توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  علت خونریزی نکردن بعد از قرص سایتوتک

  1 بازدید

  علت خونریزی نکردن بعد از قرص سایتوتک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مشاوره نی نی بان، راهنمای بارداری و کودک یاری

  سلام

  خانومم تو هفته پنجم بارداریه و متاسفانه باید سقط کنیم از قرص سایتوتک استفاده کردیم 3 تا واژینال 3 تا زیر زبونی که گفتن واژینال رو با اپلیکاتور تا انتها ببرید و رها کنید، اما هر چی سعی کردم اپلیکاتور 2 سانت بیرون موند و فشار بیشتر فقط درد ایجاد میکرد، انگار که خورده به جای بسته، همونجا قرص رو رها کردم، تا 2 ساعت هیچ اتفاقی نیوفتاد اما بعد از 2 ساعت که هر نیم ساعت یک عدد زیر زبونی استفاده کرد یهو استفراغ کرد و درد شدید به خودش میپیچید تب و لرز هم داشت که بهش هیوسین 10 دادم تا یک ساعت بعد دردش از بین رفت اما هیچ خونریزی نداشت فقط درد خفیف

  بعدش تحرک داشت و لکه بینی قهوه ای رنگ صبح هم 2 تا تیکه کوچیک لخته خون و دیگر هیچ.

  ظهر هم یه لکه بینی الان نه درد داره نه خونریزی فقط معدش درد میکنه میشه کمکمون کنید؟ دیگه تحمل دیدن دوباره درد کشیدنش رو ندارم یعنی سقط انجام نشده؟ ???

  منبع مطلب : moshavere.niniban.com

  مدیر محترم سایت moshavere.niniban.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  علت اثر نکردن قرص میزوپروستول | دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

  علت اثر نکردن قرص میزوپروستول | دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

  در صورت خونریزی نکردن بعد از قرص سایتوتک حتما هزینه لازم را جهت انجام غربالگری بايد در نظر داشته باشید چون قرص ممکن است معلوليت ايجاد کند .

  سلام. تو رو خدا جواب مارو بدین به دلیل مشکلات وحشتناکی که داریم؛ خانمم مجبور شد تو هفته ۶ بارداری از سایوتیک استفاده کنه ۴ تا مصرف کردن ۲ تا واژینال، نیم ساعت بعدش ۲ تا دیگه واژینال ولی فقط درد شکم داشت و خونریزی انجام نشد ۳بار ترشحات سیاه رنگ داشت الان میخواستم بدونم علت اثر نکردن قرص میزوپروستول چیه و ما چیکار باید کنیم میگه زیر شکمم مثل قلب میزنه درد داره.

  آیا با مصرف این قرص های سایتوتک میشه جنین رو نگه داشت؟ یا دوباره مصرق کنه بخدا این ۴ تا قرص رو هم وسیله خونه فروختیم تهیه کردیم تو شرایط بدی هستیم شاید بخاطر سقط عمدی جواب مارو نمیدین یا خیلیا بگن چقد بی رحم و نامرد هستیم ولی جای ما نیستین وقتی نون شب نداریم بخوریم وقتی یه سرما خوردگی کوچیک نمیتونیم بریم دکتر چجوری میتونیم از پس ی بچه ای ک خدا خودش میدونه ک چقدر دوسش داریم رو بخوریم و مجبور شدیم این کارو بکنیم. باور کنید پول ویزیت دکتر نداریم امیدمون شمایید حداقل راهنمایی کنید.

  علت اثر نکردن قرص میزوپروستول

  پاسخ مشاور نی نی نما:

  سلام بهتر بود اگر قصد بارداری نداشتید یک روش جلوگیری مطمئن برای پیشگیری از بارداری انتخاب می کردید به هر حال این طور نیست که با مصرف شیاف های سایتوتک صد در صد سقط صورت بگیرد با توجه به عوارض سقط بهتر است به فکر حفظ جنین باشید باید برای اطمینان از سلامت جنین همسر شما سونوگرافی انجام بدهد.

  با مصرف قرص سیتوتک ممکن است بارداری شما خاتمه پیدا نکند و شما همچنان حامله باشید در اینصورت باید به سراغ کورتاژ بروید. زیرا سیتوتک در کودک متولد نشده تأثیر دارد. سایتوتک نیز مانند هر دارویی دیگر ممکن است درمان را کامل نکند و شما باید همیشه این موضوع را در خاطر داشته باشید. وهمچنین در صورت موثر نبودن باعث نقص هنگام تولد شود یا فقط باعث سقط جنین جزئی می شود که منجر به خونریزی شود. قرص میزوپروستول می تواند به پارگی رحم منجر شود که می تواند کشنده باشد. توصیه اکیدا است که قرص ها را تحت نظر پزشک مصرف کنید.

  اگرعلائم بارداری مانند تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، معمولا در یک یا دو هفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم ممکن است باردار باشید.

  عوارض جانبی میزوپروستول یا سایتوتک

  ۱. تب و لرز:

  شایع بوده اما گذراست. دمای بیش از ۴۰ درجه سانتی گراد در صورت استفاده از دوز های بالاتر از ۸۰۰ با فواصل کوتاهتر و در روش زیر زبانی یا خوراکی بروز می کند. تب را مي توان با تب بر هاي رايج و خنک کردن بدن کنترل نمود.

  ۲. عوارض گوارشی:

  تهوع، استفراغ، اسهال حدود ۳۵ درصد موارد بروز می کند. اسهال ؛ شایع ترین عارضه بوده معمولا خفیف و در طول یک روز خود به خود محدود می گردد. استفراغ؛ در کمتر از ۶ ساعت فروکش می کند.

  ۳. دل درد و دل پیچه:

  دل درد (cramp ) معمولا در ساعات اولیه (بعضی مواقع به فاصله ۱۰ دقیقه ) شروع می شود. برای کاهش NSAID درمان مناسبی است بدون اینکه اثر بخشی قرص را کم کند.

  نکته : معمولا در زنان جوان تر و یا کسانی که دوز های متعدد دریافت می کنند مسکن بیشتری مورد نیاز است .

  ۴. تحریک بیش از حد رحم و پارگی رحم در دوز های بالا

  ۵. انومالی های جنین:

  آنومالی های جنینی متفاوتی به دنبال مصرف نا موفق قرص جهت ختم بارداری گزارش شده است. اما شایع ترین ها سندرم Mobius است که شامل عدم تکامل اعصاب مغزی ۶ و ۷ بوده که منجر به اختلالات صورت و حرکت چشم ها می شود. نقص اندام های فوقانی و تحتانی، عدم وجود انگشتان –کلامب فوت و در مواردی نقص تکامل در اعصاب مغزی ۱۲-۱۱-۹-۸-۵-۳ می شود.

  نکته: به تمامی افرادی که مصرف قرص را به عنوان ختم بارداری انتخاب می کنند طی مشاوره گفته می شود که در صورت عدم موفقیت در ختم بارداری حتما هزینه لازم را جهت انجام غربالگری بايد داشته باشند چون قرص معلوليت ايجاد مي کند.

  جمع بندی : در جوامعی که امکان دسترسی به سیستم های خدمات بهداشتی –درمانی محدود است، استفاده از میزوپروستول می تواند مرگ و میر مادران را به میزان قابل توجهی کم کند. اما باید به خاطر داشت که قرص داروی قوی بوده، با اطلاعات کامل باید تجويز شود جهت جلوگيري از مصرف نادرست ان با توجه به اطلاعات مبتني بر شواهد مناسب ترين دوز را انتخاب کرد.

  پیگیری های لازم بعد از سقط جنین با سایتوتک

  ۱. ۲۴ ساعت بعد از شروع خونریزی، سونوگرافی درخواست گردد تا از دفع – ناقص – یا باقی ماندن حاملگی با وجود خونریزی اطمینان حاصل گردد.

  در صورت دفع ناقص:

  Tab metergen عدد هر ۱۲ ساعت

  Tab ferrous sulfa

  Cap cephalexin ۵۰۰

  ۲. در صورت دفع ناقص: تا دو هفته به بیمار فرصت می دهیم، دوباره سونوگرافی در خواست می نمائیم.

  ۳. در صورت عدم فعالیت قلب جنین می توان دوباره دوز میزوپروستول را تکرار کرد یا از مترژن استفاده نمود (۲هفته بعد سونوگرافی)

  ۴. کنترل وضعیت خونریزی، خونریزی ایجاد شده ۱۶-۹ روز طول می کشد.

  در صورتیکه خونریزی جاری پس از دو تا سه ساعت کم نگردد و بیشتر از سه نوار بهداشتی در ساعت مصرف گردد خونریزی سنگین محسوب می شود. احساس سر گيجه مي تواند علامت از دست رفتن خون زياد باشد که بسيار خطرناک مي باشد و مراجعه به بيمارستان را مي طلبد.

  چه مدت خونریزی پس از سقط جنین طبیعی است؟

  بعد از سقط به طور معمول خونریزی واژینال برای حدود دو هفته تجربه می شود. خونریزی باید همراه دفع لخته خون باشد و کمی سنگین تر از دوره معمول قاعدگی. ولی اگر بیش ازین زمان طول کشید حتما بقایای جفتی در رحم باقی مانده که باید بررسی و جدی گرفته شود .

  داشتن یک خونریزی سنگین که درد شکم و گرفتگی عضلات و ترشحات بد بو باشد اینها نشانه هایی ازیک عفونت است که بزرگترین نگرانی پس از سقط جنین هستند. خطر اصلی عفونت درمان نشده شانس داشتن بیماری التهابی لگن است. بیماری التهابی لگن باعث التهاب و عفونت دستگاه تناسلی از جمله لوله های فالوپ، تخمدان، رحم و دیواره شکم است.  اگر عفونت درمان نشود می تواند منجر به حاملگی خارج رحمی در آینده و یا ناباروری شود. بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به عفونت مشاوره با پزشکتان است. مشاوره اصلی برای کاهش خطر ابتلا به عفونت جلوگیری از گذاشتن تامپون پس از سقط جنین استفاده از پد بهداشتی و جلوگیری از داشتن رابطه جنسی حداقل دو هفته پس از سقط جنین.

  درهر زن منحصر به فرد است و لی به طور معمول بین ۳ تا ۶ هفته پس از سقط جنین دوره قاعدگی شروع می شود.با این حال اگر شما هنوز هم دچار علائم بارداری و یا دوره خود را تا بعد از چهار هفته آغاز نشده است، شما باید یک تست حاملگی بدهید.

  منبع مطلب : nininama.com

  مدیر محترم سایت nininama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک(*)

  زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک(*)

  زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک : قرص سایتوتک 200:راجع به مشکلات مرتبط با سقط جنین تحقیق کنید. زیرا سقط جنین یک پروسه بحث برانگیز است راجع به آن و تاثیرات آن در همه جا اطلاعات غلط زیادی دیده می شود. تحقیقات خود را کامل کنید. با پزشک خود صحبت کنید. از منابع دولتی یا رسانه های معتبر اطلاعات خود را به دست آورید.

  زمانی که تحقیقات آنلاین انجام می دهید بسیار احتیاط کنید. مراقب وب سایتهایی باشید که طرفدار سقط جنین یا فمینیست افراطی  هستند.

  پس از تجویز سایتوتک/میزپروستول پیگیری مهم است . توصیه به بیماران برای پیگیری پزشکی و مامایی وزنان انجام دهید جهت کنترل سونوگرافی و معاینات زنان و پاپ اسمیر .

  سقط جراحی فقط با اطمینان انجام می شود که حتماً در معاینه سونوگرافی دقیق حاملگی در داخل رحم مشاهده شود.

  سقط جنین با قرص سایتوتک روشی است که پس از یک هفته بعد از رابطه ی جنسی محافظت نشده تا 9 هفته از اولین روز آخرین عادت ماهیانه یتان (سن بارداری) اتفاق می افتد. برخی از داروها معمولا در مدت هفت هفته از اولین روز آخرین عادت ماهیانه ی شما مصرف می شوند.

  این بدین معنی است که چنانچه در این مرحله متوجه بارداری شوید، هنوز در طول سه ماهه ی اول بارداری هستید. این زمان هنوز در محدوده ی قانونی برای پایان دادن به بارداری است.

  این شکل از سقط از طریق مصرف دارویی که به بارداری پایان خواهد داد، انجام می شود. مسئله ی خوب این است که شما برای تشخیص این که آیا این روش بهترین گزینه برایتان است، مقداری زمان دارید؛ هم چنین یک انتخاب غیر جراحی است. ارائه دهنده ی مراقبت های بهداشتی شما پیش از این که شروع به مصرف داروهای تجویز شده بکنید، چند کار را انجام خواهد داد.

   ممکن است این کارها شامل موارد زیر باشند: زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

  این دارو بدین منظور طراحی شده است که عملکرد هورمون پروژسترون را متوقف کند و سبب تجزیه ی پوشش رحمی شود. داروی دیگر برای مصرف در خانه به شما داده خواهد شد و معمولا باید در طول 6 تا 72 ساعت پس از اولین دارو مصرف شود. این دارو موجب انقباض رحم و در هم ریختن پوشش آن خواهد شد.

   5نکته درباره قرص سایتوتک 200/میزوپروستول برای مدیریت زود سقط جنین

  پزشکان می توانند نقش مهمی را در مشاوره زنانی که از دست دادن حاملگی در اوایل بارداری را تجربهمی کنند، بازی کنند. مهم است که بیماران بدانند که فعالیت های معمول، مانند تمرین، مقاربت جنسی و کار، باعث ایجاد ضرر زودرس بارداری نمی شود. حدود 50 درصد از همه موارد از دست دادن بارداری اولیه مربوط به ناهنجاری های کروموزوم جنین است.

  زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

  قرص سایتوتک برای از دست دادن بارداری های اولیه مورد مطالعه قرار گرفته است .میوزوپروستول، یک آنالوگ پروستاگلاندین E1، نیاز به انقباض ساکشن و کورتاژ (D & C) را تا 60٪ کاهش می دهد و زمان اتمام آن را در مقایسه با پلاسبو کوتاه می کند.

  اضافه کردن mifepristone (آنتاگونیست گیرنده پروژسترون) به میزوپروستول به عنوان درمان برای از دست دادن حاملگی در اوایل مطالعه شده است. با این حال، شواهد کافی برای نشان دادن این است که این رژیم تنها برای میزوپروستول برتر است.

  تجویز واژینال سایتوتک /میزوپروستول برای افزایش اثربخشی توصیه می شود . دوز توصیه شده از میزپروستول 1000 میلی گرم (4 تا 200 میکروگرم قرص) وارد واژن می باشد. نتایج حاصل از مطالعه نشان داده است که مصرف واژنینال موثر تر از استفاده خوراکی از میزوپروستول /سایتوتک است. یک دوز حدود 70٪ موثر است و 2 مورد آن در حدود 84٪ موثر است.

  مشاوره بیمار برای مدیریت مناسب مهم است. پزشکان باید در مورد مصرف مناسب قرص ها آموزش دهند. بیماران باید دستان خود را با صابون و آب بشویند و هر قرص را هر بار تا حداکثر یک بار در مهبل قرار دهید. دستورالعمل بیماران را به مدت 30 دقیقه پس از قرار دادن دارو بگذارید.

  به بیماران بگویید خونریزی شدید ممکن است رخ دهد . خونریزی معمولا در عرض 4 تا 48 ساعت پس از تجویز میزوپروستول/سایتوتک اتفاق می افتد.

  اگر خونریزی به مدت 48 ساعت رخ ندهد، باید دوز تجویز میزوپروستول/سایتوتک تکرار شود. خونریزی معمولا سنگین تر از پریودی است و به طور کلی همراه با گرفتگی شدید است.

  طبیعی است که گذر لخته های خون و بافت مشاهده میشود. خونریزی شدید و گرفتگی عضلات معمولا حدود 4 ساعت طول می کشد.

  بیماران باید در طول این مدت آرام شوند و در فعالیت های شدید دخالت نکنند. توصیه می شود که بیماران با پزشک مشاور خودتماس بگیرند. عوارض جانبی سایتوتک ممکن است شامل اسهال و سرگیجه باشد. خونریزی روشن ممکن است حدود 2 هفته طول بکشد.

  بیماران ممکن است OTC استامینوفن را برای کمک به درمان درد(به عنوان مثال، استامینوفن با کدئین) مصرف کنند،  مهم است که بیماران هر دو دارو OTC و داروهای تجویزی را مصرف نکنند تا از مصرف دوز توصیه شده روزانه استامینوفن جلوگیری شود.

  اقدامات ایمنی بعد از عمل سقط جنین: زمان طرز مصرف جوابدهی قرص سایتوتک

  خونریزی شدید از 4-10 روز. بعضی از خانمها برای یک هفته یا بیشتر خونریزی می کنند.

  گرفتگی از آنجا که قرص های ثانویه باعث تخلیه رحم می شوند ، منجر به گرفتگی و درد شکم می شوند.

  بعد از دو هفته می توانید سقط جنین خود را از طریق آزمایش بارداری تأیید کنید. برای انجام آزمایش سونوگرافی می توانید به یک مرکز پزشکی مراجعه کنید

  قرص سیتوتک همیشه کار نمی کند و وقتی اثر نکند ، عموماً باید سقط کورتاژانجام دهید. زیرا سیتوتک در کودک متولد نشده تأثیر دارد. سایتوتک همیشه یک داروی مناسب برای سقط نیست زیرا در صورت اثر نکردن جنین باعث نقص هنگام تولد شود یا فقط باعث سقط جنین جزئی می شود که منجر به خونریزی شود.

  همچنین می تواند به پارگی رحم منجر شود که می تواند کشنده باشد. این قرص فقط باید تحت نظارت Drsپزشک انجام شود.

  احتمالاً دوزهایی که مصرف کردید به اندازه کافی نبودند. اگر اکنون بیشتر مصرف کنید ، شما نه تنها جنین خود را از دست نخواهید داد ، بلکه خودتان را به قتل می رسانید یا به سیستم بارداری خود آسیب می رسانید ، بنابراین خود درمانی نکنید وبا پزشک مشورت کنید.

  منبع مطلب : zanan909.com

  مدیر محترم سایت zanan909.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نگار : توروخداکمکم کنیدمن ناخواسته باردارشدم هیچ راهی ندارم نگهش دارم قرص سایتوک اثرنکردیعنی روخون ریزی نیفتاداخه چرایعنی سقط انجام شده

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پری 11 روز قبل
  0

  سلام من 20عدد قرص سایتوتک استفاده کردم در دوروز ولی هیچ خونریزی ندارم توروخداکمک کنید

  زهرا 5 ماه قبل
  0

  س

  2
  زهرا 5 ماه قبل

  منم عینه شما شدم 😔خواستم سقط کنم نشد الانم روزی ده بار میمیرم زندع میشم بچم چیزیش نشع

  ناشناس 7 ماه قبل
  -2

  سلام وقتی ۶ هفته به پایبن باردار باشی جنین هنوز وارد مجرای رحم نشده شما قرص هم مصرف کنی بی فایده حتی دوز زیاد پس صبر کن تا از ۴ هفته بگذره

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام ن دیروز عصر با فاصله دو ساعت قرص سایتوتک مصرف کردم هم زیر زبان هم واژینال استفاده کردم تهوع و سرگیجه و اسهال دارم ولی خونریزی نداشتم در حد خونابه اونم مقدار خیلی کم فعالیت ورزشی و سنگین هم داشتم ولی خبری نشده میشه لطفا راهنماییم کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  تو رو خدا کمکم کنید من سقط انجام دادم ولی اصلا خونریزی نداشتم

  1
  مینا 1 سال قبل

  تو رو خدا کمکم کنید من با قرص سایتو تک استفاده کردم ولی سقط نشد یعنی اصلا خونریزی نداشتم

  ناهید 1 سال قبل
  0

  سلام من ده قرص سایوتیک استفاده کردم هیچ علایمی نداشتم ده قرص دوباره استفاده کردم خبری نشده الان پنج روزه استفاده کردم یک ماه دوازده روزه عادت ماهیانه رد شده دو بار ازمایش گرفتم باردارم چکار کنم

  مریم 1 سال قبل
  1

  سلام دوستان من ب علت اینکه ازدواج فامیلی کردم ۴بار حامله شدم و همیشه ام جنین ناقص بود و مجبور به سقط شدم از اونجا که از کورتاژ میترسم از قرص سیتوتک استفاده کردم،من فقط تجریبات خودمو دراختیارتون میزارم با اطمینان چیزی نمیگم که خدای نکرده چیزی نشه.برای جنین۹هفته من۵تا قرص استفاده کردم ۲تا زیرزبون۳تا واژن و همه رو باهم انجام دادم نه هر نیم ساعت ی دونه نه همه رو باهم انجام بدید تقریبا بعد از۸ساعت خونریزی کردم اولش کم بود یهو شدید وشدید شد بعداز یک روز هم دوباره خونریزی کم شد و دقیقا همون موقع که خونریزی شدید داشتم جنین سقط شد تقریبا۱۲ساعت بعد از مصرف قرص ها با چشمای خودم جنین رو دیدم که دفع شد،من حتی جنین۱۷هفته ای هم که بزرگ و کامل بود رو با قرص سقط کردم البته دوز دارو رو بیشتر کردم۸عدد قرص برای ۴ماهه برای من جواب داد منتهی اینسری چون خیلی بزرگ بود جنین خونریزی خیلی زیادی داشتم،اونای که قرص استفاده کردن و سقط نشده به احتمال زیاد دوز قرص کم بوده،من حتی برای خواهر خودمم جنینش رو با همین قرص سایتوتک سقط کردم منتهی امکان داره هر بدن قوی یا ضعیف باشه ممکن کسی جنین۲ماهه اش با۳تا قرص سقط بشه و کسی ام باشه که با۸قرص سقط بشه فقط اینو بدونید که بیشتر از۸قرص200استفاده اش خیلی خطرناک ممکن رحم پاره بشه اول5قرص امتحان کنید اگر نشد بعداز12ساعت3قرص در واژن رو دوباره امتحان کنید و2روز صبرکنید حتما سقط میشه اما گاهی ام ممکن ناقص سقط بشه و مجبوربشید دوباره از قرص استفاده کنید تا کامل سقط انجام بشه،خیلی ام مواظب باشید که قرص تاریخ گذشته بهتون ندن. امیدوارم تونسته باشم بهتون کمکی کرده باشم.

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من دوتا فرص زیر زبانی ودوتا واژینال استفاده کردم فقط لکه های قهوای دارم تورو خدا کمکم کنید ناخواسته باردار شدم اصلا شرایط نگهداریشو ندارم

  اهورا 1 سال قبل
  -1

  سلام چطور ميشه قرص اصل رو ار تقلبى تشخيص داد لطفاً پاسخ بديد شديداً نياز دارم كه قرص رو مصرف كنم ولى از تقلبى بودنش ميترسم ممنون

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام خسته نباشید من قرص سایتوک استفاده کردم الان پشیمونم یه کم خونریزی داشتم لکهای قهوه‌ای الان میترسم واسه بچه مشکل پیش بیاد هفته شش بارداریم تراخدا کمک کنید

  غزل 2 سال قبل
  0

  سلام من هفتهو۴ بارداری بودم قرص استفاده کردم سه تا زیر زبونی سه تا واژینال بعد از ۴ ساعت درد شدید و تا ۶ ساعت لخته و خون ازم میریخت بعد در حد خونریزی معمولی میخام ببینم سقط شده یا نه

  نگار 2 سال قبل
  6

  توروخداکمکم کنیدمن ناخواسته باردارشدم هیچ راهی ندارم نگهش دارم قرص سایتوک اثرنکردیعنی روخون ریزی نیفتاداخه چرایعنی سقط انجام شده

  همتا 2 سال قبل
  1

  سلام من امروز بی بی چک گذاشتم مثبت شد درصورتی ۱۱فروردین پریود شدم تاامروز ۱۲ فروردین... قرص ۴تا داخل واژن گذاشتم ۴ساعت رد ازش اما هنوز هیچ خبری نیست چیکار کنم

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  سلام من هفته 5هستند ده تا قرص گرفتم گفتن ازهفته 6به بدانجام بده تابیوفته ،شمامیدونید چندهفته خوبه

  ت 2 سال قبل
  -2

  اگر بچه زنده هم باشه با مصرف قرص دچار اختلال در رشد میشه وممکنه ناقص به دنیا بیاد

  سعیده 2 سال قبل
  1

  سلام من تازه سقط کردم دوتا از وازینال وددتا قرص زیر زبونی گزاشتم فقط دو تیکه لخته یخونی اومد ودوباره تست گرفتم مثبت شد الان من چیکار کنم نمیتونم هم برم ازامایشگاه یا بیرون

  سعیده 2 سال قبل
  0

  سلام من سقط انجام دادم امانمیدونم سقط شده یانه وفقط دوتیکه کوچیک ازم لختهی خونی اومد شرایط رفتن به ازمایشگاه رو هم ندارم

  2
  مهسا 1 سال قبل

  سقط شده بود؟

  Qhazal 2 سال قبل
  0

  سلام ببخشد توروخدا من عصبانی شدم ۳تا قرص سایتوتک گذاشتم از دیشب خون ریزی دارم همراه لخته خون نمیشه هیچکاری کنم بچه سقط نشه توروخدا پشیمون شدم یعنی سقط شده دلیل این خون ریزی دردمم زیاد نیست توروخدا زود جواب بدین ممنون میشم الان رفتم بیمارستان گفتن جواب ازمایشت مثبته اماباید فرداهم سونوگرافی بدی احتمال زنده موندن بچه هست؟

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  چه شد زنده بود یا سقط شد تورو خدا من ناخواسته بار دار شدم میخوام سقط کنم تورو خدا سایتوک تهیه کردم شنبه گفتن میاد با پست چیکار کنم

  برای ارسال نظر کلیک کنید