توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شهید سلیمانی رمز موفقیت انقلاب ایران

  1 بازدید

  شهید سلیمانی رمز موفقیت انقلاب ایران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  رمز محبوبیت و موفقیت سردار قاسم سلیمانی احیا مکتب امام خمینی(ره) است

  رمز محبوبیت و موفقیت سردار قاسم سلیمانی احیا مکتب امام خمینی(ره) است

  به گزارش برنا؛ سردار مهدی ظفری در گفتگویی با تاکید بر اینکه سیره شخصیتی ، اخلاقی و مدیریتی سردار سلیمانی نشات گرفته از مکتب امام راحل است، خاطرنشان کرد:  دانشگاه ها، مراکز علمی و حوزوی می‌بایست مرام و اندیشه سردار سلیمانی را با هدف کشف ویژگی های ناب و ناشناخته شخصیتی ایشان مورد تحقیق و پژوهش قرار دهند.

  وی افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی علاوه بر برخورداری از ویژگی هایی نظیر اخلاص و  دوری از قشری نگری، هدف از شکل گیری انقلاب اسلامی را تشکیل حکومت جهانی می‌دانست و براین باور بود که هدف اصلی انقلاب اسلامی، تشکیل یک حکومت جهانی است.

  سردار ظفری اظهار داشت: شهید سلیمانی فرمایشات امام راحل مبنی بر لزوم تشکیل یک حکومت جهانی به عنوان هدف غایی انقلاب و جمهوری اسلامی را به خوبی درک کرده و باور داشت و برهمین اساس رویکرد راهبردهای مدیریتی ایشان، جهانی بود به نحوی که تشکیل محور مقاومت را می توان برگرفته از همین اندیشه و باور دانست.

  وی با اشاره به اقدامات موثر  سردار سلیمانی در تشکیل گروههای مقاومت برای حراست و پاسداشت از ارزش های اسلامی، گفت: هیچ فرمانده نظامی حتی در صورت داشتن برتری نسبت به دشمن نمی تواند نتیجه عملیات را پیش بینی کند، اما سردار سلیمانی به دلیل برخورداری از توانمندی و قابلیت های ویژه و منحصربفرد، با قاطعیت پایان حیات داعش را اعلام کرد که همگان شاهد تحقق این مهم بودند.

  سردار ظفری با بیان اینکه نگاه شهید سلیمانی به مردم قشری نبود، افزود: ریسک پذیری و شجاعت در عرصه مدیریت و فرماندهی از ویژگی های برجسته شخصیت حاج قاسم بود و همواره مردم را محرم و صاحب اصلی انقلاب و کشور می دانست و همواره تاکید داشت که همه داشته هایش متعلق به مردم است.

  وی با بیان اینکه شهید سلیمانی هیچ گاه قائل به تفکر خودی و غیرخودی در سطح جامعه و کشور نبود، تصریح کرد: ایشان همواره تاکید می کرد که «فکر نکنید افرادی که دچار انحراف می شوند از ما جدا هستند و ما وظیفه ای در قبال آنها نداریم».

  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان افزود: بیان کرد: آرمان شهید سلیمانی شهادت در راه خدا و خدمت به مردم بود و تاکید می کرد که در هر پست و مقامی که هستیم باید بهترین عملکرد را در راستای انجام وظیفه و خدمت به مردم و کشور داشته باشیم.

  همرزم شهید سلیمانی در پایان تاکید کرد: شناخت ابعاد شخصیتی، رفتاری و وجودی سردار سلیمانی نیازمند کار علمی، تحقیقاتی و پژوهشی است تا بتوانیم رمز و راز موفقیت و محبوبیت کم نظیر و خیره کننده ایشان را به عنوان «سردار دلها» درک کنیم.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بصیرت، رمز پیروزی حماسه ۹ دی و سیره شهید سلیمانی بود - ایسنا

  بصیرت، رمز پیروزی حماسه ۹ دی و سیره شهید سلیمانی بود - ایسنا

  احمدرضا بسیج در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: در روز ۹ دی ملت ایران، با بصیرت و ولایت‌مداری خود تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و حماسه‌ای دیگر آفریدند، از طرفی ۹ دی نماد بصیرت، وحدت و روز میثاق با شهدا است که باید همواره زنده نگه داشته شود.

  وی بیان کرد: حماسه مردمی ۹ دی برنامه‌ریزی غرب را بی‌نتیجه گذاشت و نشان داد حضور مردم در صحنه بی‌نظیر است.

  بسیج افزود: اساسا یکی از جلوه‌ها و جنبه‌هایی که یک مومن انقلابی مجاهد می‌تواند داشته باشد، بصیرت است که در کلام امام راحل و مقام معظم رهبری، ضرورت دستیابی به بصیرت بیان شده است.

  بسیج بصیرت را سیره سردار شهید سلیمانی و رمز پیروزی ۹ دی‌ماه دانست و تصریح کرد: بصیرت به معنای آگاهی علمی، انسجام و وحدت ملی و دشمن شناسی است، اکنون که سردار در میان ما نیست باید به سیره این شخصیت بزرگوار توجه کنیم.

  وی با اشاره به اینکه فتنه‌های مختلفی در کشور رخ داد، گفت: در برابر فتنه‌ها، بصیرت مردمی ایجاد شد، به طوری که در فتنه ۸۸ بسیاری از خواص، نتوانستند به درستی حقیقت را دریابند در این میان مردم نشان دادند ولایتمدار هستند و به خوبی از پس این بحران بیرون آمدند که خوشبختانه پیروزی نصیب نظام جمهوری اسلامی شد.

  رئیس بسیج اساتید استان با بیان اینکه رمز پیروزی‌ و نقطه عطف وصیت‌نامه شهید سلیمانی ولایت‌مداری و ولایت محوری است، بیان کرد: در وصیت‌نامه سردار سلیمانی این ویژگی مهم بسیار پررنگ مطرح شده است، بنابراین آنچه مهم بوده و توانسته پیروزی‌هایی را نصیب کشور کند بصیرت است که وجود آن موجب ولایت‌مداری و ولایت‌محوری می‌شود.

  وی تاکید کرد: مسلما زمانی که مردم با تمام درایت در اموری ورود پیدا می‌کنند پیروزی‌هایی نصیب نظام جمهوری اسلامی می‌شود، بنابراین مردم باید نسبت به انقلاب و جامعه خود همواره در صحنه حضور داشته باشند و مراقبت کافی صورت گیرد و بدانند که نباید هیچ عاملی مانع از دست دادن بصیرت شود.

  بسیج افزود: ضمن توصیه‌های بسیار ارزشمند این شهید بزرگوار به تمامی اقشار جامعه، در این میان به مسئولان کشور توصیه کرده‌اند که از فرمان‌های این مرد بزرگ یعنی مقام معظم رهبری پیروی کنید.

  رئیس بسیج اساتید استان یادآور شد: مکتب حاج قاسم سرمایه بزرگ فرهنگی، سیاسی، نظامی، اخلاقی و اجتماعی و مهم‌تر از همه مکتب مقاومت، ایثارگری و شهادت‌طلبی است، از طرفی مکتب حاج قاسم، مکتب امام حسین (ع) و شهادت است که این شهید بزرگوار با فداکاری و ایثارگری خود برای تمامی نسل‌های انقلاب درس‌های بسیار بزرگی بر جای گذاشتند.

  وی گفت: سرباز امام زمان شدن همان سرباز دین شدن است، هرکسی که به هر نحوی دین را در حوزه های مختلف یاری کند سرباز دین نیست بلکه سرباز امام زمان است، از طرفی برای اینکه سرباز امام زمان شویم نخست باید مسئولیت خود را بشناسیم و به جایگاه و موقعیت خود توجه کنیم تا کاری که در خور و شایسته است را بتوان انجام داد.

  بسیج خاطرنشان کرد: متاسفانه آن‌گونه که باید و شاید به وصیت‌نامه شهید توجه نشده که آنچه مهم بوده عمل کردن و پای کار ایستادن است، در صورتی که به وصیت‌نامه شهید سلیمانی توجه شود پیشرفت‌های بسیاری حاصل خواهد شد.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رمز موفقیت یک ملت از زبان سردار سلیمانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید