توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  1 بازدید

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه بسیار قدرتمند بوده و شما را سریع محبوب معشوقتان می کند. طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه مزایای فراوانی دارد ولی مدت اثر آن بر زندگی بسیار کوتاه بوده است. مدت زمان اثر بخشی طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه شش ماه می باشد و برای پایدار ماندن آن باید بعضی از طلسم ها و دعا های دیگر را همراه با اجرای این طلسم بکار ببرید. درست است که طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه بسیار مجرب و معروف است ولی بهتر است بدانید بر روی نصف افراد استفاده کننده اثر نداشته است. از همین رو بسیاری از متخصصین علوم غریبه پیشنهاد می دهد به دلیل اینکه هر دعا و طلسمی بر سرنوشت یک سری از استفاده کننده می نشیند از این رو بهتر است بسیاری از طلسم ها و دعا ها را استفاده کنید تا طلسم یا دعای مخصوص افرادی مثل خودتان را پیدا کنید. بعضی در این مورد بسیار خوش شانس هستند و بسیار زود پی به ابزار مورد نظر خود در رابطه با علوم غریبه می برند و بعضی بسیار دیر نگاه که به طلسم قوی باری بازگشت معشوق . معشوق شما بیشتر از شما به یک وسیله علاقه نشان می دهد ؟ مثل گوشی یا ماشین ؟ از دعای فلفل سیاه برای جدایی که درهمین مطلب آمده است استفاده کنید.

  انواع طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه و موارد مرتبط که در این مطلب آمده است عبارتند از:

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

  طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی از معروفترین طلسم ها در زمینه ایجاد محبت می باشد. برای استفاده از این طلسم باید 41 عدد دانه فلفل سیاه تهیه کرده و طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در زیر آمده است را به تک تک دانه ها بخوانید و سپس آن ها را در آتش بیندازید و بسوزانید.( نگاه کنید به دعای زبان بند ) (نگاه کنید به طلسم احضار فوری معشوقو طلسم نعل احضار معشوق)

  « اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

  دعای فلفل سیاه برای ازدواج

  دعای فلفل سیاه برای ازدواج بسیار کار آمد و مجرب است کما اینکه بسیاری از گذشتگان برای استفاده از دعای فلفل سیاه برای ادواج گفته اند که مراقب انتخاب خود باشید که اگر اجرا کردید دیگر راه باز گشت ندارید. هفت دانه فلفل سیاه را تهیه کرده بر هر کدام 70 بار صلوات می فرستید و همه آن ها را اسیاب کرده در گلاب و زعفران حل می کنید. با آن بر روی کاغذی سفید و بدون خط نام فرد مورد نظر خود را به همراه نام مادرش بنویسید و کاغذ را نزد خود نگاه دارید. بعد از ازدواج که کمتر از شش ماه می باشد باید دعای فلفل سیاه برای ازدواج را در خاک دفن کنید. طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه را اگر با دعای فلفل سیاه برای ازدواج استفاده کنید مدت زمان اجابت آن سه ماه می شود. دعای جلب محبت پسر برای ازدواج  را به دختران عزیز پیشنهاد می دهیم و مجموعه دعای عاشق کردن دختر را به پسران و مردان، که در مطالبی تحت همان عناوین آورده ایم ( نگاه کنید به دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز )

  دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوق

  دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را 12 بار بر هر دانه از هفت دانه فلفل سیاه که تهیه کرده اید بخوانید و در آتش بیندازید. دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوق را می توانید بعد از طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه برای فورت و مدت دار شدن طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه استفاده کنید. ( نگاه کنید به طلسم محبت شدید سوزاندنی )

  «کل نفس بما کسبت رهینه یوم تجد کل نفس ما عملت من خیر محضرا و ما التنهم من عملهم من شیء»

  احضار فلفل سیاه

  طلسم پیش رو که به عنوان احضار فلفل سیاه معروف است در بسیاری از موارد عاطفی مجرب است. برای اجرای صحیح طلسم احضار فلفل سیاه باید هفت عدد فلفل سیاه تهیه کرده بر هر کدام آیه 15 سوره بقره را قرائت کرده و آنگاه به هفت جهت مختلف خانه دفن کنید. طلسم احضار فلفل سیاه مخصوص قهر های تازه عروس و تازه داماد ها است. ( نگاه کنید به طلسم احضار محبت از فاصله دور )

  بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه

  بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه قبل از اذان صبح می باشد در بسیاری از افسانه های جهان که در مورد علوم غریبه بوده است بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه را قبل از اذان صبح دستور داده اند نگاه کنید به قویترین طلسم محبت دنیا.( نگاه کنید به دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب  و  دعای خواب دیدن آینده  و  دعای دیدار  و  چگونه وارد خواب عشقمان شویم)

  هفت عدد فلفل سیاه

  هفت عدد فلفل سیاه در بسیاری از جادو های سفید و سیاه باستان تا کنون عنصره مکمل بوده است. به طوره کلی استفاده از هفت عدد فلفل سیاه در همه طلسم ها و دعا ها مکمل بسیار قوی برای پایداری و فوریت تاثیر طلسم و یا دعا می باشد. بعد از اتمام اجرای یک طلسم یا دعا اگر تمایل به قدرت مند تر شدن آن دارید بر هر کدام از هفت عدد فلفل سیاه هفت صلوات بخوانید و در آتش بیندازید. حتی در طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در همین مطلب آمده است هم می شود از همین مکمل استفاده کرد. (نگاه کنید به دعا برای ازدواج با معشوق)

  دعای فلفل سیاه برای جدایی

  آیا کسی را می شناسید که انجام سرگرمی های باطله و پرداختن به مسائل متفرقه زندگی مثل دلسوزی برای کسی که لیاقت ندارد و رفیق بازی، زندگی وی را در حال تلف کردن می باشد؟ دعای فلفل سیاه برای جدای وی از معشوقی که در حال سوء استفاده می باشد بسیار در این مورد کار ساز است. نام  فرد و نام مادرش را بر روی یک برگه سفید بدون خط بنویسید و نام آن معشوق طمعکار را در پشت برگه.  14 عدد فلفل سیاه را در درون برگه که اسم فرد و اسم مادرش درون آن است بریزید و با یک نخ سیاه دوره کاغذ بپیچید. هر بار که یک دور نخ به دور دعا می پیچانید یک بار ذکر الله اکبر را با آرامش قرائه کنید تا 29 بار.( نگاه کنید به دعای دیوانه کردن محبوب و دعای جذب خواستگار )

  دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه

  صد و یازده مرتبه بسم الله رحمان رحیم 72 مرتبه الحمد الله و 21 مرتبه صلوات خوانده و بر هفت دانه فلفل سیاه بدمید. بعد از نماز صبح آن ها را در َآتش بیندازید باشد که به هدفتان دست بیابید. دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه یک سطح از طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه پایین تر می باشد ولی اگر به ترتیب دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه و بعد طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه را اجرا کنید ترکیب استجابت آنها بسیار قدرت مند  می شود.( نگاه کنید به دعای بیقراری شدید معشوق )

  بیشتر بخوانید :

  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شده

  سنگ مهرومحبت

  سنگ ماه تولد

  معجزه بازگشت معشوق

  دعای جدایی با پیاز

  ده دعای بازگشت معشوق

  ذکر یا فتاح برای ازدواج

  برگرداندن معشوق با موکل

  دعای زبان بند شدید برای شوهر

  دعای زبان بند در قرآن

  دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق

  آیت الکرسی برای محبت زن و شوهر

  نذر برای استجابت دعا

  استجابت قطعی دعا برای ازدواج

  منبع مطلب : www.doajoo.com

  مدیر محترم سایت www.doajoo.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طلسم سوزاندنی فلفل سیاه برای محبت

  در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعای فلفل سیاه دعای احضار با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعا برای جلب محبت از راه دور 27 دانه فلفل سیاه سوزاندن فلفل سفید دعای محبت با میخ دعای بی قراری دعای محبت بسیار قوی  دعای محبت با میخ،طلسم فلفل،دعای احضار با فلفل سیاه ،27 دانه فلفل سیاه،دعای محبت بسیار قوی،خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا،دعا برای جلب محبت از راه دور،سوزاندن فلفل سفید بیشتر آشنا کنیم.

  نکته مهم در مورد طلسم سوزاندنی فلفل سیاه 

  قبل از اینکه به سراغ این طلسم عجیب غریب برویمم می خواهم به یک نکته مهم اشاره کنم که در رسیدن به اهداف مان موثر است. برای بدست آوردن محبت یک نفر بیش از هر طلسمی به دانش و مهارت نیاز داریم و برای رسیدن به این مهارت باید تلاش کنیم. خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

   و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  به همین دلیل توصیه می کنم با شماره زیر که شماره تیم روانشناسی است ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه طلسم نویس. 

   به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  برای مطالعه مطالب روانشناسی، علمی و معتبر نگاه کنید به:

  چه کنیم عشق قبلی مان برای شروع دوباره رابطه پیش قدم شود

  اشتباهات و اقدامات صحیح بعد از جدایی - بعد از کات کردن چه باید کرد

  چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم - گرم کردن رابطه سرد

  ابراز علاقه غیر مستقیم و پنهان در حرکات مرد عاشق

  دستورالعمل های عجیب و غریبی که در ادامه می خوانید هیچ منبع معتبر و قابل اطمینانی ندارد و تنها از وبسایت های مختلف به صورت کلی جمع آوری شده است. 

  سوزاندن فلفل سیاه در دعا

  اگر خواهی کسی را محب خود گردانی بستان 41 دانه فلفل سیاه را

  چهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل یک مرتبه سوره قریش را و در آتش

  اندازد تا بسوزد. سپس از محبت تو دیوانه گردد و بی خود گردد.

  بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

  لإیلافِ قُرَیْشٍ ﴿۱﴾ إِیلافِهِمْ رِحْلَةَ الشّتَاءِ وَالصَّیْفِ ﴿۲﴾ فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ ﴿۳﴾

  الَّذی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ ﴿۴﴾

  دعای بازگشت معشوق در سه روز

  طلسم عشق فوری

  طلسم قوی برای بازگشت معشوق

  نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

  خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا

  برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و(ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب است:

  «وما رمیت اذ رمیت …(تا)الله رمی»

  ۶-برای جلب محبت بر شیرینی مانند قند ویا شکر ویا شیء شیرین ۳۵ مرتبه اسم« یا هادیُ » را بگوید وان شیرینی را بدهد تا مطلوب بخورد بسیار موثر وازموده است .این خاصیت برای «یا وَدودُ یا دائِمُ» نیز می باشد.

  27 دانه فلفل سیاه در جلب محبت

  آمده که برای طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه هر که آیة الکرسی را هفت روز هنگام طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نماید البته آن شخص دوست او گردد.

   ۲. هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است

  و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند

  بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  طلسم سوزاندنی فلفل سفید برای محبت

  اگر کسی عاشق شده و نمی تواند به وصالش برسدف می تواند از طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه استفاده کند. به این صورت که  روز پنج شنبه بعد از نماز « صبح وعشاء»ابتداء صلوات بفرستد ،سپس 101 مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را تکرار کند .بعد از ان یک صلوات بفرستد.سپس چشمان خویش را بسته ودر خیال خود معشوق را تصورکند وظاهر نماید وبه سینه ی او بدمد ،بی شک معشوق او به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

  بدست آوردن محبت شخص با سوزاندن فلفل سیاه

  برای بدست اوردن محبت شخص مورد نظر خود،27 دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

  (ایه ی 17/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا بسوزد و

   27 روز کامل گردد . با سواندن این فلفل سیاه ها محبت وی اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد بدست می آید. مجرب است.

  27 دانه فلفل سیاه

  اگر (خواهی) کسی را از محبت خود (دیوانه) گردانی ، بستان بیست و یکدانه فلفل سیاه و بر هر دانه یکبار سوره (انا انزلناه) را بخواند بدون بسم الله ، به نیت محبوب که در نظر است ، (سپس) در آتش ریزد که عجایب بینی.

  دعای محبت با میخ

  هر که این آیات را بر پوست آهو بنویسد ، به زعفران و گلاب و معطر نماید به عطر پاک و بر بازوی راست بندد هر کسی او را بیند شیفته او شود. مجرب است. (یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ * هُوَ الَّذی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بالْهُدَیٰ وَدینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ * ) (سوره مبارکه الصف ، آیات شریفه هشتم و نهم).

  دعای احضار با فلفل سیاه

  دعای زیر را 11 مرتبه بر 27 دانه فلفل سیاه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به

  محبت شما احضار گردد.

  بسم الله الر حمن الرحیم

   وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَ

  لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا

   فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

   الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

  دعای احضار با فلفل سیاه

  برای تسخیر قلب ورفع کدورت بین دو شخص این عمل انجام شود:ابتدا دورکعت نماز به همین نیت بخواند.در هر رکعت بعد از حمد (ایه ی ۷/سوره ی ممتحنه)را هفت مرتبه بخواند:«عسی الله ان یجعل بینکم ….(تا) والله غفور رحیم»

  سپس بعد از سلام نماز ۷۷(هفتاد وهفت) مرتبه بگوید:

  «اللهمَّ لَیِّن قَلبَ (اسم شخص وپدرش را ببرد:مثلا علی بن حسن یا مریم بنت رسول) لی کَما

  لَیَّنتَ اَلحَدیدَ لِداوُدَ(ع) وَسَخِّر لی قَلبَه کَما سَخَّرتَ لَسُلَیمانَ جُنُودَهُ مِنَ الجِنِّ وَالاِنس وَالطَّیرِ

  فَهُم یوزَعونَ».

  ان شخص انچنان مسخر گردد که تصور ان ممکن نیست .این عمل به تجربه ثابت شده است.

  دعا های مرتبط:

  دعا برای برگشتن شخصی که رفته
  دعا برای جذب پسر
  دعای تسخیر قلب
  دعای رسیدن به معشوق فوری
  دعای رسیدن به معشوق
  دعای بستن زبان
  دعایی که مرد مطیع زن شود
  دعای فلفل سیاه

  جستجو های مرتبط: دعای فلفل سیاه دعای احضار با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعا برای جلب محبت از راه دور 27 دانه فلفل سیاه سوزاندن فلفل سفید دعای محبت با میخ دعای بی قراری دعای محبت بسیار قوی دعای فلفل سیاه دعای احضار با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعا برای جلب محبت از راه دور 27 دانه فلفل سیاه سوزاندن فلفل سفید دعای محبت با میخ دعای بی قراری دعای محبت بسیار قوی دعای فلفل سیاه دعای احضار با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعا برای جلب محبت از راه دور 27 دانه فلفل سیاه سوزاندن فلفل سفید دعای محبت با میخ دعای بی قراری دعای محبت بسیار قوی دعای فلفل سیاه دعای احضار با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعا برای جلب محبت از راه دور 27 .

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چه زمانی برای سوزاندن فلفل سیاه مناسب است

  در این مقاله تصمیم داریم در مورد یک دعای محبت سوازندنی صحبت کنیم. این دعا، که به طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه معلروف است می تواند خیلی سریع و فوری محبت شخص مورد نظر شما را جلب کند. همچنین در مورد خاصیت سوازندن فلفل سیاه و بهترین زمان سوزاندن دعای فلفل سیاه نیز صحبت می کنیم. البته باید به یاد داشته باشید که فلفل سیاه و هرچیز دیگری فقط یک بهانه و لیا ابتکار برای دعا است. در نهایت مهم دعایی است که شما می خوانید حال چه با فلفل سیاه باشد چه با زردچوبه یا تسبیح. 

  قبل از اینکه به دنبال فلفل سیاه یا نخود سیاه برویم باید به نکته ای اشاره کنیم که در اجابت دعا ها بسیار موثر است. برای به نتیجه رسیدن دعا به خصوص مرتبط با ایجاد مهر و محبت به دانش و صلاحیت اجابت دعا نیز نیاز داریم. به عبارت دیگر نیاز داریدبرای رسیدن به هدف خود تلاشی کنید ( در کنار دعا). خداوند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

   و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

  نیایش نامه پس از تحقیق و جست و جوی فراوان به تیم روانشناسی زیر برخورد کرده است که به صورت رایگان شما را راهنمایی می کند. پس توصیه می کنیم با شماره زیر ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را توضیح دهید تا در کنار دعا بتوانید با راهکارهای علمی و عملی، به هدف خود برسید. تاکید می کنم شماره زیر، شماره تیم روانشناسی است و نه دعا نویس. زیرا برای اجابت دعاها به دعانویس نیاز ندارید بلکه به دانش و تلاش نیاز دارید.

   به صورت رایگان از طریق تلگرام با تیم روانشناسی زیر ارتباط برقرار کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید:

   09306135008 ( ارتباط فقط از طریق تلگرام)

  دعا برای بازگشت معشوق در سه روز

  محتوای زیر از بین وبسایت های دیگر جمع آوری شده و بیشتر برای علاقه مندان به باورهای سنتی و قدیمی ارائه شده است.

  بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه

   بهترین زمالن سوازندن دعای فلفل سیاه هنگام غروب است. 

  همچنین سحر قبل از نماز صبح و ظهر هنگامی که خورشید دقیقا در بالای آسمان است نیز از بهترین زمان های سوازندن فلفل سیاه محسوب می شود. 

  خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا

  هر کس «بسم الله الرحمن الرحیم»را۷۸۶ مرتبه بر ظرف ابی بخواند وبدمد وبه شخص مقابل بخوراند محبت شدیدی نسبت به او پیدا خواهد کرد.

  ختم سوره ی قریش:جهت ایجاد محبت بین دونفر ،بعد از نماز صبح چند عدد غنچه گل را گرفته(تهیه کرده) وبر انها ۲۱ مرتبه سوره ی قریش را بخواند وبدمد وهمان غنچه ها را به محبوب خویش برساند ،به مجرد بوکشیدن در میان ان دو ،محبت بسیار پیداخواهد شد .ان شاءالله.این عمل بی نهایت مجرب وازموده است ودر کار باطل وحرام نباید انجام داد که یا نتیجه نمی دهد ویا نتیجه ی عکس می دهد.

  دعای محبت فلفل سیاه

  برای تسخیر قلب ورفع کدورت بین دو شخص این عمل انجام شود:ابتدا دورکعت نماز به همین نیت بخواند.در هر رکعت بعد از حمد (ایه ی ۷/سوره ی ممتحنه)را هفت مرتبه بخواند:«عسی الله ان یجعل بینکم ….(تا) والله غفور رحیم»

  سپس بعد از سلام نماز ۷۷(هفتاد وهفت) مرتبه بگوید:

  «اللهمَّ لَیِّن قَلبَ (اسم شخص وپدرش را ببرد:مثلا علی بن حسن یا مریم بنت رسول) لی کَما

  لَیَّنتَ اَلحَدیدَ لِداوُدَ(ع) وَسَخِّر لی قَلبَه کَما سَخَّرتَ لَسُلَیمانَ جُنُودَهُ مِنَ الجِنِّ وَالاِنس وَالطَّیرِ

  فَهُم یوزَعونَ».

  بعد از آن از دستورالعمل سوزاندن دادهعای فلفل سیاه استفاده شود که در ادامه در مورد آن سخن می گوییم. 

  سپس ان شخص انچنان مسخر گردد که تصور ان ممکن نیست .این عمل به تجربه ثابت شده است.

  بازگشت معشوق بافلفل سیاه 

  برای بازگشت معشوق با فلفل سیاه،۲۷  دانه فلفل سیاه تهیه نموده و(ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب است:

  «وما رمیت اذ رمیت …(تا)الله رمی»

  ۶-برای جلب محبت بر شیرینی مانند قند ویا شکر ویا شیء شیرین ۳۵ مرتبه اسم« یا هادیُ » را بگوید وان شیرینی را بدهد تا مطلوب بخورد بسیار موثر وازموده است .این خاصیت برای «یا وَدودُ یا دائِمُ» نیز می باشد.


  هفت عدد فلفل سیاه

  آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند

  رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد

  نماید البته آن شخص دوست او گردد.

   ۲. هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است

  و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند

  بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

  ((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

  دعا های مرتبط:

  خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا
  دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر
  دعا برای جذب پسر برای ازدواج
  دعای محبت شدید از راه دور
  دعا برای عزیز شدن درچشم همه
  دعا برای وابسته کردن
  طلسم محبت با فلفل سیاه
  دعای سریع الاجابه برای رسیدن به معشوق

  جستجو های مرتبط: دعای محبت با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعای محبت با میخ دعا برای رسیدن به معشوق باهفت دانه فلفل سیاه هفت عدد فلفل سیاه 27 دانه فلفل سیاه دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه دعای محبت بسیار قوی دعای محبت با فلفل سیاه خاصیت سوزاندن فلفل سیاه در دعا دعای محبت با میخ دعا برای رسیدن به معشوق باهفت دانه فلفل سیاه هفت عدد فلفل سیاه 27 دانه فلفل سیاه دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه بهترین زمان سوزاسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه دعای محبت بسیار قوی.

  منبع مطلب : bargardandanberabete.blogfa.com

  مدیر محترم سایت bargardandanberabete.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  TINA 24 روز قبل
  0

  دعا نویس برام انجام داده ۷ دانه فلفل سیاه سوزوندم با دعا اثر داره درست ؟

  تاثیرش تا چه مدت ؟

  TINA 24 روز قبل
  0

  ۷ فلفل سیاه در دعا نویسی چه معنایی دارد برای ازدواج یا جدایی ؟؟

  پویا 5 ماه قبل
  1

  اگه خدا بخاد و صلاح بدونه اتفاق میوفته نخاد خودتم بکشی نه عشق برمیگرده نه چیزی همه اینا دروغه

  مهربان 8 ماه قبل
  -1

  آیات قرآن بی شک جواب میده

  فلفل سیاه هم برهمین اساس آیات قرآن پایه گذاری شده

  هرچیز که با خلوص نیت باشد قلبی قطعا به حاجت می‌رسید البته درکنارش بایدتلاش هم داشته باشید فقط تکیه بر فلفل نکنی قدمی هم بردارید برای بهتر شدن

  سالار 9 ماه قبل
  1

  به خدا همش دروغ محضه من صد نفر حتا بیشتر از این افراد رو تست کردم فقط وقت وپولتونو حیف میکنید همین همش اراجیف هستش فقط توکل به خدا بهترین راه

  مرجان 1 سال قبل
  2

  سلام شوهر من فکر میکنم این دعا رو انجام داد ولی الان من دچار افسردگی و دل زدگی از تمام زندگیم شدم کمک کنید لطفا چکار کنم آگه میشه جواب بدید

  0
  مهربان 8 ماه قبل

  سلام

  شاید درساعت نحس اینکارو کردید ساعات نحس روزهای شنبه وسه شنبه اصلا خوب نیس روزهای بعد می‌توان این عملیات راانجام داد البته قبل اذان صبح بهترین زمان هستش

  0
  پروین 1 سال قبل

  کسی دعا نویس صلواتی یا رایگان می شناسه معرفی کنه

  مریم 1 سال قبل
  0

  باسلام برای تحقیق از خیریه کمیته می یان یا جایی می رم من به چشمشان بیام که کمکم کنن

  شبنم 2 سال قبل
  0

  برای دعای جدایی بافلفل سیاه وقتی نخ را دور کاغذ پیچیدیم باید چکارش کنیم

  0
  مهربان 8 ماه قبل

  سلام

  باید قبل از صبح بسوزانید

  پویا 2 سال قبل
  0

  کسی نیست جواب بده

  پویا 2 سال قبل
  0

  چکار کنم بافلفل که به عشقم برسم

  shaghayegh 2 سال قبل
  0

  عالی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ببخشید من دعا فلفل سیاه را خواندم ولی دختر م از دامادم جدا شده چگونه این دو نفر را به هم برسونم دامادم آدم خیلی سردی است

  -1
  ناشناس 12 ماه قبل

  بابا اینا همش دروغه،باور نکنین

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید