توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس لی مین هو با دختر ایرانی

  1 بازدید

  عکس لی مین هو با دختر ایرانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  lee min ho

  درباره ازدواج لی مین هو خواستم بگم که همش شایعس و هیچ کدوم حقیقت نداره و رابطه لی مین هو با بائه سوزی هم که خیلی وقته قطع شده و لی با این که خود لی مین هو هم گفت بازم خیلی ها باور نکردن واسه همین می خوام به اون خیلی ها بگم که من حدود دو هفته پبش تو یه سایت معتبر دیدم که گفته بود رابطشون به طور کامل قطع شده . من دلم وواسه لی مین هو دختر هایی که دوس دخترش بودن و دختر های ایرانی که دوسش دارن می سوزه. چون لی مین هو هر چقد داره تلاش می کنه نیمه گمشدش رو پیدا نمی کنه و همش با شکست رو برو میشه و دوست دختر هاش که قلبشون میشکنه یکی از دوس دختر هاش که وقتی رابطشون قطع میشه تصمیم به خودکشی می گیره!!!

  بعضی هاشون افسرده و گوشه گیر میشن لی مین هو هم میگه شما بسیار دختر خوبی هستید و می تونید یه همسر خوب برای خودتون پیدا کنید ولی ما به هم نمی خوریم و واقعا ازتون عذر خواهی می کنم. 

  و دلم برای دختران ایرانی که عاشق لی مین هو هستن می سوزه خودشون رو می کشن و آخر هم که هیچی به هیچی. ههههه

  لی مین هو گفته بعد از سن 30 سالگی می خواد ازدواج کنه من حس ششمم میگه امسال ازدواج می کنه و حس ششم من 99 درصد همیشه درسته. 

  هر کسی که اخبار لی مین هو رو دمبال می کنه باید درباره اون چیزی که انتخاب همسر برای لی مین هو بود بدونه حالا من براتون میگم که یه چیزی یادم نمیاد اسمش چی بود به وجود اومده بود که کسایی که دوس دارن با لی مین هو ازدوواج کنن بیان و توش از  همه بیش تر از کره و بعد ایران بود!!! و البته از کشور های دیگه ای هم مث فرانسه بود و دلیل اینکه افراد از کشور های متفاوت بودن این بود که لی مین هو گفته بود براش فرقی نمی کنه که همسر آیندش از چه کشوری باشه . و یه اتفاق عجیب افتاد هم برای مردم و هم برای لی مین هو می دونید کی شرکت کرده بود؟! 

  هان هیو جو یا همون دونگی خودمون شرکت کرده وقتی لی مین هو این خبر رو شنید داشت شاخ در میورد. 

  بعد یه مدت که لی مین هو داشت انتخاب می کرد و اینا که البته لی مین هو تا دلت بخواد شرط داشت مثلا این که هی برای کارش مجبوره بره خارج و.... که بهاین شکل وقتی همه شرطاش رو گفت نصف تعداد رفتن و البته تعداد شرکت کنند بیش از چند میلیون فک کنم چون راستش این خبر برای دو سال پیشه و من این رو برای کسانی که تازه از لی مین هو خوششون اومده میگم. و آخر تو این انتخابات همه زن های ایرانی رد شدن و البته به انتخاب مردم هم بود ولی از همه مهم تر لی مین هو خب معلومه اون می خواد ازدواج کنه نه مردم. 

  و فقط در آخر چن نفر از کره جنوبی و یه نفر از کره شمالی و البته یه شایعاتی هم شده بود که لی مین هو از یه دختره که از کره جنوبی بود خوشش اومده ود و با همقرار می زاشتن و البته بعدش معبوم شد که فقط یه شایعه بوده و تازه تو اون چن نفر هان هیو (دونگی) بود اونم تازه با بیش ترین رای !!!!!

  بعد چن ماه که این انتخابات بود و هنوز معلوم نبود یه دفعه لی مین هو یه اطلاعیه داد و اون این بود که فعلا قصد ازدواج نره و حاش زیاد خوب نیس و می خواد درباره ازدواج فک کنه و می خواد به یه مسافرت کوتاه برای این که حالش بهتر شه بره. 

  دلم براش می سوزه . واای حالا که دارید دنبال می کنید می خوام بهتون یه چیزی بگم و اونم اینکه لی مین هو تو یه برنامه که تو ژاپن بود فک کنم دقیق یادم نمیاد متاسفانه ببخشید از این برنامه هاس که مثلا یه طرفدار میاد تا لی مین هو رو از نزدیک ببینه بعد یه دختره اومد وای از لی مین هو خواس بغلش کنه خیلی هم قیاففش خوشگل نبود بعد لی مین هو رو بغل کرد بعد یه مدت که خوشحالی کرد به بار دیگه لی مین هو رو بغل کرد آقا مگه از رو رفت به لی مین هو گفت بوسم کن فک کن لی مین هو خواهش کرد گفت نه من بوست نمی کنم که آخر کارکنان اونجا اونو بردن. !!!! 

  وای واقعا که خیلی رو داشت

  منبع مطلب : lmhactor.blogfa.com

  مدیر محترم سایت lmhactor.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  توهین آشکارا بازیگر لی مین هو به مردم ایران و زنان کره ای ترجمه در توضیحات

  توهین آشکارا بازیگر لی مین هو به مردم ایران و زنان کره ای ترجمه در توضیحات

  سلام همراهان حالا میخوام ترجمه بعضی از حرفایه این مرتیکه را بذاریم.
  از ترجمه های الکی مثل فلان و فلان میگذریم میریم سراغ ترجمه اصلی بعد این ویدیو بعد سربازیش گرفته شد که البته قبلشم غلطایی کرده و داشته: ایشون میگن که مردم ایران یه مشت نادون نفهمند که مثل بیشتر زنان کره ای وسیله جنسی خوبی هستند.
  عذرخواهی میکنم که نمیتونم کامل تر ترجمه حرفاشو بذارم و این توهیناشو کامل تر بذارم اما ویدیو کامله و میتونید خودتون ببنید.

  منبع مطلب : www.dalfak.com

  مدیر محترم سایت www.dalfak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لی مین هو دوست دختری که ده سال ازش بزرگتر است-لی مین هو گفت که نمی تواند لباس های کوتاه را تحمل کند-

  خوب به این خبرا گوش دهید :

  لی مین هو اخیرا مصاحبه ای در یک برنامه تلوزیونی در شبکه kbs tv  داشته که وقتی ازش پرسیدن ایا تو به عنوان بازیگر توی یک رابطه ی احساسی بودی بعد از شروع کردن کارت؟

  لی مین هو گفت :اره وقتی که ۲۰ سالم بود زمانی بود که بعدش من توی یک رابطه ی احساسی بودم .اگر چه این قبل از فیلمبرداری سزیال پسران برتر از گل بود .

  مجری برنامه ازش پرسید که ایا اون شخص معروف بوده و لی مین هو سرش را تکان داد و گفت که نه اون یک فرد معمولی بود . و این حرفش جالب بود که گفت اگر من عاشق بشم دوست دارم با زن های ۱۰ سال بزرگتر قرار بگذارم.

  لی مین هو گفت نمی تواند لباس های کوتاه را تحمل کند :

  لی مین هو گفت که خیلی غیرتی است و نمی تواند لباس های کوتاه زنانه را تحمل کند .اون طی یک مصاحبه تلوزیونی گفت که اصلا خوشش نمی اید اگر خواهر بزرگترم بلوز کوتاه بپوشد و ازش خواهش می کنم که این کار را نکند . من کلا به همه ی دختر هایی که یک طوری با من رابطه دارند از جمله دوستام توصیه میکنم که از این لباس ها نپوشند . در ضمن اون گفت که می خواهد به عنوان هدیه تولد به خودش میخواهد یک دوست دختر پیدا کند و احتمالا با یک از طرفدارانش بیرون می رود اگر اون دختر تایپ اون باشد همین طور راجب به صحنه ی بد فیلم ضایقه ی شخصی گفت و گفت با son ye jin در این باره صحبت کرده و اون بهش کمکگ کرده چرا که در این کار ها تجربه بیشتری دارد.

   لی مین هو یک دختر را ارایش کرده :

  در مورد این خبر مطلب زیادی ندارم و فقط یک عکس دارم که شما توی ان می بینید لی مین هو دارد یک دختر را ارایش می کند .

  cpcpzmltby38lumtng0.jpeg

  02d5uv0wg8b68mr4g4d.jpeg

  ببخشید که کیفیت هاش خوب نیود.

  نوشته شده توسط killer

  منبع مطلب : sao.blogfa.com

  مدیر محترم سایت sao.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  sama : سلام من سماام من لی مین هو رو از زمان فیلم پسران برتر از گل میشناسم و واقعا ازش خوشم اومد اینکه میگن لی مین هو ازدواج کرده شایعست ولی یه مدت با بائه سوزی قرار میزاشته و الان هیچ ربطی به هم ندارند لی مین هو دوست داره یه دوست دختر داشته باشه و تو یه مصاحبه گفت که دختر ایده الش یه دختریه که بانگا اول عاشقش بشه و زیبا باشه و فکر نمیکنه عاشق دختری بشه که زشته مگر اینکه به دلش بشینه و گفت نظرش درمورد دوست دختر یا همسر آیندش هر روز تغییر میکنه و زیاد به ظاهر اون دختر اهمیت نمیده مهم اینکه به دلش بشینه لی مین در یه مصاحبه معروف گفت که از (بعضی از زن های ایرانی بدش میاد) و در یه مصاحبه دیگه که حرف همسر یا دوست دختر ایرانی بود گفت:ممکنه از یه دختر ایرانی خوشش بیاد .😘😘

  Nika : مین هو عالیه دوس دارم واسه یه بارم شده ببینمش😍😘

  آوا : لی مین عشقه😍

  سارینا : واقعا امید وارم راست باشه من در آینده فقط آرزوم اینکه یک بار با ایشان حرف بزنم تنها آرزوی منه من واقعا ایسون رو داست دارم لی مین هوی عزیزم

  یاسمن : واقعا عشقه من بخاطر خوشگلی دوسش ندارم چون مثبت فکره و میدونم شایعه که به ایرانی ها کرده دورغه

  مهشاد صابری ۱۰ ساله : من لی.مین هو خیلی دوست دارم و فقط یکبار دوست دارم اون رو ببینم من دوست دارم. من مثل اون بازیگر شم من همه ی فیلم های لی مین هو رو دیدم مثل سرنوشت و پسرانه برتر از گل و شکار چی شهر و سلطنت ابدی لی مین هو خیلی خیلی خوشگل است و پسر خیلی جذاب من هم نظرم همین هستش لی مین هم دوست دارم😘😘💖💖

  ناشناس : من خیلی لی مین هو رو دوست دارم

  NAla : من با آره منم با مترجم معنی کردم اصلاً این حرفا رو نمی زد همش الکیه بابا معلومه که غیرتی شده واس ما😀🤦

  Mahdis116 : اینا الکیه همش کسانیکه اینارا گزاشتید واسه ی همه ی شما متسفم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پارمیس 3 ماه قبل
  0

  همه این شایعه است و اولم اینکه خودت نادونی آشغال هدفت از این چیه لی مین هو همچین حرفی نزد.😠😠😠😠😠😠

  زهرا 3 ماه قبل
  0

  سلام اینا الکیه همشون کسانیکه اینارو گذاشتیدواسه همتون متسفم

  مریم 4 ماه قبل
  0

  ای کاش بشه بریم کره واسه یه باره هم که شده ببینیمش

  مریم 4 ماه قبل
  3

  ای کاش بشه بریم کره واسه یه باره هم که شده ببینیمش

  مریم 4 ماه قبل
  2

  خیلی دوست دارم لی مین هو امیدوارم با یه زن ایرانی ازدواج کنی

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  پ

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  لی مین هو یک بازیگر معروف در کره و همچنین در ایران و چند کشور دیگه است . این بازیگر از لحاظ قیافه بسیار زیباست که نظر بیشتر خانوم ها ( از کشور های مختلف) را به خودش جلب کرده . راجب توهین به ایرانی ها این یک شایعه است و طرفداران دوست ندارند که راجبش اینطوری حرف زده بشه . در کل من طرفدار سر سختشم و دوستش دارم و براش آرزوی موفقیت میکنم .⁦♥️⁩⁦❤️⁩⁦♥️⁩

  . 5 ماه قبل
  -1

  سلام

  من لی مین هو رو تقریبا یه پنج شیش ماهیه میشناسم

  و واقعا زیبا و جذاب هستن😉

  و اذدواج نکردن 2 ماه با بائه سوزی قرار میزاشت که به خاطر مشکلات کاری نتونستن ادامه بدن

  و تصمیم گرفتن فقط یه دوست معمولی باشن

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام من لی مین هو رو فقط بخاطر خوشتیپیش نیست برای همه چیزه من لی مین هو رو دوست دارم اگه وون منو دو ست نداره برام مم نیست اینکه من دوستش دارم برام مهمه

  رستا 5 ماه قبل
  0

  لی مین هو عشقه کسی خواهشا نگو مرتیکه

  عشق قفط یه کلام مینهو وسلام

  شایع هم دذست نکنید

  نیایش 5 ماه قبل
  0

  من همه فیلم هاشو دیدم و خیلی هم دوسشون دارم، واقعا خیلی خوبن ❤️❤️

  بهترین بازیگر کره ای، خیلی هم خوشگله 💞

  zahra❤️ 6 ماه قبل
  0

  سلام نمیدونم توهین لی مین هو واقعیه یا شایعات ولی... قلبم شکست🥺 ولی امیدوارم همش دروغ باشه و لی مین هو ایرانیا رو دوست داشته باشه ❤️امید وارم 😘🙏🥺

  -1
  ملی 4 ماه قبل

  ای دهاتی اسکل😅

  ستي 6 ماه قبل
  0

  عشقه ،نفس

  تابکی 6 ماه قبل
  0

  دوستت دارم لی مین هو عاشقتن

  ناشناس 6 ماه قبل
  2

  این ها که درباره مین هوی شایعه من از مترجمم پرسیدیم و اصلا اینجوری نگفته من عاشق مین هو هستم بهترین بازیگر من و ی روزی دوست دارم ببینمش عشقه دوست دارم😘❤

  ماریا کاتبرد 6 ماه قبل
  -1

  خیلی بازیگر باحالیه من هم خیلی دوسش دارم اول فکر می کردم واقعا به ایرانی ها تو هین کرده و ازش دلخور شده بودم ولی الان که نظرات دوستان را خواندم فهمیدم که کارم اشتباه بوده نباید انقدر در موردش بد فکر می کردم ولی با اینکه قبلا یکمی از دستش دلخور بودم بازم دوسش داشتم ❤️❤️🌺🌺

  -1
  ماریا کاتبرد 6 ماه قبل

  خیلی خوبه🌸🌸🌸

  Lisa 6 ماه قبل
  -2

  سلام ، در مورد شایعه توهین اون به ایرانی ها لطفا اون ترجمه رو بردارین اصلا درست نیست اگه خودتون ویدیو رو ترجمه کنین میبینین که فقط گفته (من فکر میکردم دختران ایرانی آنقدر تو محدودیت هستند که نمیتونن لایو های افراد خارجی رو ببینن ، و براش باعث افتخاره که مردم ایران به هنرمندان و بازیگران کره ای علاقمند هستند) اون واقعا عالیه منم عاشقشم و هر کاری که لازمه رو انجام میدم تا یه بار ببینمش ❤❤

  واقعا متاسفم که چنین شایعاتی تو سایت ها قرار میگیره و باعث ناراحتی اونا میشه😔😔

  0
  آیدا 5 ماه قبل

  دقیقا👍

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  چرا چرتو پرت میگید من خودم مسلط به زبان کره ای هستم و لایو لی مین هو رو دیدم اصلا درمورد ایران حرفی نزده بیچاره این چیزارو از کجا در میارید و میگید؟؟؟؟؟؟؟؟

  1
  Lisa 6 ماه قبل

  اره والا همون رو بگو مطمئنم بیچاره چقدر ناراحت شده به خاطر اون اتفاق

  یاسمن 8 ماه قبل
  5

  واقعا عشقه من بخاطر خوشگلی دوسش ندارم چون مثبت فکره و میدونم شایعه که به ایرانی ها کرده دورغه

  0
  Lisa 6 ماه قبل

  بله خیلی فرد مثبت بینی هست منم به خاطر همین عاشقشم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام من عاشق لی مین هو شده ام از وقتی که به سریال سرنوشت نگاه کردم بهش علاقمند شده ام و آرزوی من اینه که لی مین هو و کیم هی سان را ببینم و باهاشون حرف بزنم الان هم تلاشم را می کنم تا زبان کره ای را بلدشم و بروم به کشور کره ی جنوبی و تمام بازیگر های کره ای را ببینم و خودم هم بازیگر معروف کره ی جنوبی باشم خدا نگه دار.

  Mahdis116 9 ماه قبل
  4

  اینا الکیه همش کسانیکه اینارا گزاشتید واسه ی همه ی شما متسفم

  3
  ناشناس 8 ماه قبل

  آره اینا شایعه هستند لی مین هو هیچ وقت از این حرفا نمی زنه

  Nika 9 ماه قبل
  6

  مین هو عالیه دوس دارم واسه یه بارم شده ببینمش😍😘

  Aka 9 ماه قبل
  3

  ای بابا نگا کن چه حرفایی رو رو واسه مردم در میارن مگه شهر هرته الکی حرف بزنه😑

  NAla 9 ماه قبل
  4

  من با آره منم با مترجم معنی کردم اصلاً این حرفا رو نمی زد همش الکیه بابا معلومه که غیرتی شده واس ما😀🤦

  Black white 9 ماه قبل
  2

  لی مین هو از اینا نیس بابا خیلی مثبته 😙😃

  دوست‌داشتنی ترین بازیگر دنیاس عاشقشم لیم لیم جونم😘

  Sarah 9 ماه قبل
  3

  من واقعا لی مین هو رو قبول دارم نه به خاطر قیافه ش چونکه خیلی خوبه و اصلاً توهین نمی کنه ❤️

  Lili 9 ماه قبل
  3

  آره منم با مترجم معنی کردم همین معنی داد و اینم گفت که بهشون افتخار می کنم

  آوا 9 ماه قبل
  5

  لی مین عشقه😍

  ناشناس 9 ماه قبل
  4

  من خیلی لی مین هو رو دوست دارم

  مهشاد صابری ۱۰ ساله 9 ماه قبل
  4

  من لی.مین هو خیلی دوست دارم و فقط یکبار دوست دارم اون رو ببینم من دوست دارم. من مثل اون بازیگر شم من همه ی فیلم های لی مین هو رو دیدم مثل سرنوشت و پسرانه برتر از گل و شکار چی شهر و سلطنت ابدی لی مین هو خیلی خیلی خوشگل است و پسر خیلی جذاب من هم نظرم همین هستش لی مین هم دوست دارم😘😘💖💖

  5
  سارینا 9 ماه قبل

  واقعا امید وارم راست باشه من در آینده فقط آرزوم اینکه یک بار با ایشان حرف بزنم تنها آرزوی منه من واقعا ایسون رو داست دارم لی مین هوی عزیزم

  زهراملکشاهی ۱۶ساله ازایلام 9 ماه قبل
  -1

  لی مین هوخیلی خوشکله ومن طرفدارشم وواقعا قشنگ فیلم بازی میکنه من اینوبه عنوانه طرفدارش میگم وخیلیم دوستدارم باهاش حرف بزنم البته به عنوانه طرفدارفقط

  n 9 ماه قبل
  2

  منکه باور نکردملی مین هو اینجور مردی باشه

  n 9 ماه قبل
  2

  منکه لی مین هو را دوست دارم

  انیسا 10 ماه قبل
  3

  لی مین هو بهترین بازیگر کره است خوشگله خیلی دوسش دارم

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  من فکر می کنم تا خودمون از لی مین هو نشنویم نمی تونیم مطمعن شیم از حرف ها و شایعات پس هر حرفی رو باور نکنید بدون اطلاعات کامل

  ملیکا 10 ماه قبل
  2

  لی مین هو بهترین بازیگر کره است خیلی دوستش دارم تمام سریالهای لی مین هو رو دیدم واز شخصیت این آقا خیلی خوشم می یاد طرف دار سر سختش هستم لطفا اینجور دربارش حرف نزنید

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  /: من از لی مین هو خوشم نمیاد؛ از گو جون پیو خوشم میاد. اونم یه شخصیت عجیب و فوق العاده جذاب برام بود؛ که فقط شخصیت بود.

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  من دوس دارم ببینم

  sama 10 ماه قبل
  6

  سلام من سماام من لی مین هو رو از زمان فیلم پسران برتر از گل میشناسم و واقعا ازش خوشم اومد اینکه میگن لی مین هو ازدواج کرده شایعست ولی یه مدت با بائه سوزی قرار میزاشته و الان هیچ ربطی به هم ندارند لی مین هو دوست داره یه دوست دختر داشته باشه و تو یه مصاحبه گفت که دختر ایده الش یه دختریه که بانگا اول عاشقش بشه و زیبا باشه و فکر نمیکنه عاشق دختری بشه که زشته مگر اینکه به دلش بشینه و گفت نظرش درمورد دوست دختر یا همسر آیندش هر روز تغییر میکنه و زیاد به ظاهر اون دختر اهمیت نمیده مهم اینکه به دلش بشینه لی مین در یه مصاحبه معروف گفت که از (بعضی از زن های ایرانی بدش میاد) و در یه مصاحبه دیگه که حرف همسر یا دوست دختر ایرانی بود گفت:ممکنه از یه دختر ایرانی خوشش بیاد .😘😘

  0
  zahra❤️ 6 ماه قبل

  وای خدا راست میگی 😃❤️😍😍😍باورم نمیشه 😱😱انقد هیجان زده شدم دارم سکته قلبی میکنم😱😍😍

  آرانا 10 ماه قبل
  2

  من‌خیلی‌دوسش‌دارم‌لی‌مین‌هورو

  آرانا 10 ماه قبل
  3

  لی‌مین‌هوخیلی‌خوشگل‌من‌خیلی‌دوسش‌دارم

  فاطمه 10 ماه قبل
  1

  سلام

  1
  آرانا 10 ماه قبل

  سلام‌‌‌عزیزم

  مهدی 11 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید