توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس مهسا رازانی همسر روح الله زم

  1 بازدید

  عکس مهسا رازانی همسر روح الله زم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ادعاهای عجیب همسر روح‌الله زم/ او به بغداد سفر کرده بود /به تماس‌هایم پاسخ نمی‌داد

  ادعاهای عجیب همسر روح‌الله زم/ او به بغداد سفر کرده بود /به تماس‌هایم پاسخ نمی‌داد

  در خبرهای منتشر شده از قول همسر روح‌الله زم گفته شده که او عصر جمعه ۱۹مهر با پرواز «رویال جوردنین» از پاریس به مقصد بغداد پرواز کرده و با توقفی کوتاه در امان در بامداد شنبه ۲۰ مهرماه وارد پایتخت بغداد شده است.

  وی توقف کوتاهی در امان، پایتخت اردن، داشت و بامداد شنبه ۲۰ مهر به بغداد رسید. ۲۴ساعت نخست ورود به بغداد، ما خبری از او نداشتیم و به تماس‌های زیاد من پاسخ نداد.

   وی در ادامه ادعاهای خود گفت: روح الله زم در بامداد روز یکشنبه در تماس تلفنی یک‌ دقیقه‌ای با لحن و ادبیاتی غیرمعمول از سلامتی‌اش خبر داد و دوباره از او بی‌خبر شدیم.

  روزنامه لوفیگارو چاپ پاریس هم از قول «منابعی» جزئیاتی از نحوه دستگیری روح الله زم سرشبکه جریان معاند امد نیوز منتشر کرده‌ است.

  به ادعای این نشریه، ایران یک فرد جوان را برای دیدار با روح الله زم به پاریس، محل اقامت او، اعزام کرده است.

  این فرد، زم را متقاعد می‌کند تا برای دیدار با آیت الله سیستانی به نجف عراق سفر کند و پس از ورود به نجف در دام نیروهای امنیتی ایران افتاده، دستگیر و به داخل کشور منتقل می‌شود.

  اگرچه هنوز مقامات رسمی کشورمان اطلاعات مربوط به نحوه دستگیری روح الله زم را منتشر نکرده اند لیکن غیر قابل باورترین گزینه ای که می توان در مورد دستگیری این فرد مدنظر قرار،سفر او به عراق برای ملاقات با ایت الله سیستانی و یا هرفعالیت مشابه دیگر است.

  به نظر می رسد سرویس اطلاعاتی فرانسه که مستقیما حفاظت از روح الله زم را برعهده داشته با تحت فشار گذاشتن خانواده زم و انجام عملیات فریب رسانه ای بدنبال ارسال سیگنالهای غلط برای دور کردن نگاه ها از پشت پرده های مرتبط با کشور فرانسه در این موضوع است.

  27219

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی روح الله زم و همسرش مهسا رازانی + زندگینامه

  بیوگرافی روح الله زم و همسرش مهسا رازانی + زندگینامه

  زندگینامه روح الله زم و همسرش(Roohollah Zam)

  روح الله زم متولد 5 مرداد 1352 در تهران سازنده سایت و کانال تلگرامی ضد انقلاب آمد نیوز یا صدای مردم بود.بیوگرافی روح الله زم و همسرش مهسا رازانی + زندگینامهبیوگرافی روح الله زم و همسرش مهسا رازانی + زندگینامه

  روح الله زم - Roohollah Zam

  روح الله زم - Roohollah Zam

  تا دیپلم بیشتر درس نخوانده است ، با استفاده از منسبت های پدر روحانی اش وارد عرصه فیلمبرداری خبری شد و مدتی هم در آتیله ای عکاسی کار می کرد.

  روح الله در یک خانواده مذهبی بدنیا آمد ، پدرش محمدعلی زم روحانی ، تهیه کننده و پژوهشگر و مادرش خانه دار است ، یک برادر بنام محمدامین و دو خواهر دیگر نیز دارد.

  کودکی روح الله زم

  پدر روح الله زم مدتی در کسوت تهیه کننده در سینمای ایران فعالیت داشت و سبب ورود فرزندش به آثار سینمایی شد. محمد علی زم همچنین نامزد پنجمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت 1396 بود اما نتوانست رای لازم را کسب کند.

  روح الله زم و پدرش محمدعلی زم

  روح الله زم و پدرش محمدعلی زم

  روح الله فعالیت خود را بعنوان فیلمبردار خبری و مستندساز از سال 81 با روابط پدرش که رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران بود ، شروع کرد.

  همزمان در موسسه سینمایی و فیلمسازی پدرش نیز کار می کرد و مدتی در آتلیه محسن افشانی بازیگر ، بعنوان عکاس و فیلمبرداری حضور داشت.

  پدر و مادر روح الله زم

  پدر و مادر روح الله زم

  از سال 84 با جدا کردن راه خود از پدر وارد فعالیت های سیاسی و ستاد انتخابانی هاشمی رفسنجانی شد و از فعالان خبری و رسانه ای این گروه تا مدت ها فعال بود.

  روح الله زم موسس کانال آمدنیوز

  روح الله زم موسس کانال آمدنیوز

  در جریان حوادث بعد از انتخابات سال 88 بعلت حضور و میدان داری در اغتشاشات هفته اول تیر ماه در یک قرار خیابانی دستگیر و به زندان اوین فرستاده شد.

  زم در دوران مرخصی خود از کشور فرار کرد ، او ابتدا به مالزی و سپس توانست اقامتکشور فرانسهرو بگیرید و در پاریس ساکن شود ، او بعد وارد فعالیت تبلیغ علیه نظام در شبکه های اجتماعی شد.

  عکسهای شخصی روح الله زم

  عکسهای شخصی روح الله زم

  زم با همکاری مجید نیکنام و بابک اجلالی در سال 96 ابتدا سایت و سپس کانال تلگرامی آمدنیوز را تاسیس کرد و شروع به فعالیت های تخریبی علیه نظام نمود.

  این کانال در دی ماه 96 بعلت آموزش ساخت بمب ها خیابانی و دعوت به خشونت توسط تلگرام مسدود شد اما این کانال با تغییر رویه خود دوباره به تلگرام بازگشت و نام آن به صدای مردم تغییر یافت.

  اسفند ماه 97 بود که پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ از بخش خبری 20:30 عمق نفوذ سیستم اطلاعاتی کشورمان به شخصی ترین ارتباطات این خبرنگار کذاب موجب حیرت جامعه ضد ایرانی شد.

  این نفوذ و کنترل روح الله زم به حدی بود که هزاران ساعت ویدیو با او و اغلب چهرهای به اصلاح اپوزیسیون با کنترل سیستم اطلاعاتی همراه بود.

  ویدیو های منتشر شده نشان می دهد سرویس های اطلاعاتی فرانسه حمایت گسترده ای از این عامل ساده لوح انجام می دادند اما خبری از نفوذ اطلاعات ایران به زندگی شخصی او نداشتند.

  عکسهای اینستاگرام روح الله زم

  عکسهای اینستاگرام روح الله زم

  توهم روح الله زم به حدی است که او خبرهای خود را همیشه به استناد از یک منبع آگاه منتشر می کرد اما حالا مشخص می شود منبع آگاه او سناریوی نفوذ سیستم اطلاعاتی ایران و اخبار کذب و سرکاری بوده است.

  تخلیه اطلاعاتی زم در مستند ایستگاه پایانی دروغ توام با افشاگری گسترده او علیه رضا پهلوی ، مسیح علینژاد و دیگر اپوزیسیون حامی سرویس های اطلاعاتی دیگر کشورها شد.

  قبلا نیز شخصی بنام ندا امین از ارتباط زم و سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی پرده برداشته بود ، این خبر در حال جدی گرفته نشد که حالا با مستند اطلاعات ایران مشخص شد واقعیت دارد.

  فعالیتهای ضدانقلاب روح الله زم

  فعالیتهای ضدانقلاب روح الله زم

  وضعیت ازدواج و همسر روح الله زم

  روح الله زم سال 81 برای اولین بار ازدواج کرد که ثمره آن یک دختر به نام نیاز متولد 82 می باشد ، این زندگی در نهایت سال 84 به جدایی و طلاق ختم شد.

  روح الله زم و دخترش نیاز

  روح الله زم و دخترش نیاز

  زم بعد از فرار در پاریس برای بار دوم ازدواج کرده است و صاحب یک دختر دیگر شد.همسر دوم روح الله زم مهسا رازانی نام دارد.

  روح الله زم و همسران و دخترش

  روح الله زم و همسرانش و دخترش

  سازمان اطلاعات سپاه 22 مهر 98 با انتشار بیانه ای اعلام کرد این مزدور خائن به وطن را در یک کار اطلاعاتی دقیق دستگیر کرده است و هم اینک کانال آمدنیوز نیز دست سپاه پاسداران می باشد.

  سپاه با درج این اطلاعیه در کانال آمدنیوز نوشتند :

  در ایام پرشور وشعور اربعین حسینی وتجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان های جاودان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین که دشمنان امت اسلامی مقهور عزمت و شکوه راه پیمایی و این اجتماع عزیم و میلیونی زائران ، با حقد و حسد نظاره گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده اند؛

  خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف بی کرانش ، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه های سراب رسانه ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده و حربه فریب اطلاعاتی گرفتار سازنده و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.

  خبرها حاکیست زم بعد از دستگیری در خارج از کشور به ایران بازگردانده شده است.

  نحوه دستگیری روح الله زم توسط سپاه

  نحوه دستگیری روح الله زم توسط سپاه

  باشکاه خبرنگاران : در خبرهای منتشر شده از قول همسر روح الله زم گفته شده که او عصر جمعه 19مهر با پرواز «رویال جوردنین» از پاریس به مقصد بغداد پرواز کرده و با توقفی کوتاه در امان در بامداد شنبه 20 مهرماه وارد پایتخت بغداد شده است. او توقف کوتاهی در امان ، پایتخت اردن ، داشت و بامداد شنبه 20 مهر به بغداد رسید.

  او اعلام کرده است که 24ساعت نخست ورود به بغداد ، ما خبری از او نداشتیم و به تماس های زیاد من پاسخ نداد. همسر زم همچنین اعلام نموده : روح الله زم در بامداد روز یکشنبه در تماس تلفنی یک دقیقه ای با لحن و ادبیاتی غیرمعمول از سلامتی اش خبر داد و دوباره از او بی خبر شدیم.

  روح الله زم و همسرش مهسا رازانی

  عکس منتسب به مهسا رازانی همسر روح الله زم

  همچنین روزنامه لوفیگارو چاپ پاریس هم از قول «منابعی» جزئیاتی از نحوه دستگیری روح الله زم سرشبکه جریان معاند آمد نیوز منتشر کرده است. به ادعای این نشریه ، ایران یک فرد جوان را برای دیدار با روح الله زم به پاریس ، محل اقامت او ، اعزام کرده است .این فرد ، زم را متقاعد می کند تا برای دیدار با آیت الله سیستانی به نجف عراق سفر کند و پس از ورود به نجف در دام نیروهای امنیتی ایران افتاده ، دستگیر و به داخل کشور منتقل می شود.

  از شیرین نجفی به عنوان یکی از عاملین دستگیری روح الله زم یاد می شود.

  عکس های شخصی روح الله زم

  عکس های شخصی روح الله زم

  روح الله زم در 22 آذر 1399 اعدام شد.

  اعدام روح الله زم

  منبع مطلب : namnamak.com

  مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اردشیر 1 ماه قبل
  0

  خدا رحمتش کنه

  برای ارسال نظر کلیک کنید