توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس

  1 بازدید

  عکس سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  Pin on حاج قاسم

  درباره عکس متفاوت سردار سلیمانی و ابومهدی

  مسئول یکی از گروه‌های جهادی درباره این عکس معروف توضیحاتی را ارائه کرده است. 

  در فیلمی که باشگاه خبرنگاران منتشر کرده، این مسئول جهادی  قرارگاه جهادی شهید جهاد مغنیه، می گوید:

  «روزهای اولی که وارد شادگان شده بودیم، کارها گره خورد، اصلا بچه ها آن چیزی که در ذهنشان بود انجام نمی شد و مردم توقعات دیگر داشتند. خیلی فشار بود شاید در کل کارهایی که کرده بودیم فشار شادگان به شدت بالاتر بود. امام حسینی دست خودم نبود، یک لحظه در تنهایی شروع به صحبت با امام حسین (ع) کردم. گفتم آقاجان ما هرچه داشتیم و تمام زندگی مان را برای شما گذاشتیم، آقاجان ما هرچه داریم و نداریم از لطف و کرم شماست اینجا آمدیم اقاجان، هیچ دوربین و عکسی هم نیست، آقاجان روسیاهمان نکن. چند دقیقه بعد که به جلسه که رفتیم تا آمدم حرف بزنم خبر دادند که فردا صبح قرار است سردار سلیمانی وارد شادگان شود.»

  در ادامه این فیلم بخشی از صحبت های شهید سردار سلیمانی در جمع جهادگران قرارگاه جهادی شهید جهاد مغنیه در 29 فروردین 1398 پخش می شود که می گوید«نباید بگذاریم اب وارد این روستا شود. می توانیم و جلویش را می گیریم.... ما دنبال این هستیم که کار را تمام کنیم و نگذاریم آب وارد محل زندگی و مزرعه مردم شود ...همین کار را باید انجام دهیم. بروید به سلامت، خدا به همه شما قوت دهد....»

  این جهادگر در ادامه می گوید« آمدن سردار انگار آبی بود بر روی آتش. ما که سردار سلیمانی را ندیده بودیم، تنها اوصافش را شنیده بودیم، می گفتند سردار که می آید کارها جلو می رود روحیه می دهد ... فردا روزی که سردار آمد خدا می داند ورق برگشت...زمانیکه به جمع مردم آمد هرکسی عکس می گرفت، فیلم می گرفت ولی عکسی که از آن ماجرا ماندگار شد و حتی جهانی شد عکسی بود که سردار سوار تویوتا بود و ابومهدی نشسته و دست سردار بر شانه ابومهدی است. عکس گرفته شده  جز کار رسانه ای گروه ما بود و باعث برکت اسم گروه جهاد مغنیه شد.»

  منبع مطلب : www.alef.ir

  مدیر محترم سایت www.alef.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماجرای فرد شبیه به حاج قاسم و ابومهدی المهندس چیست؟+ عکس

  ماجرای فرد شبیه به حاج قاسم و ابومهدی المهندس چیست؟+ عکس

  اعتمادآنلاین| 

  قق

  قق

  منبع مطلب : etemadonline.com

  مدیر محترم سایت etemadonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  وحید 6 ماه قبل
  0

  ماشین گرون شد عکس سردار به چه دردمون میخوره خدا لعنت کنه جمهوری اسلامی

  از حالا دوباره همه چیز صدبرابر میشه

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید