توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس لی مین هو با دختر ایرانی

  1 بازدید

  عکس لی مین هو با دختر ایرانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  lee min ho

  درباره ازدواج لی مین هو خواستم بگم که همش شایعس و هیچ کدوم حقیقت نداره و رابطه لی مین هو با بائه سوزی هم که خیلی وقته قطع شده و لی با این که خود لی مین هو هم گفت بازم خیلی ها باور نکردن واسه همین می خوام به اون خیلی ها بگم که من حدود دو هفته پبش تو یه سایت معتبر دیدم که گفته بود رابطشون به طور کامل قطع شده . من دلم وواسه لی مین هو دختر هایی که دوس دخترش بودن و دختر های ایرانی که دوسش دارن می سوزه. چون لی مین هو هر چقد داره تلاش می کنه نیمه گمشدش رو پیدا نمی کنه و همش با شکست رو برو میشه و دوست دختر هاش که قلبشون میشکنه یکی از دوس دختر هاش که وقتی رابطشون قطع میشه تصمیم به خودکشی می گیره!!!

  بعضی هاشون افسرده و گوشه گیر میشن لی مین هو هم میگه شما بسیار دختر خوبی هستید و می تونید یه همسر خوب برای خودتون پیدا کنید ولی ما به هم نمی خوریم و واقعا ازتون عذر خواهی می کنم. 

  و دلم برای دختران ایرانی که عاشق لی مین هو هستن می سوزه خودشون رو می کشن و آخر هم که هیچی به هیچی. ههههه

  لی مین هو گفته بعد از سن 30 سالگی می خواد ازدواج کنه من حس ششمم میگه امسال ازدواج می کنه و حس ششم من 99 درصد همیشه درسته. 

  هر کسی که اخبار لی مین هو رو دمبال می کنه باید درباره اون چیزی که انتخاب همسر برای لی مین هو بود بدونه حالا من براتون میگم که یه چیزی یادم نمیاد اسمش چی بود به وجود اومده بود که کسایی که دوس دارن با لی مین هو ازدوواج کنن بیان و توش از  همه بیش تر از کره و بعد ایران بود!!! و البته از کشور های دیگه ای هم مث فرانسه بود و دلیل اینکه افراد از کشور های متفاوت بودن این بود که لی مین هو گفته بود براش فرقی نمی کنه که همسر آیندش از چه کشوری باشه . و یه اتفاق عجیب افتاد هم برای مردم و هم برای لی مین هو می دونید کی شرکت کرده بود؟! 

  هان هیو جو یا همون دونگی خودمون شرکت کرده وقتی لی مین هو این خبر رو شنید داشت شاخ در میورد. 

  بعد یه مدت که لی مین هو داشت انتخاب می کرد و اینا که البته لی مین هو تا دلت بخواد شرط داشت مثلا این که هی برای کارش مجبوره بره خارج و.... که بهاین شکل وقتی همه شرطاش رو گفت نصف تعداد رفتن و البته تعداد شرکت کنند بیش از چند میلیون فک کنم چون راستش این خبر برای دو سال پیشه و من این رو برای کسانی که تازه از لی مین هو خوششون اومده میگم. و آخر تو این انتخابات همه زن های ایرانی رد شدن و البته به انتخاب مردم هم بود ولی از همه مهم تر لی مین هو خب معلومه اون می خواد ازدواج کنه نه مردم. 

  و فقط در آخر چن نفر از کره جنوبی و یه نفر از کره شمالی و البته یه شایعاتی هم شده بود که لی مین هو از یه دختره که از کره جنوبی بود خوشش اومده ود و با همقرار می زاشتن و البته بعدش معبوم شد که فقط یه شایعه بوده و تازه تو اون چن نفر هان هیو (دونگی) بود اونم تازه با بیش ترین رای !!!!!

  بعد چن ماه که این انتخابات بود و هنوز معلوم نبود یه دفعه لی مین هو یه اطلاعیه داد و اون این بود که فعلا قصد ازدواج نره و حاش زیاد خوب نیس و می خواد درباره ازدواج فک کنه و می خواد به یه مسافرت کوتاه برای این که حالش بهتر شه بره. 

  دلم براش می سوزه . واای حالا که دارید دنبال می کنید می خوام بهتون یه چیزی بگم و اونم اینکه لی مین هو تو یه برنامه که تو ژاپن بود فک کنم دقیق یادم نمیاد متاسفانه ببخشید از این برنامه هاس که مثلا یه طرفدار میاد تا لی مین هو رو از نزدیک ببینه بعد یه دختره اومد وای از لی مین هو خواس بغلش کنه خیلی هم قیاففش خوشگل نبود بعد لی مین هو رو بغل کرد بعد یه مدت که خوشحالی کرد به بار دیگه لی مین هو رو بغل کرد آقا مگه از رو رفت به لی مین هو گفت بوسم کن فک کن لی مین هو خواهش کرد گفت نه من بوست نمی کنم که آخر کارکنان اونجا اونو بردن. !!!! 

  وای واقعا که خیلی رو داشت

  منبع مطلب : lmhactor.blogfa.com

  مدیر محترم سایت lmhactor.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  توهین آشکارا بازیگر لی مین هو به مردم ایران و زنان کره ای ترجمه در توضیحات

  توهین آشکارا بازیگر لی مین هو به مردم ایران و زنان کره ای ترجمه در توضیحات

  سلام همراهان حالا میخوام ترجمه بعضی از حرفایه این مرتیکه را بذاریم.
  از ترجمه های الکی مثل فلان و فلان میگذریم میریم سراغ ترجمه اصلی بعد این ویدیو بعد سربازیش گرفته شد که البته قبلشم غلطایی کرده و داشته: ایشون میگن که مردم ایران یه مشت نادون نفهمند که مثل بیشتر زنان کره ای وسیله جنسی خوبی هستند.
  عذرخواهی میکنم که نمیتونم کامل تر ترجمه حرفاشو بذارم و این توهیناشو کامل تر بذارم اما ویدیو کامله و میتونید خودتون ببنید.

  منبع مطلب : www.dalfak.com

  مدیر محترم سایت www.dalfak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لی مین هو دوست دختری که ده سال ازش بزرگتر است-لی مین هو گفت که نمی تواند لباس های کوتاه را تحمل کند-

  خوب به این خبرا گوش دهید :

  لی مین هو اخیرا مصاحبه ای در یک برنامه تلوزیونی در شبکه kbs tv  داشته که وقتی ازش پرسیدن ایا تو به عنوان بازیگر توی یک رابطه ی احساسی بودی بعد از شروع کردن کارت؟

  لی مین هو گفت :اره وقتی که ۲۰ سالم بود زمانی بود که بعدش من توی یک رابطه ی احساسی بودم .اگر چه این قبل از فیلمبرداری سزیال پسران برتر از گل بود .

  مجری برنامه ازش پرسید که ایا اون شخص معروف بوده و لی مین هو سرش را تکان داد و گفت که نه اون یک فرد معمولی بود . و این حرفش جالب بود که گفت اگر من عاشق بشم دوست دارم با زن های ۱۰ سال بزرگتر قرار بگذارم.

  لی مین هو گفت نمی تواند لباس های کوتاه را تحمل کند :

  لی مین هو گفت که خیلی غیرتی است و نمی تواند لباس های کوتاه زنانه را تحمل کند .اون طی یک مصاحبه تلوزیونی گفت که اصلا خوشش نمی اید اگر خواهر بزرگترم بلوز کوتاه بپوشد و ازش خواهش می کنم که این کار را نکند . من کلا به همه ی دختر هایی که یک طوری با من رابطه دارند از جمله دوستام توصیه میکنم که از این لباس ها نپوشند . در ضمن اون گفت که می خواهد به عنوان هدیه تولد به خودش میخواهد یک دوست دختر پیدا کند و احتمالا با یک از طرفدارانش بیرون می رود اگر اون دختر تایپ اون باشد همین طور راجب به صحنه ی بد فیلم ضایقه ی شخصی گفت و گفت با son ye jin در این باره صحبت کرده و اون بهش کمکگ کرده چرا که در این کار ها تجربه بیشتری دارد.

   لی مین هو یک دختر را ارایش کرده :

  در مورد این خبر مطلب زیادی ندارم و فقط یک عکس دارم که شما توی ان می بینید لی مین هو دارد یک دختر را ارایش می کند .

  cpcpzmltby38lumtng0.jpeg

  02d5uv0wg8b68mr4g4d.jpeg

  ببخشید که کیفیت هاش خوب نیود.

  نوشته شده توسط killer

  منبع مطلب : sao.blogfa.com

  مدیر محترم سایت sao.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  sama : سلام من سماام من لی مین هو رو از زمان فیلم پسران برتر از گل میشناسم و واقعا ازش خوشم اومد اینکه میگن لی مین هو ازدواج کرده شایعست ولی یه مدت با بائه سوزی قرار میزاشته و الان هیچ ربطی به هم ندارند لی مین هو دوست داره یه دوست دختر داشته باشه و تو یه مصاحبه گفت که دختر ایده الش یه دختریه که بانگا اول عاشقش بشه و زیبا باشه و فکر نمیکنه عاشق دختری بشه که زشته مگر اینکه به دلش بشینه و گفت نظرش درمورد دوست دختر یا همسر آیندش هر روز تغییر میکنه و زیاد به ظاهر اون دختر اهمیت نمیده مهم اینکه به دلش بشینه لی مین در یه مصاحبه معروف گفت که از (بعضی از زن های ایرانی بدش میاد) و در یه مصاحبه دیگه که حرف همسر یا دوست دختر ایرانی بود گفت:ممکنه از یه دختر ایرانی خوشش بیاد .😘😘

  Nika : مین هو عالیه دوس دارم واسه یه بارم شده ببینمش😍😘

  آوا : لی مین عشقه😍

  یاسمن : واقعا عشقه من بخاطر خوشگلی دوسش ندارم چون مثبت فکره و میدونم شایعه که به ایرانی ها کرده دورغه

  مریم : ای کاش بشه بریم کره واسه یه باره هم که شده ببینیمش

  پارمیس : همه این شایعه است و اولم اینکه خودت نادونی آشغال هدفت از این چیه لی مین هو همچین حرفی نزد.😠😠😠😠😠😠

  مهشاد صابری ۱۰ ساله : من لی.مین هو خیلی دوست دارم و فقط یکبار دوست دارم اون رو ببینم من دوست دارم. من مثل اون بازیگر شم من همه ی فیلم های لی مین هو رو دیدم مثل سرنوشت و پسرانه برتر از گل و شکار چی شهر و سلطنت ابدی لی مین هو خیلی خیلی خوشگل است و پسر خیلی جذاب من هم نظرم همین هستش لی مین هم دوست دارم😘😘💖💖

  ناشناس : من خیلی لی مین هو رو دوست دارم

  NAla : من با آره منم با مترجم معنی کردم اصلاً این حرفا رو نمی زد همش الکیه بابا معلومه که غیرتی شده واس ما😀🤦

  سارینا : واقعا امید وارم راست باشه من در آینده فقط آرزوم اینکه یک بار با ایشان حرف بزنم تنها آرزوی منه من واقعا ایسون رو داست دارم لی مین هوی عزیزم

  Mahdis116 : اینا الکیه همش کسانیکه اینارا گزاشتید واسه ی همه ی شما متسفم

  ناشناس : آره اینا شایعه هستند لی مین هو هیچ وقت از این حرفا نمی زنه

  آتوسا : لی مین هو دوست دارم

  setayesh : اصلا حرفش توهين نبود گفت فکر می کردم دخترای ایرانی محدودن همین

  s : آقا چرا انقدر چرت میگین خود لی مین هو گفته بود که ایرانی هارو دوست داره شما همش دروغ می بافید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Negah 13 روز قبل
  1

  من عاشق لی مین هوم ارزوم اینه از نزدیک ببینمش کاش بیاد ایران یا برم کره 😗😣😢

  فاطمه زهرا قدمعلی 5 ماه قبل
  0

  من هم خیلی خیای لیمین هو رو دوست دارم

  افسانه 5 ماه قبل
  0

  افسانم.عاشقتم لی مین هو

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام عشقوکم خوبی گلم لی مینو هو جون خیلی خیلی دوست دارم نفس آروزی من این هست که انشاالله که یه روزی ببینمت گلم💋💋💋💋❤❤❤❤💋💋

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام من از لی مینو هو خوشم میاد خیلی خیلی دوسش دارم آرزوم این هست که ببینمش عشقتم نفس❤❤❤❤💋💋💋💋

  لی سولنان 29 سالہ 7 ماه قبل
  1

  من از تمام سریال های لی مین هو رو دوست دارم خودشم رو بخواطر اینکہ بازیگر خوبی هست دوست دارم ❤❤❤

  زهرا 9 ماه قبل
  1

  سلام من لی مین هو رو خیلی دوست دارم به خاطر مهربونیش لی مین بازیگر محبوبی است من خیلی دوستش دارم خیلی کیوته 😘💖

  باران 9 ماه قبل
  0

  سلام لی مین هو من تورو دوست دارم من فیلم پسران بر تر ازگل و سرنوشت را دیده ام لی مین هو زودتر بیا ایران من تمام اهنگ تایرو گوش دادم بای

  لیلی 10 ماه قبل
  -1

  عشتم لی مین هو دوستت داریم❤❤❤❤❤💋💋

  هاگون 10 ماه قبل
  0

  سلام بچه‌ها چرای گروه باز نمی کنید به لی مین هو بگیم بیاد تو گروه من عاشقه لی مین هو ام

  آیدا 10 ماه قبل
  1

  لطفاً سعی کنید یک هنرمندو بی آبرو نکنید

  -1
  باران 9 ماه قبل

  چشم

  0
  باران 9 ماه قبل

  چشم

  Doriiii 12 ماه قبل
  -1

  من عاشق لی مین هو ام و بزرگترین آرزوم اینه که ب کره ی جنوبی برم و اونو یک بار هم ک شده اونو ببینم وبا اون حرف بزنم و خداروشکر زبان کره ای رو خوب بلدم و میتونم وقتی ک دیدمش باهاش حرف بزنم

  مریم داودیان 12 ماه قبل
  -2

  لی مین هو بازیگر کورهای که همه ی دختران ایران زمین آقای لی مین خلیل دوست دارن منم جزی از ترداران نشون هستم من خیلی از بازی اقای لی مین هو خوشم میاد

  پارمیدا 1 سال قبل
  0

  اینا فقط میخوان مینهوی من و خراب کنن بعد خودتون تر جمه کنید من خودم ترجمه کردم اصلا این جور چیزات نگفته دیگه اگه میخواین طرفتارش هم باشید دیگه این چرت و پرت هارو باور نکنید

  پارمیدا 1 سال قبل
  3

  عشقه عشقه خودمه عاشقتم مینهو 💋💋💋💋💋وایی من باهاش تلفنی حرف زدم باورتون مشیشه

  زینب 1 سال قبل
  0

  لی مین هو را خیلی دوست دارم چون پسر جذاب یه

  به دل میشنه از اون وقت که تو سریال پسران فراتر از گل دیدمش خیلی دوست دارم آروزمه یکبار برم تو کره

  باهاش عکس سلفی بگیرم

  زینب 1 سال قبل
  0

  لی مین هو را خیلی دوست دارم چون پسر جذاب یه

  به دل میشنه از اون وقت که تو سریال پسران فراتر از گل دیدمش خیلی دوست دارم آروزمه یکبار برم تو کره

  باهاش عکس سلفی بگیرم

  سلین 1 سال قبل
  1

  من خیلی لی مین هو رو دوست دارم جذاب خوشتیب😍❤❤❤

  دوست دارم ببینمش به خاطر لی مین هو کره هم میرم 🤩❤❤❤

  عاشق سریال لی مین هو هستم مخصوصا پسران برتر از گل 😍😍😃

  سلین 1 سال قبل
  2

  من خیلی لی مین هو رو دوست دارم جذاب خوشتیب😍❤❤❤

  دوست دارم ببینمش به خاطر لی مین هو کره هم میرم 🤩❤❤❤

  عاشق سریال لی مین هو هستم مخصوصا پسران برتر از گل 😍😍😃

  نمیگم اسممو🥺 1 سال قبل
  2

  وااااااااااااای مننن دارممم میمیرمممم براش دیگه بخدااا🥺🥺خدای مننننن😭😭😭😫😫😫یعنی میشهههه🥺🥺🥺آخخخخخخ🥺🥺😭😭وااااااااااااای پسررررتوفوق العاده ایییی دیگه روانی شدم براااتتتتت🥺😭😭😭😫😫🤤🤤🤤🥺😭😭

  الیما 1 سال قبل
  1

  من لی مین هو خیلی دوسش دارم انشالله ای روز بیاد ایران ببینمش یا من برم پیشش

  0
  سیتا 11 ماه قبل

  کجای ایرانی؟🙂

  فرشته 1 سال قبل
  3

  هفت هشت ساله منتظرتم که فقط ببینمت یکجایی هر جا که باشه فقط ببینمت نمیدونم تا کی باید صبر دیگ کنم تا یه روزی برسه ببینمت.

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  اگه واقعن لی مین هو ازم هر چی بخواد نه هتا اگه

  جونمو بخواه میدم براش

  لی مین هو فقت لب تر کنه و

  ببینه که من حاضرم چه کارهای نکنم

  چیهکی نمیتونه جای لی مین هو رو

  تو قلبم بگیره

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  واقعن عشق چیست

  خیلیا این سوال رو دارن

  من که میگم عشق

  یعنی خوده زندگی

  یعنی واقعن اگه عاشق کسی بشی

  حاضری زندگی تو به بدی من به خدا

  قسم حاضرم جونمو براش بدم

  اون هم کسی نیست جوز لی مین هو

  خیلیا دنبال پو لو سروت هست

  من تنها چیزی و که میخوام عشقمه

  پول بدست میاد اما کسیو که دوست داری

  بدست نمیاد

  Setayesh 1 سال قبل
  0

  لی مین هو جذاب ترین بازیگر کره ای که تا حالا دیدم

  s 1 سال قبل
  4

  آقا چرا انقدر چرت میگین خود لی مین هو گفته بود که ایرانی هارو دوست داره شما همش دروغ می بافید

  سلام زکیه 1 سال قبل
  0

  من هم لی مین هو را دوست دارم انشا الله که یکبار بیاد ایران وما اورا ببینیم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  منم دوسش دارم خیلی زیاد

  تمنا 1 سال قبل
  -1

  بازیگر مورد علاقه من لی مین هو هست

  تمنا 1 سال قبل
  1

  سلام دلم می خواد مثل لی مین هو بازیگر بشم و یه روز میرم کره

  setayesh 1 سال قبل
  1

  لی میون هو عشقه نه بخاطر ظاهرش نه بخاطر اخلاق و جذابیتش تکه

  رها 1 سال قبل
  2

  بابا مینهو از دخترای ناز خوشش میاد مثلا تو یه مصاحبه حالا دقیق یادم نیست چون مال چندسال پیشه ولی بگردین پیدا میشه. مال زمان پخش فیلم The heirs یا همون وارثان خودمونه

  توی یکی از مراسم های اکران فیلم مجری از مین‌هو میپرسه تو اگه بودی بین جی‌وو (رائه فیلم) و پارک‌شین‌هه(ایونسانگ فیلم) کدومو انتخاب میکردی؟مینهو جواب میده شین‌هه همیشه گریون بود و من دوست دارم دوست دخترم شاد باشه بعد میگه جی‌وون هم خیلی نازه

  لی مینهو از دختر بچه ها خیلی خوشش میاد اینو خودش گفته بود که از دختر بچه ها بیشتر از پسربچه ها خوشش میاد این نشون میده که چقدر روحیه‌ی لطیفی داره

  بعد در مورد ازدواجش

  مینهو تا به حال ازدواج نکرده یعنی شناسنامه‌اش سفیده خودش گفته بود کلا ۲ بار دوست دختر داشته یبار که دبیرستانی بود گفت اولین باری که بوسیدم کسیو همون دختر بود اولین دوست دخترش که گفت جلوی خونشون این کارو کردم. یه بارم گفت تو ۲۰ سالگی یه دوست دختر داشتم که راجبش خیلی نگفته ‌. این مصاحبه مال قبل از رابطه با سوزی هستش.

  میگذره میشه سال ۲۰۱۵ با سوزی رابطه پیدا میکنه که عکساشون رو میشه از سایتای معتبر پیدا کرد.اگه دقت کنید سوزی خیلی نازه درست همون شکلی که مینهو عاشقشه. اونا تقریبا ۳ سال باهم رابطه داشتن میرسه سال ۲۰۱۷ نوامبر اون سال دقیقا همون زمانی که فیلم "وقتی‌تو‌خواب‌بودی" رو سوزی با لی جانگ سوک با هم همبازی بودن اون موقع شایعه میشه که سوزی با جانگ سوک رابطه داره این درحالتی بود که هنوز با لی مین هو هم رابطه داشته‌ بعد از این شایعه خبر جدایی و اتمام رابطه ی لی ‌مین‌هو و سوزی پخش میشه بعد از سوزی دیگه مینهو دوست دختر یا رابطه ای با کسی نداشته.

  من فکر می کنم مینهو شکست عشقی خورده طفلکی!

  میگذره میرسه همین دو سه سال اخیر که مینهو میگه قصد ازدواج داره و عده‌ی زیادی کاندید میشن جالبه بین اون دخترا که کاندید شدن ایرانی هم بودن فرانسوی هم بودن و یه نفر روسی و بقیه کره ای اون چیزی که باعث تعجب همه شده بود اینو لی مین هو اعتراف کرد که باورش نمیشد هان هیو جو(بازیگر دونگی) هم کاندید شده باشه ...بعد لی مین هو از همه عذر خواهی میکنه و میگه فعلا قصد ازدواج نداره.

  من یکی خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم نمی خواد با هان هیو جو ازدواج کنه

  راستی مامان و خواهرش رو دیدین خیلی خوشگلا مخصوصا مامانش خیلی نازه

  آها یادم اومد یه جا هم مینهو میگه از دخترایی که لباسای لختی ودامن کوتاه و باز می پوشن خوشم نمیاد گفت که نمیزاره مامان و خواهرش و همسر آینده‌اش بیرون اینطوری بگردن...ناگفته نماند سوزی لباسای لختی زیاد می پوشید...

  خب امیدوارم هرچه زود تر لی‌مین‌هو با یه دختری که لیاقت قلب مهربونش رو داشته باشه و همچنین خیلی خوشگلم باشه طوری که دست همه‌ی بازیگرای زن کره‌ای رو از پشت ببنده ازدواج کنه

  و درآخر امیدوارم از توضیحاتم خوشتون اومده باشه

  و باید بگم من مینوز نیستم.

  امیدوارم

  0
  سیتا 11 ماه قبل

  حال داشتی این همه رو بنویسی 😱من که حتی حال نداشتم بخونمش😂

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  من لی مین هو رو خیلی دوس دارم با اینکه می گن به ایرانی ها توهین کرده اصلا برام مهم نیست مهم خود لی مین هو هست امید وارم هرجا هست حالش خیلی خوب باشه 💕

  0
  سیتا 11 ماه قبل

  این فیلم مال ۱۳۸۷ بوده قبل از بازی تو این فیلم سه سال پیشش تو یکی از فیلم های دیگه هم هست

  4
  setayesh 1 سال قبل

  اصلا حرفش توهين نبود گفت فکر می کردم دخترای ایرانی محدودن همین

  آتوسا 1 سال قبل
  2

  دوست دارم

  4
  آتوسا 1 سال قبل

  لی مین هو دوست دارم

  زهراحسنی ۱۶ افقانستان هستم 2 سال قبل
  1

  پیام دست لی میون هومیرسه

  زهراحسنی ۱۶ ازقم 2 سال قبل
  -1

  سلام من نرگسم من خیلی خوشحالم که لی میون هنوز ازدواج نکردند ما که نمی تونیم ببینیمش پس پیام که میتونم بدیم ای خداچی میشدببینمشه تاقبل ازین که بمیرم ببینیمش طرفداری میون هو من از کشور افقانستان هستم

  زهرا 2 سال قبل
  1

  چرا تمام بازیگر ها همسرشون اسمش سوزی هست مثلا مثل کیم سو هیون

  زهرا 2 سال قبل
  -1

  چرا تمام بازیگر ها همسرشون اسمش سوزی هست مثلا مثل کیگ سو هیون

  پارمیس 2 سال قبل
  5

  همه این شایعه است و اولم اینکه خودت نادونی آشغال هدفت از این چیه لی مین هو همچین حرفی نزد.😠😠😠😠😠😠

  زهرا 2 سال قبل
  1

  سلام اینا الکیه همشون کسانیکه اینارو گذاشتیدواسه همتون متسفم

  مریم 2 سال قبل
  2

  ای کاش بشه بریم کره واسه یه باره هم که شده ببینیمش

  1
  👍🏻 2 سال قبل

  لی مین هو هیچم ینرو نگفته

  مریم 2 سال قبل
  5

  ای کاش بشه بریم کره واسه یه باره هم که شده ببینیمش

  مریم 2 سال قبل
  1

  خیلی دوست دارم لی مین هو امیدوارم با یه زن ایرانی ازدواج کنی

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  پ

  ... 2 سال قبل
  2

  این که لی مین هو به زنان ایرانی توهین کرده دروغه آخه یه همچین شخصیت برجسته ای از این حرف ها میزنه؟!

  اوپا مون خیلی با ادبه.

  امید وارم یا ایشون بیان ایران یا من برم کره جنوبی.

  منم به عنوان یه طرف دار خیلی دوستشون دارم.💓💓💓💓💓

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  لی مین هو یک بازیگر معروف در کره و همچنین در ایران و چند کشور دیگه است . این بازیگر از لحاظ قیافه بسیار زیباست که نظر بیشتر خانوم ها ( از کشور های مختلف) را به خودش جلب کرده . راجب توهین به ایرانی ها این یک شایعه است و طرفداران دوست ندارند که راجبش اینطوری حرف زده بشه . در کل من طرفدار سر سختشم و دوستش دارم و براش آرزوی موفقیت میکنم .⁦♥️⁩⁦❤️⁩⁦♥️⁩

  . 2 سال قبل
  0

  سلام

  من لی مین هو رو تقریبا یه پنج شیش ماهیه میشناسم

  و واقعا زیبا و جذاب هستن😉

  و اذدواج نکردن 2 ماه با بائه سوزی قرار میزاشت که به خاطر مشکلات کاری نتونستن ادامه بدن

  و تصمیم گرفتن فقط یه دوست معمولی باشن

  درسا صادقی 2 سال قبل
  2

  سلام من لی من هو رو فقط بخاطر خوشتیپش دو سه ندارم بری همه چیز دو سه دارم اگه اون منو دو ست نداره برام مهم نیست اما من اونو دوست دارم من من در آینده به کره می آیم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام من لی مین هو رو فقط بخاطر خوشتیپیش نیست برای همه چیزه من لی مین هو رو دوست دارم اگه وون منو دو ست نداره برام مم نیست اینکه من دوستش دارم برام مهمه

  رستا 2 سال قبل
  -1

  لی مین هو عشقه کسی خواهشا نگو مرتیکه

  عشق قفط یه کلام مینهو وسلام

  شایع هم دذست نکنید

  نیایش 2 سال قبل
  1

  من همه فیلم هاشو دیدم و خیلی هم دوسشون دارم، واقعا خیلی خوبن ❤️❤️

  بهترین بازیگر کره ای، خیلی هم خوشگله 💞

  zahra❤️ 2 سال قبل
  2

  سلام نمیدونم توهین لی مین هو واقعیه یا شایعات ولی... قلبم شکست🥺 ولی امیدوارم همش دروغ باشه و لی مین هو ایرانیا رو دوست داشته باشه ❤️امید وارم 😘🙏🥺

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  لی مین هو بازیگروخواننده معروفی است که تو کل دنیا طرفداران زیادی دارد و خواهد داشت

  لی مین هو با افزایش محبوبیتش درچین لقب بابالنگ دراز رابه او دادند

  کسایی که سریال های لی مین هو رو دوست دارند چندتا براشون میگم

  وارثان😍پسرا فراترازگل🤩ذائقه شخصی🥰شکارچی شهر❤️سرنوشت😃دریای آبی

  ممنون که مطلب من رو خوندید

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  لی مین هو بازیگروخواننده معروفی است که تو کل دنیا طرفداران زیادی دارد و خواهد داشت

  لی مین هو با افزایش محبوبیتش درچین لقب بابالنگ دراز رابه او دادند

  کسایی که سریال های لی مین هو رو دوست دارند چندتا براشون میگم

  وارثان😍پسرا فراترازگل🤩ذائقه شخصی🥰شکارچی شهر❤️سرنوشت😃دریای آبی

  ممنون که مطلب من رو خوندید

  ستي 2 سال قبل
  0

  عشقه ،نفس

  تابکی 2 سال قبل
  0

  دوستت دارم لی مین هو عاشقتن

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  این ها که درباره مین هوی شایعه من از مترجمم پرسیدیم و اصلا اینجوری نگفته من عاشق مین هو هستم بهترین بازیگر من و ی روزی دوست دارم ببینمش عشقه دوست دارم😘❤

  ماریا کاتبرد 2 سال قبل
  -1

  خیلی بازیگر باحالیه من هم خیلی دوسش دارم اول فکر می کردم واقعا به ایرانی ها تو هین کرده و ازش دلخور شده بودم ولی الان که نظرات دوستان را خواندم فهمیدم که کارم اشتباه بوده نباید انقدر در موردش بد فکر می کردم ولی با اینکه قبلا یکمی از دستش دلخور بودم بازم دوسش داشتم ❤️❤️🌺🌺

  -1
  ماریا کاتبرد 2 سال قبل

  خیلی خوبه🌸🌸🌸

  Lisa 2 سال قبل
  -1

  سلام ، در مورد شایعه توهین اون به ایرانی ها لطفا اون ترجمه رو بردارین اصلا درست نیست اگه خودتون ویدیو رو ترجمه کنین میبینین که فقط گفته (من فکر میکردم دختران ایرانی آنقدر تو محدودیت هستند که نمیتونن لایو های افراد خارجی رو ببینن ، و براش باعث افتخاره که مردم ایران به هنرمندان و بازیگران کره ای علاقمند هستند) اون واقعا عالیه منم عاشقشم و هر کاری که لازمه رو انجام میدم تا یه بار ببینمش ❤❤

  واقعا متاسفم که چنین شایعاتی تو سایت ها قرار میگیره و باعث ناراحتی اونا میشه😔😔

  2
  آیدا 2 سال قبل

  دقیقا👍

  دریا هادی 2 سال قبل
  0

  لی مین هو از خیار بدش میادو از فصل زمستون خیلی خوشش میاد

  ستاره 2 سال قبل
  1

  سلام من لی مین هو خیلی دوست دارم و اون خیلی خوشکل و زیبا است 💕💕

  Arezo 2 سال قبل
  0

  این ها همش الکیه چرا مردم همش چرت و پرت راجب لی مین هو مینویسن من ۵ساله طرفدار لی مین هو هستم و همه ی سریال هاشو میبینم اهنگ هاشو گوش میدم لی مین هو توهین نکرده پس الکی زر نزنین راجبش بزرگ ترین ارزوی من اینه که یبار فقط یه بار برم کره و حتی اگه شده لی مین هو رو ببینم در ضمن لی مین خیلی مهربونه و اصلا بد و بیراه نمیگه 🇰🇷💞💞 عاشقتمممم اوپا و همینطور کره🇰🇷🇰🇷🇰🇷🇰🇷❤️✌️

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  چرا چرتو پرت میگید من خودم مسلط به زبان کره ای هستم و لایو لی مین هو رو دیدم اصلا درمورد ایران حرفی نزده بیچاره این چیزارو از کجا در میارید و میگید؟؟؟؟؟؟؟؟

  0
  زهرا 2 سال قبل

  هنوز ببینید میرید کره بعد برید زبان کره ای یاد بگیرید

  2
  Lisa 2 سال قبل

  اره والا همون رو بگو مطمئنم بیچاره چقدر ناراحت شده به خاطر اون اتفاق

  یاسمن 2 سال قبل
  5

  واقعا عشقه من بخاطر خوشگلی دوسش ندارم چون مثبت فکره و میدونم شایعه که به ایرانی ها کرده دورغه

  1
  Lisa 2 سال قبل

  بله خیلی فرد مثبت بینی هست منم به خاطر همین عاشقشم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام من عاشق لی مین هو شده ام از وقتی که به سریال سرنوشت نگاه کردم بهش علاقمند شده ام و آرزوی من اینه که لی مین هو و کیم هی سان را ببینم و باهاشون حرف بزنم الان هم تلاشم را می کنم تا زبان کره ای را بلدشم و بروم به کشور کره ی جنوبی و تمام بازیگر های کره ای را ببینم و خودم هم بازیگر معروف کره ی جنوبی باشم خدا نگه دار.

  Mahdis116 2 سال قبل
  4

  اینا الکیه همش کسانیکه اینارا گزاشتید واسه ی همه ی شما متسفم

  2
  دریا هادی 2 سال قبل

  درست میگی

  4
  ناشناس 2 سال قبل

  آره اینا شایعه هستند لی مین هو هیچ وقت از این حرفا نمی زنه

  Nika 2 سال قبل
  6

  مین هو عالیه دوس دارم واسه یه بارم شده ببینمش😍😘

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  سلام وادب ماکه پیشواون نیستم که بدون این حرف هابه تیپش نمی خوری اماآدم قشنگ اون حرف که زده به ایران تحین نکرده بخاطرخوشگلی دوسش داریم ببینیمش امااون که دوست نداره باراببینه پس بی فایداست بگیم دوسش دارین من که هیچ حسی بهش ندارم برای من مثل برادربزرگ ترمن هست فقدهمین

  Aka 2 سال قبل
  3

  ای بابا نگا کن چه حرفایی رو رو واسه مردم در میارن مگه شهر هرته الکی حرف بزنه😑

  NAla 2 سال قبل
  4

  من با آره منم با مترجم معنی کردم اصلاً این حرفا رو نمی زد همش الکیه بابا معلومه که غیرتی شده واس ما😀🤦

  Black white 2 سال قبل
  2

  لی مین هو از اینا نیس بابا خیلی مثبته 😙😃

  دوست‌داشتنی ترین بازیگر دنیاس عاشقشم لیم لیم جونم😘

  Sarah 2 سال قبل
  3

  من واقعا لی مین هو رو قبول دارم نه به خاطر قیافه ش چونکه خیلی خوبه و اصلاً توهین نمی کنه ❤️

  Lili 2 سال قبل
  3

  آره منم با مترجم معنی کردم همین معنی داد و اینم گفت که بهشون افتخار می کنم

  آوا 2 سال قبل
  5

  لی مین عشقه😍

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  من خیلی لی مین هو رو دوست دارم

  مهشاد صابری ۱۰ ساله 2 سال قبل
  4

  من لی.مین هو خیلی دوست دارم و فقط یکبار دوست دارم اون رو ببینم من دوست دارم. من مثل اون بازیگر شم من همه ی فیلم های لی مین هو رو دیدم مثل سرنوشت و پسرانه برتر از گل و شکار چی شهر و سلطنت ابدی لی مین هو خیلی خیلی خوشگل است و پسر خیلی جذاب من هم نظرم همین هستش لی مین هم دوست دارم😘😘💖💖

  4
  سارینا 2 سال قبل

  واقعا امید وارم راست باشه من در آینده فقط آرزوم اینکه یک بار با ایشان حرف بزنم تنها آرزوی منه من واقعا ایسون رو داست دارم لی مین هوی عزیزم

  زهراملکشاهی ۱۶ساله ازایلام 2 سال قبل
  -1

  لی مین هوخیلی خوشکله ومن طرفدارشم وواقعا قشنگ فیلم بازی میکنه من اینوبه عنوانه طرفدارش میگم وخیلیم دوستدارم باهاش حرف بزنم البته به عنوانه طرفدارفقط

  n 2 سال قبل
  2

  منکه باور نکردملی مین هو اینجور مردی باشه

  1
  Kpop_kdrama_liver 2 سال قبل

  نه. مینهو توهین نکرده یه آدم عقده ای شایعه پخش کرده وگرنه ترجمه اصلیش اینه که:

  من خوشحالم که توی ایران فن دارم و گفته که فکر نمی‌کردم ایران بزاره مردمش فیلم های خارجی ببینن(به خاطر محدودیت ها) و رسانه ها دروغ میگن راجع به ایران.

  مینهو اینو گفته.🥺

  n 2 سال قبل
  2

  منکه لی مین هو را دوست دارم

  انیسا 2 سال قبل
  3

  لی مین هو بهترین بازیگر کره است خوشگله خیلی دوسش دارم

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  من فکر می کنم تا خودمون از لی مین هو نشنویم نمی تونیم مطمعن شیم از حرف ها و شایعات پس هر حرفی رو باور نکنید بدون اطلاعات کامل

  0
  Kpop_kdrama_liver 2 سال قبل

  نه. مینهو توهین نکرده یه آدم عقده ای شایعه پخش کرده وگرنه ترجمه اصلیش اینه که:

  من خوشحالم که توی ایران فن دارم و گفته که فکر نمی‌کردم ایران بزاره مردمش فیلم های خارجی ببینن(به خاطر محدودیت ها) و رسانه ها دروغ میگن راجع به ایران.

  مینهو اینو گفته.🥺

  0
  جنلیسا🌸 2 سال قبل

  مینهو بی احترامی نکرده کاملا مطمئنم چون ا ن لایو رو دیدم و کره ای بلدم

  ملیکا 2 سال قبل
  2

  لی مین هو بهترین بازیگر کره است خیلی دوستش دارم تمام سریالهای لی مین هو رو دیدم واز شخصیت این آقا خیلی خوشم می یاد طرف دار سر سختش هستم لطفا اینجور دربارش حرف نزنید

  -1
  سارا 1 سال قبل

  من ۳ ساله که عاشق لی مین هو شده ام من اولین بار مینهو را در سریال سرنوشت دیدم و از همان موقع بهش علاقه مند شدم من تنها یک آرزو دارم که یه بار برم کره و از نزدیک نفسم را ببینم من لی مین هو را خیلی خیلی دوست دارم و میخوام مثل عشقم بازیگر بشم و لیمینهو خیلی پسر جذاب و قد بلند و خوشکل و خوش قلبه من واقعا دوستش دارم 😐😍👩‍❤️‍💋‍👩❤💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  /: من از لی مین هو خوشم نمیاد؛ از گو جون پیو خوشم میاد. اونم یه شخصیت عجیب و فوق العاده جذاب برام بود؛ که فقط شخصیت بود.

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  من دوس دارم ببینم

  sama 2 سال قبل
  6

  سلام من سماام من لی مین هو رو از زمان فیلم پسران برتر از گل میشناسم و واقعا ازش خوشم اومد اینکه میگن لی مین هو ازدواج کرده شایعست ولی یه مدت با بائه سوزی قرار میزاشته و الان هیچ ربطی به هم ندارند لی مین هو دوست داره یه دوست دختر داشته باشه و تو یه مصاحبه گفت که دختر ایده الش یه دختریه که بانگا اول عاشقش بشه و زیبا باشه و فکر نمیکنه عاشق دختری بشه که زشته مگر اینکه به دلش بشینه و گفت نظرش درمورد دوست دختر یا همسر آیندش هر روز تغییر میکنه و زیاد به ظاهر اون دختر اهمیت نمیده مهم اینکه به دلش بشینه لی مین در یه مصاحبه معروف گفت که از (بعضی از زن های ایرانی بدش میاد) و در یه مصاحبه دیگه که حرف همسر یا دوست دختر ایرانی بود گفت:ممکنه از یه دختر ایرانی خوشش بیاد .😘😘

  1
  Doriiii 12 ماه قبل

  واااااای واقعا😍♥

  0
  سارا 1 سال قبل

  وای داری راست میگی دارم میمیرم الانه که سکته کنم واییییییییییییییییییییییی😱😱😱😱😱😱😁😁😁

  0
  zahra❤️ 2 سال قبل

  وای خدا راست میگی 😃❤️😍😍😍باورم نمیشه 😱😱انقد هیجان زده شدم دارم سکته قلبی میکنم😱😍😍

  آرانا 2 سال قبل
  2

  من‌خیلی‌دوسش‌دارم‌لی‌مین‌هورو

  آرانا 2 سال قبل
  3

  لی‌مین‌هوخیلی‌خوشگل‌من‌خیلی‌دوسش‌دارم

  0
  لیلی 10 ماه قبل

  لی مین هو بازیگر ماروفاست درکره حمچنان در افقانستان ما افقانان لی مین هو را زیاد دوست دارم❤❤❤❤❤❤

  فاطمه 2 سال قبل
  1

  سلام

  1
  آرانا 2 سال قبل

  سلام‌‌‌عزیزم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  زهراحسنی ۱۶ افقانستان هستم 2 سال قبل

  من دوست دارم لی مین هو رو ببینم من عاشق سریال لی میون هوهستم

  0
  زهراحسنی ۱۶ افقانستان هستم 2 سال قبل

  لی میون هوی خوشتیپ عاشق تونم

  برای ارسال نظر کلیک کنید