توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  عرضه اولیه سپیدار به هر نفر چقدر رسید

  1 بازدید

  عرضه اولیه سپیدار به هر نفر چقدر رسید را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  به هر کد چند سهم سپیدار رسید

  به گزارش نبض بورس، در این عرضه، تعداد ۴ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۴۶۰ کد معاملاتی مشارکت کردند که به فرایند تخصیص حداکثر ۷ سهم سپیدار به ۴ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۴۰۵ نفر در حال انجام است.

  این میزان سهام سپیدار در محدوده قیمتی ۳۸ هزار تا ۳۹ هزار و ۸۰۰ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۱۵ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شد.

  علاوه بر ۲۶ میلیون سهام سپیدار که امروز به عموم عرضه شد، روز شنبه تعداد ۴ میلیون سهم از سهام سپیدار سیستم آسیا به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عرضه خواهد شد و بدین ترتیب تعداد کل سهام عرضه اولیه‌ای این شرکت به ۳۰ میلیون سهم می‌رسد که معادل ۱۵ درصد از کل سهام آن است.

  شرکت سپیدار سیستم آسیا شهریورماه جاری در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن و زیرگروه مشاوره و تهیه نرم‌افزار در بازار دوم فرابورس پذیرش شد.

  مدیر این عرضه، شرکت کارگزاری مفید و متعهدین خرید آن نیز شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری آینده‌نگر دانا و کارگزاری مفید بودند که به ترتیب خرید ۳۳.۳ و ۱۶.۷ درصد از سهام سپیدار را متعهد شدند.

  تعداد کل سهام این شرکت ۲۰۰ میلیون سهم است که شرکت همکاران سیستم مالکیت ۹۹.۹۹ درصدی آن را در اختیار دارد.

  در صدمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه، حمیدرضا رنجبری مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از فعالیت شرکت سپیدار سیستم آسیا می‌گذرد، گفت: این شرکت روی تحلیل و تولید نرم‌افزارهای سازمانی ویژه شرکت‌ها و اصناف فعالیت می‌کند و در حال حاضر بیش از ۴۰ هزار مشتری در سراسر کشور از محصولات سپیدار سیستم استفاده می‌کنند.

  منبع: فرابورس ایران

  منبع مطلب : nabzebourse.com

  مدیر محترم سایت nabzebourse.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عرضه اولیه «سپیدار» بخریم یا نخریم؟

  عرضه اولیه «سپیدار» بخریم یا نخریم؟

  به گزارش تجارت‌نیوز،روز چهارشنبه، ۳۰ میلیون سهم (معادل ۱۵ درصد) سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا با نماد سپیدار در بازار دوم فرابورس عرضه می‌شود. این شرکت که در اواخر سال ۱۳۸۷ به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت همکاران سیستم تاسیس شد تا به امروز دو بار افزایش سرمایه داده و توانسته سرمایه خود را به ۲۰ میلیارد تومان برساند. سهامدار اصلی سپیدار شرکت همکاران سیستم است.

  سپیدار که در حوزه طرح‌های جامع فناوری اطلاعات شامل تحلیل، تولید، استقرار، راه‌اندازی و پشتیبانی راه‌کارهای مبتنی بر نرم‌افزار و همچنین تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند توانسته از سال ۱۳۹۴ تا به امروز سهم خود را در بازار از ۴٫۳ درصد به ۱۴ درصد افزایش دهد و پیش‌بینی‌های شرکت به این صورت است که احتمالا سهم این شرکت در پایان سال ۹۹ به ۱۸ درصد افزایش پیدا کند.

  همچنین بر اساس آمار منتشر شده، درآمد عملیاتی شرکت در سال ۹۸ به ۳۸ میلیارد تومان رسیده که نسبت به سال ۹۷ رشدی ۶۴ درصدی را نشان می‌دهد. سپیدار پیش‌بینی کرده که میزان درآمدش در پایان سال ۹۹ به ۷۰ میلیارد تومان برسد.

  بررسی گزارش عملکرد ۹ ماهه این شرکت در سال ۹۹ نشان می‌دهد که سپیدار توانسته در این ۹ ماه درآمد خود را به ۵۳ میلیارد تومان برساند که ۹۴ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بوده و این موضوع رسیدن به درآمد ۷۰ میلیارد تومانی را تا پایان سال امکان‌پذیر می‌کند.

  همچنین سود خالص هر سهم سپیدار در سال ۹۸ معادل ۱۴۵ تومان بوده که رشدی ۴۴ درصدی نسبت به سال ۹۷ داشته است. با این وجود سپیدار توانسته در ۹ ماهه نخست امسال ۲۷۶ تومان سود خالص محقق کند که رشدی ۱۷۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد. بررسی عملکرد یک ماهه سپیدار در آذر حاکی از آن است که این شرکت در نهمین ماه سال ۱۰ میلیارد و ۷۴۶ میلیون تومان درآمد داشته است.

  بر اساس اطلاعات امیدنامه این شرکت، نسبت‌های مالی سپیدار نیز به شرح زیر است.

  عرضه اولیه سپیدار در حالی با قیمت ۳۹۸۰ تومانی انجام می‌شود که با توجه به سود خالص ۲۷۶ تومانی این سهم در ۹ ماه نخست و نسبت P به E گروه که حدود ۲۸ است، به نظر می‌رسد رسیدن به قیمت ۷۰۰۰ تومانی برای این سهم چندان دور از دسترس نباشد.

  در عرضه اولیه سپیدار که روز چهارشنبه انجام می‌شود ۲۶ میلیون سهم به عموم عرضه می‌شود و ۴ میلیون سهم نیز سهم صندوق‌ها خواهد بود. هر نفر حداکثر می‌تواند ۱۵ سهم در بازه قیمتی ۳۸۰۰ تا ۳۹۸۰ تومانی ثبت سفارش انجام دهد. البته با توجه به احتمال مشارکت ۴٫۵ میلیون نفری در این عرضه به هر نفر بیشتر از ۶ سهم نرسد که معادل ۲۴ هزار تومان نقدینگی نیاز دارد.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقدینگی لازم برای عرضه اولیه سپیدار چقدر است؟ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

  نقدینگی لازم برای عرضه اولیه سپیدار چقدر است؟ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، روز چهار شنبه (17 دی 1399)  13 درصد از سهام سهام شرکت «سپیدار سیستم آسیا» با نماد سپیدار  می شود.

  برای هر کد بورسی حداکثر 15 سهم در  دامنه قیمت: از  38000 تا 38900 ریال در نظر گرفته شده است. 

  درصورت استقبال 4 تا 5 میلیون نفری تعداد 5 تا 7 سهم به هر کد بورسی اختصاص پیدا خواهد کرد وبرای آن نقدینگی حدود  21  الی 26 هزار تومان لازم است.

  photo_2021-01-04_19-42-16

  منبع مطلب : www.iktv.ir

  مدیر محترم سایت www.iktv.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید