری دریایی ها چه شکلی هستند؟ این موجودات عرفانی از کودکی با هریک از ما آشنا بوده اند ، اما آنها چگونه به واقعیت نگاه می کنند و آیا واقعاً وجود دارند؟

  در مقاله:

  بسیاری از ما تصویری را که اسطوره ها ، افسانه ها ، فیلم ها و کتاب ها به ما معرفی کرده اند ، می شناسیم. پری دریایی موجود در آنها مانند یک دوشیزه جوان زیبا ، بسیار جذاب و داشتن دم ماهی به نظر می رسد. اما آیا این تصویر صحیح است؟  شما می توانید از دیدگاه های مختلف یک پری دریایی را به عنوان یک موجود عرفانی در نظر بگیرید.

  اگر از این مزیت استفاده کنید ، با این واقعیت روبرو خواهید شد که این موجودیت چیزی نیست جز یک دسته انرژی. یعنی می توانیم فرض کنیم که این یکی از ارواح آبی است که می تواند برای نجات شخص به وجود بیاید ، با او تماس بگیرد یا به شخص آسیب برساند.

  بر این اساس ، می توان فرض کرد که پری دریایی به عنوان موجوداتی از جهان دیگر ، آب ، کیکیمورام و سایر موجودات جادویی پرانرژی وجود دارند.

  دیدن چنین روحیه ای از آب ، که قبلاً آن را پری دریایی می نامیدیم ، بسیار دشوار است. شاید فقط روانشناسان بتوانند شکل آن را ببینند و فقط حضور آن را احساس نکنند.

  این بدان معنی است که روح آب یک ماده خاص است ، یک جریان انرژی که با چشم معمولی انسان قابل دیدن نیست. به یاد داشته باشید ، دقیقاً این موجودات انرژی از جهان دیگر هستند که در اکثر آیین ها به آنها اشاره می کنید.

  در حقیقت پری دریایی واقعی چگونه به نظر می رسد؟


  اما در مورد موجودات شگفت انگیز که در مناطق مختلف جهان وجود داشتند ، چه می توان گفت؟ اینها موجودات بسیار واقعی هستند که نیمی از آنها شبیه انسان است و نیمی شبیه ماهی است.

  سرچشمه چنین موجودات برای علم ناشناخته است ، اما شاید آنها در افسانه های باستانی توصیف شده اند ، که در آن ملوانان آنها را آژیرهای زیبایی می نامند که در واقع مردم را با صدای زیبای خود فریب می دهند و سپس آنها را به اعماق دریا می کشانند.

  اما ارزش آن را دارد که فوراً تصویری را که در بسیاری از کارتون ها ، فیلم ها و سنت ها آواز می شود از بین ببرد. پری دریایی به هیچ وجه زیبا ترین دختر با دم ماهی نیست. در حقیقت ، پری دریایی که در سالهای 1679 ، 1737 ، 1982 و 1992 یافت شد ، تا حدودی شبیه به زنان واقعی بود ، اما از نظر زیبایی هیچ تفاوتی با هم ندارند.

  در عوض ، آنها موجوداتی بودند که از راه دور شبیه به انسان بودند و دارای یک نیم تنه فوقانی بودند. آنها دور چشم ، گردن ، شانه ها ، گوش ها ، دست ها ، حتی دنده های به خوبی توسعه یافته داشتند. اما اغلب ماهیگیران موفق به پیدا کردن و گرفتن نه تنها نمایندگان زن در شبکه های خود شدند.

  یک مورد مشخص است که در سال 1837 ماهیگیر یک مرد پیدا کرد. نیم تنه فوقانی موجودات بسیار شبیه به قسمت بالای تنه یک فرد بود ، تنها چیزی که بینی آن صاف تر بود.

  همچنین شایان ذکر است که موجودی با پوست سفید ، موهای ابریشمی ، ویژگی های ظریف صورت ، در واقع تنها نتیجه تخیل پرشور مردم است. موجودات گرفتار موی سبز داشتند ، صورت و بدن آنها کاملاً با ماده ای عجیب پوشیده شده بود که شبیه مرجان ها بود.

  همچنین آبششها در موجودات یافت شدند. معمولاً از لب زیرین شروع شده و به سمت گلو حرکت می کردند. روی دم نیز رشدهای عجیب و غریب دیده شد که بسیار ناپاک بودند.

  متأسفانه ، هیچ پری دریایی زنده ای در زمان ما گرفتار و کاوش نشده است. هر نمونه مرده پیدا شد یا گرفتار نشد ، بنابراین نمی توان فهمید که آیا آژیرها در واقع صدای زیبایی دارند و آیا با آن می توانند مردم را فریب دهند.

  اشاره ای وجود دارد که افراد قبلی موفق به زنده ماندن پری دریایی شدند. موجودات صداهای عجیب و غریب شبیه به رشد حیوانات را ایجاد می کردند اما نمی توانستند چیزی بگویند. همچنین ، به دست آوردن هوشمندی از این موجودات امکان پذیر نبود.

  بسیاری از دوستداران یافتن پاسخ و پرده برداری از اسرار عرفانی جهان ما به این که یک پری دریایی به نظر می رسد علاقه مند هستند. بحث و جدل و استدلال فراوان ناشی از یافتن در زندگی واقعی است.

  پری دریایی ها چه شکلی هستند؟

  از زمان های قدیم ، مردم سعی کرده اند دریابند که آیا انواع موجودات جادویی وجود دارد یا خیر. هواداران ادعای فوق طبیعی که پری دریایی و قهوه ای در واقع وجود دارند ، اما بدبینان سعی می کنند شواهد خود را از هر طریق رد کنند. درباره پری دریایی ، ما بسیاری از افسانه ها و اسطوره های باستانی زیادی را می شناسیم.

  تا به امروز ، حتی انواع آیین های باستانی حفظ شده است که به شما امکان می دهد روح آب و غیره را فراخوانی کنید. طبق داستان های عامیانه ، پری دریایی کوچک موجودی فوق طبیعی است که در بدن آب زندگی می کند.

  جوهر بسیار غیر معمول به نظر می رسد ، زیرا قسمت فوقانی بدن بسیار شبیه فرد است و قسمت پایین بدن یک دم ماهی است. با این حال ، آیا این توضیحات صحیح است؟ روانشناسان اطمینان می دهند که تقریباً هر موجود جادویی و به ویژه پری دریایی را می توان از دیدگاههای مختلف در نظر گرفت.

  به عنوان مثال ، با استفاده از آیین گذر ، بیشتر از این که ما با یک پری دریایی روبرو نشویم (یعنی بدن جسمی نباشیم) بلکه یک لخته انرژی است. بنابراین ، می توان ادعا کرد که در این حالت ، پری دریایی روحیه ای آب است که می تواند به گریه بیفتد ، خدمتی ارائه دهد یا آسیب های زیادی وارد کند. جمله مشابهی حاکی از آن است که پری دریایی مانند قهوه ای ، خون آشام ، کیکیمورا می تواند از ابعاد دیگری موجودیت انرژی ضد پوچ باشد.

  معلوم است که یک فرد معمولی یا یک جادوگر می تواند روح یک پری دریایی را استناد کند ، که دیدن در اکثر موارد غیرممکن است. و تماس با موجودی که ظاهر بدنی یک پری دریایی را داشته باشد ، که بتوان آنرا لمس کرد و لمس او را حس کرد ، بسیار دشوار است. همچنین بسیار خطرناک است. بنابراین ، در بیشتر آیین ها ، ما به طور خاص با جوهر انرژی سروکار داریم.


  استدلال اصلی همه کسانی که در بحث "آیا پری دریایی وجود دارند" به ماوراء طبیعی اعتقاد دارند ، شواهد غیرقابل انکار است - یافته های شگفت انگیز موجودات عجیب و غریب. اجساد این نیمی از ماهیان نیمه انسانی در مخازن سراسر دنیا یافت شد.

  امروز علم نمی تواند پاسخ دقیقی بدهد ، این چیست. اما این امکان وجود دارد که این اجداد در افسانه ها و حکایت های خود توسط اجداد ما توصیف شده باشند. شاید این موجودات در واقع آژیرها باشند و صداهای شگفت انگیز و حیرت انگیز داشتند که ملوانان را به اعماق دریا فریب می دادند.

  اول از همه ، شایان ذکر است که ، مانند اکثر موارد ، تصویر چنین موجودیتی به طرز چشمگیری تزئین شده بود. همانطور که معلوم شد ، گرچه قسمت بالایی پری دریاییهای یافت شده کاملاً شبیه زنان یا آقایان است ، اما نام بردن از این اجسام بسیار دشوار است.

  اشخاص حقیقی چشم ، گردن ، شانه ها ، گوش ها ، بازوها ، دنده ها داشتند. نه تنها افراد زن به شبکه ملوانان راه یافتند. در سال 1837 ، یک مرد گرفتار شد. موجودات فقط با وجود دم و بینی صاف با مرد تفاوت داشتند. تقریباً همه پری دریایی ها موهای سبز داشتند ، آبشش هایی که از گوشه های دهان می آمدند و به گلو خود ادامه می دادند.

  یک ماده بسیار غیرمعمول که کمی شبیه مرجان به نظر می رسید ، تمام صورت و بدن موجودات را پوشانده است. بر روی دم رشد عجیب و غریب ، بسیار ناخوشایند کشف شد. بنابراین ، تصویری که فیلم ها می سازند (یک پری دریایی زیبا با پوست سفید ، موهای ابریشمی ، چهره ای زیبا) فقط اثری از تخیل افراد است.


  متأسفانه ، در زمان ما ، هیچ پری دریایی زنده ای پیدا نشده است. همه نسخه ها قبلاً مرده بودند. بنابراین ، تعیین اینکه آیا آنها می توانند بگویند که چگونه در برابر مردم واکنش نشان دادند ، منطقی بودند یا نه ، بسیار دشوار است. البته داستانهای زیادی وجود دارد که در گذشته های دور ، پری دریایی ها هنوز زنده بودند.

  طبق چنین افسانه ها ، موجودات صداهای عجیب و غریب ایجاد می کردند که شبیه یک گوزن بود. برقراری ارتباط با این اشخاص امکان پذیر بود. این را احتمالاً می توان با این واقعیت توضیح داد که آخرین پری دریایی های زنده در دوره اگزورسیسم کشف شده اند. بنابراین ، موجودات غیرمعمول به سادگی شکنجه می شدند و هیچ کس سعی نمی کرد زبان مشترکی با آنها پیدا کند.


  دم چنین موجودی جادویی کاملاً با ماهی ماهی یکسان است. اگرچه برخی از اسطوره ها گفته اند که موجودات مختلف رنگ های مختلف دم دارند ، اما هیچ مدرکی برای این امر وجود ندارد. معمولاً دم آن پوشیده از مقیاس سبز تیره یا خاکستری ، بسیار طولانی و پهن است.

  غالباً ، فلس بخشی از پشت و معده را نیز پوشانده است. در بعضی موارد طول و عرض دم می تواند متفاوت باشد. در زمان های قدیم اعتقاد بر این بود که مقیاس یا دم مواد مهم بسیاری از معجون های جادوگری هستند. به همین دلیل است ، حتی اگر این موجودات در جایی ظاهر شوند ، بلافاصله در پنجه های سرسخت جادوگران شیطانی افتادند.

  منبع مطلب : ingislam.ru

  مدیر محترم سایت ingislam.ru لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مشکات : من خیلی دوست دارم یه پری دریایی واقعی باشم این بزرگ آرین آرزوی من هست

  شاندرا : سلام بچه ها چه خبر افتضاه بود 😵😵😵 اخه شاید بچه ای بیاد اینارو ببینه خنگ ها بزنم فکتونو بیارم پایین کسی دوس میشه 17 سالم 1جوب ندین می کشمتون فقط تو ناشناس دوس نمیشم اول باید اسمتو بگی و ساله تو فهمیدی یا نفهمیدی بچه ننر

  کوثر : همش دروغه😋

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  -1

  پری در یایی

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  سلام پری دریایی واقعی خیلی زشته اما من واقعا دارم میگم راسته چون داخل خلیج فارس گفتن که یک پری دریایی یه بار دیده شده بعد دیگه هیچ وقت ندیدنش ولی تو فیلما پری دریایی خیلی قشنگتره واقعا دارم میگم🤔

  زهرا 3 ماه قبل
  1

  من امید دارم واقعین

  سارینا عباسی 5 ماه قبل
  2

  شمارمو براتون مینویسم چون من چون من دوستی ندارم زیاد نه ولی چهارتا دوست دارم شما عزیزای منین پس با من دوست شیت شماره ی من ۹۱۰۶۳۳۵۹ ۸۳ هشتاد و سه رو آخر بزنین و فاسله بدید ممنونم میشم

  سارینا عباسی 5 ماه قبل
  2

  منمخیلی دوست دارم ولی اگر نبتمون بشه خدا آرزومون رو برآوردا میکنه

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  الی هست

  خوشم اومد

  النا 6 ماه قبل
  1

  خوبه

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سلام من خواب من از این فکر چهارم و کارنامه گرفتم مثل من متن این منم عاشق تو پری دریایی و الان ساعت چنده با خدا ۱۲۴۵ سرکار میمونم تا ساعت ۶ ماه قبل رو بیدار بودم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  من دخترم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  خوبی عزیزم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  اگه واقعا راست میگید پری دریایی وجود داره فیلم بگیرین باهمین کیفیت خوب بعد من باور میکنم پری دریایی وجود داره

  3
  آدرینا 6 ماه قبل

  بله

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  لا

  الیسا 1 سال قبل
  0

  من ۱۱ سالمه

  1
  آنیتا 12 ماه قبل

  من ۱۰

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  بعدشم شما اگه راست میگی نیا تو اینترنت بزن چون کار بدیه واقعا که خدا ازت راضی نیست

  کوثر 1 سال قبل
  4

  همش دروغه😋

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  الکی باباقبول نکنید اینروزا..............با فتوشاپ خوب میشه اینکارارو کرد

  شاندرا 1 سال قبل
  4

  سلام بچه ها چه خبر افتضاه بود 😵😵😵 اخه شاید بچه ای بیاد اینارو ببینه خنگ ها بزنم فکتونو بیارم پایین کسی دوس میشه 17 سالم 1جوب ندین می کشمتون فقط تو ناشناس دوس نمیشم اول باید اسمتو بگی و ساله تو فهمیدی یا نفهمیدی بچه ننر

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  سلام این بعضی ها شون ترسناکن ولی میخواستم بگم کسی هست با من دوست بشه تابکی هستم پونزده سالمه

  zahra 2 سال قبل
  -1

  باش

  نگین 2 سال قبل
  3

  سلام من نگینم پری دریایی ها خیلی به نظر ما انسان ها زشت به نظر میرسن ولی در نظر پری های دیگر خوشگل هستن انها ما انسان ها و زشت میبینن مثل اینکه ما آنهارا زشت میبینیم

  رونا 2 سال قبل
  3

  همه چیز در این دنیا وجود داره حتا پری دریایی من ک شیفته تحقیق و تحلیل هستم

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  من هم موافقم این بچه ها از کجا می دونن دروغه

  مشکات 2 سال قبل
  4

  من خیلی دوست دارم یه پری دریایی واقعی باشم این بزرگ آرین آرزوی من هست

  -1
  . 11 ماه قبل

  دقیقا منم🥺🥺

  -2
  باران 1 سال قبل

  منم

  -1
  الیسا 1 سال قبل

  منم

  -1
  پندار 1 سال قبل

  منم ارزوم اینه

  نرگس 2 سال قبل
  0

  من یه چیز هایی گرفتم. نمیدونم خوب هست یا نه. امیدوارم خوشتون بیاد

  نرگس 2 سال قبل
  0

  اگرچه پریان دریا، در افسانه‌ها گاهی اوقات مهربان و خوش‌نام‌اند، اما به طور معمول پلید تصویر شده‌اند، هدایایشان بدیمنی می‌آورد، اگر آزرده‌خاطر شوند، موجب به‌پاشدن طوفان و سایر بلایا می‌شوند، به‌طوری که دیدن یکی از آنها در دریا، نشانه غرق شدن کشتی بوده‌است. برخی چون لورلای رود راین[۲]، با خواندن آوازهای زیبا موجب جلب ماهیگیران و دریانوردان به دریا و غرق شدن آنها شده و بعضی مثل پری دریایی حکاکی شده در سکوی کلیسای «زنور» در «کورنوال» انگلستان،[۳] مردان جوان را می‌فریبند تا برای زیستن با آنان به اعماق دریا روند.[۴]

  رعنا خانم 2 سال قبل
  0

  خیلی خوبه ولی خیلی هم بده🤪🤪🤪🤪

  mM 2 سال قبل
  1

  اگه عکی بیشتری داشت بهتر بود

  3
  رعنا خانم 2 سال قبل

  اره

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  از این فیلم درید

  -1
  ناشناس 7 ماه قبل

  نه بابا من فقط یه بچم با من عاشقتم پری دریایی و نزدیک به کلاس چهارم الان گرفتم گفتین گرفتم کارنما ببخشید کارناممو گرفتم و اسم طنین و دیگه همین دیگه و الان شب من کلا همیشه دیر میخوابه الان ساعت چنده یک اونم ۱:۴۵ روغنی که بیدارم قبل من ساعت ۶ بیدار بودم معنی ساله کلاس چندمین اسم تو چیه

  برای ارسال نظر کلیک کنید