توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عروسک واقعی انابل کجا نگهداری میشود

  1 بازدید

  عروسک واقعی انابل کجا نگهداری میشود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  عروسک شیطانی آنابل: عکس آنابل واقعی در موزه و محل نگهداری عروسک آنابل کجاست - دالیدل

  عروسک شیطانی آنابل: عکس آنابل واقعی در موزه و محل نگهداری عروسک آنابل کجاست - دالیدل

  دانا در واقع متوجه جابه جایی های غیر عادی عروسک شده بود که برای آن هیچ دلیلی عقلانی نداشت. این رفتار عجیب عروسک به قدری زیاد می شود که باعث ترس دانا و دوستش می شود. در نهایت او از طریق یک واسطه یا مدیوم می فهمد که عروسک توسط روح دختر بچه ای که در زیر خانه دفن است تسخیر شده است.

  به گفته مدیوم ها روح دختر بچه به عروسک علاقه مند شده بود و آن را مال خود کرده بود. دانا و هم اتاقی اش دلشان برای روح این دختر بچه می سوزد و سعی می کنند تا به او کمک کنند. در نتیجه تصمیم می گیرند تا نسبت به رفتارهای غیرعادی آنابل بی تفاوت باشند.

  اما رفته رفته عروسک رفتارهای مخرب و شیطانی بیشتری از خود بروز می دهد تا جایی که سعی می کند به دخترها آسیب برساند. سرانجام دانا و دوستش تصمیم می گیرند تا از یک کشیش کمک بگیرند. کشیش با شنیدن داستان به آنها گفت که موضوعات مربوط به ارواح نیاز به قدرت زیادی دارد و خارج از قدرت اوست. در نتیجه دانا و دوستش با اد و لورن وارن تماس می گیرند و آنها نیز برای کمک پیش دانا می روند.

  زمانی که اد و لورن وارن وارد ماجرای عروسک شیطانی شدند، به دانا گفتند که ارواح قدرت تسخیر اشیا را ندارد و تنها می توانند اشیا را کنترل کنند. اد و لورن وارن با بررسی شواهد متوجه قدرت شیطانی عروسک آنابل شدند. آنها با انجام یک سری کارهای مذهبی سعی کردند تا عروسک را از شر شیاطین تطهیر کنند. اما زمانی که اد وارن متوجه قدرت بسیار زیاد او شد، سرانجام تصمیم گرفت تا آن را با خود به موزه خصوصی خود ببرد و او را درون قفسی چوبی که با آب مقدس تطهیر شده است زندانی کند. به گفته اد و لورن وارن خطرناک ترین موجودی که در موزه ماورا الطبیعه اش وجود دارد، همین عروسک آنابل است که حاضر نبود حتی در صورت آن نگاه کند.

  عروسک واقعی آنابل در موزه کدام کشور است

  عروسک آنابل در موزه کدام کشور است؟ عروسک واقعی آنابل کجاست؟ عروسک آنابل در کجا نگهداری می شود؟ پاسخ این سؤال ها در دست اد و لورن وارن است. اد و لورن وارن شروع به انجام مراسم مذهبی در خانه آنها کردند. اما سرانجام تصمیم گرفتند تا عروسک را از آپارتمان دخترها به موزه خود ببرند. آنها عروسک را به “موزه شگفتی وارن ها” در شهر مونرو واقع در ایالت کانتیکات امریکا بردند. در حال حاضر عروسک در قفسه ای شیشه ای و چوبی که با آب مقدس تطهیر شده است نگه داری می شود. وارن ها به شدت از عروسک می ترسیدند و روی شیشه قفسه آن نوشتند: تحت هیچ شرایطی باز نشود.

  خیلی از افراد بدبین امور مذهبی منتقدان اصلی موزه وارن ها هستند. آنها این موزه را بی اهمیت و پر از چیزهای به دردنخور مخصوص هالوین می دانند. اما به گفته خود وارن ها عروسک آنابل خطرناک ترین چیزی است که در موزه آنها وجود دارد. تا جایی که خود آنها حتی حاضر نبودند در صورت عروسک نگاه کنند. اما بازدیدکنندگان توانستند عکس واقعی انابل در موزه را بگیرند و آن را پخش کنند. گردانندگان موزه می گویند تاکنون پیشنهادهای چندین میلیون دلاری زیادی برای خرید عروسک واقعی انابل دریافت کرده اند. عکس های آنابل واقعی در موزه را می توانید در گالری تماشا کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Arina 22 روز قبل
  2

  سلام عروسک آنابل واقعی در حال حاضر در موزه اکتشافات اد و لورن وارن در شهر کوچکی به نام مونرو در آمریکا قرار دارد.

  متاسفانه لورن در 18 آپریل سال 2019 در 92 سالگی درگذشت اما مسئولیت نگهداری موزه در حاضر دست پسرش «تونی» است.

  و تونی پسر لورن تحت هیچ شرایتی نمیراره کسی عروسک انابل شیطانی رو ببیند.

  خریا 6 ماه قبل
  2

  وای چه بده پس فیلم واقعی چون آنابل روح دختره است

  خریا 6 ماه قبل
  1

  خیای موجود خطری

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سسکو لا قیافت شبیه میمون پی هاها

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سسکو لا قیافت شبیه میمون پی هاها

  یکتا 8 ماه قبل
  2

  در موزه وارن

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  در موزه وارن

  ...... 12 ماه قبل
  0

  من نمیدونم

  سارا بزرگی 12 ماه قبل
  0

  پشمام ریخت یکی بیاد پشمام رو جمع کنه واقعیه یا چاخانه 😯😯😮😮

  سارا بزرگی 12 ماه قبل
  0

  پشمام ریخت یکی بیاد پشمام رو جمع کنه واقعیه یا چاخانه 😯😯😮😮

  علی 2 سال قبل
  1

  ممنون

  علی 2 سال قبل
  1

  ممنون

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید