توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ظرفیت خودگردان دانشگاه ازاد یعنی چه

  1 بازدید

  ظرفیت خودگردان دانشگاه ازاد یعنی چه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شهریه ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  شهریه کارشناسی ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد 97 - 98

  در این بخش شهریه مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 97 - 98 آورده شده است . برای تخمین شهریه سال تحصیلی 98 - 99 کافی است به مبالغ زیر 10 الی 15 درصد اضافه کنید .

  لازم به ذکر است هنگام محاسبه شهریه رشته دندانپزشکی ظرفیت مازاد این نکته را مد نظر قرار بدهید که هزینه واحد های عملی و مواد دندانی دانشجویان دندانپزشکی از زمان ورود به دوره بالینی ، بر اساس موافقت وزیر محترم بهداشت سالانه مبلغ 60.000.000 ریال به شهریه این دانشجویان اضافه می گردد .

  نکاتی پیرامون ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

  شهریه ی ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد 98 که در این مقاله به آن اشاره کردیم توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت و شورای مصوبات هیات امنای دانشگاه ها و دانشکده های زیر نظر علوم پزشکی برای سال 97 تصویب شد و بر اساس اعلام وزارت بهداشت هر دانشگاه مجاز است بر اساس نام ، قدمت و جايگاه در رتبه بندی كشوری از 10 تا 15 درصد مازاد بر شهريه اعلام شده و يا كمتر پس از تصويب هيأت امنای مربوطه از داوطلبان شهريه دريافت کند . علاقه مندان به تحصیل در رشته های ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد 98 می توانند با مطالعه مقاله شهریه دانشگاه آزاد 98 ، تفاوت شهریه در هر دو دوره آزاد و ظرفیت مازاد خودگردان را بررسی کنند . به داوطلبانی که پس از تخمین رتبه کنکور سراسری و نیز پس از بررسی شانس های خود با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ، احتمال قبولی شان در دانشگاه های سراسری ضعیف است توصیه می کنیم با مطالعه مقاله های شهریه دانشگاه پیام نور 98 ، شهریه غیرانتفاعی 98 ، شهریه علمی کاربردی 98 و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور ، غیرانتفاعی و علمی کاربردی اولویت های بعدی خود را برای تحصیل در مقطع کارشناسی انتخاب نمایند . 

  با توجه به حساسیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98و محدود بودن انتخاب ها مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا به سوالات شما در این زمینه و نیز درباره شهریه مقاطع مختلف دانشگاه آزاد 98 پاسخ دهند . شما می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ابهامات خود را برطرف کنید همچنین با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به دانشگاه آزاد مطلع شوید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد یعنی چه - فرق ظرفیت مازاد و پردیس | صدای مشاوران

  ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد یعنی چه - فرق ظرفیت مازاد و پردیس | صدای مشاوران

  در این مقاله از تفاوت ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد و پردیس و معنی ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان مطلع میشوید. منظور از ظرفیت مازاد در دانشگاه آزاد این است که در آن داوطلبانی که رتبه لازم برای قبولی در کنکور دانشگاه آزاد را کسب نکرده اند میتوانند در مهلت اعلام شده برای ثبت نام ظرفیت مازاد، اقدام نمایند. با توجه به ظرفیت مازاد اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد ، این داوطلبان فرصت ورود به این دانشگاه را پیدا می کنند. میزان شهریه ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان تقریبا در یک حدود است. 

  ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد یعنی چه ؟

  ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد همان ظرفیت پذیرش پردیس خودگردان دانشگاه آزاد است. دانشگاه آزاد نیز مانند دانشگاه های دولتی ، دارای واحد پردیس خودگردان می باشد (مانند دانشگاه پردیس خودگردان کیش دانشگاه آزاد). 

  فرق ظرفیت مازاد و پردیس دانشگاه آزاد

  برخی از دانشگاه ها مجاز به فعالیت تحت عنوان پردیس خودگردان نمی باشند، به همین علت پذیرش دانشجویانی که رتبه آن ها به آخرین نفر قبول شده در کنکور نزدیک است را ، از طریق ظرفیت مازاد ، انجام می دهند. شهریه ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد در حد شهریه پردیس های خودگردان است. میزان این شهریه از شهریه دانشجویان با پذیرش عادی بالاتر است.

  بنابراین داوطلبانی که توانایی پرداخت شهریه ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان را دارند، حتی درصورت عدم قبلی در کنکور در اولویت پذیرش و ورود به دانشگاه ازاد می باشند.

  توجه داشته باشید که برای شرکت در ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان لازم است حتما در کنکور سراسری حضور داشته باشید. بنابراین پیشنهاد میدهیم حتما برای اطلاع از میزان شهریه ظرفیت مازاد , با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاورتماس بگیرید.

  برای مشاهده مطالب مرتبط با ظرفیت مازاد و پردیس دانشگاه ازاد کلیک کنید:

  شهریه پردیس خودگردان ظرفیت مازاد رشته های علوم پزشکی 98-99

  آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 98 – ظرفیت مازاد

  میزان شهریه دانشگاه آزاد مازاد ظرفیت 98 – 99

  پزشکی بدون کنکور در کیش 98

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید