توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عکس دنا پلاس توربو اتوماتیک

  1 بازدید

  عکس دنا پلاس توربو اتوماتیک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تصاویر رسمی دنا پلاس توربو اتوماتیک منتشر شد

  تصاویر رسمی دنا پلاس توربو اتوماتیک منتشر شد

  به گزارشاقتصادآنلاینبه نقل از اسب بخار، دنا پلاس توربو اتوماتیک به پیشرانه ۱۶۴۵ سی سی توربو شارژ مجهز است. این پیشرانه داخلی که TC7 یا همان EF7 توربو نام دارد، ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید می کند و استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک ساخت DAE به چرخ های جلویدنا پلاس توربو اتوماتیک انتقال پیدا می کند. این جعبه دنده که توسط HPT طراحی شده است، دارای سیستم مبدل گشتاوری و خنکاری مستقل است و تنظیمات حالت اسپرت، برفی و تعویض دنده تیپ ترونیک بر روی آن دیده می شود.

  با توجه به نصب سیستم انتقال قدرت جدید برای این نمونه دنا پلاس، شاهد هستیم که مجموعه رام، سیستم تعلیق، طَبَق، خروجی دود و… در این خودرو ارتقا پیدا کرده است. همچنین سیستم فرمان از حالت هیدرولیکی به الکتریکی EPS تبدیل شده و به این ترتیب، دنا پلاس توربواتوماتیک هم به فرمان کمکی برقی مجهز گردیده است.

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  در حال حاضر دنا پلاس توربو اتوماتیک با امکانات و ویژگی های زیر تولید می شود و قرار است تا بر اساس این مشخصات، خودروها به دست مشتریان برسد:

  اواخر هفته گذشته گروه صنعتی ایران خودرو و شورای رقابت، قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را برای مشتریان بهار سال جاری ۲۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد. با اعلام این قیمت برخی از حواله داران این خودرو به سیاست های ایران خودرو در فضای مجازی انتقاد نمودند.

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  دنا پلاس

  اما در آخرین واکنش ایران خودرو به مسئله قیمت گذاری دنا پلاستوربو اتوماتیک، مشخص شد که عدد اعلام شده مصوبه شورای رقابت بوده و دستگاه های نظارتی چنین قیمتی را برای نسخه جدید دنا پلاس انتخاب نموده اند.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دناپلاس توربو اتوماتیک | اقتصاد آنلاین

  دناپلاس توربو اتوماتیک | اقتصاد آنلاین

  به گزارشاقتصادآنلاین، دنا پلاس توربو اتوماتیک یکی از جدیدترین محصولات شرکت ایران‌خودرو است که چندی پیش با ایجاد تغییراتی در دنا پلاس، راهی بازار داخلی شد؛ دنا پلاس توربو اتوماتیک دنا پلاس توربو اتوماتیک همچون دنا و دنا پلاس، یک سدان خانوادگی محسوب می‌شود که بر اساس دسته‌بندی‌های جهانی در رده‌D قرار دارد؛ در یک نگاه کلیدنا پلاس توربو اتوماتیک از نظر ظاهری تفاوت‌های بسیار کمی با دنا‌پلاسدارد اما به لحاظ فنی به یک پیشرانه توربوشارژ مجهز شده است.

  دنا پلاس توربو

  تفاوت‌های دناپلاس توربو اتوماتیک با دنا پلاس

  دنا پلاستوربو اتوماتیکبه پیشرانه ۱۶۴۵ سی سی توربو شارژ مجهز است. این پیشرانه داخلی که TC7 یا همان EF7 توربو نام دارد، ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید می کند و استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک ساخت DAE به چرخ های جلوی دنا پلاس توربو اتوماتیک انتقال پیدا می کند.

  این جعبه دنده که توسط HPT طراحی شده است، دارای سیستم مبدل گشتاوری و خنکاری مستقل است و تنظیمات حالت اسپرت، برفی و تعویض دنده تیپ ترونیک بر روی آن دیده می شود. با توجه به نصب سیستم انتقال قدرت جدید برای این نمونه دنا پلاس، شاهد هستیم که مجموعه رام، سیستم تعلیق، طَبَق، خروجی دود و… در این خودرو ارتقا پیدا کرده است. همچنین سیستم فرمان از حالت هیدرولیکی به الکتریکی EPS تبدیل شده و به این ترتیب، دنا پلاس توربو اتوماتیک هم به فرمان کمکی برقی مجهز گردیده است.

  دنا پلاس توربو

  در حال حاضر دنا پلاستوربو اتوماتیک با امکانات و ویژگی های زیر تولید و به مشتریان عرضه می‌شود؛

  1- دناپلاس توربو اتوماتیک مجهز به گیربکس اتوماتیک شش دنده با قابلیت تعویض دنده دستی  تیپترونیک در کنار حالت‌های اسپرت و برفی

  2- بکارگیری موتور توربو شارژر

  3- فرمان برقی برای فرمان‌پذیری بهتر

  4- سیستم تعلیق جدید جلو شامل: رام، اکسل‌های جلو، فنر، کمک فنر‌ها، سیستم ترمز دیسکی، تویی پنج پیچ، میل موج‌گیر جدید و طبق‌ها برای ایمنی بالا و راحتی

  5- طراحی جدید دسته موتورها برای افزایش و بهبود عملکرد موتور

  6- سیستم اگزوز جدید

  7-تغییر سرشاسی

  8-بهبود سیستم تعلیق جلو برای افزایش راحتی خودرو

  9-تغییر در طراحی رام که تاثیر قابل توجهی در خوش‌دستی و کاهش فضای موتور در کابین داشته است

  10-کاهش وزن خودرو برای کاهش مصرف سوخت

  11-بازنگری و بهبود کلیه دسته سیستم‌ها

  12- بهبود سیستم پدال شامل: کاسه پدال، پدال ترمز برای ارتقای ایمنی خودرو

  13- بهبود سیستم انتقال قدرت شامل: بهبود در پلوس‌های چپ و راست، بهبود در سیستم هوارسانی توربوشارژ

  14- بهبود جلوآمپر مطابق با خواست مشتریان

  15- ارتقا فناوری سیستم تعویض دنده اتوماتیک

  16- ارتقای سیستم مدیریت موتور EMS شامل: پدال گاز، کویل، انژکتور‌ها، ریل سوخت، دریچه گاز برقی، سنسور‌های اکسیژن، سنسور ضربه، سنسور دور موتور، ارتقاءECU

  دنا پلاس توربو

  قیمت دناپلاس توربو اتوماتیک در کارخانه و بازار

  اوایل شهریور ماه گروه صنعتی ایران‌خودروقیمت دناپلاس اتوماتیک را ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای مشتریان بهار ۹۹ اعلام کرد و در تاریخ شانزدهم همین ماه تحویل سری اول دنا پلاس توربو اتوماتیک آغاز شد.

  همزمان با عرضه دناپلاس توربو اتوماتیک به بازار قیمت این خودرو سربه فلک کشید به طوریکه در همان ابتدا برخی آگهی‌های فروش اینترنتی قیمت را تا 520میلیون تومان بال بردند و حالا با گذشت حدود یکماه از تحویل سری اول دناپلاس توربو اتوماتیک شاهد صعود قیمت آن تا 665میلیون تومان هستیم.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  (تصاویر) جزئیات پیش فروش دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک؛ از زمان عرضه تا قیمت دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک

  گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

  به گزارش ایکوپرس، مشتریان نهایی تا حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه کشی تعیین و اعلام خواهند شد. منتخبان این طرح تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند. موعد تحویل خودرو، اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و خودرو براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان خواهد شد.

  دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک

  موعد تحویل دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده است

  به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش‌های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود. از جمله آن می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارایه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره کرد. سند مالکیت خودرو‌های تحویلی نیز به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

  جدول شرایط فروش دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک 

  دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک

  منبع مطلب : fararu.com

  مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید